Автор Тема: Пізня вагітність: за і проти.  (Прочитано 24349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Re: Пізня вагітність: за і проти.
« Reply #306 : 16 Червень 2016, 14:29:23 »
Середня тривалість життя чоловіків в Україні 63 роки, жінки правда живуть довше. Реально якщо хотіти побачити внуків, то варіант вагітніти в такому віці "як в європі" нам не дуже підходить. Нажаль така гірка правда життя. В мене наприклад діти не мають ні одного діда. Нажаль доводиться думати ще й про це.
Звичайно, що як Бог дає, але як на мене краще раніше, якщо в голові не вітер. А якщо вітер, то краще дітей не заводити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ключик, gruzinochku

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #307 : 16 Червень 2016, 17:19:45 »
Сьогодні після всього написаного і прочитаного ще дійшла до висновку, що більш свідомо можна планувати тільки другу дитину. Бо з першою ніколи не вгадаєш стан свого репродуктивного здоров'я, а також ще важко передбачити і оцінити які труднощі чекатимуть при виношуванні, народженні та вихованні первістка. Ми собі плануєм, а тим часом Бог усміхається з наших планів. В кожного своя доля.

Сказали спасибо: Маша86, mary2011, Luda75, KORPaxa, gruzinochku, nadiya24

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #308 : 17 Червень 2016, 11:41:58 »
У мене колега по роботі народила першу дитину в 39, другу в 41, обидва рази самостійно, хоч лікарі жахали, що не виносить, а потім що сама не народить, зараз їй 43- щаслива мамуся.
Так само багато моїх подруг  народили первістків в 33-37 років,  і теж без кесарево, самотужки.
А моя тітка, вже шосту дитину, народила в 49 років!  її старша дочка народила їй внучку паралельно, в той же рік d108
Тому головне здоровя і бажання мати дитину, а в якому віці народжувати-окрема справа кожного, кому як вже Бог дає  ;)

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка, Маргаритка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #309 : 17 Червень 2016, 19:13:01 »
Така цікава темка! Перечитала всю на одному диханні!
Дійсно - скільки людей, стільки й думок.
А в мене така історія - моя мама народила мене першу в 29 років і так склалося, що я теж народила свою першу донечку в 29 років. Все життя мене турбувало, що моя мама така старша, порівняно з іншими мамами (хоча в мене є молодші сестри і молодший на 12 років брат!). А тепер мене турбує, як мені виховувати своїх дітей, щоб вони не мали такої проблеми? Я всіма силами намагаюся бути не такою, як моя мама, але в підсвідомості це всеодно заклалося?!
Не знаю чи зрозуміло висловилася, але якось так

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #310 : 18 Червень 2016, 02:46:06 »
Оля, це все стереотипи, позбувайтеся їх, не бачу в цьому взагалі проблеми, тим більше тепер багато дорослих батьків, та вашим дітям головне, щоб мама їх любила, а якого вона віку  ролі не грає ;)

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #311 : 18 Червень 2016, 08:48:49 »
Я теж думаю, що немає різниці, якого віку мама. мене мама народила в 22, то ми з нею завжди були в складних стосунках, і я завжди вважала її дуже вже дорослою, щоб не сказати старою.

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #312 : 24 Червень 2016, 19:08:46 »
Я згідна повністю з Zhychok. Мої діти також не бачили дідуся та бабусю з мого боку. Я пізня дитина. Мне любили мої батьки, та Бог не був щедрим на здоров'я для них, особливо для мами. Тато виглядав старший своїх років і на нього ті діти, хто не знав, що то мій тато, казали дідусь. Мене це дуже засмучувало, я соромилась. В таких ситуацїях  діти розуміють, що не треба соромитись, але воно саме так получається. В любому випадку не треба дуже відтягувати, до 30-33 треба народити хоч 1 дитину.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +113/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #313 : 24 Червень 2016, 23:24:22 »
Ой, дівчата, говорити можна багато, але не все так виходить, як хочеться... Я народила в 30 і не тому, що "кар"єра", чи "поживемо для себе", а просто тому, що раніше не виходило... Зараз мені давно за 30, а чоловіку за 40, дуже хочемо ще дітей, то якщо, я завагітнію в 40, народжу і буду тішитись, і мені буде все одно, хто і що про нас думає!

Offline Кiра16

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назар, 12 рокiв
  • Ваше справжнє ім’я: Кiра
« Reply #314 : 22 Серпень 2016, 21:40:58 »
Така цікава темка! Перечитала всю на одному диханні!
Дійсно - скільки людей, стільки й думок.
А в мене така історія - моя мама народила мене першу в 29 років і так склалося, що я теж народила свою першу донечку в 29 років. Все життя мене турбувало, що моя мама така старша, порівняно з іншими мамами (хоча в мене є молодші сестри і молодший на 12 років брат!). А тепер мене турбує, як мені виховувати своїх дітей, щоб вони не мали такої проблеми? Я всіма силами намагаюся бути не такою, як моя мама, але в підсвідомості це всеодно заклалося?!
Не знаю чи зрозуміло висловилася, але якось так
Я вас добре розюмiю, але не берiть дурного в голову, стежте за собою - i все буде добре, але це не головне- нйголовнiше бути молодою мамою у спiлкуваннi з дитиною. Це велика праця над собою, але воно того варте!

Сказали спасибо: куклочка, Талька

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #315 : 31 Серпень 2016, 01:39:36 »
особисто для мене пызньою є вагытнысть пысля 35, тому народила 1-шу в 27, 2-гу в 31 і вирішила зупинитись. ( хоч як Бог дасть то народжуватиму у будь-якому випадку) Поясню чому-бо треба мати здоровя ту дитину потім на ноги поставати, а у нашій країні це непросто, тим більше коли тобі 50 і купа болячок, а дитина-підліток. Особисто для мене це буде важко, тому і таке рішення.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: Олівія, mawalex

Offline Iren_

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давид
  • Ваше справжнє ім’я: Ирина
« Reply #316 : 28 Грудень 2016, 14:30:35 »
Знайома недавно родила 3 дитину, їй за 40. Голлвне, щоб здоровя позволяло и бажання було)

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #317 : 29 Грудень 2016, 12:32:52 »
Якщо не має жодних протипоказань, то чому не можна? Яек кому діло, у скільки і вкотре жінка хоче стати матір'ю

Сказали спасибо: Ключик, Ауроратен

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +565/-10
    • Награды
« Reply #318 : 29 Грудень 2016, 12:37:53 »
В нас до всього є діло: в 20 чому ще нема дітей, в 40 нащо їй, вже внуків пора бавити.
З 95 кварталу Лєна з 77 р.н. народила цього року двійню, подивіться, яка щаслива і як гарно виглядає.
Головне, щоб дитина росла в любові  d9
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +565/-10
    • Награды
« Reply #319 : 22 Січень 2017, 13:53:05 »
мовою оригіналу

Фраза «лучше поздно, чем никогда» отлично передает мое отношение к материнству. Кто-то может сказать: «Лучше вообще никогда», но мы живем в свободной стране. Поэтому всё-таки расскажу, как я отношусь к детям, и что думаю о позднем материнстве.

Однажды, просматривая ленту в Facebook, я наткнулась на пост своей знакомой. В семилетнюю годовщину своей свадьбы она написала: «Если бы я знала, что такое брак, я бы никогда не вышла замуж. Если бы я знала, что такое дети – я бы никогда их не завела».

В нашей культуре стыдно не хотеть детей. Люди предпочитают молчать о том, что у материнства есть вторая сторона медали: непопулярная, некрасивая, табуированная. Например, отказ от себя в первые годы жизни младенца. Молодая мама – это герой, который ежедневно бросается на амбразуру. Пока папа (если он есть) зарабатывает деньги, мама все свободное время посвящает ребенку: готовит, моет, убирает и кормит. Она добровольно приносит в жертву карьеру, учебу и отдых с подругами ради маленького орущего комочка, который если и скажет «спасибо», то нескоро.

Ребенок — это колоссальная жертва. А жертва может быть только осознанной.

Я восхищаюсь женщинами, которые решились родить, когда им было за 30. Серьезно, хочу пожать им руку. Я знаю, что такие дети редко рождаются по причине «неудачных танцев». Как правило, это долгожданный и обдуманный шаг.

Мы живем во время, когда все располагает к осознанному материнству. Глупо этим не пользоваться. У нас есть достаточно времени, чтобы сначала разобраться с собой, и только потом пускать в мир новую жизнь. Мне 24. На прошлой я неделе хотела записаться на стретчинг, потом в тренажерный зал, но неожиданно деньги на спорт закончились. Мне сложно разобраться даже со своими финансами, не то что с ребенком. Безусловно, нельзя судить обо всех по себе, но давайте начистоту: в 20 или даже 25 лет вы были очень ответственны?

Мы все верим, что пройдет год-два, и к нам придет озарение, которое позволит больше зарабатывать, крепче спать, меньше нервничать и не оглядываться на других. Но чудес не бывает. Моему будущему ребенку нужны серьезные финансовые вложения – и чем старше он будет становиться, тем больше нулей придется приписывать к расходам на содержание чада.

Меня беспокоит и психологическая сторона вопроса. Это сейчас я говорю, что если мой ребенок заявит, что он гей – я отвечу «No problem, baby!». Но я точно знаю, что он заставит меня плакать в пять раз больше, чем его отец в период наших притирок и непонимания. Потому что ребенок – это твой человек навсегда. И он может быть упрямым, непостоянным, угрюмым, слишком доверчивым или влюбчивым – тем, кто не будет соответствовать моим ожиданиям. А ведь мне хочется самоотверженно полюбить его в момент, когда я впервые приложу своего младенца к груди.

А пока я хочу по-настоящему полюбить себя: максимально реализоваться. Пойти на этот чертов стретчинг, в конце концов. Потом, через энное количество лет, сидя у камина, я покажу моему подростку свое фото и скажу: «Смотри, как я умела садиться на шпагат!». А что, пусть порадуется за маленькие достижения своей мамы-идеалистки.

Автор: Ксения Черянева
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline oksanagyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #320 : 23 Січень 2017, 10:56:25 »
о і внас татові 47 як народилась наша донечка то всі його однокласники вітають його з внучкою а нам то все одно головне щоб діти були здорові а як буде здоровя то діти якось собі раду дадуть як виростуть от у мене і мама і тато вроді були молоді як мені було двадцять але від тоді і до тепер нам непомагають і нічого живемо негірше других і раду даємо з трьома дітками.Бо як БОГ дає то так воно й повино бути.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: milka, mary2011, Ключик, Ауроратен

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #321 : 24 Січень 2017, 01:56:12 »
Цитувати
Я восхищаюсь женщинами, которые решились родить, когда им было за 30. Серьезно, хочу пожать им руку. Я знаю, что такие дети редко рождаются по причине «неудачных танцев». Как правило, это долгожданный и обдуманный шаг
Не можу погодитись що це працює у  нашому суспільстві, в якому досі жінці з підліткового віку або трішки старшого навязують що треба одружитись і конче треба мати дітей. Ще не доросло наше суспільство до того, що не можна лізти у чуже життя, а тим більше засуджувати людину, котра свідомо не хоче створювати сім'ю чи заводити дітей. Бо для того, щоб бути нормальною людиною і - це не є обовязково. Тому навіть після 30-ти багато ще наших жінок одружуються тільки тому, що треба і вже давно пора. Не узагальнюю, бо вірю, що є тверезо-мислячі жінки, але все ж...

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +265/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #322 : 24 Січень 2017, 07:44:07 »
особисто для мене пызньою є вагытнысть пысля 35, тому народила 1-шу в 27, 2-гу в 31 і вирішила зупинитись. ( хоч як Бог дасть то народжуватиму у будь-якому випадку) Поясню чому-бо треба мати здоровя ту дитину потім на ноги поставати, а у нашій країні це непросто, тим більше коли тобі 50 і купа болячок, а дитина-підліток. Особисто для мене це буде важко, тому і таке рішення.
звідки такі саме думки?Якщо тобі 50 і купа болячок, а вдома дитина-підліток...
Кажуть треба бути оптимістом та такі думки щось геть можуть пригнічувачти...
Моїй мамі було 43р.як я третя--народилась і після третьої вагітності в неї пройшли щомісячні ангіни (тянулось це роками).Досі вона в свої 71р. активна і не дружить з ліками по причині таки немає стільки надуманих нашими людьми - болячок.
По-різному буває.То життя...Мої подруги майже усі заміжні та з дітками та є одна з найкращих-одружена давно і не планує діток.Це вибір їхній з чоловіком.Ми спілуємось про все з нею і про мою дитину і загалом-про діток і я цю подругу обожнюю.
Мені аж тепер вже коли на носі 30-ка- "до одного місця" вибачте за думку інших щодо важливих саме мені та моїм рідним-речей та т.д.