Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 91336 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Софіко

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
ми в Сільпо і Арсені стараємся взагалі не купувати-мало того ,що ціни у них зашкалюють,ще й часто попадали на прострочені продукти-кури і сирки.Купую в основному в Велмарті,хоча і там грішать-сирок якось з пліснявою купила,м"ясо,яке взагалі нічим не пахне-ясно,що вимочене в чомусь.А ще якось моя мала дуже довго захоплено стояла біля акваріума з рибою і спостерігала за дохлою жабою!
Але найбільше я обминаю десятою дорогою найближчий до нашого будинку магазин-це продуктовий на перехресті Чорновола і Республіканської(там ще кафе Плеяда є).Якось ледь не купила дитині морозиво ,термін придатності якого вийшов 3 місяці тому.Заплатила гроші,тоді побачила дату і повернула назад.А продавщиця назад його в холодильник!Це при тому ,що була я з малою дитиною і вона бачила для кого я беру.Трохи посварилися.А толку?
Ще якось мій брат купував там шоколадку.Хотів Світоч,а та каже :"Беріть краще Корону."І так наполегливо радила ту Корону.Він взяв і зразу ж на дату-а вона прострочена!!!
І ще маса таких прикладів.Ще й постійно важить всього більше ,ніж треба.Та і ціни там дуже високі,як і в більшості маленьких магазинів.Так що ,нікому не раджу там купувати.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Я в метро акційну червону рибу купила перед Новим роком,то вона була припорчена
В нас риба навіть якщо і не спорчена, то все одно якась не така d104 Я тепер була в Парижі, то там риба зовсім інакша, і смак, і запах і структура, все краще, не знаю, що в нас з тою рибою роблять d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
Маріанна, ви дійсно пережили..це важко і прикро, але добре, що все добре! А чи не думали ви , можливо підвищений рівень свинцю в нього був від чогось іншого, адже ж це фактично одиничні випадки, а фломастерами всі користуються і жуйки жують...

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
gadassa,всі думали хто тільки міг---нічого не придумали.Був ще один варіант,тоді діти захоплювались графіті,то ми грішили на фарбу з балончика.Але прикол в тому,що не він один малював,а отруївся лиш він.
Ну а які ще варіанти накачатись свинцем? Він попадає,в основному,через легені або через шлунок.
Такий аналіз здала моя подруга,що постійно живе в США,у нех було небагато стронцію( теж отрута ).А це вже від щоденного вживання океанічної риби.Вона ж набирає того стронцію від танкерів,субмарин,теплоходів і захоронених в океані промислових відходів. І ще--стронцій не виводиться!
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

• Свідома Мамка
    • Награды
Дівчата,солі важких металів є в костях великої рогатої худоби.Їх сушать,перемелюють на муку і додають в комбікорма і для птиці(птахофабрики) і для вирощування ставкової форелі,і для поросят......Те саме роблять з костями і шкірою  тієї ж океанічної чи морської риби (після вигот.філе) Все це потім їмо ми і наші діти. Не помічали,що інколи інкубаторські яйця смердять рибою?
 Чому в Америці є магазини Хелс-Фуд,або Органік ? тому,щоб можна було купити те ,що є безпечне.Там на яйцях так і пише---без гормонів,без антибіотиків,вирощені без кормів з відходів тваринництва.
 Тепер бабусі із сіл навчились купувати привозні із Польщі комбікорми,що містять ту гидоту і підгодовувати домашні курочки,свинки........
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Тепер бабусі із сіл навчились купувати привозні із Польщі комбікорми,що містять ту гидоту і підгодовувати домашні курочки,свинки........
та деякі бабуські навчились купувати курочку типу нашої ряби обсмалювати на вогні і продавати як домашню. перед малого ДН я попросила свекруху щоб купила мені курочку домашню на більйон. зверху гарна, а в середині ну звичайна привозна тушка  d107 d107 d107 d107 d107
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Цитувати
інкубаторські яйця
Маріанна, ти не плутай поняття!!! в інкубаторі вигрівають курчат!!! а яйця отримують від курей на птахофабриках
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

• Свідома Мамка
    • Награды
Muwka,я мала на увазі яйця від курей з птахофабрик, неточно висловилась.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
дівчата хочу з вами поділитись  :(, от вчора була в велмарті , випадково, d16 дуже рідко там тарюсь d141,  і яйця купила 30 штук, всі до одного тухлі , всі!!!!і це вже не впереше кума тоже каже що такі купувала, пішли мої яйця в унітаз усі ...зробила висновок не купую там нічого і нетреба. будьте уважні там з яйцями  ..тай з усім решту...
тримаю на руках два щастя.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а зрозуміла  це  коли чоловік спитав, що так в холодильник підпахує, мама якраз сир передала з пліснявою, думали то він, та де там то такий сморід стояв, я ніколи ще нечула як смердить яйце, чула що вони портяться, але щоб так  d107

просто попереджаю тут бо зараз почнеться перед пасхальний ажіотаж на яйця в тому числі, вважайте велмартовські яйця ... можна купити курятка ...я бне здиввалась якби з них щось ще вилупилось.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ірочка а чого не віднесла, треба було їм повернути, вони б тобі гроші повнрнули 100% і ще б вибачались  d104

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Юлясику, я б віднесла але вони так тхнуть що я б їх недонесла чесно....та вже знаю що могла б віддати але я така зла була що спускала їх в унітаз... z1

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
iruna, а ти купувала запаковані? бо запаковані нам також спорчені попадалися, а от поштучно завжди були нормальні d104

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
неа взяла лоток там 30 штук , ті що поштучно можна брати а я взяла цілий..мало мені вічно  d112, от тепер буду знати...мені ще ніколи таке не попадалось. тепер буду знати як який то запах...бо чесно не знала, може треба було нюхати але...щось таке ніколи не роблю..короче тут пишу, аби Ви ,мамуськи нюхали чи як , щоб непринесли тухлятинки до дому  z2

Offline айдин

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іруся 22 роки
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
я теж неодноразово попадала на зіпсуті яйця в супермаркетах та й на базарі, тому тепер ходжу на базар по яйця тільки з баночкою, одне розбиваю на вибір і тоді вирішую чи купляти, якщо продавець не хоче щоб я розбивала - все, там не беру  d128

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
iruna, а ти купувала запаковані? бо запаковані нам також спорчені попадалися, а от поштучно завжди були нормальн
я беру восновному запаковані,але дивлюсь на дату.правда і іі можуть перебивати,але ніби нормальні всі були.Беру найчастіше Киівські.

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Дуже класна темка.
У мне,як і в дівчат теж була проблема з Канполівськими ножницями.Стригти ними просто не реально.І\
А ще в Велмарті купляла оселедець Флагман,то був повністю зіпсутий.Але думаю,що це виробник.бо купляла їхні креветки,то аналогічна ситуація.