Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 95870 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Рідко,останнім часом,стаю жертвою реклами......але граблі,видно,той інструмент,котрих уникнути важко.
Зарікалась,що не купуватиму морожене філе риби ніколи( бо поганий досвід уже був),але так регулярно потрапляла на рекламу продукції "Флагман",що вирішила купити.
Поки дійшла думки створити тему,то яка саме була риба--забула,здається минтай.Купили в Метро,фасування коло750гр.вартувала до 27грн,виглядала ідеально,без леду,добре почищена.При відкритті пакету зайвого запаху не було,а ще точніше--ніякого не було,що дивно.
Вирішила я її ще таки потримати в теплі,хоч шокова (так звана,суха низькотемпературна) заморозка,рекламована "Флагманом" і зберігає поживність,свіжість і леду нема.Вода стекла дуже трошки,але сюрприз був попереду.
Під час смаження риба почала випускати стільки рідини,що у мене був шок,на пательні залишилось половину( в кращому випадку ) риби. Коротше кажучи,є такі технології,при котрих впорскують рідину(або маринад) автоматом шприцами густорозташованими в продукт--риба,м"ясо і тп.Ця технологія збільшує вагу і об"єм продукта.Риба була просто залита тою водою зсередини.При смаженні риба набула свого первинного розміру мало не тюльки.....
Я ще в магазині придивлялась до варено-морожених креветок цього виробника,об"єм,вигляд,ціна--супер!...яка я щаслива,що не купила ще й їх. А яка реклама по телебаченні продукту!
Коротше кажучи,як каже Ольга Фреймут у всім відомій передачі "Ревізор"--не рекомендую.
А форумчанкам пропоную в даній темі залишати свої відгуки про подібні розчарування в покупках і не важливо яких---продукти,одяг,техніка,іграшки,меблі і все що продається в магазинах,щоб уникати таких товарів.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Online loly

• Активна Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
я купила в арсені рибу філе сельодки порізане в такій круглій пластиковій упаковці. Фірми не пам'ятаю на жаль. Срок годності ніби нормальний був,але всередині разом з філе оселедця були хробаки   d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
А я купила ножнички дитині -нігтики на ручках обстригати Canpol Babies з заокругленими кінцями..В аптеці-25 грн..думаю: дитяча фірма-знає, що робить...то це просто ужас...ними нігті дитині обстригти неможливо....хоч і старалась вибрати як можна  тонші-але ж вони в упаковці-толком не видно..ну думаю-для дітей же..ага,якраз-ні меншому, ні старшому-під малесенькі тоненькі нігтики не залазять і ще викривляються коли сильніше натиснеш!!...короче гроші на вітер!!!
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
Цитувати
А я купила ножнички дитині -нігтики на ручках обстригати Canpol Babies з заокругленими кінцями.
а я такими ножничками вже 3-й рік малій нігті обрізаю і дуже задоволена

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
А я купила ножнички дитині -нігтики на ручках обстригати Canpol Babies з заокругленими кінцями.
а я такими ножничками вже 3-й рік малій нігті обрізаю і дуже задоволена
я вже 5 років обрізаю і все z4
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Цитувати
А я купила ножнички дитині -нігтики на ручках обстригати Canpol Babies з заокругленими кінцями..В аптеці-25 грн..думаю: дитяча фірма-знає, що робить...то це просто ужас...ними нігті дитині обстригти неможливо....хоч і старалась вибрати як можна  тонші-але ж вони в упаковці-толком не видно..ну думаю-для дітей же..ага,якраз-ні меншому, ні старшому-під малесенькі тоненькі нігтики не залазять і ще викривляються коли сильніше натиснеш!!...короче гроші на вітер!!!
Я теж на такы попала,що не змогла обстригти z2

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Дівчата,часто можна напоротись на підробки,тому б добре писати де купили,крім того ,що вказати виробника!
Пишуть же,що ми і медикаменти регулярно купуємо підроблені,що не допомагають,так що і ті ножички можуть бути з підробок.
Співчуваю.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Ножнички я купляла на Пасічній в Сімейній аптеці напроти обласної лікарні..
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Цитувати
  І в нас таке було з ножничками  :(  А ще ми гребінці купляли Кенполовські,  то поламались зубчики дуже швидко - пластмаса зовсім неякісна була :( d109

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Коротше не раджу цю фірму,  хоча мали пустушку Canpol - була найулюбленіша і прослужила дуже добре :)

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
а ми і зараз користуємось цими ножничками,як на мене дуже зручні z4

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
теж попала в Метро на дуже неякісну рибу від Флагман - вона була з глистами і в мене від тоді до цього виробника така відраза, що я вже ніколи нічого їхнього не куплю d128

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
і Канполовські ножнички теж валяються і Мир Детсва набір для підрізання нігтиків (там ножнички, пилочка і кусачки) не по прямому призначенню застосовується - кусачками чоловік собі стриже нігті, пилочка затупилась дуже швидко, а ножниці - це вообше і сміх і гріх, не народилась ше така дитина з такими лопатами на руках і ногах шоб ними стригти їй нігті

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
 От і я одного разу рибу купила з хробаками, після того мене вивертає від того сорту риби. :(

Offline мамуся Галюся

• Свідома Мамка
  • Репутація: +168/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
В мене також ножниці цієї фірми. Купляла в Немовлятку. Вже більше року користуюсь, нарікань немає.

Offline ARI_NA

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 Я була знайшла і Івано-Франківському молоці хробака. Більше його не купую. Кукурудзяні палички (там де є дві іграшки) страшенно смерділи ацетоном, хоч до того такого не було...
 А ще купила донечці набір диких тварин в пластиковій коробці. Коли відкрили - різкий сморід. Ті звірі стоять на балконі вже десь пів-року, а запах такий же...  d109

Offline GGevko

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +263/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня , Женічка
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
В мене також ножниці цієї фірми. Купляла в Немовлятку. Вже більше року користуюсь, нарікань немає
я теж купувала в немовлятку, ще 7років тому коли народилася перша донечка. Задоволена щипчиками користуємося до цього часу. І гребінчик зі щіточкою з натуральним ворсом- теж супер.
096-824-11-08