Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 95801 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
А ще в Велмарті купляла оселедець Флагман,то був повністю зіпсутий.Але думаю,що це виробник.бо купляла їхні креветки,то аналогічна ситуація
а яка реклама в них була по телевізору d105
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
я також на канполівських ножицях погоріла,нічого вони не стригли,фуфло або підробка.

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
того року попросила чоловіка купити м"яту свіжу - привіз із Велмарта якусь траву  d107 пофасовану і з виду як м"ята, але без запаху
в тому ж Велмарті пару разів фасовані куски сиру були м"яко кажучи не свіжі  :( тепер вимагаю при покупці відрізати від великого шматка

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
тепер вимагаю при покупці відрізати від великого шматка
і ми ьак просили,в Арсені,то продавщиця така була недовольна.Тому останнім часом також стараюсь брати фасований.

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
от я сьогодні зайшла в магазин діоніс на хоткевича, взагалі останнім часом з великою обережністю купую продукти, бо постійно щось зіпсоване попадається, взяла молоко виробник "Здорово", та йзразу перевіряю дату, бо з моїм щастям мені може і прострочене попастися,і не можу я ніяк ту дату знайти, питаю продавщицю, чи воно свіже, а вонатак на мене подивилася, ніби яв неї щось ну просто нереальне запитала, потім демонстративно показала мені дату виготовлення, яку може відчути, а саме відчутитільки сліпий, бо він руками читає, звичайна здорова людина без лупи того не побачить,
звісно що тут вини магазину "0", а от питання виникає до таких виробників, ну от чого не можна нормально нанести дату, щоб її було чітко видно, а то під руками відчути можеш одне, а насправді там може бути дата вибита така, що й траванутися можна

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
от дивно, "недовольна" продавщиця, так це її робота, для чого вона тоді там стоїть за прилавком, якщо їй впадло кусок сиру відрізати?

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
Цитувати
от дивно, "недовольна" продавщиця, так це її робота, для чого вона тоді там стоїть за прилавком, якщо їй впадло кусок сиру відрізати?
це їх робота і треба купляти те що ти хочеш.
а ще мені не подобаються "старанні" працівники рибного відділу - почистити рибу в них не допросишся - вічно зайняті (((

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Ох,я в шоці за Метро тому що сама писала що там все добре з м"ясом(бо чула зі слів працівників).А сама м"ясо там не купляла,лиш 1 раз фарш і то дуже давно.
За те,що бабки сиплять хімію і курам і худобі знаю давно.Я завжди кажу своїй кумі,чого вона лізе на базар до бабок.А вона,що там натурпродукт.Я регочу,бо бачу в селі де що купляють(добавочки всякі для свинок,які добрива популярні,чим кроплять по кілька разів  щоб добре росло і паразити не гризли) а потім це все на базар,натурпродукт.Самі ж бо з того города не їдять!!!

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
того року попросила чоловіка купити м"яту свіжу - привіз із Велмарта якусь траву   пофасовану і з виду як м"ята, але без запаху
о, я нагадала собі - дівчата, будьте дуже уважні, коли купляєте кріп, тепер уже нормальний, а взимку продають якусь траву, яка навіть і не пахне кропом, на вигляд дуже схожа  d104 коли на базарі хотіла кусочок малюсінький відщипнути, розтерла і понюхала, то продавщиця так закіпішувала, мол, що ви тут нюхаєте, всеодно справжнього кропу нема на базарі, за свої гроші купляй бур"ян та ще й возмущаються  d109
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ще одна знайома працювала в Сільпо на випічці,каже,що там натурального нічого нема,одні порошки.І що такі порошки сиплять і у інших маркетах,тому у них хліб і булочки і все інше таке пухкеньке і так гарно пахне.Чесно 1 раз купила хліб у Велесі їхнього виробництва,то можна було зім"яти і в кулачок заховати,одне повітря

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Я знаю,що в Метро як має скоро вийти термін придатності,то вони оцінюють товар,і кладуть його по нищій ціні.

Offline wonder

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
суперова темка! молодці!
а я, дівчата, буквально в п"ятницю пішла з чоловіком і малою на продуктовий базар, туди де заїзд в двір, скупитись трошки овочами (їх правда тільки чоловік мій їсть d27 я поки годую побоююсь d112). І добили мене дві речі: купляємо ми листя салату і я питаю (ніби для себе) чи можна мені їсти і не переживати, бо ж годую, а дівчинка так знітившись каже, що їх перевіряють і ніби вміст пестицидів норму не перевищує! - А значить питання про те чи в принципі там є пистициди взагалі не стоїть навіть!!!! d16;
і ще вразили і просто розізлили!!! мене чорні-чорнезні вже гнилі банани на прилавку по знижках!!!!!!!!!!!!! тобто кілограм нормальних 13.90, а зіпсутих яких навіть хомячку в лабораторії тестування (це я образно) навіть би не дали - увага - по 8 і по 10 грн.!!!!!!!!!!!! вони що людей за худобу мають?????!!!!!!!!! d105 повірте, ті банани взагалі не можна було уже ї"сти!!!!!!!!!!!!!! яка ж я люта була d109 так і сказала в голос правда не знаю чи хто із покупців почув, а продавці навіть якщо чули, то їм і так попри мешти! а ще там був повний ящик надігнивших і пообрізуваних гранатів! по 10 грн., між іншим d110

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А ще  мене бісить коли люди купляють на базарі ковбасу яка стоїть просто неба d111 І зараз перед Великоднем це дуже актуально.Минулого року(так і що року) майже щодня гуляла попри базар і завжди мене вкидало в жах,що мухи літають,сонечко світить(того року дуже тепло було) а ковбаска на сонечку собі лежить.Хоча мені здається що Гранді на базарчику жоден холодильник не включений d104 Вони би мали так гудіти всі дружно але щось такого не чути.І навіть якщо включають в день на трішки 100% на ніч вони їх виключають бо холодильники добре мотають світло d111 Таке саме з рибою яка цілий день стоїть на вулиці,я шокована,а ще люди на таку ковбасу стають в довгі черги d111 d111 d111

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
wonder,таке саме у Вопаку в Плазі,теж такі банани продають,ціни не знаю,бо не підходила,але було прикро дивитись,бо їх купували пенсіонери(малозабезпечені з вигляду).
Мені здається,що  Відповідь #96 від Mandarunka пояснює наше безсилля в даних питаннях.
Депутати ВР закони не мінятимуть,бо більшість з них є власниками мереж супермаркетів.А базар,взагалі,некерована рганізація.
За ковбасу--згідна,але не знати де істина.Чи то купити простонеба свіжу ,щойно привезену чи з вітрини холодильника працюючого !!! але місячної давності і помиту і намащену олією.
Ото дивишся на своє безсилля і Ґана,що є нам небезпечною в щоденнику Наталі вже не так страшить,бо розумієш,що там павуки і москіти а тут ГМО,хімікати,крнсерванти,бутулізм і кишкові палички.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
Самі ж бо з того города не їдять!!!
 d128
Я виросла в селі, то ми на городі ніколи не користуємося ніякою хімією, навіть клубніку не підживлюємо. хіба щось від колорадського жука можемо купити. Ми нічого не продаємо (садимо тільки для себе, трошки), але наші деякі сусіди якщо мають багато врожаю то їдуть на базар, вони теж хімію майже не використовують. Тому інколи краще кріп чи яйця купити в бабусі а ні ж в супермаркеті.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
я згідна з ledi_eM, ми теж не даємо в продукти хімікати, але садимо тільки для себе, але в мене є родичка,яка продає на ринку,то вона дійсно продає те,що сама їсть,тобто продукти, яйця без хімікатів z4

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ще хочу зробити антирекламу такому блендеру

поламався на 3 раз користування, за рік, що він в мене був, може місяць ним користувалась, весь інший час був на сервісі. Потім правда добились від них довідку, що він не ремонтується і нам повернуло Ельдорадо гроші
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$