Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 94548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
хотіла ще розказати одну ситуацію,від якої я була просто в шоці d16 їхали ми минулого літа на море,вийшли в Мелітополі і ніж чекали на маршрутку,яка їде до потрібного пункту призначення, спостерігали таку картину: під вокзалом в ряд продають персики, та такі гарні, один в один, і от тьотя витягує пензлик і мастить ті персики якоюсь гидотою, щоб вони виблискували і не портилися d110

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Цитувати
Самі ж бо з того города не їдять!!!

Я виросла в селі, то ми на городі ніколи не користуємося ніякою хімією, навіть клубніку не підживлюємо. хіба щось від колорадського жука можемо купити. Ми нічого не продаємо (садимо тільки для себе, трошки), але наші деякі сусіди якщо мають багато врожаю то їдуть на базар, вони теж хімію майже не використовують. Тому інколи краще кріп чи яйця купити в бабусі а ні ж в супермаркеті.
Не варто так говорити,тому що одні сиплять інші ні d112 Особисто знаю людей які сиплять і кроплять і продають.Бо мають багато свиней які годують на продаж,і знаю,що вони додають свиням і курчатам бройлерам що купляють,коли їдуть по бройлерів і зразу беруть хімію для них щоб уже до 3 міс.виріс великий бройлер.так само наші сусіди в селі є сусідами по городі,то ми бачимо що вони туди додають і урожай з цього городу йде на продаж,бо щодня сумками їздять в Ів-Фр.Думаю варто задуматися звідки гігантські овочі з городу,без хімії таке не виросте.Якщо сам собі вирощуєш то знаєш що ти споживаєш.Якщо купляєш завжди є ризик.Бо тепер бабці не просто продають,це їх бізнес,їм вигідно сипати хімію,бо чим більше і чим краще а саме головне чим швидше виросте тим більше зараблять

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Та ми Вам віримо, але ж є і не порядні люди, тому не відомо на яких натрапиш на базарі d143 Хіба купувати у перевірених, знайомих.

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Капець, я у шоці від непорядності і брехливості наших людей! :(
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
і от тьотя витягує пензлик і мастить ті персики якоюсь гидотою, щоб вони виблискували і не портилися
А що ніхто не чув,що всі фрукти оброблені засобом що муміфікують чи то бальзамують тіла?Безліч передач про це все бачила.ніколи не помічали що як в ящику наприклад лимони стоять то один загорнути в папірчик інші ні?То цей папірчик такою дозою оброблений що всі в ящику зразу бальзамуються.Тому фрукти так швидко не псуються,і всякі букашки їх не їдять.
В нас час або їсти що виростив сам або померти з голоду.або ж їсти хімію яка на кожному кроці.
Про бабок ще чула що додають барвники в сир,в масло і в сметану щоб були жовтенькими,додають і порошки щоб густіше було d112 А як можна купити молоко в баклашці з рук?Бабусі так гарно ходять по смітниках біля базарів і збирають.Хто гарантую,що вона це добре помиє?Про те,що наливати щось в використані бутилки я уже мовчу,ця ж бутилка і так отруюю продукт у середени.
Навіть мій чоловік працював з друзями на будові,літом,жара,багато пили води.Прийшов чоловік бізнес-леді з села і позбирав усі баклашки,щоб жінка мала в чому возити молоко на базар.То що думаєте від не збирає бутилки де тільки бачить?Збирає 100%

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
А як можна купити молоко в баклашці з рук?Бабусі так гарно ходять по смітниках біля базарів і збирають.Хто гарантую,що вона це добре помиє?
ось на рахунок цього страшно........
ще знаю,що замість тушки кролика продають котика d112

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Дівчата,порядних--одиниці.Підійдіть у магазин з добривами--кут Грушевського-Гаркуші( перехрестя велике) і спитайте у них скільки там бабусі і жіночки беруть того всього.МАШИНАМИ набирають легковими ,бо руками не донести ті мішки і сиплять без норми допустимої і технології,так собі жменю за жменею.І не читають скільки після того має часу пройти і дощів,щоб можна було їсти.
Я один раз натрапила на жінку з дом.овочами.Ціни ті самі а розміри вдвічі менші від інших.Приходить зрідка ,зразу мами забирають,черга а тих овочів однесенький пакетик,трошки.Все для діток дрібних брали.Я прозріла,бо таке ще в дитинстіві бачила.Всі овочі рівно вдвічі менші за ті ,що продають інші селяни на ринку.Не підживлені хімікатами.
 А щодо Ельдорадо,ми теж повернули ім блендер Еленберг зі скляною колбою для коктейлів( прокладка трісла на 2 день і рідина потекла із скл.чаші на мотор,добре що не вбило нікого).Рік часу мали з ними проблеми.Вони нікому не довіряють,має їх майстер приїхати зі Львова і підтвердити ,що то не ми зламали.Їде він раз на місяць,не все встигає оглянути.Далі наш блендер загубили а менеджер що його приймав звільнився,коротше не довеси,що щось здавали,бо документів не видали лиш заяву прийняли.А далі нам терпець урвався,ми їхали зранку,коли ще все зачинено і побачили,що у них якась нарада.Наобум погримали,нам відкрили,був генеральний директор.Віддали гроші  вмить без документів і майстрів.Але нервів пішло...
Молоко купуємо в однієї жінки,даємо свою 3л банку,в ній і привозить.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Молоко купуємо в однієї жінки,даємо свою 3л банку.
d41 d41 d41 це правильний вибір

Offline chernentus

• Своя Мамка
    • Награды
О, а я якраз думала такий блендер у Польщі брати. Правда передумала і взяли Moulinex DD 407 D 72 вир-во Франція Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
У мене такий блендер, але без тієї штуки що посередині, то поламався також щось через місяць як я ним користувалась, також купували в Ельдорадо і ще + купували додатковий платний сертифікат, який подовжує гарантію. А вони ще нам його ремонтувати не хотіли, потім зі скандалом взяли і поремонтували і ттт більше поки не ламався. d104 Але скажу зразу що по ціні він далеко не з дешевих, а по суті  d141

Offline chernentus

• Своя Мамка
    • Награды
Юля, ти про Moulinex чи про Zelmer?

Offline мамуся Галюся

• Свідома Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Я купила мікрохвильовку LG в інтернет-магазині ilife.if.ua Попрацювала місяць і вже не включається d104.

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Де ж тоді продукти купувати, якщо в супермаркетах все підпорчене, а сільська продукція вся з хімією? d27
Я не говорю про молочну продукцію чи м'ясну (теж даємо банку і нам молоко приносять).... Якщо бабця стоїть і має 2 пучечки кропу і 10 яїчок, то не думаю що там хімії багато. А от там де ящиками помідори  і бідонами сметану продають, то тут не сперичаюсь... Дурять d112
Зовсім недавно купила домашню сметану (щоб збилася гарно), виливаю, а вона зверху густа, а знизу така як вода...

Цитувати
Не варто так говорити,тому що одні сиплять інші ні
хуліг@нк@, я мала на увазі людей, що мають по 7-10 арів городу. Вони теж садять для себе, а коли є багато то продають. Тому в цьому випадку знаю, що варто говорити, а що ні.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
А значить питання про те чи в принципі там є пистициди взагалі не стоїть навіть!!!!
Ну,якщо йти у березні- квітні купляти листя салату,редиску,помідори то ж треба в принципі вже  усвідомлювати,що вони росли не без хімії,чого ж тоді дивуватись. d104Все треба купляти в свій час,коли зелень,овочі,ягоди,фрукти  уже хоч на городах в людей виросли,а не з парників.А то і клубніку можна взимку купувати,то що дивуватись,що вона на хімії виросла?Все треба купувати по сезону,тоді і смак кращий і хімії менше. z5

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Згідна.Не їмо помідорів і тп взимку,є квашені. Моя коліжанка купила редиску на минулому тижні,малому її 9 років,рвав безбожно,ледве відтеліпала.А дехто ще з березня їсть зеленину,типу помідорки огірочки.
Але біда,коли літнє сильно добрять!
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Так,Маріанна,можливо і літнє піддобрюють,але все ж таки не так,як взимку і навесні.Платити зараз скажені гроші за ті продукти,щоб травити себе і дітей,навіщо.В мене знайома того року весною кабачок купила дитині 8-місячній,для супчика,то бідна була та дитина коли його зїла,в реанімації опинилась.Так,важко на початках весни,бо хочеться чогось свіжого(буряки з морквою за зиму вже дістали),я літом-осінню стараюсь поморозити цвітну капусту,фасолю стручками,зелений горошок,перець болгарський і інші овочі,які піддаються заморозці і які мені тітка з села передає,щоб було дітям до супчику.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
справа в тому,що літні овочі і фрукти обробляють від шкідників і трохи піддобрюють,але вони ж все-таки ростуть на грунті.а всі ці тепличні продукти ростуть без участі грунту,тільки на хімії,от її треба значно більше,тому і концентраціянітратів в таких ранніх овочах значно вища