Автор Тема: Подарунки: що можна дарувати, а що ні! "Непотрібні" подарунки  (Прочитано 66153 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
я люблю отримувати подарунки, але ще більше люблю дарувати їх
чогось отримую від цього більше позитивних емоцій, ніж коли сама приймаю подарунки
а ще більше задоволення вибирати подарунок комусь, люблю я це діло  d120
мене завжди всі запитують, що я хочу і я так само роблю
тому якось останнім часом не отримувала непотрібного (думаю, що і не дарувала такого  d30)
тішусь будь-яким подарункам, хоча великих м'яких іграшок мені не дарували (я їх не лю), але, думаю, вони особливо мене б не розстроїли
на рах. статуеток, тут неоднозначно - якісь страшні радянські статуетки, типу баляринок чи тваринок різних, це ясно, що кошмар, а от сучасні мегамодні витвори з кераміки мені навіть дуже нра

Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
а от сучасні мегамодні витвори з кераміки мені навіть дуже нра
Та такі і мені подобаються. От нам якось подарували фарфорового ангелочка, то я ще 3 в такому ж стилі сама докупила.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цитувати
я люблю отримувати подарунки, але ще більше люблю дарувати їх
чогось отримую від цього більше позитивних емоцій, ніж коли сама приймаю подарунки

от-от, я теж дуже люблю коли мені щось дарують і сама теж дуже люблю дарити падарунки. мені здається що вибір подарунка це вже якась більша увага до людини, не те що гроші.

але також люблю корисні подарунки, а тут не все вгадаєш. мені якось подарили два горнятка під каву з порцеляни, на вигляд дуже класні, але я такими не користуюсь. і тепер лежать без діла. віддарити теж неможу бо навіть непамятаю хто їх подарив  d100 така халепа.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Колись дуже не любила коли мені дарували гроші. А тепер стала дуже до всього прискіплива, тому тільки за те щоб гроші дарили. Я люблю всякі різні прибамбаси кухонні, але щоб якісні, і гарні. Пласмасовою посудою категорично не користуюся, китайського виробництва теж купую по мінімуму і щою обовязково сертифіковано було...от така я зациклена на тому, тому краще хай дадуть гроші, а я вже собі куплю те що мені потрібно.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Eva__

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Як на мене краще дарувати гроші. Я завжди дарую гроші, якщо не вдається конкретно випитати в людини, що саме і яке їй потрібно. Я не люблю несподіванки, деколи сама не знаю, чого хочу, а вже щоб інша людина вгодила, то взагалі буває дуже рідко. Я вважаю, що речі мають приносити задоволення, нехай краще не буде в мене цієї речі, ніж вона буде "не така" і  буде мене регулярно дратувати. Але люди, я так бачу, отримують нереальне задоволення від дарування "подарунків".

Мій кум взагалі на рахунок подарунків унікал. Якось подарував мому чоловіку на день народження (йому десь років 28-39 було)  великого (50см) пластмасового папугу, такого, щоб на стіну вішати  d111 d111, в нас дома хай-тек, а тут цей папуга... Ним хіба що від злодіїв відмахуватися, якщо в хату залізуть  d30  d30. Віддали ми його батькам - там онуки, дітям було прикольно дивитися на те чудо. Ще він нам дарував діда мороза іграшкового (теж великого), такого, що співає (він і досі на новий рік під ялинкою сидить) і свиню іграшкову, теж з музикою. Але після папуги нам вже було не страшно, ми вже чогось подібного чекали  d140.

ще маю одну знайому, що полюбляє дарувати всякі дешевенькі речі базарного декору, які-небудь стаканчики гранені типу радянських, що їх навіть в руки брати неприємно. А сама мені каже - "мені вгодити важко, краще даруйте мені гроші"  d111.

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +417/-3
    • Награды
Цитувати
великого (50см) пластмасового папугу, такого, щоб на стіну вішати
d140 d140 d140 d140 d140 цікавий подарунок.

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
к на мене краще дарувати гроші. Я завжди дарую гроші, якщо не вдається конкретно випитати в людини, що саме і яке їй потрібно. Я не люблю несподіванки, деколи сама не знаю, чого хочу, а вже щоб інша людина вгодила, то взагалі буває дуже рідко. Я вважаю, що речі мають приносити задоволення, нехай краще не буде в мене цієї речі, ніж вона буде "не така" і  буде мене регулярно дратувати. Але люди, я так бачу, отримують нереальне задоволення від дарування "подарунків".
точно так само думаю...єдине, що деколи люди, від яких ти не чекаєш,  дарують просто подарунки і також в той час, коли їх не очікуєш і це якась ще й потрібна чи гарна річ (так, наприклад, несподівано мені подарували класний годинник) - то це дуже приємно! і особливо, коли знаєш, що ця людина нічого не чекає взамін, а просто подарувала від душі d9

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1043/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Найоптимальніший подарунок - це гроші, але, якщо подарунок (який би він не був: потрібний чи не дуже) є пам'яткою на багато років, то про подаровані гроші через пару років ніхто і не згадає.  d112
Я люблю, коли мені дарують подарунки, але... корисні і якісні... бажано коректно уточнити напередодні, чи мені воно потрібне...d30 На дух не переношу всякі сувенірчики, а також не люблю, коли мені дарують вазони  d112
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Я також не люблю вазони,мякі іграшки,квіти.Чоловік вже знає і на якесь не дуже значне свято замість квітів дарує чергову книжку(сама вибираю яку)

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
на якесь не дуже значне свято замість квітів дарує чергову книжку(сама вибираю яку)
напевно для всіх найкращі ті подарунки, які обираємо самі d30

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Еліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я найбільше не люблю, коли дарують статуетки. В мене вже їх немає де складати. Найбільше люблю, коли конкретно питають, що подарувати. Хоча є деякі друзі, які мають хороший смак і завжди вгадують, роблячи мені дуже приємні сюрпризи. Гроші, згідна, оптимальний подарунок, але мені більше подобається як питаються і я кажу, що дарувати. Так можна отримати те, на що завжди грошей жалко)))))
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline arianna

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Ольга,це точно.А чому ви не викидаэте ті  статуетки,що не подобаються?Для чого збергати той хлам?

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Мене дратуэ коли дарують парфуми або дезодоранти, не знаючи навiть приблизно мого смаку d111 i сама таке нiколи не дарую, хiба що чоловiковi  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Мені подобаються подарункові сертифікати z4 - як дарувати, так і отримувати. Так і оприділитись легше, приблизно знаючи, чого хоче іменинник і куди йти за сертифікатом, і самій можна вибрати потрібний подарунок, а не потратити подаровані гроші куди попало. Хоча найчастіше дарую/отримую гроші.

Offline brand

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
нам на новосілля всі поголовно несли набори  посуду, навіть не уявляючи що у нас є. і взагалі що мені подобається. я теж люблю подарункові сертифікати, обо вжк краще гроші.

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Найбезглуздіший подарунок нам подарували на весілля - ключницю d140

Offline wwwild

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
На мою думку, коли подарунок щирий, від душі - то не має значення, який він (все рано чи пізно в хаті згодиться, крім ВЕЛИКИХ м*яких іграшок  d30). А коли по принципу "На тобі, небоже, що мені не гоже" - то такі подарунки мені не дуже подобаються (не путати із тим, коли речі просто віддають рідні чи друзі, бо їм не підійшло  d128)
Так я думаю   d143