Автор Тема: Скільки ви годували грудьми?  (Прочитано 61641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Скільки ви годували грудьми?
« Reply #51 : 07 Квітень 2010, 22:50:49 »
може на мене не діяло бо я не вірю в таке  d27 d27 d27 а  пила я мяту кожен день по три великі кружки пів року і проблем з гв не мала ні дня!!!!!!!!
ПС. зараз на мяту дивитися не можу  d30 d30 d30
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #52 : 07 Квітень 2010, 23:06:56 »
Краще я не буду пити мяту,я теж один час часто її пила, і молока було менше,зараз не пю і бачу що є більше,може це і збіг, але краще не експерементувати, d130

Offline Galaif

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана - 2007
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #53 : 08 Квітень 2010, 00:48:30 »
Цитувати
а  пила я мяту кожен день по три великі кружки пів року і проблем з гв не мала ні дня!!!!!!!!
може просто пощастило  d30. Я також не вірила, бо і не знала про такі властивості цієї рослини.

Offline ксенька

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #54 : 09 Квітень 2010, 15:12:13 »
Хочу і я поділитись на рахунок м'яти. Нам майже два а як пила на початку так і п'ю дальше чай з м'яти і щось нікуди воно не дівається а на-оборот все більше особливо як вип'ю на ніч то можна залитись молоком. Так що пийте м'ятку пропажа молока точно не від неї шукайте інші причини :) Всім гарної лактації і здорових діточок!!!!!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #55 : 14 Квітень 2010, 22:23:41 »
Я годую синочка вже 4 місяць. Планую годувати десь до 1,5 рочків, сподіваюся молоко не пропаде до того часу. Так, спочатку було боляче і не приємно годувати, але потім звикла, та й зручно як! - взяла дитину і годую, аж страшно уявити, як ті у кого нема молока, постійно з тими пляшечками мурдуються d111 Для імунітету дитии нічого кращого за материнське молоко немає, та й в фінансовому плані ГВ дуже вигідне. 

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #56 : 15 Квітень 2010, 18:47:03 »
Цитувати
Краще я не буду пити мяту,я теж один час часто її пила, і молока було менше,
і  в мене від мяти молочка меншало,правда я це замітила дещо пізніше, після тривалого чаювання....хоча молока в мене завжди навіть було понад норму,я і зараз коли відчуваю,що забагато то пю чайок і нормалізуєтся, в свій час мені навіть таблетки не допомали d104,так як мята z4

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #57 : 21 Квітень 2010, 18:56:05 »
Я свого синочка годувала грудьми до двох з половиною років. До півтора року ми не хворіли зовсім. До трьох - лише зрідка. А вже потім в садочку (після трьох) надолужили усе. Але це вже зовсім інша історія.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #58 : 24 Квітень 2010, 00:27:15 »
Цікава стаття...
Годування після року
Чому ж стільки лікарів рекомендують відлучення у рік? Недавно одна жінка задала запитання у колонці запитань-відповідей популярного журналу: "Коли відлучати дитину від грудей?" Відповідь педіатра відбиває загальноприйняті хибні уявлення. Лікар відповів: "Відлучайте в рік, тому що з цього віку дитині вже можна давати коров'яче молоко". Але дітей годують грудьми не тільки заради харчування, і не з почуття обов’язку, а тому що отримують величезне задоволення від процесу.

Для багатьох матерів питання полягає не в тому, як довго слід годувати, щоб це було корисно для здоров'я дитини, а в тому, чи існує вік, після якого грудне годування може якось нашкодити. Якщо такого обмеження за віком немає, можливо, матері самі повинні вирішувати, коли відлучати дитину? Чи існують докази необхідності відлучення в рік?

Що показують дослідження

Дослідження говорять про користь грудної годування після року. Одне з переваг – поживна цінність. Дослідження показують, що на другому році життя дитини молоко з погляду поживної цінності за складом дуже схоже на молоко першого року (Victora, 1984). Навіть після двох і більше років молоко залишається цінним джерелом білків, жирів, кальцію та вітамінів (Jelliffe and Jelliffe, 1978).

Друга перевага – імунітет до захворювань. Доведено, що концентрація імуноглобулінів у молоці збільшується з віком дитини й зі зменшенням числа годувань, у такий спосіб діти старшого віку отримують сильну імунну підтримку (Goldman et al, 1983). Дослідження в республіці Бангладеш показали, наскільки сильні ці імунні фактори. Було виявлено, що в умовах місцевої бідності відлучення дітей у віці від вісімнадцяти до тридцяти шести місяців подвоює ризик їхньої смерті (Briend et al, 1988). Такий результат пояснюється переважно дією імунних факторів грудного молока, хоча й поживна цінність має велике значення у цьому випадку. Звичайно, у розвинених країнах відлучення від грудей не є питанням життя й смерті, але тривале годування грудьми цілком може скоротити кількість візитів до лікаря.

Третя перевага – стійкість до алергій. Існує досить підтверджень того, що чим пізніше в раціон дитини потрапить коров'яче молоко й інші поширені алергени, тим менше ймовірність розвитку алергійних реакцій (Savilahti, 1987).

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #59 : 30 Квітень 2010, 17:08:53 »
Від себе ще можу додати четверту перевагу - міцний психологічний зв'язок дитини і мами.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #60 : 30 Квітень 2010, 20:35:17 »
Цитата: Ірена
міцний психологічний зв'язок дитини і мами.

це напевно один з найперших переваг, його нічим не заміниш   d25

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #61 : 30 Квітень 2010, 21:23:38 »
Я так шкодую, що вже не годую свою маленьку... Мені зробили термінову операцію, коли їй було майже 9 місяців, мене просто нагло забрали від дитини. Після виписки, я намагалась далі годувати, але то наркоз, антибіотики, та й часу трохи пройшло.... Мала далі не хотіла брати груди. Я дуже переживала. Тоді дитина захворіла на ангіну.... Без ГВ імунітет дуже ослаблюється... Шкода!
Ну нічо, вже другу дитину, буду годувати до останнього!!!

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #62 : 30 Квітень 2010, 22:18:11 »
А мій малий в 8 місяців повністтю відмовився від грудей...просто сам взяв відмовився і все...і ніякі мої зусилля не допомогли...:(

Offline христина

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #63 : 08 Травень 2010, 22:05:38 »
я годувала, свого маленького 11 міс, і жодного разу він не хотів навіть навіть і не думав проміняти груди на бутилочку з молоком d41. Дуже жалію що не годувала довше, бо це були якісь неймовірні відчуття d41

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #64 : 08 Травень 2010, 22:20:33 »
11 місяців це також багато z4 z4 z4 В мене Вікуся також компотики пила то з бутилочки то з чашечки,але грудь вона б не проміняла напевно нінащо!!!!!!!!!!!

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #65 : 09 Травень 2010, 19:24:36 »
 Моєму синочку зараз 9місяців і я не знаю, щоб робила б без ГВ. Спочатку ми були на змішаному годовуванні, бо я переживала, що йому мало лише мого молочка. Але в три місяці малий трішки захворів, в нього пропав апетит, цілісінький день плакав z2. І ні пустушка, ні бутилочка з малишем не могли його заспокоїти. Засинав лише біля грудей. З того часу зовсім відмовився від соски, думає, що то якась іграшка, потримає трохи в руцях і викине. Ото вчу його пити з кружки :). Бувають дні, коли малий зовсім нічого їсти не хоче, але від маминої циці не відмовляється ніколи d41

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #66 : 09 Травень 2010, 22:32:37 »
Ой, дивлюсь я на тих мамусь, які годують грудьми і заздрю..... Це так зближує з дитиною, такі класні і ніжні моменти!!!!!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #67 : 09 Травень 2010, 22:36:53 »
Я слава Богу, не знаю ,що таке суміші, нізодною дитиною. d142
Це дійсно класно, все тепленьке, свіже, все з тобою і так класно тихо мирно в ночі цмокає, абажою, а от в день товчеться коло грудей.
Один маленький мінус, що проблемно кудась піти(так, щоб без малої)