Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 91337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
За Метро ще скажу,що там прострочене мясо навіть собакам не дають.Для собак є мясо зовсім нормальне(хоча його думаю забирають люди,а собачки голодують).В принципі мясо в якому підходить термін самі главні між собою розбирають а по документам утилізують.Людям не пападається щоб з перебитими датами,ось за фарш не в курсі
мій сусід купляв в Метро спорчене м*ясо,і ще я чула що там свіжого і нормального м*яса практичнл не буває,і це були не просто розмови,а людина говорила те що знає d108
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
А ще незле час від часу дзвонити на наше телебачення,хай погуляють магазинами продуктовими з репортажами.
Маю пряме відношення до ""3-Студії" (працювала там у свій час), якось забіжу в гості і підкину ідею, якщо буде можливість взятись за такі сюжети - думаю, що візьмуться d130

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Mandarunka,та ти просто їм дай посилання на наші теревені про ці проблеми,вони вже виберуть куда йти і кому трохи мізки вставити  d109,це буде класно!
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Mandarunka,та ти просто їм дай посилання на наші теревені про ці проблеми,вони вже виберуть куда йти і кому трохи мізки вставити
як варіант...до речі, дівчата, яке ваше відношення до продукції магазину "Кухня пані Анни"? Полюбляємо деякі їхні вирби і час від часу купуємо, то ніби смакує, але чи все ок з продуктами, хто що знає?

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Запізно я прочитала про Метро :( В неділю купила крильця Наша ряба у Метро,вдома як розпакувала той герметичний пакунок то чуть очі не повилазили від тої воні d107Ніколи більше там мясні продукти не буду купляти d128
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Гарна і корисна темка.
Хочу написати нарахунок прострочених продуктів - я працювала в магазині (не буду казати який) в свій час і мені також казали, як "гарно" витирати, підчищати дату виготовлення. :8 Робиться це в магазинах часто і певне в кожному, бо є багато прострочених товарів, які не хочуть брати на обмін. А магазинам, що робити, не викинуть, от так і рятуються... d111

А буває, що в магазин привозять поставщики товари, які вже спорчені, а дата виготовлення свіжа. d104 Наприклад, було  поступило до нас в магазин масло, яке було... зіцвивше d107. І це привезли із молокозаводу!!!

А ще пожаліюсь на неякісний продукт - пральний порошок MAXIMA. Купляла в Фокстроті. Якість порошку препогана!!!  Гроші викинуті на вітер! :(

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
моя подруга купляла колись в "Метро" шинку в вакуумній упаковці, принесла додому, відкрила, в вона уже смердить d111

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
А магазинам, що робити, не викинуть, от так і рятуються...
Як це не викинуть d107 За кордоном якось нормально виносять під магазин весь товар, в якого закінчується термін придатності і навіть бідні люди собі його розбирають, бо він ж не псується в ту ж хвилину, коли термін закінчився. А в нас продають, поки не продасться d111

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
а я би не радила купляти електричні градусники для дітей, які так наполегливо радять купляти в роддомі, по великому рахунку це гроші на вітер, бо темпиратуру показує не правильну, а похибка з ртутним весь час різниться, в аптеці біля роддому чоловік заплатив 50 грн з копійками, а в неті найшов такі самі по 20грн :)

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
Цитувати
продукції магазину "Кухня пані Анни"
ми живемо близько і теж часто купували, але тепер все більше розчаровуємось, бо все частіше попадаються погані (несвіжі) товари  d109 Це стосується мясних продуктів і випічки  :( Перед Різдвом стояли у великій черзі за мясним, а на другий день чоловік заходив щось купити, то мужчина, що стояв перед нами прийшов сваритись і повертати ковбасу - гроші віддали мовчки (навіть не пробували виправдовуватись). І справді в ковбасі були перемелені якісь незрозумілі куски, ще й до того дуже великі. А до сосисок і сардельок дають велику кількість спецій - так задумано, чи щоб перебити щось інше  d130

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
У Велмарті якось купила фарш запакований (прохлопала бо знаю, що пакують зазвичай не зовсім свіже). Вдома одразу увесь кинула на сковорідку то смердів на все подвір'я. Запах був страшенно противний, цілий день в кухні були відкриті і вікна і двері d111
І ще... я якось їхала в пижику, ззаді мене сиділа тьотя, яка розмовляла дуже голосно по телефону. З розмови я зрозуміла, що вона посварилася з керівництвом м'ясокомбінату, працювала в їхньому магазині. То вона говорила, що піде в санепідемстанцію і розкаже як вона ковбасу від плісняви витирає, миє середельки і в яких ящиках вони там все тримають.

• Свідома Мамка
    • Награды
Не гарантую за інформацію,бо почула від родичів,що знають жінку від котрої це чули.
У Пані Анни вже почали користуватись добавками для відновлення зіпсованого м"яса і спеціальним ГМО крохмалем для збільшення об"єму.
В переліку добавок--фарш із сої з запахом м"яса,порошок-джем(у воді розчинив і є джем!!!),порошок збільшувач об"єму із запахом картоплі із сиром і грибів.......Кажуть,везе постачальник зі Львова і у Франківську беруть усі виробники півфабрикатів оту хімію.
 Жінка ,що розповідала,звільнилась і перейшла в одну з кулінарій міста.
 Якщо це так,то сумно дуже і висновок один---готувати за будь яких обставин  дома,а де вже ту ковбасу купувати,котрої десь колись та й хочеться,невідомо. У нас в родині перед святами збираються всі разом,маринують м"ясо і готують вироби,але ж це не цілий рік,далі будні і отрута на столі.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
А магазинам, що робити, не викинуть, от так і рятуються...

Лілічка, колись на парах по товарузнавству нам розповідали порядок таких ситуацій - там є терміни на кожен товар, коли підходить тиждень до закінчення строку магазин має повернути постачальнику непроданий товар, а той має його утилізувати. звичайно що це ідеальна схема, але...
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
а кордоном якось нормально виносять під магазин весь товар, в якого закінчується термін придатності і навіть бідні люди собі його розбирають, бо він ж не псується в ту ж хвилину, коли термін закінчився. А в нас продають, поки не продасться
я такого закордоном не бачила d104тільки з квітами таке робили,і то в одному магазині.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
В Франції під кожним супермакетом ввечері виносять продукти.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
В мене двоюрідна сестра працювала в Америці у магазині продавцем, то вона розказувала, що весь товар, у якого вийшов термін придатності, вони знімали з прилавків і викидали.

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Цитувати
а кордоном якось нормально виносять під магазин весь товар, в якого закінчується термін придатності і навіть бідні люди собі його розбирають, бо він ж не псується в ту ж хвилину, коли термін закінчився. А в нас продають, поки не продасться
я такого закордоном не бачила тільки з квітами таке робили,і то в одному магазині.
В Португалії точно виносять і наші заробітчани ,культурненько так,стоять в черзі до смітника за простроченим товаром.
Не штовхаються,не кричать,опускають очі і набирають їжі. Все запаковано,все ще їстивне....просто у них добре термінів дотримуються. Розповідали мені,що там і ящики з бананами і кекси в упаковці і риба ціла морожена(морська) і повно консервів. Наїдались добряче але морально були пригнічені і дуже встидались,бо на них дивились як на чудо мешканці з вікон житлових будинків. А ходили до смітників ті,що тимчасово безробітні,приїхали і ще не працевлаштовані.Як тільки мали першу платню,то туди ні ногою,кажуть--встид до неописання!.