Автор Тема: Пізня вагітність: за і проти.  (Прочитано 23044 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Пізня вагітність: за і проти.
« Reply #17 : 10 Квітень 2012, 15:04:33 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Та тому що так  треба!!! А в нас як зазомбували в союзі, то любям встидно було рожати після 30-ти, чи третю дитину. тому що всі шушукались, як будто ці діти були доказом того, що оказуєтся люди ще сексом займаються!! Як їм не стидно пісял 30-ти то  d125
ну от тут на форумі хтось публікував вирізку з книжки чи журналу, щось типу порадника, про те як мудра жінка зводить заняття сексом після заміжжя до 1 разу в місяць і потім повністю їх припиняє  d140

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #18 : 10 Квітень 2012, 15:08:59 »
а я от хочу двох діток підряд,а третю десь коло 40 народити!!!

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #19 : 10 Квітень 2012, 15:14:27 »
а в мене родичі другу дитину народили у 38, старшій зараз вже 18 р., другій дитині 2 і вона знову вагітна.  :)

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #20 : 10 Квітень 2012, 15:40:00 »
А в мене не вийшло дитинку в ранньому віці народити, народила в 30-ть. Зараз 36, і як з другою вийде  -не знаю, може і в 40.. тому когось осуджувати за те, що пізно народжують якось негарно, бо не у всіх так стається, як плануєш
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline СянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #21 : 10 Квітень 2012, 15:43:37 »
Цитувати
тому когось осуджувати за те, що пізно народжують якось негарно, бо не у всіх так стається, як плануєш
Та вроді тут і немає жодного повідомлення про осудження жінок, які народжують у 40. Швидше навпаки всі схвально дивляться на це і підтримують! z4
Взагалі, мені здається, це класно, відійшовши від памперсів, відпочивши, знову згадати, що воно таке-бути мамою. Якось ніби оновлюєшся заново. :)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #22 : 10 Квітень 2012, 17:09:11 »
Я сама і багато моїх коліжанок народили першу дитину в 30, чи за 30, не рахую це погано чи добре, в кожного своє життя і для кожного воно найкраще) Хтось вчився, хтось захищався, хтось робив кар"єру, ніхто не був категорично проти діток, просто так склалося ;) от зараз в мене вийде в повних 36 буде d102
Цитувати
що оказуєтся люди ще сексом займаються!! Як їм не стидно пісял 30-ти то
  d140 аж настрій піднявся d27

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #23 : 10 Квітень 2012, 17:21:52 »
 а я завагітніла в 37 років...перший раз..Просто до того часу не вагітніла...А потім раз=-і вагітна...Тепер виходить що Іллюші цього року буде 2 рочки а мені 39...Але я зовсім себе не відчуваю старшою тим паче старою...І  щаслива що так сталось-бо до цього часу встигла і карєру зробити. і в задоволення попрацювати.відпочити, потусуватись з друзями...І зовсім не соромлюсь того що мені 39 а дитині 2...Якщо нікому не кажу то всі думають що я молода мамка...І до вагітноті та виховання я вже більш свідомо ставлюсь ніж ббббббббббббббббббби це було в 25 наприклад....Певно в той час було  все якось легше і безтурботніше-а тепер я на все зважаю інколи занадто заморочуюсь...Та все ж дякую долі що хоч в 37 завагітніла. 

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #24 : 10 Квітень 2012, 18:52:47 »
А я за те, щоб народжувати діток між 20 та 30 роками. От моя мама брата мого народила в 23, а мене в 33 і цю різницю в віці між мною і мамою я дуже відчуваю. От у моїх подруг (які є старшими дітьми в сім"ї і яких мами народили до 30 років) якісь тепліші відносини з матусями, а я з мамою навіть ніколи не ділюся своїми проблемами, бо вона всеодно розуміє то все з позиції свого віку. Я би хотіла до 35 років народити 3 дітей, а потім не виключаю і четверту. І якщо моя наймолодша дитина не знайде спільної мови зі мною, то у неї хоча б будуть інші брати чи сестри

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #25 : 10 Квітень 2012, 19:26:40 »
Думаю різниця у віці тут взагалі ні до чого. все залежить від самих людей, моя мама мене швидко народила в 21 рік, але особливо близьких стосунків в нас ніколи не було, і моя сестра від мене так само тільки на 3 роки молодша, але так само в нас нема нічого спільного, тому тут не вгадаєш яка різниця краще d104

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #26 : 10 Квітень 2012, 19:58:40 »
Цитувати
все залежить від самих людей
Однозначно!
А я  от другого малюка народила в 31 - і вагітність була набагато легшою, і пологи в 100 раз легше пройшли, ніж в 21. Якось спокійніше до всього ставилася. Але для чоловікових родичів я вже була застара - лякала мене свекруха синдромом Дауна.

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #27 : 10 Квітень 2012, 21:14:12 »
Я вважаю,що родити потрібно в любому віці,якщо позволяє здоровя, якщо ти настроєний,якщо ти хочеш дитину. Просто в віці після 40 треба відповідальніше відноситись до свого здоров"Я, більше відпочивати, берегти себе вагітною d101 d101 d101 d101.Так як організм вже вимучений і дитинка забиратиме більше сил в породіллі....Єдиним мінусом я бачу те,що якщо жінка народить в сорок,то вона вже буде не така спроможна через 20 років.Не зможе помогти з внуками (правда є бабусі ще похлеще нас молодих,але не всі..)

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #28 : 10 Квітень 2012, 21:57:57 »
Цитувати
Я би хотіла до 35 років народити 3 дітей, а потім не виключаю і четверту
Алла,то вам вже треба починати працювати над виконанням плану :)
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #29 : 11 Квітень 2012, 01:14:25 »
Цитувати
Не зможе помогти з внуками (правда є бабусі ще похлеще нас молодих,але не всі..)
а є ще молоді бабусі, які теж не дуже то допомагають  d112

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #30 : 11 Квітень 2012, 08:10:46 »
я колись до народження дитини якось і не дуже задумувалася про пізню вагітність, а зараз розумію, що, напевно, для мене це не дуже підходить, бо думаю, що в 40 вже не та фізична форма
от я як була вагітна - це ж 6 місяців на роботі, благо, що я мала можливість так рано іти на лікарняний, ще перед цим взявши відпустку на 30 днів, а так повірте, це дуже складно, зранку в 6 встати, себе зібрати, чоловіку сніданок придумати, доїхати до тої роботи, а ще сходити в прокуратуру, виконавчу, на пару засідань, і це все за один день з животом і думаючи, як нормально де поїсти, та я в 40, напевно, так не схочу

потім роди, ну я свої роди пережила досить добре (десь колись обіцяю напишу в темці про пологи свій досвід), моя лікар, взагалі була в шоці, казала, а що це у Вас перша дитина, бо родила так ніби це вже третя, без розривів,  і це при тому, що дитина ішла з ручкою, але до чого я це пишу, я думаю, що це теж в багато чому і від того, що тіло було d100 в нормальній формі, я ж перед тим довший час постійно  чиимось займалася, бігала..., то наврядчи я десь в до т39 років буду в такому тонусі

і після народженння дитини, та я з своїм Юрою перші місяця 3 прожила в прижках, і це не в переносному смислі,

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #31 : 11 Квітень 2012, 08:19:48 »
Цитувати
от я як була вагітна - це ж 6 місяців на роботі, благо, що я мала можливість так рано іти на лікарняний, ще перед цим взявши відпустку на 30 днів, а так повірте, це дуже складно, зранку в 6 встати, себе зібрати, чоловіку сніданок придумати, доїхати до тої роботи, а ще сходити в прокуратуру, виконавчу, на пару засідань, і це все за один день з животом і думаючи, як нормально де поїсти, та я в 40, напевно, так не схочу
Я і в 22 так не хотіла і не могла, тому майже всю вагітність була на лікарняному. А якщо людина повна енергії в 20, то і в 40 вона буде активною. Я раніше думала, що в 30-40 років я вже буду стара d27, а тепер чомусь думки змінилися, яка ж я буду стара, я буду ще молода d30 От може в 70, то вже старість, але можливо ще через пару років і ця думка зміниться d112

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #32 : 11 Квітень 2012, 08:38:41 »
Я вважаю, що пізня вагітність припустима. На мою думку, краще народжувати у молодому віці, але якщо є бажання чи так сталось - то чому б і ні? Медицина у нас на такому рівні, що може допомогти старшій жінці краще і легше виносити дитину. Та й взагалі, маленька дитинка так ніби омолоджує маму у віці.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #33 : 11 Квітень 2012, 10:14:57 »
я навіть не знаю в якому віці для мене пізна вагітність, навіть ніколи над цим не задумувалась d143 напевно краще народжувати в молодому віці, але все ж таки якби так сталось що я б завагітніла наприклад в років 35 (хоча я не рахую що це вже старість) то б народжувала без вагань, в нас ніби і медицина не найгірша, але наші лікарі чомусь проти пізньої вагітності, я коли була вагітною памятаю лежала вже на передродовій, прийшла туди в роддом жінка 35 років вагітність не перша але роди мали бути першими, памятаю я якраз йшла записувати КТГ, а її брали якраз на крісло, як на неї бідну там наїжали, мол чим ти думала, 35 це тобі не 20 і т.д. d110, зібрали цілий консліум лікарів, так як би вона не людина і не хоче дітей, мені її тоді так жалко стало