Автор Тема: Пізня вагітність: за і проти.  (Прочитано 22176 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Пізня вагітність: за і проти.
« : 10 Квітень 2012, 12:40:02 »
За кордоном дуже поширене явище пізньої вагітності, там дуже часто жінки народжують свою першу дитину у віці більше 30 років. А є такі, які наважуються родити дітей і в 40-50 років. В кожній ситуації є свої психологічні і фізіологічні причини. В якомувіці ви вважаєте вже пізно народжувати (не важливо, чи першу чи другу дитину)? Який ваш погляд на це питання?

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Пізня вагітність: за і проти.
« Reply #1 : 10 Квітень 2012, 12:54:47 »
Поговоримо про плюси
* Якщо, дізнавшись про свою вагітність, 20-річна майбутня мама ставиться до свого становища досить легковажно (адже в неї є й інші «проблеми»), то в 30-40 років жінка сприймає свою вагітність більш свідомо.
* Вона розуміє, що їй необхідно в період очікування дитини піклуватися про режим, добре харчуватися, виконувати рекомендації лікарів.
* Вона готова до тимчасових обмежень і не сприймає їх як жертву, принесену дитині.
* З появою дитини на світ жінка більше приділяє їй часу та уваги, адже їй не треба бігати на лекції в перервах між годуваннями або на побачення до тата дитини, який поки що не наважився оформити стосунки офіційно.
* Коли мова йде про пізню дитину, часто не залишається осторонь від його виховання і тато, адже, як показує практика, чоловіки старші 35 років більше прив’язані до родини.
* Помічено, що серед дітей, народжених від батьків у віці, частіше зустрічаються талановиті та обдаровані. На думку психологів, частково це пояснюється тим, що батьки знаходять більше часу для занять з дітьми і приділяють багато уваги їхньому розвитку.
Є і ще плюси, які стосуються самої жінки.
* Пізня вагітність і пологи омолоджують її організм. Причина цього – у естрогені (жіночих гормонах, які виробляються при вагітності в підвищеній кількості). Вони додають м’язам велику еластичність, зміцнюють кістки, що стає хорошою профілактикою остеопорозу.
* У жінок, що народили після 35-40 років, пізніше настає менопауза, а клімакс протікає в легкій формі.
* У них нижчий ризик виникнення гіпертонії, інсульту та деяких інших захворювань.

На жаль, пізня вагітність і пологи мають не тільки плюси.
І це пов’язано насамперед з тим, що кількість здорових жінок у віці після 30 років, у яких немає хронічних захворювань, або не було перенесених в минулому статевих інфекцій, зараз дуже невелика. А в яйцеклітини, яка лягає в основу нового організму, зберігається вся інформація про захворювання.
* Якщо у жінки є проблеми з серцево-судинною системою, нирками, щитовидною залозою, шлунково-кишковим трактом, то перш ніж вагітніти, їй потрібно обов’язково порадитися з лікарем. Хронічні захворювання можуть загостритися під час вагітності та становити серйозну небезпеку для життя і здоров’я як майбутньої дитини, так і самої матері.
* В жінок у віці частіше виникають ускладнення вагітності та пологів, пов’язані з недостатнім виробленням в організмі гормонів і зміною тканин.
* У них вищий ризик невиношування або переношування вагітності, частіше спостерігається гестоз, або відбувається передчасне виділення навколоплідних вод. Після 35 років підвищується ризик позаматкової вагітності.
* Що стосується самих пологів, то тут більш вірогідні проблеми у тих, хто народжує вперше. Серед найбільш частих ускладнень можна назвати слабку родову діяльність, що призводить до збільшення тривалості пологів. З віком тканини стають менш еластичними, родові шляхи розкриваються гірше і дитина в процесі пологів може відчувати гіпоксію (нестачу кисню), тому лікарі в багатьох випадках бувають змушені вдатися до операції кесаревого розтину. Необхідність кесаревого розтину у жінок, які народжують першу дитину після 30-35 років, виникає в 7 разів частіше, ніж у більш молодих мам. Вищий і ризик виникнення ускладнень після пологів – кровотеч, інфекцій, проблем з лактацією.

Offline marina 90

• Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя Діма
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #2 : 10 Квітень 2012, 12:56:00 »
В нас одна знайома (точнiше мамина )народила 2 дитину в 42,то сидiла вона з нею в декретi 2 мiсяцi,далi вiдлучила вiд грудей хоча молоко було,вiддала своiм батькам,аргументувала тим ,що в неi кар"эра  часу на дитину в неi немаэ.Зараз малiй 5 в садок вона не ходить,по тiй же причинi,що мамi немаэ коли.Мала живе в Коломиi з батьками,вони практично не бачаться.А взагалi на мою думку э рiзнi жiнки,хтось в i 50 може бути дуже хорошою мамою.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #3 : 10 Квітень 2012, 13:07:13 »
Зараз взагалі споглядається довкола бебі-бум серед тих яким під 40 і за 40 років

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #4 : 10 Квітень 2012, 13:09:03 »
А моя кума маючи 34 р.уже років 3 не може завагітніти,сину зараз 14,буде скоро 15.До 31 говорила,що не хоче знову безсонних ночей,а як закортіло їй то уже не получається

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +478/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #5 : 10 Квітень 2012, 13:14:54 »
За кордоном більшість народжує після 30-40 років, і думаю, що з їхнім рівнем життя і медицини це абсолютно нормально, а в нас все таки після 30 далеко не кожна жінка через стан здоров"я може виносити і народити дитину, особливо якщо це перша вагітність. Але ситуації бувають різні, я сама хотіла би народити 3-тю дитину десь між 35-40 років, головне, щоб здоров"я позволило, ну і всюди має бути здоровий глузд, народжувати, наприклад, після 60 я вже вважаю, що занадто d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalo4ka-vit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-0
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #6 : 10 Квітень 2012, 13:17:34 »
моя бабця народила тата біля 40 (різниця між цьоцьою і татом 17 років), у мого 2-рідного брата (татового плимінника) синочок народився в 42 (різниця між старшою і синочком 19 років). вважаю це нормально і також не спішу з 2 дитиною.
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 10 Квітень 2012, 13:23:07 »
Я свою першу дитину народила у 24 роки. Зараз посиджу ще трохи в декреті, а тоді хочу вийти на роботу,  попрацювати, змінити обстановку. А блище до 30 років хочу другу дитину: різниця у віці буде 5-6 років, якраз одна дитина вже буде більш самостійніша, то може трохи легше, ніж з 2-ма малими.
І справді, мені здається, що пізня вагітність омолоджує жінку.
Хоча, наприклад, після 40 я навряд би наважилась. Дитині буде тількии 20, а мені 60. Все-таки хочеться більше пожити зі своїми дітьми, побачити внуків, а може і правнуків. Але зарікатись не буду. Знаєте, як головна героїня фільму "Москва сльозам не вірить" казала : "в сорок жизнь только начинается"...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #8 : 10 Квітень 2012, 13:59:13 »
Цитувати
В нас одна знайома (точнiше мамина )народила 2 дитину в 42,то сидiла вона з нею в декретi 2 мiсяцi,далi вiдлучила вiд грудей хоча молоко було,вiддала своiм батькам,аргументувала тим ,що в неi кар"эра  часу на дитину в неi немаэ.З
ну взагалі то ця ситуація все ж такі більш зустричаєтся саме в 20 років. але ваш випадок ще раз доказує, що справа більше не у віці, а в самій жінці.

Я вважаю, що пізно народжувати вже тоді коли клімакс. А до цього - скільки завгодно  d112. Бажано звичайно першу дитину народити до 35 років, а потім вже вік не має значення.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #9 : 10 Квітень 2012, 14:05:11 »
Цитувати
Хоча, наприклад, після 40 я навряд би наважилась. Дитині буде тількии 20, а мені 60.
Сянка але ти не порівнюй свою бабцю в 60 і себе в 60! Ти будешь ще ого-го!!!
Я дивлюсь на свої фотки з дитинства де я новонароджена і мене на руках тримає бабуся - то вона реально бабуся!!!! хоча їй всього 48 років!! А зараз моя мама з Варєю на руках виглядає так як будто то її дитина! А живе ще цікавіше за мене  d141

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #10 : 10 Квітень 2012, 14:07:14 »
Думаю після 40 це ще абсолютно нормально і мама може виглядати прекрасно в такому віці, наприклад моїй мамі 46, то з неї в Франції сміються, що вона вже має внучку d27, бо вони ще й старші від неї, а мають малих дітей, які ще навіть в школу не ходять d30

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #11 : 10 Квітень 2012, 14:11:22 »
Цитувати
Думаю після 40 це ще абсолютно нормально і мама може виглядати прекрасно в такому віці, наприклад моїй мамі 46, то з неї в Франції сміються, що вона вже має внучку , бо вони ще й старші від неї, а мають малих дітей, які ще навіть в школу не ходять
Та тому що так  треба!!! А в нас як зазомбували в союзі, то любям встидно було рожати після 30-ти, чи третю дитину. тому що всі шушукались, як будто ці діти були доказом того, що оказуєтся люди ще сексом займаються!! Як їм не стидно пісял 30-ти то  d125

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #12 : 10 Квітень 2012, 14:13:57 »
Мені здається, що приємно після 40 знову відчути себе молодою мамою, коли попередні діти вже виросли і живуть своїм життям, а так думаю і для жінки корисно і для стосунків в сім"ї загалом :)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #13 : 10 Квітень 2012, 14:17:38 »
Оксана я теж так думаю  :), хоча знов ж такі моя мама говорить, що після 40-ка вже такій кайф починаєтся - справжнє життя для себе  d65 d23 d91, дітки вже більш меньш дорослі, з чоловіком вже все вияснили, або розійшлись, або змірились, в себе вже розібралась - недоліки прийняла, достоинства навчилася підкреслювати, сама ще молода, собою довольна, батькі знов ж такі зазвичай ще живі і не дуже хворі - золотий час!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #14 : 10 Квітень 2012, 14:22:14 »
Цитувати
з чоловіком вже все вияснили, або розійшлись, або змірились, в себе вже розібралась
то не у всіх так d27, мої батьки після 40 лише почали розборки, тому тут не вгадаєш d112

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #15 : 10 Квітень 2012, 14:27:18 »
Цитувати
мої батьки після 40 лише почали розборки,
то може в них так пристасть проявлялася, пока ви маленьки були - було не до цього, а потім вже захотілось  d134 додати перчику до життя.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #16 : 10 Квітень 2012, 14:46:36 »
Цитувати
Сянка але ти не порівнюй свою бабцю в 60 і себе в 60! Ти будешь ще ого-го!!!
А мені навпаки здається, що в нашого покоління здоров"я зовсім не те, що в наших бабусь-матусь. Моя бабуля у 82 пішла на пенсію (вона педіатр), і то відпускати не хотіли; при цьому ще й город обробляє до цього часу; майже не хворіє. А я щось не можу сказати, що в моїх однолітків міцне здоров"я :(