Автор Тема: Медкомісія для садочку. Як і коли проходити.  (Прочитано 30064 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Ми проходили комісію в кінці квітня, а в садочок пішли з вересня, нічого нам більше не казали, значить дійсна комісія точно довше місяця, а от зішкріб дійсний 1 тиждень, так мені сказала завідувачка :)

А щодо проходження тієї комісії, то це повний абсурд, за годину-півтори і всі галочки є (це враховуючи безкінечні черги під кабінетами), і доречі того дерматолога ми теж памятаєм z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline SolyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ну, я теж тоді думаю, десь у березні-квітні піти пройти, а як не візьмуть весною, то і до вересня буде. Аналізи потім не проблема доздати, ми і перед останньою прививкою здавали і кров, і сечу... А дитину ясно, що треба оглядати, але при тих чергах під кабінетами швидше можна там щось підхопити d104

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +332/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Дівчата, не смішіть цим медоглядом. Коли я проходила його з дітьми, то звучало запитання "Щось турбує?" Якщо казала, що "Ні", то відразу ставили підпис, а якщо я нависала, щось розповідала, що турбує, то тоді дивились. Так що не знаю, чи можна медогляд назвати об'єктивним
Я з цим згідна, ніхто  на Тичини по-людськи не оглядає дитину!!!!!!
А зішкріб- то взагалі тільки так називається....в мене малий плакав, не хотів щоб йому попу чіпали, і так стулив, що вся вата розмоталась з того патичка що вони мацькають.....я думала візьме другий патичок і ще раз мацьне нормально, та де там....вдарила печатку і до побачення!!!! d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Данічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадік
  • Ваше справжнє ім’я: Дана
Дівчата я як прочитала всі ваші відгуки то просто розгубилась  d16 теж не хочу на Тичини медогляд проходити!!!
А що треба щоб в обласній лікарні пройти - якесь направлення від свого лікаря чи можна просто прийти, отримати карточку і по лікарях?

Offline Малинка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максік
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Данічка, про це треба спитати в завідуючої чи вона прийме до уваги цей медогляд, бо в нашому садку мені наголосили щоб медогляд був з Тичини так як ми (садки) підпорядковуємося місту а обласна поліклініка, відповідно області. Навіть той довбаний зішкріб ми зробили в обласній лікарні (живемо поряд, а на Тичини треба їхати і не дуже хочеться в "пижику" де на тебе пчихають) в мене вихователька не взяла той зішкріб, сказала принесіть з Тичини, цей не дійсний.

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Цитувати
але при тих чергах під кабінетами швидше можна там щось підхопити
Ми коли проходили комісію  на Тичини і взагалі ніяких черг небуло,окрім невропатолога,комісію ми пройшли за 15 хв.

Offline Nadya-

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я все-таки вважаю, що комісію можна проходити і на Тичини, тим більше, що цього вимагають, а якщо у мами є якісь сумніви у здоров"ї дитини, тоді йти до певного спеціаліста.
Вибачте, можливо я трохи відхилюсь від теми, але на захист поліклініки на Тичини хочу сказати, що є там і нормальні лікарі. Десь в 5 рочків моя дитина почала заїкатися. Психоневролог нам зовсім не сподобалася, все її лікування:"Розкажи якусь казочку" (щоб послухати як дитина говорить, хоча дитина дуже хвилювалася і ще більше заїкалася) і деякі ліки нам виписувала. Побачила я, що з цього нічого не вийде, звернулися ми  до логопеда (Белегай вроді би прізвище), ходили раз в тиждень на заняття з великим задоволенням і вже забули про заїкання. Ще була там хороший кардіолог Серденько, але тепер вона десь в стаціонарі. До ЛОРів зверталися (різних), теж нормальні лікарі. Але як я вже писала - коли до них ідеш на звичайний прийом.

Offline Данічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадік
  • Ваше справжнє ім’я: Дана
Я думаю що не буває хорошої і поганої поліклініки, а бувають лікарі прфесіонали і ті що ними прикидаються!!!!!!!!!
На Тичини є хороші спеціалісти та ми там вже раз медогляд проходили - і то було на такій швидкості, а я б хотіла щоб малого оглянули уважно для власного заспокоєння тому й хочу йти в обласну от тільки не знаю що для того потрібно - підкажіть!!!  d100

Offline ОК-82

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна і Владік
Якщо ми медогляд проходили в іншому місті - він  буде дійсним у Франківську?

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +455/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 8 років, Денис 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ми минулого року перед 1 червня також проходили мед комісію на Тичини. Народу море було. Ми прийшли рано, здали аналізи, а ввечері перед 18 годиною проходили лікарів. Черг не було, 2-3 дитини, тому бігали ми недовго. Комісія- це швидше всього "прелюдия". Так як і вище писали мамусі, лікарі нас запитували :"Щось турбує?" і підписували зошит і били печатку. У логопеда, правда, малу питали як звати, показували іграшки, одним словом, заствляли розмовляти, щоб почути як і чи взагалі вона говорить. Зішкіб з попи робили за 3 дні до садка і все. Ходимо майже рік і ніякі більше комісії не проходили. Значить ця комісія дійсна на рік. d104. Якщо так, то виходить, що цього літа нам треба буде проходити нову комісію?

Offline namestuna

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій-21р.,Юля-16р., Яна-8р.
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
 Мед.комісію проходиться тільки один раз при оформленні до дитсадка,а якщо ваша дитина деякий  час не відвідувала садок( наприклад літні канікули) ,то береться довідка в свого дитячого лікаря,що дитина здорова і направлення на зішкріб.
Так було з моїми старшими дітьми і я впевнена ,що зараз так само.
Мої залишки  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Хвастощі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
дівчата, маю такі питання:
1. чи потрібно перед комісією йти до свого дільничого педіатра? якщо так - то для чого?
2. чи буде зазначено в зошиті з комісії для якого саме садочка вона робиться? ми ще точно не знаємо куди підемо
буду вдячна за відповідь  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Ще пам"ятаю, як прийшла з дочкою до дерматолога. В кабінеті сидів молодик, халат на кріслі валяється, а під столом - бутилка від пива.

Про пиво не скажу, але цей сумнівний лікар нас оглядав, коли ми прийшли не просто на огляд, а з проблемою до нього. То він ледве відірвався від ноутбука, глянув, а решту ми спілкувались з медсестрою.
До такого хіба, що на комісію для галочки іти і не більше.

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +455/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 8 років, Денис 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
1. чи потрібно перед комісією йти до свого дільничого педіатра? якщо так - то для чого?
2. чи буде зазначено в зошиті з комісії для якого саме садочка вона робиться? ми ще точно не знаємо куди підемо
буду вдячна за відповідь
Юлічка, відповідаю:
1. Так, потрібно з чистим зошитом, де він виписує усі прививки і дає напрвлення на аналізи. Коли пройдете комісію, то знову треба до неї іти, а потім до завідуючої вашої поліклініки, та має покласти печатку і підпис, що дитина здорова і придатна до садка.
2.Нас питали у який садок ми ідемо, тому і писали номер садка, але знаю випадки, що батьки не визначилися, і не писали нічого. Аж коли оприділилися, то батьки самі вписували у зошитназву і номер садка.
Думаю, що чимось допомогла :)

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
вау, допомогла  z4  бо мені казали що зразу на комісію, а я засумнівалась  d130
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
хто йде проходити комісію і коли? бо ми теж збираємось

Offline SolyaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
Ми збираємося, але ще точно не визначились коли, може хтось знає чи то цілий червень на Тичини працює ця комісія? Зараз дуже багато хворих, тому хочу почекати і в нас ще немає декількох прививок d108