Автор Тема: Подарунки: що можна дарувати, а що ні! "Непотрібні" подарунки  (Прочитано 66156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р. 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А мені з подружками повезло - ми подарунки завжди обговорюємо, а часто йдемо разом і вибираємо! І подарунок потрібний і час разом провели d53

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
І в мене з подругами така ж ситуація. Завжди обговорюємо подарунки наперед. От цього року подрузі найкращій виповнилось 30, то подарунок вона на пів року наперед замовила, бо хотіла вишиту ікону. Вважаю, що так найкраще. І дуже не люблю, коли питаюся -  а що б ти хотіла чи хотів, а у відповідь чую - та я не знаю, нехай буде сюрприз, а потім носом крутять. Бо людина витрачає час, кошти, нервові клітини, бо хоче вгодити, а получається з того пшик. d111
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Еланія

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Меланія
Ми з чоловіком любимо подарунки, але на річницю вирішили, що доцільніше буде організовувати спільну поїздку. Нам повезло, весілля було 1 червня, тому завжди багато варіантів куди поїхати. Пам'ятаю як ми їздили в Трускавець. Місто дуже затишне, спокійне але є куди піти і що подивитись. Чоловік бронювава номер. Заходжу а там ванна біля ліжка mish )))Ну це все продумало, щоб можна було спа-процедури проходити в номері. Всі рекомендую, навіть якщо не має можливості далеко їхати, просто на вихідні зняти готельний номер і відсвяткувати там річницю))

Offline ultraviolet

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Мені теж не подобається коли дарують статуетки,вази,посуд.Але якщо з натурального каменю(наприклад оніксу) ,то супер!!!  :bo

Offline elizaveta

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марина
  • Ваше справжнє ім’я: Елизавета
А мені подобається приймати у подарунок прикраси. Особливо якісні, ювелірні,натуральні d41. Це, я вважаю, дуже універсальний подарунок 🎁

Offline Люсільда

• Активна Мамка
  • Моя кицюня
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
у нас прийнято питати про побажання щодо подарунків, щоб не приносити ніякої непотрібної фігні, у випадку якщо подарунок має бути дорогий і не по кишені одній людині то організовуємось компанією чи даруємо гроші

Offline Barby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +38/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Люблю ,коли мені і  людям приносять радість і користь подарунки...Не люблю,як передаровують подарунки або дарують мотлох дітям, аля іграшки по 8 грн, краще купи дитині фрукти...

Offline mandarinka37a

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
а мені здається, що подарунок - це річ, яку би людина дуже хотіла, але  не могла купити (чи дорого, чи шкода було б витрачати на це гроші)
але подарунок має бути і корисним теж
можу навести приклад
мій братик дуже хотів флешку з великим обсягом
збирав на неї гроші
проста флешка, яка підходила по характеристикам в розетці коштувала 300 грн
але я бачила, що він хоче чогось більшого
полазила в інеті і знайшла на оригінальні флешки
дала йому полистати
придивися собі флешку-браслет
але, коли побачив її вартість для його обсягу, то посмурнів(
отак я вияснила, що йому дарувати на ДН)))
коли отримав її, був дуже щасливий))) обожнюю робити подарунки)

Offline olichka_sp

• Активна Мамка
    • www.stimma.com.ua
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
у нас прийнято питати про побажання щодо подарунків, щоб не приносити ніякої непотрібної фігні, у випадку якщо подарунок має бути дорогий і не по кишені одній людині то організовуємось компанією чи даруємо гроші
Це геніальний вихід з ситуації :bo Так набагато простіше,правда сюрпризу як такого вже не буде, але головне, що подарують щось потрібне :flv

Offline oleskulya

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максиміліан
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Кому небуть дарували техніку подруги, якщо так то що саме?

Сказали спасибо: Oljusja

Offline saprisa

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Мої подруги були в курсі що я хотіла собі невеличкий телевізор на кухню, але гроші все розходилися то на то то на інше а то пожалію, лишу щоб синочку ще щось купити. Отож, знаючи про моє бажання вони скинулися і купили мені телевізор на 20"  Якою ж я була щасливою. d41  В мене класні подруги.

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна

Ми з друзями теж так завжди робимо. Спочатку запитуємо, чи хочешться чогось конкретного. Якщо ні, то даруємо гроші.
Вважаю, що краще отримати те, що спраді хочеш, ані ж якусь зовсім непотрібну річ.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Друзям зажди дарую гроші. Куплять собі потрібний подарунок.

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
Я переважно дарую гроші.Але в мене знайомі і родичі,які гроші не візьмуть .Тому приходиться аналізувати,хто що любить і ,відповідно,шукати подарунок.Дітям теж ніколи не дарую гроші,тільки подарунки,наперед питаю ,що хочуть.Є знайома ,яка реально любить сувеніри))) Тому все індивідуально.А на рахунок мене- з вдячністю приймаю все.І баняки в тому числі)))