Автор Тема: Антиреклама товарів (продукти,одяг,техніка і багато іншого) які ви придбали.  (Прочитано 95819 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
В Франції під кожним супермакетом ввечері виносять продукти.
ну то значить то від краіни залежить,я знаю що торти,які цілий ранок оздоблювались і випікались,вечором викидались у пакет зі сміттям,то жінка яка іх прикрашала,аж плакала.Але додому не можна було брати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
,а де вже ту ковбасу купувати,котрої десь колись та й хочеться,невідомо.
ми віднедавна їздим аж в Пасічну за ковбасою, а точніше майже в Ямницю.
Там є завод і зразу ж там в магазинчику чоловік бере ковбасу і м2ясо. Найбільше люблю "домашню з гірчицею"...мммм
Дуже нам подобається.  ТМ Рибак, може десь і в магазинах вони є, але ми не шукали.

Вони напевно нетак давно почали робити, тому якість поки що на всі 100%. z4

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
а я, напевно, трошки відхилюсь від теми, але розкажу як сьогодні хотіла купити чоловіковій племінниці колготи.
Так от пішла я перший раз у Франківську на базарчик (на Пасічній, на Тролейбусній, кожної середи як мені сказали є такий невеличкий базар), і там була одна палатка з колготами -шкарпетками, я з радістю під"їхала з синочком в калясці до толї палатки і питаю - скільки ті колготки, а скільки ті, на який зріст, а провець так  зневажливо мені раза три відповіла, а я її питаю, а що Ви мені так говорите ...( я не є дотошним покупцем, питання чотири задала і вже хотіла купляти), а вона мені каже , а що Ви мене питаєте, Ви ж і так куепляти не будете, і то так з криком. Так що не вдався мій досвід базарювання d141 і так якось неприємно
все таки інтернет-покупки, набагато приємніше :)

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
ТМ Рибак, може десь і в магазинах вони є, але ми не шукали.
є в магазинах,я вже не раз зустрічала.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Halyna, знаю я ту продавщицю, реально неприємна, вона веде себе так ніби колготи і носки тільки в неї можна купити, щось попросити показати то вже змушена купляти. ну коли в нас навчаться до клієнтів гарно ставитись - ми ж їм гроші приносимо, невже неможна трохи постаратись?...
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Я в метро акційну червону рибу купила перед Новим роком,то вона була припорчена,а фарш теж не раз в арсені купляла(запакаваний) і теж був спорчений,я їм ішла в Арсен віддавати,і вони без проблем і без чеку швиденько гроші віддали(знають,що винні і навіть нічого недоказують)

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Ви ж і так куепляти не будете, і то так з криком
коли хочу щось купити завжди перше хожу і шукаю. от підходжу до одної палатки з платтями. питаю яка ціна і які розміри , а мені у відповідь "Ви ж і так купляти не будете" , тепер точно не буду. і туди більше ніколи не захожу
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Я в метро акційну червону рибу купила перед Новим роком,то вона була припорчена
зайшла якось в Метро в рибний відділ дивлюсь весь короп догори пузом плаває, а на другий день в акваріумах коропа нема, зато прподається тушка коропа охолоджена  d109
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Цитувати
коли хочу щось купити завжди перше хожу і шукаю. от підходжу до одної палатки з платтями. питаю яка ціна і які розміри , а мені у відповідь "Ви ж і так купляти не будете" , тепер точно не буду. і туди більше ніколи не захожу
я після слів тої люб"язної продавщихи теж розвернулася і пішла
Зайшла в магазин і там всього накуплала - продавець була така мила z4

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А ви їй наступного разу витягніть 200 грн і скажіть, "Та от хотіла накупляти на подарунок, та вже передумала" z5
Хай душить її велика жаба d112 d112 d112

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
А ще незле час від часу дзвонити на наше телебачення,хай погуляють магазинами продуктовими з репортажами.
звітуюсь: значить спілкувалась я з журналістом з "3-Студії", вона якраз полюбляє такого типу сюжети, ну що, ситуація така: супермаркети - приватна власність, і ніхто їх туди не пустить знімати сюжет такого характеру, є реламні сюжети на замовлення, коштують грошей, а антиреклама нікому не потрібна, каже, що їх на базарі ганяють кілька вишибал 2 на 2, якщо вони щось знімають (типу не можна), то що говорити про маркети...а кщо просто дати в сюжеті відгуки споживачів - не правдива інформація, бо не підтверджена відеофактом зіпсованого продукта, та якби і була обгортка, яка б вказувала на конкретний магазин - а як докажеш, що це в них куповано. ще й до суду можуть подати за неправдиве поширення інформації...от такі реалії...а це приватне телебачення, навіть не державне, а комусь проблем наживати не дуже і хочеться, це вже я від себе кажу, тому нічого не вийде d104

• Свідома Мамка
    • Награды
Mandarunka,дякую за спробу! це теж варте подяки--затрачений час,негативні емоції....
Законодавство на рівні якоїсь слаборозвиненої країни.Після такого щоразу задумуєшся про еміграцію.Неможливо побороти масовий дебілізм,вибачте,бо інакше це не назвеш. Сьогодні нас і наших діток годують канцерогенними і несвіжими продуктами,а завтра самі ж купують токсичні іграшки своїм дітям за зароблені на нас грішні гроші.От такий коловорот у природі  України.
Бачили репортаж з депутатами про те хто де купує молоко? Я навіть не здивувалась,вони відмовлялись куштувати продукти принесені журналістами....Багато хто відповів ,що купує за кордоном.Тобто,мають відкриті шенґенські візи і двічі на місяць їздять за продуктами для сім"ї.
 Рятуйтесь хто як може.
Мій старший син лежав 2 місяці ,не встаючи з ліжка, у віці 9 років.Ми пройшли всі можливі обстеження.почали з гематології в ОДКЛ на Коновальця,далі УСІ спеціалісти і всі аналізи---торчі,гормони,різні проби.Нарешті реаніматолог нам сказав не гратись а йти в онко.Температура трималась ввесь час 37--37,5.Не їв,не грався,не дивився мультики,не хотів розмовляти.
 На щастя нам запропонували ще  один аналіз--спектральний аналіз зрізу волосся,повезли до Києва.....вердикт--отруєння свинцем,при нормі-0 у нас було 6000 одиниць в організмі. За нас взялись гомеопати,за 2 тижні ми стрибали і пішли до школи.
Питання залишилось відкрите---звідки це у нього? Варіанти--фломастери,китайські іграшки,жуйки......
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
Маріанна від того що ви пишете мурашки по шкірі,і саме страшне що це все було насправді :(

• Свідома Мамка
    • Награды
мама Лерочки,я молюсь на лікаря,котрому це прийшло в голову(зробити аналіз такого характеру),бо так дитина дійшла б кінця і ніхто не зрозумів би від чого.Свинець використовують і як барвник до дешевого китайського хламу.

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Mandarunka,дякую за спробу! це теж варте подяки--затрачений час,негативні емоції....
та це пусте, я про затрачений час, питання якості продуктів особисто мене також хвилює, тому щиро шкода, що немає ніякого впливу, а якщо і є сміливці - потерпають і бояться потім за своє життя, ну і за життя рідних, мабуть, в першу чергу, точно не ту країну назвали Гандурасом.... :(

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Маріанна, оце ти пережила... Я в шоці! Оце так нас усіх травлять, а ми знаєм і використовуєм і споживаєм це все. Бо немаєм вибору, незнаєм чи безпечний той чи інший продукт...