Автор Тема: Пізня вагітність: за і проти.  (Прочитано 21255 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Пізня вагітність: за і проти.
« Reply #102 : 29 Квітень 2013, 01:51:21 »
Цитувати
а лікарка сказала що вже вік не той
Я прекрасно себе почувала під час вагітності і всюди їздила і все робила. Думаю, все більше залежить від стану здоров'я жінки
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #103 : 29 Квітень 2013, 02:00:26 »
Цитувати
Думаю, що така статистика пов'язана з тим, що на жінок віком до 35 доків припадає більше вагітностей та пологів, бо після 35 народжує значно менше
Так це ясно що з цим повязано!!!  d112 Просто так воно і є , вроді як через такий ризик можно намагатись знизити народжуваність серед жінок за 35 років, але проблеми то це взагалі не вирішить - бо все рівно більшисть діток з синдромом Дауна народжуєтся молодими жінками.
Цитувати
А потім вагітніли і родили без лікування за першою-другою спробою. 
Віра, та то так часто і буває, тому лікарі і радять, бо після першої вагітності і родів як раз відбуваєтся остаточне налагодження всієї гормональної системи і жінки, тому накінец-то в багатьох внамовуєтся цикл, зменшуєтся біль, проходить полікістоз і т.д. Це логічно, багато лікарів кажуть, що треба народити і все внармуєтся, а як  з тим ділом тягнути, то потім буде важче.
Цитувати
..а лікарка сказала що вже вік не той
34 роки для 3-тої вагітності то завсім не вік!  d128 Спарва в індивідуальному стані здоровя твоєї сестри, а тут вже вік не до чого, можно погане здоровя мати і в 20 років і погано носити з тисками і загрозами.

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #104 : 29 Квітень 2013, 02:04:49 »
emeli так вірно..от я на 41 тижні сама до порядку хату приводила все на колінах перемила...і вікна....ну все по дому робила,ніколи не сиділа  d128 А от вона не така, з першою вагітністю ...диван просиджувала d112
Панакота стан чудовий і самі лікарі не знали чого викідні  d104 по жіночому ніколи не хворіла і першого хлопця родила 5300  :oox
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 29 Квітень 2013, 02:12:19 »
Цитувати
Це логічно, багато лікарів кажуть, що треба народити і все внармуєтся, а як  з тим ділом тягнути, то потім буде важче.
Я мала на увазі, що проходило після тих рекомендацій 5-7 років вагітніли і родили перший раз без проблем  d112. Але це все індивідуально.
Цитувати
стан чудовий і самі лікарі не знали чого викідні   по жіночому ніколи не хворіла і першого хлопця родила 5300  
можливо там була замішана генетика, або інфекція (все ж не дослідиш), а 5300 це теж "не зовсім" добре
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #106 : 29 Квітень 2013, 02:26:21 »
Цитувати
а 5300 це теж "не зовсім" добре
те саме хотіла написати. І звичайно що більше одного викедня, то вже не співпадіння - треба шукати причину, в нас все на примітивному рівні в цьому плані(((((((

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #107 : 29 Квітень 2013, 02:27:37 »
Віра тільки зараз додивилась, що ти лікар  d140 d140 d140 d140, а сама пишу і думаю , ну звідки ти така розумна, все то ти знаєшь  :flv :flv :flv :flv

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 29 Квітень 2013, 02:52:56 »
Цитувати
а сама пишу і думаю , ну звідки ти така розумна, все то ти знаєшь
  Я така d53 (шуткую, знаю не все  d112, але ділюся тим, що знаю). Хоча на форумі є теж багато лікарів, але "скритих". Вибачаюсь за флуд  d100

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 29 Квітень 2013, 12:16:16 »
emeli так кажу йди пройдися ...не їж багато абсолютно не слухає....  :/
Щей ображається  :oox

Offline Гринька

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #110 : 29 Квітень 2013, 13:23:39 »
Ох, начиталась я тут вас, дівчатка :) Дуже тішить що багато мамочок хочуть не одну дитинку, а мінімум двоє :) І багато хочуть 3-4 - це ще більше тішить :) А якщо є бажання - це головне :) Я теж дуууже хочу принаймі 3 діток :) Свою першу донечку народила за 2 місяці до свого 30-річчя :) Такий собі подаруночок зробила  d27 На все життя і найкращий за все життя :) Уже б і другу дитинку зараз хотіла, але каже лікар ще потерпіти  d27 Аби шов зажив нормально, бо мене кесерили. Ну раз кажуть потерпіти - потерпимо, але не довго  d27 Від вагітності я отримувала море задоволення, хоча з 26 по 32 тиждень і пролежала на збереженні. А до того то жила повним життям. І робота не з найлегших і спокійних, і пузько у мене було ого-го, і печія мучила. Одним словом, було всякого :) Без сліз теж не обійшлось. Але всеодно то кайф, хто б мені що не казав :) І зараз тішусь своєю донечкою, і важко буває, але розумію що дітки то саме найкраще що може бути у житті :) До народження донечки я без роботи не уявляла свого життя і думала що вийду з декрету через рік то найдовше. А от тепер навіть і слухати не хочу про якусь там роботу. Буду в декреті до 3 років з донечкою, бо отримую неймовірне задоволення від цього. А там, дасть Бог і другу дитинку народимо, і третю :) Так що, на мою думку, роки у цій справі ні до чого. Головне - бажання стати мамою і розуміння що то не на один день. У мене є кому допомагати з дитиною, дякувати Богу. Якби я захотіла, то моя мама спокійно залишає роботу і сідає з внуцьою. Але я цього не хочу. Я хочу бачити як росте моя дитина, хочу з нею гратись, спілкуватись, годувати ще цицьою... Дуже багато того хочу :) У 23 роки я точно того всього не розуміла. Хотіла діток, так, але не так то все було як приміром у 28-29. Мене мама у 20 років народила і є для мене прикладом. Але я в 20 розуміла що ще не час мені мамою ставати. Що я ще хочу погуляти, поїздити, порозважатись. І як тут хтось писав що і з дітками можна світ пізнати... так, звичайно, не тільки можна, а й треба. Але! З дітками це зовсім-зовсім інше. З дітками ти собі не дозволиш того що дозволяєш сама. Через те, я "за" свідоме батьківство після 25, в принципі, як і за одруження :)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +545/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #111 : 29 Квітень 2013, 13:32:41 »
я лежала на денному стаціонарі з жіночкою, яка родила вперше в 40 років, до того 20 років у них з чоловіком нічого не виходило. І от вона лежала вагітна з другою дитиною в 44 роки. Прада, болячок всяких... І дівчинка 4 роки весь час біля неї, вона з капельницею 2-3 години.
Умение летать на метле – вот и всё, что отличат ведьму от обычной женщины. МЭРИЛИН МОНРО
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #112 : 29 Квітень 2013, 13:47:11 »
Цитувати
Справа в індивідуальному стані здоровя твоєї сестри, а тут вже вік не до чого, можно погане здоровя мати і в 20 років і погано носити з тисками і загрозами.
це точно, я в 35 з другою вагітністю і доцю в садочок возила, і на роботу бігала, і на зустрічі з дівчатами, і відпочивати їздила, тому все залежить від здоров"я жінки і настрою)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #113 : 29 Квітень 2013, 14:23:01 »
Я думаю, що вік це не так суттєво, бо можна мати купу "жіночих" проблем в 20 років, а можна бути абсолютно здоровою в 40. На рахунок дітей з вадами, то тут так само ніхто в жодному віці від такого не застрхований, бо математична імовірність це одне, а в житті все може скластися зовсім по іншому. Я народила дитину в молодому віці (22,5 роки), але вагітність в мене була важкою і проблемною, тому про те, щоб десь побігати навіть мови не могло бути, лежала на збереженні, і що з того, що я була така молода, якщо "здоров"я не те".
Цитувати
Дівчата важаю чим швидше тим краще
Такого взагалі не розумію, з такою логікою можна і 15-16 діей народжувати, але для чого таке робити, що мама такого віку можа дати дитині, якщо в неї самої ще психіка дитяча, світогляд змінюється з кожним днем, дитині потрібна вже доросла мама, а не підліток. Тому я тільки "за" пізню вагітність в розумних межах (бо 60-70 років це вже звичайно занадто), а якщо здоров"я дозволяє, то чому не народити дитину в 40, різні життєві ситуації бувають, може жінка раніше не була готова до народження дітей, а народити, бо "всі так роблять" зовсім не правильно, дитина має бути бажаною.
А 2-3-тю дитину я вважаю, що можна і далеко після 40 народжувати.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #114 : 29 Квітень 2013, 14:55:56 »
Цитувати
це точно, я в 35 з другою вагітністю і доцю в садочок возила
тобы 35 рокыв?????????????????????????????????????  :oox :oox :oox :oox :oox

Цитувати
Такого взагалі не розумію, з такою логікою можна і 15-16 діей народжувати,
ой а я вчора читала про наймолодшу бабусю в свыты!!!!!!!!!!!!!!!! 23 роки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  d30 d30 d30 d30 Вона народила в 12 років, а її доня народила в 11!!!! Руминьски цигані вони і все по любові і в шлюбі  d27

Offline shupeniyk

• Своя Мамка
  • Репутація: +147/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #115 : 29 Квітень 2013, 14:59:05 »
Цитувати
ой а я вчора читала про наймолодшу бабусю в свыты!!!!!!!!!!!!!!!! 23 роки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      Вона народила в 12 років, а її доня народила в 11!!!! Руминьски цигані вони і все по любові і в шлюбі
d107 d107 d107 :oox :oox :oox
в них в 17 років напевно рахується пізня вагітність d27

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 29 Квітень 2013, 15:13:55 »
Цитувати
Такого взагалі не розумію, з такою логікою можна і 15-16 діей народжувати, але для чого таке робити, що мама такого віку можа дати дитині, якщо в неї самої ще психіка дитяча, світогляд змінюється з кожним днем, дитині потрібна вже доросла мама, а не підліток. Тому я тільки "за" пізню вагітність в розумних межах (бо 60-70 років це вже звичайно занадто), а якщо здоров"я дозволяє, то чому не народити дитину в 40, різні життєві ситуації бувають, може жінка раніше не була готова до народження дітей, а народити, бо "всі так роблять" зовсім не правильно, дитина має бути бажаною.
А 2-3-тю дитину я вважаю, що можна і далеко після 40 народжувати.
Оксана та ясно що не у 16р.  d16 ....я писала за сімю якщо вона є то зволікати не потрібно  :simja Бо якщо дитинка любима і очікувана батьками то немає різниці скільки їм років  d128 Я особисто у 19 народила і люблю свою дитинку і була повністю готова до неї, і матеріально і фізично і морально! Зараз не розумію як би була без своєї донечки d9
Цитувати
бо "всі так роблять"
перший раз чую таке  :oox

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +545/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #117 : 29 Квітень 2013, 15:26:37 »
я вдруге народила в 33 роки, фактично майже в 34. Хотіла б ще народити, але стримують інші фактори.
Умение летать на метле – вот и всё, что отличат ведьму от обычной женщины. МЭРИЛИН МОНРО
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 29 Квітень 2013, 15:29:17 »
Ключик ви молодець  :flv Краще пізно ніж ніколи  d108