Автор Тема: Випускний з Дитячого садка, як це відбувалось у Вас?  (Прочитано 11049 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ось назріло у нас питання випускного з дитячого садка, але ніколи ще з таким святом не стикалась, то дуже цікаво, як це має відбуватись? Розумію, що у різних садках по-різному, от наша вихователька категорично настроєна проти якихось ресторанів (ну я її підтримую), де батьки забувають, що прийшли святкувати дитяче свято, а дітям цікавого мало, то вони й просто ганяють по залу. І ще наша вихователька проти тих "весільних" суконь до підлоги, в яких дівчатка також потім гасають, падаюють, бо все ж таки діти, в них свято, вони не можуть просто сісти і гламурно сидіти.
Тому прошу мамочок, чиї діти вже таке проходили, і чиї діти тільки будуть мати таке свято, обсудиит деякі моменти, поділитись враженнями, може хтось підкине цікаві ідейки, Буду вдячна за інформацію  ;)

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
нас тоже таке чекає  d27 я от вже потрохи підшуковую платтячко дочці, хочу шоб було помірно пишне, але не сільське, не заляпане всякими чічками  d141 4 квітня мають бути батьківські збори, будем вирішувати шо як і коли, але я також проти ресторанів, бо дітям того нфіг не треба, знаю по своїй дитині, з"їсть 2 ложки картошки і буде гратися з дітьми, а мені відвалити 200грн як мінімум і сидіти за столом з людьми яких я взагалі не знаю малоприємно  d112

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я так само мало кого знаю, ну крім там добрий день-добрий день, ми ж ходимо в садок, який далеко від дому, тому й так
костюм Денису я вже купила, залишились тільки капці, так шкода, бо думаю, що на один раз, хоча надіюсь, що може й до школи ще добрі будуть, але все одно... витрати серйозні, ну собі знайду що одягнути, чоловіку теж, ще Яні щось тре буде...
По ідеї в нас має бути урочиста частина, а потім гощення в групі, але як буде насправді???  d143
Свєтік, а коли десь випускний??? ми хворіли і не ходимо майже місяць в садок, я щось нічого не знаю, треба буде дзвонити до виховательки з понеділка

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
Цитувати
костюм Денису я вже купила, залишились тільки капці, так шкода, бо думаю, що на один раз, хоча надіюсь, що може й до школи ще добрі будуть, але все одно...
думаю шо може ше в школу буде ходити  d104 а в нас от в платті точно в школу не піде  z5 певно зразу буду продавати  d112
Цитувати
Свєтік, а коли десь випускний???
в нас 31 травня  :) а минулого року я фоткала випскні в квітці карпат то там було вроді десь 22 травня +-

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
А я вже купила своїй донечці плаття до підлоги, хочеться щоб їй було приємно. Вона і так уже не дочекається коли вже в садочок не треба буде ходити. На випускний каже "відпускний".
В нас випускний має бути в кінці травня.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ludmilka-Milka, а ти вже знаєш, як це иає відбуватись??? Де ви будете святкувати??? мене цікавлять подробиці, нюаси, бо ще ніколи з таким не стикалась  d27

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ще не знаю, але на перших батьківських зборах у старшій групі це питання піднімалось. Оскільки в нас є такі батьки, які мають другу,а то й третю дитину, вони однозначно "за" те, щоб це було суто дитяче свято. Тому були варіанти типу "запросити клоунів", взяти в оренду дитячу кімнату, таку як в "Чікен Хат" і хай діти розважаються. І щоб без батьків. І хто хоче з батьків, хай залишається (дивиться, контролює, як його дитина розважається). ага, забула сказати, що в садочку не можна ніяких святкувань (застіль) тощо. Так що випускний повністю лежить на плечах батьків, як сплануюють, так і будуть мати. Як буде у нас - поки що не знаю. Щось взнаю - напишу

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
Люда а в який садочок твоя донечка ходить?

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
У нас випускний у садочку був 3 роки тому. Спочатку була дуже гарна урочиста частина. А потім, більша половина батьків розбіглася хто куди, а решту вирішили все таки продовжити святкування. Одна мама із батьківського комітету запропонувала нам поїхати в Жокей.

і ми поїхали. Деталей вже не пам"ятаю, але в загальному нам там дуже сподобалось. По-перше, далеко від дороги, по-друге у дворі дітям було чим зайнятися, бо там були качелі, було де побігати, а ми батьки, мали можливість сидіти на вулиці і спостерігати за дітками. Їжі ми багато не замовляли, фрукти і випивку купили по дорозі. Одним словом всі були задоволеними і вихователі, і діти, і батьки. А закінчилось усе дискотекою, і приїхали ми додому пізно ввечері, через те, що почався дощ.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Одна мама із батьківського комітету запропонувала нам поїхати в Жокей.
latifa, тобто ви попередньо нічого не замовляли, нічого не планували, просто вже на місці вирішили і поїхали???
ось так класно, коли дітям є де поганяти, а не сидіти за столами  z4

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Так, наперед, не замовляли нічого, бо довго визначалися куди краще піти, так і не прийшли до спільного рішення.
А потім після випускного отак спонтанно вирішили туди поїхати.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
У нас в Макса дівчатка і хлопчики були в "парадному" одязі. Плаття до п"ят в дівчаток дуже гарно дивиться якщо без фанатизму (була дівчинка в широченному підюпнику з кільцями, пів свята промучилась, сісти не могла). Наші мамусі переважно купували одне плаття на Новорічні ранки і в тому ж ішли на випускний, так що трохи економили. Я купувала Максу костюм, і тепер іноді одягаю, ще добрий.
Стосовно ресторану, то я теж проти. Але ідея дитячої кімнати, а ще краще кафешки з дитячим майданчиком, то супер. Так дітки краще відчують атмосферу свята. У нашому випадку все обмежилось урочистою частиною і кавою-тортом в садочку. Урочисту частину так затянули, що вже нічого не хотілось ні батькам ні дітям. Увечері діти, які дружили в садочку з батьками ходили в парк на качелі і морозиво.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Люда а в який садочок твоя донечка ходить?
в ДНЗ№ 1 "Калинонька" на початку Вовчинецької

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ось у нас батьківський комітет і визначився. Випускний у нас буде 24 травня. І ділиться на два етапи. Перша частина - урочиста в садочку. Друга частина (хто хоче) у ресторані "Фонтуш" (тривалість три години + їжа, сік, клоуни, няня).

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
В нас також зараз дилема нарахунок святкування випускного. Я як член батьківсього комітету хотіла би зробити святкування,де всі дітки з групи повідривалися,але мене дехто відмовляє,каже,нашо воно тобі потрібно,хто скучкується,той і піде..... Я не хочу,щоб потім поза спиною говорили,що самі пішли, а нам нічого не сказали.... А вихователі проти святкувань у ресторані,вони хочуть ,щоб батьки накрили стіл з канапками і солодким в групі,а діти мали можливість побігати по дворі.... Можливо ще клоунів запросити... То я зараз страшенно заплуталась і незнаю,що робити...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
lyudmylka я так думаю, треба діяти в інтересах дітей. Тмм більше, оце "скучкується" - а де отді видно, що це випускний садочка, а не індивідуальна тусня?  d104

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
От власне,я вже підшукала підходящий ресторан,де ,думаю, всі б влізли... Вулик-хтось чув за такий,знаю,що там дуже гарний майданчик для дітей,а кухня ,кажуть, не дуже.... Але якщо для дітей,то діти вже не так багато і їдять.... А кому не подобається їжа то нехай не їсть або принесе, в крайньому разі з собою... Я трохи агресивно написала,просто оця морока мене вже достала ,бо в котре переконуюсь,що всім вгодити дуже важко....