Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 95521 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Як мені  смерділо, навіть, пройтися біля "Родинної ковбаски" коли була вагітна, і це була зима, я собі навіть уявити боюся як насправді там смердить вагітним влітку, я б там ніколи нічого не купляла d128

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
І хочу пожалітись на Фуршет, колись завжди туди ходила, бо цей найблищий магазин біля мене. Але він так останнім часом втратив позиції: один раз купила там якусь недобру печінку курячу (попались куски ніби гнилої) і сири там бувають з пліснявою (ті, які мали б бути без неї). І мясо раз вонюче було. А ще там люблять цінники поставити з дешевшою ціною, приходиш на касу, а вартість виявляється набагато вища. От так то. Розчарувалась я..

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
люблять цінники поставити з дешевшою ціною, приходиш на касу, а вартість виявляється набагато вища.
Це таке біля мене в магазині Гостинний дім на Пасічній біля обласної лікарні.....А ще там хамська касирша постійно сидить і дуже часто продукти або просрочені або не свіжі просто...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Це таке біля мене в магазині Гостинний дім на Пасічній біля обласної лікарні.....А ще там хамська касирша постійно сидить і дуже часто продукти або просрочені або не свіжі просто...
підтримую, багато вже раз купляли там несвіжі продукти, але всеодно інколи ходжу туди, бо варіантів інших практично нема  d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Фуршет любить подурити голову.я раз там купила сир фету,відкрила пачку,а він весь запліснявілий.а вчора пішла туди по молоко,а в них вперемішку все молоко і свіже,і з минувшим терміном зберігання.розраховують на неуважного покупця.і головне,те,що зіпсуте,лежить на сомому верху,а свіже позаду,так що його з тої кучі вигрібати треба

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
але це не тільки фуршет такий.Мій чоловік часто купує в Делікатесі продукти,то раз йому дали молоко,а термін придатності вже 4 дні як минув

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Пасічнянські дівчата,чому б вам не написати колективну скаргу в санепідемсанцію на якість продукції( несвіжість) і директору магазину на касиршу.Просо відправте почтою,якщо не хочете особисто ходити,єдина умова--має бути хоча б одна зворотня адреса,бо вважатиметься анонімкою,котрі мають право не розглядати.
Це легенький відступ від теми.Але нам треба не тільки один одного попередити але і трохи почати боротись проти того.
1--зберігати чеки
2--знайти в неті права споживачів,щоб знати що і як можна повернути з промтоварів,а не лише продукти
3--не боятись витратити трохи часу та нервів на скаргу,усну чи письмову
Я з цієї теми для себе багато довідалась про магазини і торгівельні марки,дещо з прочитаного--повна несподіванка.

А ще ,з мого неприємного досвіду,купили у Фокстроті недешевий комбайн Кенвуд (активно рекламують в Пекельній Кухні),три роки тому вартував 3000грн.
Чомусь,при нормальному зберіганні та адекваному використанні,пластмасова насадка,до котрої кріпляться ножі для шинкування чемно потріскала як лобове скло в машині.Не витягала її протягом зими,потім глянула...і шок.Потріскала,просто в шафі ,а не в процесі роботи...І сокодавка-насадка має нещільну кришку,що розпорскує частково сік,це явно зле,особливо коли він не відмивається....Хотіла тоді брати Бош,тепер жалію.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

• Свідома Мамка
    • Награды
А ще незле час від часу дзвонити на наше телебачення,хай погуляють магазинами продуктовими з репортажами.
"Вежа" от знову розвивається,може хто і зацікавиться.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
За Арсен багато чого знаю,розказували хлопці які там працювали,і сестра там працювала теж багато розказувала.На акогольних напоях звичайних ацетоном стирають срок придатності інколи взагалі(ніби стерся) інколи гелевою ручкою крапочками пишуть нові цифри.На пиві теж таке роблять!!!!!Сама я в Арсен дуже часто ходжу але старанно дивляся на срок придатності,чомусь часто на сметані немає терміну!!!!На творожках президент теж часто не бачу.Шукаю поки не знайду з датою.За салати і готову їжу з відділу навіть писати не хочу,там більшість приготовлена із прострочених продуктів,і навіть якщо залишилося трохи салату вони його не викидають а докришують туди свіжого d16 d16 d16 d16

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
про тріщини...наша перша каляска була Колетто Матео,коштувала 3200,і не дорого,і недешево.але після неповних 10 місяців катання тріснула алюмінієва рама.чоловік сказав,що на Русі завжди були 2 біди-дураки(тобто я) і дороги,і що наша каляска зіштовхнулась одночасно з ними обома.але,прочитавши ще раз відгуки про цю каляску,виявилось,що не я одна така дурак,просто в цих колясках рама часто тріскає,в декого не витримавши навіть 8 місяців катання.так що,як сказали би О.Фреймут-Не рекомендую

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
а в Велмарті горобчик живе,там де солодощі,моя мала завжди йде на нього дивитись
цирк....а чого ж вони  не повиганяють тих пташок? d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Свідома Мамка
    • Награды
За салати всі бачили по ТВ,але все ж хотілось вірити,що то не у нас і не з нами......капут.
А з ацетоном і датами---повний аут,хуліг@нк@,вбила наповал....тут без експертизи і не додивишся.А як то дитині дати сирочок?

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
і фарш в Арсені мішають свіжий,з тим який вже давно лежить,правда і *свіжий там сумнівний,хто знає з якого він м*яса.

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
а чого ж вони  не повиганяють тих пташок?
Те певно,не просто,вони ж щодня знову залітають.
Я знаю,що їх труять час від часу.......але інфа не перевірена.
Щось у них не те або в системі приточки повітря( може нема сіток),або голодні горобці летять через двері.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Про фарші і салати думаю однакова ситуація у всіх магазинах.За Метро ще скажу,що там прострочене мясо навіть собакам не дають.Для собак є мясо зовсім нормальне(хоча його думаю забирають люди,а собачки голодують).В принципі мясо в якому підходить термін самі главні між собою розбирають а по документам утилізують.Людям не пападається щоб з перебитими датами,ось за фарш не в курсі.Ще у Метро  моркву миту дуже часто миють і перемивають,якщо її не продадуть а мити починає швидко гнити то працівники сідають знову миють гниле відрізають і знову фасують.Не буду казати звідки я це знаю d108 d108 d108 d108

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
За салати всі бачили по ТВ,але все ж хотілось вірити,що то не у нас і не з нами......капут.
А з ацетоном і датами---повний аут,хуліг@нк@,вбила наповал....тут без експертизи і не додивишся.А як то дитині дати сирочок?
Взагалі я тепер дуже уважно почала дивитися до упаковок,чосто на кефірі в арсені може дати не бути,на літрових бутилках,я тоді зразу задумуюсь.Обмацую все що купую,на дати дивлюся

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
о, згадала ще один випадок. є біля нас один невеличкий магазинчик, єдиний його плюс - цілодобовий. туди ми тепер не ходимо і все ось через що. якось на свято якесь купив чоловік після роботи дитині кіндер. мала зраділа, розгорнула, а ми собі говоримо і я глянула одним оком на кіндер а він якийсь той шоколад...в розводах і білого кольору - дивний. я значить одразу в малої його забираю роздивитись. беру обгортку, шукаю дату виготовлення - а там акуратно, лезом напевно, вирізаний квадратик на місці дати  d107 d107 d107 отак от нагло вирізали і замяли, щоб невидно було. ми значить той шоколад в смітник, а дитина в сльози :(
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!