Автор Тема: Пізня вагітність: за і проти.  (Прочитано 24765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Re: Пізня вагітність: за і проти.
« Reply #34 : 11 Квітень 2012, 10:30:31 »
Цитувати
я колись до народження дитини якось і не дуже задумувалася про пізню вагітність, а зараз розумію, що, напевно, для мене це не дуже підходить, бо думаю, що в 40 вже не та фізична форма

буду спростовувати на своэму прикладі. Значить так-на цьому фото мені 37років

тут я прямо перед тим як завагітніти

на цьому фото я вже вагітна

а ось тут я вже після родів

а це фото з того літа коли мені 38 уже

ну і тепер я вже минуло більше пів року я схудла до 52 кг...і в абсолютно нормальній фізичній формі...Тому напевне я думаю все залежить можливо трохи від генетики і від самої жінки..як вона себе почуває і до чого вона готова...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #35 : 11 Квітень 2012, 10:35:18 »
Ну віктуся - гарно виглядаєш! Давай по другу лялю! ;)

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +480/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #36 : 11 Квітень 2012, 10:37:25 »
Віктуся, молодчинка! Дуже гарна молода мамочка. Однозначно тобі даш на 10 років менше, ніж є насправді  z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #37 : 11 Квітень 2012, 10:44:12 »
дякую дівчатка..я не для того щоб похвалитись насправді-а просто щоб довести що і в 40 можна бути у відмінній формі...ясно що бувають дні коли гірше виглядаєш-не виспався. там втомився...Але це буває і в жінки в 40 і в жінки в 20...Просто хочу щоб ті кому вже за 30 не боялись вагітніти.
А ще читала що психологи доводять що жінки які вагітніють після 35  молодіють дуже-тому що  організм жінки абсолютно починає працювати по новому томцу що отримує стрес імунна система..І ще психологічно жінка стає мамою, дитнка маленкька і організм по типу готується до довго  рощення дитини...тому підсвідомо жінка відчуває себе молодою як у 20....

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #38 : 11 Квітень 2012, 10:45:44 »
Віктуся дуже гарно виглядаєш z4 z4 z4
Взагалі у мене з цього приводу різні думки.Якщо 1 дитина під 40 а друга за 40 то це нормально,і схваль з моєї сторони.Якщо перші діти уже підросли(але ще не повнолітні) то теж нормально.Но якщо уже сама бабушка і тут відкривається друге дихання і хочеться ще лялю то це уже не для мене ;) ;) ;) ;) Не скажу,що уже треба  збиратися на той світ,і не скажу,що треба жити життям своїх дітей,думаю треба просто жити уже для себе і відпочити від усіх тих клопотів.Якщо комусь добре щоб його дітки були молодші від внучки чи внука то нехай будуть щасливі ;) ;) ;) ;) Бо ніхто не знає кого що чекає.Якщо завагітнію коли у мене будуть внуки то народжу 100% d41 Діти то велике щастя в любому віці  d41 d41 d41

Online Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #39 : 11 Квітень 2012, 10:46:33 »
віктуся, молодець, твоя відповідь мені най більше сподобалась  z4. Більшість тут на форумі мамки до 30 років і їм здається, що в сорок вже все - "старість підкрадається не замітно", а я знаю жінок які родили і в 42, і виглядають супер, і можуть дати фору 25 річним. Мені от-от 35, і вважаю що до сорока в мене точно ще є час родити другу дитину (як Бог дасть), а получить після 40- то також буду, це ж так класно коли вже є старші  діти і ще одне мацьоньке, які всі люблять і балують.А що говорять лікарі, менше звертати увагу, я родила в 27 і на той час в палаті була найстарша, і мене тоже чуть не старородящей називали  d30.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #40 : 11 Квітень 2012, 10:51:26 »
я ж просто писала за свій досвід, мені реально уло, наприклад, важко зі своєю спиною, перший рік після народження дитини -боліла страшенно, але я  "божевільна" мамочка, бо дитина на мені жила рік, та й зараз я його постійно таскаю, то я щось так подумала, що, напевно, після 40, навіть, якщо я буду займатися зі своєю спиною, то буде важче, хоча, можливо я 20 років позаймаюся плаванням і в мене буде дуже натренована спина d130, то може я стану багатодітною мамою :)

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #41 : 11 Квітень 2012, 10:57:31 »
Віктуся Ти золотко :)
Незнаю як в мене буде,але... після того як сестра другу лялю народила в  36, то вирішила, що також приблизно в цьому віці народжу,чи то другу чи третю...вона так помолоділа,стала така життєрадісна...про фізичну форму мовчу...А враховуючи що старшій доці 17,то вони виглядають як сестри z4...того я тільки за!!!

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #42 : 11 Квітень 2012, 10:59:02 »
Я теж би хотіла народити третю дитинку вже десь за 35. Жінка справді молодіє. Сусідка моєї бабусі народила першу дитину в 36, то вона дуже змінилась - погляд став якимось яскравішим і живішим, поведінка активнішою, вона змінила зачіску і навіть стиль одягу.
Моя мама народила мене майже в 30 і в нас чудові стосунки. Хоч між нами 30 років різниці, а не 20. Все від людей залежить.
Віктуся молодчинка z4  Коли Іллюші за сестричкою ідеш? ;)

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #43 : 11 Квітень 2012, 11:04:42 »
Я планую другу дитинку до 30 народити, і не тому що вважаю, що після 30 вже не та фізична форма чи здоров"я, а просто хочу, щоб між дітками не була дуже велика різниця, хочу щоб вони дружили між собою. В моєї мами є брат старший на 12 років, то воно його практично не пам"ятає, бо коли вона пішла в школу, він пішов у армію, потім поступив в універ в інше місто, там і залишився жити і зараз вони практично чужі люди, адже майже і не жили в одному домі.
Хочу, щоб мого синочка обов"язково був братик чи сестричка, бо мені зараз дуже сумно, що я не маю нікого....
А якщо по темі, то все таки припускаю вагітність в 40, це дійсно омолоджує жінку, моя тьотя народила синочка в 42, зараз їй вже 50, а моїй мамі 42, то тьотя виглядає молодше моєї мами, таке враження, що не старіє від тоді, коли народила. z4

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +481/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #44 : 11 Квітень 2012, 11:15:08 »
В мене так само тьотя народила в 46, думала, що в неї клімакс d27, першій дочці тоді вже 20 з чимось було, а тепер ще й хлопчика має d30

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #45 : 12 Квітень 2012, 20:07:08 »
Почитала вашу гілку роздумів про пізню вагітність і зробила висновок, що ніколи не пізно, лиш би сама мама не думала і не почувала себе старою. Бо хтось хоче щоб між дітками різниця невелика була, хтось хоче омолодитися в 40, хтось боїться, що інші подумають. А тут головне - плювати на думку інших. Якщо ти в душі молода, почуваєш себе добре, в хорошій фізичній формі, то яке має значення скільки тобі років? Народжуй і будь щасливою мамою!
Я от свого синочка в 28 народила і не вважаю, що це запізно чи зарано, коли була готова - тоді і стала мамою. А другу дитинку наперед не планую, час покаже. Поки ще свого двомісячного треба виростити :)

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #46 : 12 Квітень 2012, 20:23:56 »
Цитувати
головне - плювати на думку інших
В мене ця думка скоро за лозунг буде!

До речі, де то ви, дівчата, родили, що 35 річних називали старими породіллями?! Бо я з першим лежала на дородовій, то з нами в палаті була жіночка 42 роки з другою вагітністю, то нам її за приклад  ставили - ось яка молодець, чемно все виконує і додому на ніч не тікає. Ніхто їй не говорив, що стара для дітей.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #47 : 12 Квітень 2012, 20:59:12 »
Цитувати
Алла,то вам вже треба починати працювати над виконанням плану
Ми вже працюємо, навіть нагородку за плануваня маю.
А взагалі, якщо по темі, то треба спочатку визначитися скільки кожна сім"я діток планує і вже від цього і відштовхуватись. От я якщо 3-4 дітей хочу, то мені другу дитинку народжувати в 40 вже запізно (коли тоді 3 і 4 народжувати?)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #48 : 12 Квітень 2012, 20:59:58 »
Цитувати
До речі, де то ви, дівчата, родили, що 35 річних називали старими породіллями?!
цей термін застосовують тільки до першородящих, і це офіційний темін. Другу дитину можно і в 50 народжувати і при цьому не бути сатрою  d128

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #49 : 12 Квітень 2012, 21:12:27 »
Цитувати
цей термін застосовують тільки до першородящих, і це офіційний темін. Другу дитину можно і в 50 народжувати і при цьому не бути сатрою
Це якраз і свідчить на користь твердження щодо того, що організм жінки омолоджується після кожних пологів. і я в це вірю, адже кожна вагітність - це колосальний гормональний всплєск (не знаю як по українськи).

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #50 : 13 Квітень 2012, 07:30:55 »
і ми хочемо 3-4 дитинки.правда я ще дууууже хочу працювати....а з постійними декретами,напевно.буде важко чогось в кар"єрі здобути :(
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла