Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 91367 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А я в Арсені раз купила на вагу десь кілограм маку, бо на якесь свято мала багато всього з маком пекти, то весь мак був прілий і гіркий. Прийняли назад без розмов, а тепер бачу що на вагу вже навіть нічого не продають  - все розфасоване
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
так само я купила в Велмарті півкілограма ізюму на вагу,попробувала,а він якимось бензином віддає d111

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
в мене з арсеном не найкращі спогади щодо свіжості продуктів: перший раз було десь більше 5 років тому, купила там у м"ясному відділі на вагу м"ясо і фарш, то пільмені з таким запахом вийшли, що навіть собаки дворнягт нюхати не хотіли, а другий раз було, коли купувала там дитяче пюре, малий в калясці кричав, не мала змоги на місці перевірити строк придатності, прийшла додому, відкрила, і добре, що маю звичку спочатку сама пробувати, перш ніж дати щось дтям, то це був кошмар, і коли я подивилася на дату виглтовлення, то був цілковитий шок - строк придатності цього продукту вийшов ще 4 місяці до того, як я його купила, от як можна тримати таке на прилавках, яка я зла летіла в той магазин, правда прийняли назад без питань

Offline OLYA_S

• Активна Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я минулого тижня бачила у Фуршеті мишу!!! d111 більше туди ніногою d128

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
я недавно купила собі такі солодкі рисові кульки, ще називають солодкий рис, не знаю як інакше пояснити, то там всередині була ціла засушена мушка.
і в мене таке було....  d109

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Минулого літа купили в Вопаку крильця курячі, як згадаю як вони смерділи хлоркою і гниллю, то і зарас на рвоту тягне  d16. Я ще тут дівчатам довго жалілась  d30
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Я минулого тижня бачила у Фуршеті мишу!!!
ну тоді прийдеться взагалі ні в які магазини не ходити,впевнена,що миші є всюди,а в Велмарті горобчик живе,там де солодощі,моя мала завжди йде на нього дивитись d27

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
там не один горобчик, а ціла зграя  d112, сьогодні спостерігали, тому печиво розвісне там не беру  d128

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
не хочу наговорювати на цей магазин, але вчора чоловік купив там просрочене масло, незнаю куда він дивився, просто наскільки вже довіряємо цьому магазину, що на дати не завжди звертаєм увагу, а дарма, це потрібно перевіряти завжди.
 знаєте за яке число було то масло "Яготиньке" дата виготовлення 31.01.12р. термін придатності 30діб.при умові що його збирігали в нармальних умовах, а сьогодні вже 31.03.12.  уже всі сроки перевершили.
Ну це вони швидше під шумок 31 числа запхали то масло. В мене раз подібна ситуація була на базарчику біля Гранду, але масло було датоване 09.05.2011 а я його купувала 05.09.2011. Спочатку подумала, що виробник якось дивно формат дати поміняв ну типу спочатку місяць а потім день, але ні... воно було прострочене на 4 місяці!!!! Тітка, як побачила, що я дату дивлюсь зразу заметушилась, і тупо питає: "що масло погане?" Так ніби вона не вкурсі, що в неї на прилавку твориться  d109
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Online loly

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
я в метро була купила кетчуп "чумак".Там вони упаковані по 3 штуки. А він виявився страшенно тухлим :/ .Срок годності був в порядку

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
ми були сьогодні в Метро,чоловік захотів оселедець.Стоять там баночки з Оселедцем фірми Флагман по-знижці.Ми дивимось на дату,а там написано Строк годності 60діб при температурі 0 +5,а дата виготовлення 05.01.2012.Ми покликали працівників,іх було троє,кажемо-В вас риба прострочена?А вона читає нам-90діб при темп.-2  -7,а я питаю,а яка температура в холодильнику,а вона-Ой,0 градусів,то хтось скрутив,та то взагалі не я складаю.І пішли собі.Так що дивіться уважно на товар з червоними цінниками.А то можна купити щось прострочене ще місяць тому.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
а я в магазинчику по вул.Береговій завжди мясо купую,а от минулого разу взяла і щось воно мені ніби не таке,я вже думала,що то я вже вдруге  d101,що мені щось все смердить.а воно реально ніби пластмасою чи скоріше формаліном пахне,вони його вимочують в якийсь гадості.так що туди більше ні ногою

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
я дуже нелюблю купляти кукурудзяні палочки - бо ще жодного разу хороших не купляла, інколи мала мене таки вмовляє, але я половину викидаю зразу ну і пробую перша.

а от пожалітись хочу на Родинні ковбаски. ми всією сімєю полюбляли їх продукцію досить довго, років 2 постійно щось купляли, а от останні пару місяців щось там у них сталось  d16 пакети паперові воняють  d104  я траванулась так сильно вперше за життя їх сосискою, іншого разу купила пару сосисок і того ж дні не зїли, наступного я витягаю а вони покриті білою пліснявою  d107  тепер я туди вже не піду, та й бачу що ніхто не ходить, опустів магазин, а колись черги були...
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
так,продукція в них страшенно зіпсувалась,я теж туди не ходжу більше d141

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
на рахунок Родинної ковбаски підтримую вас цілком, туди заходжу тільки за Добрянівською молочкою
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
а я в магазинчику по вул.Береговій завжди мясо купую
в "Курчі"?...
а темка корисна, буду слідкувати за нею

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я якось зайшла в родинну ковбаску, а там ніби вимерло все. Ні товару, ні людей і ще бачила що вже пару їх магазинів закрилися

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...