Автор Тема: Я живу в гармонії з собою  (Прочитано 6600 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Я живу в гармонії з собою
« Reply #17 : 16 Квітень 2012, 10:34:49 »
Образи записуйте на піску,
благодіяння вирізуйте на мармурі.
П'єр Буаст

«Мені так прикро: я все для нього, а він ...», «Я намагаюся, працюю, все роблю, а нічого не отримую взамін ...», «Мене в дитинстві кинув батько, і я дуже ображений на нього. .. »,« Я ображаюся на себе за те, що у мене нічого не виходить ... »- знайомі вам такі або подібні висловлювання. В основі їх лежить ОБРАЗА. Що таке образа?

Образа - це емоція, невираженний гнів, спрямований всередину себе.
 З чого ж зароджується образа? Найчастіше ми ображаємося, коли поведінка іншої людини, його думки або дії не відповідають нашим очікуванням і нашим уявленням про те, яким ця людина має бути. Ми оцінюємо людину за своєю життєвою шкалою, і коли вона не збігається з цінностями іншої людини, ми ображаємося, що він не такий, як би нам хотілося. Ми не визнаємо за іншими право вести себе так, як вони можуть або вміють. Інша причина образи тісно пов'язана з гординею, зарозумілістю. Людина не хоче визнавати що він неідеальний, що може помилятися, бути неправим і у нього з'являється гнів і образа на того, хто вказав на його недосконалість.

Перша образа приходить до нас в ранньому дитинстві і пов'язана з взаємовідносинами з батьками. І коли ми, будучи дорослими, ображаємося, то проявляємо інфантильне, дитяче поведінку. Почуття образи з часом стає емоційної звичкою. Людина починає у всіх шукати упереджене до себе ставлення, звинувачувати долю, навколишній або себе в несправедливості. Тому будемо працювати з образою, щоб вона нам не отруювала життя.

Вправа

1. Запишіть на аркуші паперу все, що ви чекаєте від рідних або друзів: як вони повинні вас сприймати, що їм слід про вас думати, як їм треба про вас дбати і все вам прощати і т.п. Принагідно передайте цим людям на розгляд даний список і спробуйте у них з'ясувати, наскільки ваші очікування реальні. Швидше за все, вас чекає не дуже приємне відкриття: реальність навряд чи буде відповідати вашому про неї поданням.

2. Потім складіть інший список: чого навколишні чекають від вас? Можна попросити рідних скласти подібні ж «списки очікувань» щодо вас. Бути може, ви самі регулярно ображаєте близьких «невірним» поведінкою, оскільки не відповідаєте їх очікуванням.

3. Обговоріть відповідність цих списків, і Ви побачите наскільки Ваші очікування збігаються (або не збігаються) з очікуваннями Ваших близьких.

Чи знаєте ви, які наслідки несе за собою образа? По-перше, перебуваючи в стані образи, людина прибуває в пригніченому настрої, нервує, все його починає дратувати. По-друге, образа викликає різні захворювання тіла. Згідно психосоматики, цироз печінки у абсолютно непитущого виникає від багаторічної образи на батьків, а непрощені образи перетворюються в пухлини.

Існує певний алгоритм в роботі з образою. Розглянемо його нижче.

1. Не чекайте вибачень. Дуже часто після образи ми говоримо собі: «Ну гаразд, пробачу його (її), якщо він (вона) вибачиться». Але при цьому ми ставимо себе в умови залежності від нашого кривдника, адже якщо той не вибачиться, ми не зможемо пробачити його.

2. Поставте себе на місце кривдника, списавши його агресію на особисті обставини.

3. Вибачте кривдника. Прощати нелегко, і навіть якщо вам здається, що ви прямо зараз пробачили, образа може повернутися - через п'ять хвилин, п'ять днів або місяців. Виявляється, набагато легше пробачити когось, якщо якомога частіше говорити слово "прощаю". Колись було прийнято просити пробачення у всіх. Навіть виходячи з гостей, люди просили пробачити їх, кажучи: "Прощайте, господарі дорогі, коли що не так". І господарі відповідали: "Прощайте, гості дорогі, коли що не так", - і давали гостям в дорогу небудь свою руку подарунок, який так і називався: гостинець. Перед усіма великими святами люди просили один у одного пробачення. Тепер же православні так поступають тільки напередодні Великого посту, в день Прощеної воскресіння. Часто багато хто з нас не в силах вимовити заповітне слово навіть один раз. Прощення допомагає швидше змиритися з образою. Можна, наприклад, просто взяти в руку важкий камінь, а потім викинути його разом з вашою образою. Або запалити свічку і уявити собі, що разом з воском тане ваш гнів. Як зрозуміти, що ви простили людини. Коли подумки, уявивши цієї людини, ви не будете відчувати до нього злобу, гнів і образу. До речі, найчастіше, в процесі вибачення, люди яких ви прощаєте, починають активізуватися (дзвонити вам, приходити в гості або ви випадково з ними зустрінетеся).

4. Проговорите образу. Досить просто сказати: «Мене це злить і засмучує, тому що ...», «У мене інша думка з цього приводу», «Мене це ображає, бо ...». Важливо ці фрази говорити на видиху, щоб негативних емоцій не залишилося в тілі. Не заперечуйте свій біль або свій гнів. Просто важливо, щоб за першим спалахом емоцій послідувало осмислення події. Якщо кривдник буде продовжувати доводити вас, запитайте себе: «Чи хочу я відчувати почуття на замовлення цієї людини?» І ставитеся до його реплік, як до шуму вітру за вікном. Не отримуючи потрібної реакції, такі люди поступово відстають.

5. «Виплесніть» негативні емоції, наприклад, сходіть в спортзал, покидати дротики (у спеціальну мішень, звичайно).

6. Вибачте самих себе. Адже ніхто не досконалий. І визнавати власні помилки ще боляче і неприємно, ніж чужі помилки і недоліки. Припиніть говорити собі образливі фрази типу: «Яка я товста», «У мене нічого не виходить». Підсвідомість не розуміє жартів. Ви дали команду відчути себе «товстою, старої», «дуркою» - воно посилає вам результат у вигляді поганого настрою і зниженою самооцінки. Встаньте перед дзеркалом і вибачте себе за все, що ви коли-небудь собі заподіяли. Скажіть собі: "Я чудовий чоловік. Я прощаю і люблю себе".

Для роздуми ведична притча.

Одного разу, цар Юдхіштхіра, коли він ще був хлопчиком, навчався в гурукулами. І в школу прийшов перевіряючий. Він став питати учнів, і всі навперебій розповідали про свої пізнання. Але коли він запитав у Юдхиштхири, той спокійно сказав:
 - Я вивчив алфавіт і знаю перше речення з букваря.
 Перевіряючий був розгніваний і став кричати:
 - Як можна так довго вчитися і вивчити тільки одну пропозицію?!
 Тоді хлопчик подумав і відповів:
 - Ну, може бути, ще друге.
 Тоді перевіряючий вирішив покарати майбутнього царя. Він схопив різки і став його бити. Але, незважаючи на біль, хлопчик все терпів і посміхався, і тоді сумніви стали з'являтися у перевіряючого. І тут він побачив розкритий підручник і прочитав перше речення: «Ні на кого не гнівайся і ніколи не ображайся, будь терплячий і спокійний - все пройде».
 І тут перевіряючому стало соромно, і він попросив у хлопчика пробачення. Але Юдхіштхіра сказав:
 - Не треба вибачатися, тому що поки ти мене бив, я все-таки на тебе був ображений, а значить, я не зрозумів навіть першого висловлювання.
  І тоді перевіряючий згадав друге речення: «Завжди говори правду і нічого крім правди».

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #18 : 17 Квітень 2012, 10:01:38 »
Внутрішній спокій. притча

Втомившись від галасливого і неспокійного міста, де все відволікало від медитації і самоспоглядання, людина вирішила знайти тихе спокійне місце. Він прийшов у ліс, де не було жодної людини, але не зміг зосередитися, тому що йому заважало стрекотіння коників. Він заглибився далі в ліс, але там дуже голосно співали птахи, відволікаючи його від контакту з внутрішнім «я». У пошуках тиші, людина заліз у печеру, там було дуже тихо, але звуки капає води його дратували.

Тоді він побудував собі маленький котедж зі звукоізоляцією, замкнув всі вікна і двері, але в повній тиші все голосніше і голосніше чулося «тік-так, тік-так ...». Тоді він зірвав годинник з руки і розбив їх об стіну. Сів, заспокоївся, глибоко зітхнув, задоволений, що ось зараз-то, нарешті, буде тихо, але ... «Тук-тук, тук-тук ...», - стукало його серце в грудях все голосніше і голосніше.

Всі проблеми, як і їх вирішення, знаходяться не десь зовні, а всередині нас самих. Немає сенсу шукати хороше там, де нас немає, є сенс вчитися знаходити гарне там, де ми є ...

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 17 Квітень 2012, 10:18:36 »
Заповіді Льва Толстого

Толстой в 18 років сформулював для себе свій життєвий маніфест. Ці «правила для розвитку волі, діяльності, пам'яті і розумових здібностей», спрямовані також на приборкання почуттів самолюбства і користі, досить універсальні, і від того не втрачають актуальності.

- Щоранку призначай собі все, що ти повинен зробити протягом дня, і виконуй все призначене.
 - Спи якомога менше.
 - Все тілесні неприємності перенось, не виражаючи їх зовнішньо.
 - Коли ти почав яке б то не було справу, то не кидай його, не закінчивши.
 - Не турбуйся про схвалення людей, яких ти або не знаєш, або зневажаєш.
 - Повторюй ввечері все те, що ти дізнався протягом дня. Кожного тижня, кожного місяця і щороку іспиту себе у всьому тому, чим займався, якщо ж знайдеш, що забув, то починай спочатку.
 - Не міняв способу життя, коли б навіть ти став в десять разів багатшими.
 - Не дозволяй собі витрат, зроблених для марнославства.
 - Усяке приріст до твого маєтку вживай не для себе, а для суспільства.
 - Придумуй собі якомога більше занять.
 - Не вимагай помічників у тій справі, яку ти можеш закінчити один.
 - Чим гірше становище, тим більше посилює діяльність.
 - Задовольняйся сьогоденням.
 - Шукай випадків зробити добро.
 - Намагатися зробити приємною життя людей, пов'язаних з тобою.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 20 Квітень 2012, 08:48:44 »
Сім ознак чистоти:

1. "Чистота рук".

Це означає не брати зайвого. Тут також мається на увазі сорокових, десята або інша частина доходів, яку слід віддати тим, хто її потребує.

2. "Чистота вух".

Це означає не слухати людей наляканих, озлоблених, метушливих і т.д., а також захистити свій слух від лихослів'я, пліток і порожніх розмов.

3. "Чистота очей".

Це означає берегти очі від ненависті, від злості, від заздрості і прагнення.

4. "Чистота рота".

Це означає берегти свій рот від зайвого багатослівності і лихослів'я.

"Мовчання - золото".

5. "Чистота тіла і одягу".

Це означає тримати

тіло і одяг у чистоті.

6. "Чистота думок".

Це означає прибрати з голови негативні думки і злі помисли.

Також це означає не проявляти

до себе жалю. Навіщо жаліти себе?

Чи не краще підбадьорити себе за світлі починання?

7. "Чистота душі і серця".

Це означає берегти і охороняти

свої душевні пориви і не ігнорувати їх. Любіть і не вимагайте нічого натомість.

Любов вже сама по собі щастя.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 20 Квітень 2012, 16:17:22 »

Інколи ми зовсім не замічаємо своїх демонів.....

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 23 Квітень 2012, 20:17:49 »
На що впливають наші думки і турботи? Чи може це позначитися на нашому здоров'ї? Як уникнути тих чи інших хвороб, думаючи правильно? Можливо, відповісти на ці питання вам допоможе наступна карта, під назвою «Карта тіла і духу».

Як стверджують автори карти: «Тіло людини - це карта його проблем». З цим можна погоджуватися чи ні, але в якійсь мірі твердження вірне. Тіло - це індикатор, на якому відображаються всі процеси нашої життєдіяльності. Можна уявити себе носієм розуму поміщеного в людський костюм. Від того як ми керуємо тілом, залежить наша презентабельність, зовнішній вигляд, робота організму і т.д. Але якщо ваші думки зайняті проблемами, то контроль над тілом втрачається і вся система починає працювати без «царя в голові». Виходячи з цього, можна спробувати зробити висновки, які органи будуть хворіти раніше чи іншими словами виходити з ладу, за певних заморочках розуму. Карта тіла і духу, цілком справляється з даним питанням.

P.S. Одне з кращих засобів проти хвороб - добрий, позитивний настрій.

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 23 Квітень 2012, 20:41:15 »
Як розпізнати в жінці Богиню?

✿ Богиня не рветься до гніву і не ображається, тому що вона не надає всьому підвищеного значення.
 ✿ Богиня не заздрить - вона поза конкуренцією, вона завжди на своєму місці і не грає чужі ролі.
 ✿ Богиня не порівнює себе з іншими. Вона несравненна і чудово знає про це. Таким чином про це дізнаються і всі інші :)
 ✿ Богиня не сперечається і нічого не доводить. Вона знає, що суперечка - це чоловіча енергія, тому не витрачає свою енергію на дрібниці. І вона дуже самодостатня і щаслива, щоб комусь щось доводити.
 ✿ Богиня не вимагає і не маніпулює. Її посмішки чи погляду цілком достатньо.
 ✿ Богиня не б'ється і не мстить (ну хіба що заради жарту, або щоб чогось когось навчити, і лише виключно із співчуття! .. :)
 ✿ Богиня не лінується, т.к. вона не працює, а Творить (ну, або витворяє, це вже як вийде :)
 ✿ Богиня не лається, а висловлює свої почуття доступно для розуміння інших (Боги теж іноді впадають в гнів, щоб показати, що не варто грати з їхніми почуттями)
 ✿ Богиня не пишається і не претендує на перевагу - вона відповідає і надихає!
 ✿ І нарешті Богиня ніколи ні з ким не змагається - їй адже не потрібні призи, вона сама - Приз! ...

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 25 Квітень 2012, 20:56:19 »

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 06 Травень 2012, 23:18:46 »
5 способів мотивувати себе протягом дня

Мотивація - це ключ до успіху. Якщо ви вмієте мотивувати себе, ви будете домагатися позитивних результатів у всьому, що робите. Ось кілька способів отримати його:

1. Прокидайтеся рано
 Якщо вранці ви не поспішайте стрімголов, у вас в запасі достатньо часу, щоб морально і фізично підготуватися до майбутнього дня, ви будете почувати себе більш впевнено і спокійно. Зарядитесь - зробіть зарядку / побігайте / помедитуйте / послухайте кілька улюблених композицій - і мінімум пів-дня у вас буде гарний настрій. Для цього, звичайно ж, потрібно лягати спати раніше і висипатися.

2.Виберіте цитату дня
 Виберіть надихаючу цитату вранці та тримайте її в голові протягом всього дня. Як тільки вам знадобиться додаткова мотивація, згадайте про неї. Таким чином, у вас завжди буде щось, що підбадьорить вас і допоможе позбутися негативних думок. І припиніть думати про себе погано. Ви - унікальна особистість, сумніваючись і не вірячи в себе, ви ображаєте велику силу, яка привела вас в цей прекрасний світ. Частіше нагадуйте собі про це.

3.Нет невдач, є досвід!
 Одна з основних причин втрати мотивації - негативне ставлення до подій навколо. Кожен раз, коли у вашій голові з'являються негативні думки, ви втрачають частину своєї енергії. Якщо вони живуть у вашій голові постійно, ви відчуваєте себе спустошеними і стривоженими протягом всього дня. Навіть якщо ви зіткнетеся з проблемами, пам'ятайте, що це всього лише можливість підкоригувати свої дії, а не причина зійти з дистанції.

4.Помогайте іншим
 Допомога іншим завжди мотивує. Коли ви допомагаєте комусь вирішити проблему, ви відволікаєтеся від власних. Це не означає, що ви біжите від них, просто вони починають вам здаватися менш страшними. Крім того, подяку людей і усвідомлення того, що ви зробили добру справу, дає масу позитивних емоцій. Щоб покращити власне життя, робіть краще життя інших.

5.Просто почніть робити!
 Людині властиво сумніватися. Неможливо на 100% передбачити свій шлях і позбутися сумнівів. Дія - найкращі ліки від невпевненості і страхів. Ніщо не може змусити вас програти, якщо ви самі цього не дозволите. Робіть і перемагайте! Якщо ви дасте собі таку установку, вам доведеться відповідати їй протягом всього дня.

І ще: чим простіше ваше життя, тим більше щастя ви отримуєте від нього. Менше стресів і переживань. Далай Лама говорив: «Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв'язна, турбуватися про неї безглуздо ».

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 06 Травень 2012, 23:35:56 »
Ти - жінка! Або з чого починається вміння насолоджуватися ...

"Жінки запитують, як привабити чоловіка Відповідь дуже проста -. Навчіться наслаждаться.Чем сильніше насолоду, тим більше число чоловіків захочуть відчувати це почуття разом з вами Енергетика насолоди - .. Це найсильніший засіб залучення до себе людей" (Лін Бао)

А що таке насолода? Це коли Ти насолоджуєшся життям. Кожним її фрагментом ...

Коли Ти не з'їдаєш апельсин в одну мить, а смакуєш його смак, перекочувати на мові краплі його соку ...

Коли Ти залишаєшся з яблуком наодинці, і нехай весь світ зачекає ....

Коли короткі промені заходу викликають у тебе бажання зупинитися. На хвилину, на секунду ... і увібрати цей вид в себе ...

Коли Ти не просто наносиш крем на тіло, а розчиняєшся у відчуттях своїх власних дотиків до свого тіла.

Коли ти входиш носом в букет квітів і заплющує очі від радості аромату ...

Не треба обмежувати себе насолодами тільки через чоловіків. Не можна відмовляти собі в насолодах, навіть якщо Ти тимчасово одна. Не можна страждати, що тобі закриті шляху до насолоди, тому що зараз немає того, хто міг би тобі подарувати насолоду. Шлях до насолоди починається з тих дрібниць якими ти оточуєш себе коли Ти на самоті. Насолоди починається з інтимних дрібниць, коли тебе ніхто не бачить. На чому ти спиш, як ти їси, як ти смакуєш склянку води з лимоном і медом, як ти торкаєшся до своїх ступень з краплями олії з ароматом бергамоту ...

Твоє постільна білизна ... аромат твоєї ванної ... улюблений фільм навіть поодинці ... Красиво сервірований стіл, навіть якщо вечеря розділити ні з ким. Вечірні туфлі, і панчохи з підв'язками, навіть якщо в цей вихідний найдальше місце, в якому ти збираєшся блищати - це кухня і ванна твоєї квартири.

Бути жіночною означає залишатися такою наодинці з собою в першу чергу.

Слухати музику. Гуляти на природі - напоїти своє тіло емоціями і відчуттями. Викинути до чортової матері заношені ліфчики і старі речі, які не тішать.

Одягти нитку перлів ще вдома, і ось ще що ... зроби зрештою манікюр!

Прикрасити своє ложе подушками і пелюстками троянд не коли-небудь, коли в тебе буде ідеальний інтер'єр! А прикрасити прямо зараз ... і під пелюстки троянд на твоїй постелі підтягнуться і ідеальний інтер'єр, і ідеальний секс, і ідеальна вічна радість.

Чомусь жінки, які вміють дарувати собі насолоду, найбільше страждають від того, що так мало можливостей залишитися одній))) Завжди є хтось, хто хоче, жадає, вожделеет розділити це з тобою))) І навіть якщо ти тимчасово всіх виставила за двері - куди подітися від Улюбленого кота? Який треться, просить ласки, жадає твоїх дотиків))) Тому що кожне твоє дотик наповнене любов'ю, енергією і тяжінням ...

Любити не від браку любові, прив'язуючись до болю, впадаючи в залежність - а любити від Надлишку, коли любов ллється через край, з серця, з твоїх очей і іскриться в куточках твоїх губ ... Головне завдання жінки - полюбити себе і весь Світ такою любов'ю ...

Чи можна розвинути цей навик? Так! Просто почни насолоджуватися їжею, чашкою ранкового напою і своїм одягом ... Все що тобі не до душі, поклади в коробку і позбався ... Коли Ти відчуваєш роздратування і невдоволення, Ти множити нещастя світу. Ти - жінка. В тобі величезна сила. Ти можеш цією силою творити цілі Світи. Але ти також можеш і руйнувати чужі життя слідом за своєю ...

Примножуй насолоду. Подаруй насолоду собі. І не помітиш, як зробиш прекрасніше цілий Світ.

Живи в насолоді, Дорога ... І нехай весь світ зачекає!

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 07 Травень 2012, 09:06:22 »

ЛИСТ З МАЙБУТНЬОГО

ОДЕРЖУВАЧ: Я, РІК 2012
ВІДПРАВНИК:  Я, РІК 2040

Я вирішив тобі написати листа, щоб ти уникнув тих помилок, які зробив я. Адже недарма кажуть, що з віком у нас з'являється досвід і зменшуються можливості. У мене є досвід, у тебе можливості. Прошу тебе, не роби тих помилок, які зробив я.

Я завжди звинувачував когось у своїх проблемах: державу - у підвищенні цін, роботодавців - у низьких зарплатах. Я не вірив багатьом людям, звинувачував їх у тому, що вони хочуть мене обдурити. Я потрапляв у різні сумнівні заходи, які мали на меті лише одне - взяти в тебе грошей. Я потрапляв до рук аферистів і вірив їм беззастережно, я відмовляв тим, хто бажав мені добра, я не хотів мінятися, я не хотів міняти сенс життя, я витрачав свій час.

Я усвідомив це, але мені знадобилося все моє життя. І тепер, коли я старий і хворий, я знаю - все могло бути інакше. Все, без винятку. Я сам своїми руками зробив своє бідне майбутнє. І мені нікого звинувачувати, крім себе самого. От якби я винайшов Машину Часу, я б все змінив. Все - і себе молодого, і себе старого, і своє майбутнє і майбутнє своїх дітей та онуків. Я своїм ставленням до життя зіпсував життя своїм дітям. Ось тепер я знаю, я міг все змінити, міг, але не змінив. І ось я пишу тобі, мій молодий образ, тобі, тобто собі. І я прошу тебе, послухай моїх порад. Адже тільки завдяки твоїм діям я можу змінити своє життя.

Не можна звинувачувати всіх і не бачити своїх власних помилок. Мої помилки, тобто наші, обійшлися мені занадто дорого.

У наш час було багато різних аферистів і їм подібних, які так і норовили втягнути тебе у свої ряди. І ми йшли і несли туди останні наші заощадження в надії швидко розбагатіти. Але нікому з нас ніколи не приходила в голову думка перевірити їх ліцензії, документи і дізнатися про них у інших людей. А потім я звинувачував в цьому державу, коли не те, що прибутки не отримав, а й підприємства цього більше не знайшов. Я знаю, в цьому я винен сам. Запам'ятай: перш ніж нести кудись гроші, не так складно попросити у них документи і проаналізувати ситуацію, це ж така дрібниця - просто іноді думати.

Я не читав книг, я не самоосвічувався. Я думав, що я і так все знаю. Вчися, читай, відвідуй семінари. Адже найцінніше, що є у тебе це - Ти.

Я не економив час, думав, що у мене його ще так багато. Тільки зараз усвідомлюю як мало його нам дано. І скільки я міг зробити, використовуючи його раціонально. Прошу тебе, не витрачай його даремно. Кожну мить використовуй - адже його потім вже не повернути. Час - єдине, що є у багатьох, бідних, розумних, дурних. Тільки твоє становище залежить від того, як ти використовуєш його. Прошу, бережи час. Подружися з ним.

Я не хотів думати про свою старість, про життя там. Я думав, що до неї ще так далеко, і що там буде - мене поки не цікавить. Запам'ятай: тебе має хвилювати твоє майбутнє і майбутнє твоїх дітей. Повір, вона - Старість - прийде, але виправити вже не можливо буде нічого. Адже час назад не повернеш.

Мені казали, що пройде час, прийде пенсія і те, як я буду жити на ній, залежить тільки від мене. Але я був молодим, впевненим у собі і слухати їх не хотів. Я був впевнений, що я ще встигну заробити, я щось придумаю, я щось ще зроблю. Ось відповідь на ці твої слова: Нічого ти не заробиш, нічого ти не придумаєш, нічого ти не зробиш. Тому що ти тільки й говориш, а що ти робиш для цього? НІЧОГО. Прийде старість, і ти будеш сподіватися на державу і звинувачувати її за маленькі пенсії. Будеш займати у дітей на ліки, хоч буде страшенно соромно. Адже їм гроші даються (завдяки тобі) з великими труднощами і у них є діти, їх потрібно одягати, годувати.

Мені соромно дивитися в очі онукам. Я ж їх дуже люблю. Діти - це ж іграшки, а внуки - це діти. Я не можу дозволити дарувати їм те, що хочу. А я ж міг все виправити і жити по-іншому. І кого тепер винити? Адже мене попереджали. Ось подивися на свого сусіда по майданчику - Ваню, тепер він Іван Іванович, він першим мені казав, що про свою пенсію потрібно думати самому. Згадай, що ти йому відповів. Соромно згадати? Мені дуже. Ось тобі моя порада, піди до нього, вибачся, а ти послухай його. Ми з ним зараз хороші друзі, раз на тиждень граємо в шахи, обговорюємо те, що відбувається, згадуємо минуле і просто базікаємо. Ось він щойно повернувся з відпочинку. Веселий, здоровий і з купою вражень. А я останній раз відпочивав хіба що в парку на лавці. Вибачся, прошу тебе, і послухай його поради.

Я кажу тобі: про свою пенсію потрібно думати самому і заощажжувати теж самому. Пам'ятай, те, у що ти не вірив - працює, існує зараз. Але ж ти хотів здаватися розумнішим. І ким ти будеш потім? Хворий, старий жебрак. Не хочеш думати про себе? Пожалій своїх дітей і онуків.

Відвідуй семінари, прошу тебе, змінюйся. Зміни своє ставлення до життя, переглянь цінності. І знай, тільки змолоду можна створити гарну, безтурботну старість. Зміни мені життя. Я не хочу так жити.

Ніхто не змушує тебе влазити в афери або сумнівні заходи. Адже не всі такі. Перевіряй інформацію, документи, аналізуй сказане ними. Звільни час для консультацій, семінарів і читання книг. Мені соромно за себе самого - молодого і старого.

Остання порада. Почни з самоосвіти. Почни діяти. Адже Успіх це дія.

Зміни мені життя. Я більше так не можу. Прошу тебе. Це ж і твоє життя.

Спасибі, що вислухав.

Я в тебе вірю.

Offline lessita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +713/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #28 : 08 Травень 2012, 01:58:01 »

Цитувати
Я не економив час, думав, що у мене його ще так багато. Тільки зараз усвідомлюю як мало його нам дано. І скільки я міг зробити, використовуючи його раціонально. Прошу тебе, не витрачай його даремно. Кожну мить використовуй - адже його потім вже не повернути. Час - єдине, що є у багатьох, бідних, розумних, дурних. Тільки твоє становище залежить від того, як ти використовуєш його.

Таня, дуже дякую за цей шедевр!!!  Тут кожне слово на вагу золота!!!

І напишіть мені будь-ласка тут або в приват, хто автор цього листа, чи можна ще щось почитати цього автора і де?

Offline Т@ny@Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 09 Червень 2012, 18:34:47 »

25 вправ роблять будь-яку людину щасливішою.

1.Слушайте музику. Музика здатна впливати на настрій. Частіше слухайте те, що вам подобається.

2. Заведіть щоденник. Ви можете іноді виділяти трохи часу на те, щоб розібратися у своїх думках і викласти їх на папері.

3. Радійте успіхам інших. Святкування чужого успіху іноді буває приємніше, ніж святкування своїх власних досягнень.

4. Смійтеся. Переконайтеся, що кожен день ви знаходите трохи часу для того, щоб посміятися.

5. Простіть себе. Кожна людина схильна відчувати за що-небудь почуття провини. Постарайтеся пробачити себе.

6. Захоплюватися. Переконайтесь, що кожен день ви займаєтеся тим, що приносить вам задоволення.

7. Відверніться. Дозвольте собі на кілька миттєвостей відпочити від неспокійного темпу життя і просто бути.

8. Проведіть час на природі. Неважливо, чи буде це прогулянка в лісі або ви просто понюхати квітку, знайдіть час з'єднатися з природою.

9. Побалуйте себе. Зробіть що-небудь для себе, просто тому що ви заслужили це.

10. Будьте спонтанні. Дозволяйте собі іноді надходити з примхи, тільки тому що ви так відчуваєте.

11. Дивіться на захід. Захід - одне з найкрасивіших видовищ.

12. Проведіть час з дітьми. Дитяче безтурботне відношення і інтерес до життя пошириться і на вас.

13. Займіться творчістю. Спробуйте намалювати картину чи написати розповідь, неважливо, що це це буде, важливо, щоб ви висловили себе.

14. Грайте. Займіться улюбленою грою, це обов'язково підніме настоение.

15. Попросіть допомогу. Якщо ви потребуєте допомоги, попросіть про неї, і ви її люб'язно отримаєте.

16. Мрійте. Пориньте в свою уяву, не бійтеся мріяти і фантазувати.

17. Обіймайтеся. Фізичний контакт тільки підсилює зв'язок, яку ми відчуваємо з іншими людьми.

18. Дихайте глибоко. Глибоке дихання розслабляє тіло і заспокоює розум.

19. Прийміть ванну. Виділіть час, щоб розслабитися і прийняти теплу ванну.

20. Повертайте у щасливій навколишньому середовищу. Ваша навколишнє середу впливає на те, як ви себе почуваєте, тому упевніться, що Ви перебуваєте у щасливій навколишньому середовищу.

21.Посадіте дерево. Озеленення - відмінний спосіб стати ближче до природи і привід попрацювати фізично.

22. Ностальгує. Згадайте самі приємні моменти вашого життя, і на вас знову нахлинуть хороші емоції.

23. Порадійте за мир. Кожну секунду на землі хтось закохується, з'являється нове життя, виконуються бажання.

24. Закінчіть незакінчену. Зробіть те, що довго відкладали.

25. Вирішити бути щасливими. Потрібно просто захотіти бути щасливим.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #30 : 16 Липень 2012, 14:30:09 »
для поціновувачів документального фільму "Секрет" ;)

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
« Reply #31 : 07 Вересень 2012, 11:35:20 »
Дуже гарна темка! Хочу вставити дещо від себе, надіюся кому пригодиться.

6 порад як вміти подобатися людям та знаходити друзів

Як подобатися людям? Це справді вічне питання, на яке немає точної відповіді до цього часу. Адже всім вгодити неможливо і не потрібно навіть старатися всім догодити, просто для того, щоб тебе любили. Проте є такі люди до яких всі відносяться добре, в них немає ворогів, їм завжди легко знайти мову з іншими.

Але чому? Що їх об’єднує? Насамперед те, що вони завжди щирі з іншими, не навішують на тебе своїх проблем, завжди тактовні, ввічливі, спокійні та завжди щасливі та усміхнені… Цей перелік можна продовжувати ще довго, але я краще дам кілька порад, які дають змогу подобатися людям і бути привітно прийнятим у будь-якому товаристві.

1. Щиро цікався іншими людьми. Альфред Адлер, знаменитий віденський психолог, написав книжку “Що повинно означати для вас життя” в якій говорить: “Індивідуум, який не виявляє цікавості до своїх побратимів – людей, переживає найбільші труднощі в житті і заподіює найбільшу несправедливість іншим. ” Це гірка правда, проте в нашому суспільстві найбільше таких особистостей.

В Нью-Йоркській телефонній компанії було проведено детальне вивчення телефонних розмов. Вона визначила, яке слово найчастіше використовують при спілкуванні. Ним виявилося слово “Я”. Зокрема в 500 розмовах його використали 3990 раз. Дивно, правда? Тому, якщо ти хочеш мати друзів, роби що-небудь, що вимагає від тебе часу, енергії, безкорисливих почуттів та уважності до інших. Цікався іншими, не будь егоїстом, просто по люби ближніх і тобі будуть відповідати тим самим.

2. Усміхайся. Вчинки красномовніші за слова, а усмішка говорить: “Ви мені подобаєтесь. Ви робите мене щасливим. Я радий вас бачити.” Просто зустрічай людей з радістю, якщо хочеш, щоб вони раділи зустрічі з тобою. Ти не хочеш усміхатися?

Тоді просто змусь себе це зробити і побачиш, результат перевершить очікування. А ще, прочитай пораду Ельберта Хаббарда: ” Кожного разу, коли ви виходите з будинку, наберіть бадьорого вигляду, високо підніміть голову, ніби вона увінчана короною, дихайте повними грудьми, “пийте сонячне світло”, вітайте усмішкою ваших друзів і вкладайте душу в кожне рукостискання.”

3. Якнайчастіше звертайся до людини за ім’ям. Є проста істина: для людини звук її імені є найсолодшим і найважливішим звуком людської мови. Більше того, люди так пишаються своїми іменам, що прагнуть їх увічнити будь-якою ціною.

Наприклад, двісті років тому багатії платили гроші для того, щоб письменники їм присвячували свої твори. Зараз це вже вийшло з моди, але можу сказати з упевненістю, для твоїх нових знайомих буде дуже приємно, коли ти їх називатимеш по імені.

4 .Будь хорошим слухачем, заохочуй розповідати про себе. Джек Вудфорд в одному зі своїх творів писав: “Рідко які людські істоти можуть встояти перед лестощами захопленої уваги”. Тому постарайся бути уважним слухачем, цікався іншою людиною і вона відповість тобі тим самим. Щоб бути цікавим, треба бути зацікавленим. Запам’ятай це і успіх у спілкуванні тобі гарантований.

5 .Веди розмову в колі інтересів твого співрозмовника. Ти напевно й сам нерідко помічав, що найбільш приємно розмовляти з людиною, яка розділяє твої інтереси. Дуже легко спілкуватися з особистістю, з якою ти маєш багато спільного. Тому знайди тему цікаву і для твого співрозмовника і для тебе, я впевнена, тобі буде легко це зробити.

6. Намагайся говорити щирі компліменти. Майже кожний вважає себе значною людиною і притому дуже значною. Тому найпевніший шлях до серця людини – це дати їй у тонкій формі зрозуміти, що ти визнаєш її значущість у її маленькому світі, і визнаєш це щиро.

Отже, тепер ви знаєте, як сподобатися людям і подарувати їм хоч трошки щасливих моментів спілкування з вами. Використовуйте ці правила і, я сподіваюсь, вони вам допоможуть.) Успіхів!
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Позолочені вироби з медичного золота
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ulyasya35

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, 12 років, Катруся, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #32 : 22 Жовтень 2012, 11:34:38 »
Залежність від чужої думки і оцінки - це, мабуть, головна причина нашої нелюбові. Як же позбутися від нав'язуваного нам ззовні думки про себе і полюбити власне «Я»? Деякі поради як знайти вихід з важкої життєвої проблеми - «нелюбові до себе»

1. «Мене люблять і цінують настільки, наскільки я люблю і ціную себе» Ця фраза має стати єдиним правильним девізом життя на шляху любові до себе. Ви самі зможете стати джерелом радості та любові.

2. Ніхто не досконалий Згадайте слова з фільму «У джазі тільки дівчата»: «У кожного свої недоліки». Полюбіть себе таким, який є. Ніколи не дозволяйте принижувати себе.

3. Не порівнюйте себе з іншими Ви особливі і неповторні.

Любити себе - значить ставитися до себе з любов'ю.

4. Прийміть свої недоліки і слабості, що в якійсь ситуації можуть засяяти яскравіше достоїнств.

5. Удосконалюйтеся - у вас завжди є шанс стати краще. Любити себе - значить постійно працювати над собою.

6. Не думайте про те, що про вас подумають інші. Вони самі стурбовані тим, що про них думаєте ви. Формуйте свою позитивну думку про себе.

7. Хваліть себе навіть за найменші успіхи Повторюйте собі: «Я просто краса!»

8. Дійте виходячи зі своїх внутрішніх спонукань. Тоді не буде відчуття, що робили що-небудь не по своїй волі. Поважайте свої думки, бажання і мрії.

9. Намагайтеся самостійно приймати рішення. Так зможете оцінити власну значущість і незалежність.

10. Будьте самими собою  і робіть те, що вважаєте за потрібне. При цьому, звичайно, не ущемляючи інтереси інших.

І тоді у вас заіскриться погляд, а усмішка щастя і любові засяє на вашому обличчі, і ви перетворити прямо на очах ... Ви самі станете джерелом любові, радості, світла і сили. Ви житимете в гармонії з собою. Ось побачите, у вас все вийде! Ви станете найгарнішими на світі. Треба просто бути в ладу з самими собою. І з собою, і з навколишнім світом.
Кожного вечора хочу відчувати повноту прожитого дня, а не порожнечу прогаяного часу

Offline griwylja

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданка,Ярославчик,Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #33 : 29 Грудень 2012, 08:51:18 »
Таня дякую Вам за цю тему.Багато взяла для себе.
У щасливі хвилини - хвалити Бога,
У скрутні хвилини - шукати Бога,
У хвилини болю - довіряти Богові,
Кожну хвилину дякувати Богові.