Автор Тема: Медкомісія для садочку. Як і коли проходити.  (Прочитано 34370 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
наскільки памятаю - то в суботу якраз усі до обіду, а в будні після. в такі холоди думаю там черг не буде.

подзвони в реєстратуру - спитайся
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
наскільки памятаю - то в суботу якраз усі до обіду, а в будні після. в такі холоди думаю там черг не буде.

подзвони в реєстратуру - спитайся

от і я пригадую, що з Дєнькою ми в суботу о 8 ранку всіх пробігли за пару хвилин, умала, може щось змінилось, Юля, а ти маєш номер реєстратури?

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
маю, ща напишу

48186

Offline Tanja278

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мої лапуськи!!!
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
у суботу з 8 год до 12год.здається,я от тільки пройшла,найкраще зранку,бо у 8год.дають талони,а потім йдетезразу по лікаряз,і кров з пальчика можна здати,.Я була і у суботу,і у четвер,то у суботу за годину обійшли,а в четвер зранку талон,після 2год.комісія,і було багато людей,а у суботу-ні. d104

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +456/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
от і я пригадую, що з Дєнькою ми в суботу о 8 ранку всіх пробігли за пару хвилин, умала, може щось змінилось, Юля, а ти маєш номер реєстратури?
в мене ще такий телефончик є 75-44-40

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +456/-0
    • Награды
Цитувати
я не несла довідку з місця роботи і про склад сім"ї і навіть не чула щоб таке треба десь було. тільки копію свідоцтва про народження і копію свого (або чоловіка) паспорта. все.
Ліля1981, я теж ці документи не несла, можеш з собою взяти посвідчення багатодітної сім"ї зразу напишеш заяву, щоб менше платити за харчування!

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
у суботу з 8 год до 12год.здається,я от тільки пройшла,найкраще зранку,бо у 8год.дають талони,а потім йдетезразу по лікаряз,і кров з пальчика можна здати,.Я була і у суботу,і у четвер,то у суботу за годину обійшли,а в четвер зранку талон,після 2год.комісія,і було багато людей,а у суботу-ні. d104
та ми теж сьогодні були, то це жах, стільки народу, я й не уявляла, що стільки буває, ну добре, влітку, коли діти готуються до шкіл-садків і проходять комісію, а то повно підлітків, черги по 20 чоловік під кабінетами, ми десь півтори години пробігали туди-сюди поверхами  d16
з Дєнькою, то пройшли якось за 15 хв всіх лікарів  d27

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +133/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
тепер в полікдініці черги, бо підлітки-хлопчики стають на облік в війккомат, а також дільничі лікарі передають своїх пацієнтів в підлітковий кабінет, тому щороку лютий-березень в поліклініку на комісію не варто іти, або мати залізні нерви :)

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
Прочитавши ваші коменти,ще раз переконалася що в нас нормальних лікарів немає.І як довіряти нашій медицині?

Online irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +84/-0
    • Награды
сьогодні була у дільничої то вона сказала що вона підпише зошит і дасть всі довідки в садок тільки тоді коли мама з татом зроблять флюрографію і мама пройде гінеколога, то у всіх так, чи то ми особливі?

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Цитувати
коли мама з татом зроблять флюрографію і мама пройде гінеколога
ну ще флюро ясно для чого, а гінеколог для чого  d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
сьогодні була у дільничої то вона сказала що вона підпише зошит і дасть всі довідки в садок тільки тоді коли мама з татом зроблять флюрографію і мама пройде гінеколога, то у всіх так, чи то ми особливі?

d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107  я просто в шоці... це що за нововведення?????????? вони там узагалі вже  d110 чи що?

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати

Вперше чую таке!!! d107 d104

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
а вона не пояснила для чого гінеколог, яким боком, бо флюрографію я ще розумію, а гінеколога ніц

Online irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +84/-0
    • Награды
Ну вона сказала що це типу профілактика туберкульозу і жіночих захворювань, їх там напрягають постійно щоб люди робили флюрографію, а ніхто не хоче поки не припече, і педіатри використовують будь-які методи щоб заставити зробити флюрографію. ну от я сама останній раз робила флюрку в роддомі, але зараз я не хочу наприклад лишній раз опромінюватися, і як то сказати лікарці, щоб з нею не посваритись, що я не буду робити. чи має вона право не дати мені довідки? і сваритись не хочу з дільничною, бо в садок ще багато довідок треба буде.  d104

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +106/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Цитувати

d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107  я просто в шоці... це що за нововведення?????????? вони там узагалі вже  d110 чи що?
\
Дівчата, це з тієї серії, як я ходила вагітною до свого терапевта за довідкою для обмінної карти, а вона сказала, що не підпише, поки не буде флюрографії моїх батьків(з якими я приписана) + довідки, що моя мама проходила огляд в гініколога, а тато - в проктололога d107  d110 d143.

Думаю, що це "усна домовленість" педіатрів з доросл. терапевтами, щоб якось людей до лікарів направити. Сумніваюсь,  що цю "типу профілактику" підкріплено якимись наказами МОЗ, тому педіатри повинні видавати довідки для садочка, не вимагаючи з батьків ніяких флюрографій

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
Вони вже просто самі незнають шо придумати лиш би мати з того вигоду  d111