Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 93553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
А я купила ножнички дитині -нігтики на ручках обстригати Canpol Babies з заокругленими кінцями..В аптеці-25 грн..думаю: дитяча фірма-знає, що робить...то це просто ужас...ними нігті дитині обстригти неможливо....хоч і старалась вибрати як можна  тонші-але ж вони в упаковці-толком не видно..ну думаю-для дітей же..ага,якраз-ні меншому, ні старшому-під малесенькі тоненькі нігтики не залазять і ще викривляються коли сильніше натиснеш!!...короче гроші на вітер!!!
Я вже 2 роки користуюся цими ножничками і дуже задоволена  z4 Купувала багато товарів цієї фірми і на підробку не попадала. Все супер.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
але всередині разом з філе оселедця були хробаки   
Жах.... d16 і ви повернули в магазин?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
раз у Велмарті я купила оселедець в упаковці, принесла додому, відкрила і припіднесла до рота, а то такий запах дохлятини....жах!!! відправила чоловіка назад в магазин (чеки люблю зберігати d30) і вони повернули гроші та перепросили :)

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
В мене також ножниці цієї фірми. Купляла в Немовлятку. Вже більше року користуюсь, нарікань немає
я теж купувала в немовлятку, ще 7років тому коли народилася перша донечка. Задоволена щипчиками користуємося до цього часу. І гребінчик зі щіточкою з натуральним ворсом- теж супер.
В нас теж був канполівський набір з натур. ворсу і гребінчик з заокругленими кінцями, то не підійшло нам зовсім - в синочка від народження було довге густе волоссячко і той набір лише його "прилизував", зовсім між волоссм не залазили ті зубчики, щітка теж лише ковзала, так і не користувались. А ножичками мало, мені було незручно ними стригти, бо в них товсті леза, то треба хіба нігті довгенькі дитині запускати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
Продукти я завжди ретельно обираю, один раз захотіла сардельок з сиром, на цілу Пасічну знайшла їх у "Плюсі", принесла додому - то теж сюрприз всередині - цілі куски неперемелені ковбаси салямі  d107 d16 я на другий день віднесла назад, то гроші повернули зразу. Я ще малого з собою на руки взяла для ефекту  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +273/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ужас, ви такого понаписуєте, що вже нічого купувати не захочеться !!!  d106
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
   Згадала, що теж мала подібний "сюрприз" в сосисках - чуть не з"їла  d106.
Декілька років тому 3-4 попала на сосиски з личинками (величезними) мух. Віднесла назад в "Крону", а вони заявили, що може це в мене мухи в холодильнику літають!!??? Бо до них все привозять в машинах-холодильниках, але я живу ззаді Крони і все прекрасно бачу з вікна в яких умовах привозять товар, як його частенько виваляють, вибацькають руками, перед тим пішовши за гараж справити природню нужду..........

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
найжахливіше, що вони перебивають в магазинах дату виготовлення чи кінцевий термін споживання d110 в нормальних цивілізованих країнах за 2 дні до стікання терміну споживання віддають , точно незнаю куди d130
знайшла таку статтю:
Цитувати
Як хитрують супермаркети, щоб продати нам прострочені продукти
Перший день після закінчення терміну зберігання – і ніяких знижок
Згідно до санітарного законодавства, продукти, термін вживання яких закінчився, вважаються небезпечними, і їх подальша реалізація заборонена, – говорить головний санітарний лікар столиці Ірина Козлова. – Торговці, у яких з`явився прострочений товар, зобов`язані його або утилізувати, або передати в комунальне підприємство «Притулок тварин».
На практиці згодувати прострочене чотириногим друзям в супермаркетах не поспішають. Цвіль зішкрібають, і виходить цілком свіженька нарізка сиру або ковбаси.

Випадковість і закономірність
За останні шість місяців кожен другий українець купував неякісні продукти: такі дані соціологічного дослідження, проведеного компанією GFK Україна за замовленням сумісного проекту ЄС і Програми розвитку ООН.
Неякісні продукти харчування доводилося купувати 51% респондентів
69% опитаних при виборі товару керуються терміном придатності. 48% орієнтуються на ціну, 37% – на склад товару. У той же час 35% опитаних спираються на особистий досвід споживання товару, 29% – на візуальну оцінку його зовнішнього вигляду,  24% – на цілісність упаковки.
Якщо термін придатності закінчується у оселедця, його коптять або заморожують – ділиться досвідом Марина, продавець супермаркету, який ми пообіцяли не називати. – Позеленілих курей віддають у відділ кулінарії, це нормальна практика. Але найчастіше у нас лежать прострочені молочні продукти, вони особливо ходові. Зазвичай покупці беруть їх, не дивлячись на термін реалізації.
За словами Марини, збувати прострочене допомагає нехитра технологія: наприклад, молоко або кефір з терміном придатності, що минув, виставляють на видному місці, а те, що свіжіше, ховають в глибині полиць.
У супермаркетах, – ділиться секретом Марина, – свіжі продукти взагалі деяких не з`являються в торговому залі доти, доки прострочене не розкуплять.
Те, що не придбають клієнти, примусять купити продавців, – розповідає Юрій, адміністратор супермаркету іншої крупної торгової мережі. – Але це крайній захід. Найчастіше термін придатності на продуктах просто перебивають.
У більшості супермаркетів, якщо вірити Юрієві, є мало не цехи по штампуванню контрафакту: за допомогою спеціального хімічного розчину на пластмасовій упаковці можна без зусиль зняти шар фарби і вибити нову дату терміну придатності. Товар в поліетиленовій обгортці досить упакувати в нову плівку з новою етикеткою.
Якщо не вдається з якоїсь причини перебити термін придатності, ми просто наклеюємо зверху штрихкод магазину, і термін реалізації не читається.
Преміум-клас.  Ознаки гниття і цвілі – це не означає, що товар приберуть з прилавка
Покупцям хитрощі продавців можуть вийти боком:
Прострочені продукти являють реальну загрозу для здоров`я людини, іноді і життя, – говорить лікар-інфекціоніст Олена Петрова. – Харчова токсикоінфекція, просто кажучи – отруєння, яку не здається таким вже й небезпечним  – захворювання вельми небезпечне. Воно виникає в результаті вживання їжі, зараженої якимись видами мікроорганізмів або тієї, що містить продукти їх життєдіяльності – токсини. Особливо обережними потрібно бути з готовими стравами, які реалізують в наших супермаркетах. Хто знає, скільки вони лежать на прилавках насправді? Усілякі салати в пластикових упаковках вкрай небезпечні. Причиною отруєння може стати майонез, який готується з використанням сирих яєць, а також несвіже м`ясо і ковбаса.
Адміністратор Юрій не годує свою трирічну дочку продуктами з супермаркету, в якому працює. Втім, звичайних покупців заспокоює:
У молочних продуктів є гарантований «запас міцності». Коли на молочних продуктах на молокозаводах проводять випробування, щоб сертифікувати товар, санстанція ставить чітку умову: виріб, офіційний термін придатності якого 30 днів, повинен зберігатися не меншого 40 діб.
Смак часу. Явно обвітрена і потемніла «варенка», – для покупців з поганим зором
Як розповідає Юрій, терміни придатності на продукції перебивають і самі постачальники:
Мій знайомий привозить соки у відому торгову мережу. За його словами, кінцевий термін реалізації змінюють на цілих партіях. Хороші соки постачальники списують і забирають собі, а до супермаркетів привозять напої, прострочені на декілька років.
– Говорити про «запас міцності» молочних продуктів, як мінімум, некоректно, – затверджує Ірина Козлова. – По-перше, жоден молокозавод самостійних досліджень не проводить. По-друге, якщо молоко з тих або інших причин не відповідає необхідним параметрам, його використовують як сировину для кисломолочних продуктів – кефірів, йогуртів, які мають триваліший термін зберігання. Молочна ж продукція повинна реалізовуватися вчасно – особливо літом. Який «запас міцності»?
Молоко – не копчена ковбаса.
Увага на упаковку.
Головний санітарний лікар Києва Ірина Козлова застерігає: якщо термін придатності заклеєний штрихкодом  – вважай прострочено
За словами Ірини Козлової, товари, на яких продавці кінцевий термін реалізації заклеюють штрихкодом магазину, неліквідними стають автоматично.
– Продукт, на упаковці якого не вказаний термін придатності, прирівнюється до простроченого.
Магазин від магазину відрізняється – вважає голова ради Всеукраїнської організації «Якість життя» Олександр Ладигін. – Є гіпермаркети, супермаркети, дискаунтери і цілодобові магазинчики метражем два на два. Чим нижчий ступінь установи в цій градації, тим вище вірогідність придбати там прострочені і некондиційні продукти.
За словами пана Ладигіна, знайти в крупній торговій мережі готовий (тобто упакований виробником) прострочений товар практично неможливо.
 Поза якістю
Керівник всеукраїнської громадської організації «Якість життя» Олександр Ладигін не радить купувати готові салати в кулінарних відділах супермаркетів
Але на напівфабрикатах Олександр Ладигін ставить хрест:
В супермаркетах з  напівфабрикатами справа йде інакше, – говорить він. – Досі заведено спочатку продавати цілих курей, потім патрати їх і реалізовувати як крильця, ніжки. Потім – маринувати і продавати в целофані, а вже якщо і тоді не куплять – готувати з них курячі котлетки. Кулінарія у нас – вінець харчового ланцюжка. Тому моя порада: нічого там не купувати.
Відповідно до санітарних норм, термін зберігання незаправленого м`ясного салату – шість годин, а у відділах кулінарії заправлені, як затверджує пан Ладигін, лежить мінімум добу. Якщо «прострочення» не розберуть неуважні столичні покупці, воно піде в регіони.
В Черкасах, Сумах і т.д. це цілий бізнес, – розповідає експерт. – В Полтаві, перед наметам з простроченою рибою і «ніжками Буша» шикуються черги.

За матеріалами  “Фокуса”

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Дуже цікава тема і потрібна!Як щось згадаю то напишу! z4
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Бо до них все привозять в машинах-холодильниках, але я живу ззаді Крони і все прекрасно бачу з вікна в яких умовах привозять товар, як його частенько виваляють, вибацькають руками, перед тим пішовши за гараж справити природню нужду..........
так, таке дуже часто трапляється. Я колись давно студенткою підробляла у фрмацевтичному кіоску в критому ринку. Якраз посередині між ковбасним і рибним відділом. То такого надивилася d16 Ковбасу я ще після того їм, але дуже перебираю. А от риби кілька років вже не їла. Хіба якісь імпорті консерви.
Просто одного разу побачила, як працівники привезли цілий візок замороженої риби і повикидали її на брудну мокру підлогу в павільйоні поряд їз мусорними контейнерами. А потім просто ногами в брудному взутті розтовкали її(Я розумію, що кожна хазяйка помиє ту рибу спочатку, але все одно до хати мож не знати якої зарази нанести d106).

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Бо до них все привозять в машинах-холодильниках, але я живу ззаді Крони і все прекрасно бачу з вікна в яких умовах привозять товар, як його частенько виваляють, вибацькають руками, перед тим пішовши за гараж справити природню нужду..........

Забула уточнити - ніяких машин-холодильників !!! Звичайні вантажівки або буси привозять.

В машинах-холодильниках привозять тільки морозиво та заморожені продукти.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
класна тема  z4 Правда, я лише раз  в Арсені купила Тростинку з хробаками (але не віднесла, бо вже не було як, ніч надворі) і чоловік раз купив сметану, а в банці виявився йогурт. Пішов поміняв - а от ціла парті я така, мабуть, бо в іншій банці також був йогурт.

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
в мене таке було з кефіром замість нього було молоко, чи навпаки... не пам"ятаю
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
я недавно купила собі такі солодкі рисові кульки, ще називають солодкий рис, не знаю як інакше пояснити, то там всередині була ціла засушена мушка.

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
я одного разу, але то було 5 років тому, купила в Калуші звичайні солодкі пластівці, такі то лі з їжачком то лі з білочкою, то там як відкрила коробку, повилітала моль d107 d104
пішла назад, гроші не віддали, запропонували таку саму коробку
взяла, відкрила при них, перетрясла, там уже було все ок

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Цитувати
А я купила ножнички дитині -нігтики на ручках обстригати Canpol Babies з заокругленими кінцями.
Бачу тут самим більшим попитом користуються дитячі ножниці.
я не виняток також на такі попала "хороші" в лапках купляли в сільпо.

не хочу наговорювати на цей магазин, але вчора чоловік купив там просрочене масло, незнаю куда він дивився, просто наскільки вже довіряємо цьому магазину, що на дати не завжди звертаєм увагу, а дарма, це потрібно перевіряти завжди.
 знаєте за яке число було то масло "Яготиньке" дата виготовлення 31.01.12р. термін придатності 30діб.при умові що його збирігали в нармальних умовах, а сьогодні вже 31.03.12.  уже всі сроки перевершили.

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А я вчора зайшла в магазин Тростянецький  за хлібом, хліба вже не було , то дали мені якись "лаваш", ну типу батона -він був у плівці ----відкрили ,а він вже в плісняві. d105 А казали мені "свіженький"
Так що ретельно там придивляйтесь до "свіженьких "продуктів. ;)