Автор Тема: Конфлікт з лікарем  (Прочитано 9459 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Конфлікт з лікарем
« Reply #51 : 19 Квітень 2012, 00:04:06 »
Ми теж не конфліктували, навіть аналізи несли щоб підшили в карточку коли її небуло  d30
Проте 1 разу ми прийшли на консультацію, по графіку мала бути інша лікарка (їх у нас 2)
Якраз хотіли заходити, чоловік як її побачив просто мовчки обернувся з дверей і пішов геть ну я звісно за ним ...  d104

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #52 : 19 Квітень 2012, 01:21:46 »
Цитувати
де є хоч якийсь діалог і увага лікаря до пацієнтів (та їх нервових мам  ), там небуде проблем з виконанням їх приписів.
Юль, так то воно так безумовно, але я наприклад можу це себе дозволити, бо працювала на кафедрі та в стаціонарі - часу купа, пацієнтів мало, від своїх грошей взагалі не залежу, а ось представ себе на місці тої дільничної, котра за весь день замахана, на пацієнтів 10-15 хвилин, платять копійки, мамаші попадаются дуже "розумні" і нарвані, всі святкують Пасху, а ти преш по визовам цілий день під дощем, за якихось тищу гривень і ще на тебе всі шишки літять , бо з погляду одниш мамок ти антибіотики зря призначила, з погляду інших пневмонію пропустила і так кожен день з ранку до вечора, а тебе міжду прочім теж дома дитина і чоловік чекає  :(. Вона ж не робот, щоб при всьому цьому ще кожній нервовій мамці усміхатися і терпляче переконувати. Були б гарні умови було б набагато менше хамства і більше уваги від лікаря  d104

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #53 : 19 Квітень 2012, 01:30:29 »
Так, Іванка ти права. Але більшість лікарів хамовиті не через це. Моя перша дільнична взлилась, що я пішда лікуватись на Коновальця і не дочекалась діагнозу від неї, а потім ще через записи приватного лікаря в карточці. Як виявилось, я не преша хто від неї втікла, тому її страшенно злила наявність інших лікарів. І я завжди рада віддячити фінансово хорошого лікаря, розуміючи яка в них зарплата, але коли лікар просто тупий і хамить, то шо тут скажеш?
Мені ще не попадались розумні, але хамські лікарі, зазвичай це фішка досить таки не кваліфікованих. Імхо.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #54 : 19 Квітень 2012, 01:48:21 »
в нас з самого народження напруга з лікарями.
я вже писала,що при народженні у нас ніжка у колінному суглобчику не згиналась,до моєї дитини ставилися так,наче вона вся у ...,що до неї доторкнутися не можна,я вважаю,що яка би не була дитинка,лікар на то і ЛІКАР,що б до кожної дитини ставитись однаково!нам багато поганих діагнизів наставили((коли ми приходили до дільничого,то я помічала як наша медсестра до нас доторкалась зі скривленим обличчям,а лікар дуже дивувався коли ми слідкували за іграшкою,поверталися зі сторони в сторону,агукали і сиділи самі рівно(це він нещодавіно приходив).Я і не сумнівалася,що всіх поставлених діагнозів тутошніх лікарів в нас нема!але ставлення до дитини мене вбиває!!!наш дільничий не вислухав у нас пневмонію,добре,що завідуюча просто проходила мимо і зайшла нас послухати,бо ми дитину просто втратили б!після лікарні я ходила до завідуючої-ругалась,щоб нам змінили лікаря але вона мені відмовила d104
сказала,що він буде заповняти картку,а коли я їй показалу ту карту,вона побігла з криками до нього-в картці запис-об"єм голови у перший місяц-47 см,зріст-49 см!!! d107 d111 я її так і спросила:"в мене що дитина-квадратик??"
я вважаю,що якщо вам потрапив поганий лікар треба сваритись,міняти-діяти! d104
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #55 : 19 Квітень 2012, 02:07:22 »
У мене дуже хороший педіатр. І з нею я ніколи не мала ніяких суперечок. Але при відсутності мого лікаря, її заміняє одна і та ж лікар із  сусіднього кабінету.  Скажу вам, що вона так грубо оглядала мою дитину, що наступного разу, я сказала своїй лікарці, що навіть якщо буде треба, я до тої не звернусь! Вважаю, що багато конфліктів залежить не так від професійності лікаря, а у людському відношенні до пацієнта.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +433/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #56 : 19 Квітень 2012, 11:39:01 »
Щодо записів у картці- в карточці малого є записи нашого дільничого педіатра, лікарів, які заміняли, педіатра з Тичини (до якого я зверталася, щоб перевірити правильність діагнозу нашої лікарки), записи районного педіатра (зверталися коли були в батьків у іншій області), записи тих спеціалістів, до кого зверталася і результати аналізів як з державних, так і з приватних лабораторій. Вважаю, що там їм і місце. Ці записи нам пригодилися, коли брали довідку на путівку в санаторій матері і дитини. А конфлікти з дільничою починалися ще коли вона пропонувала прикорм до 6 місяців, але я відмовлялася і наводила аргументи чому. Кожен раз , коли ми були в неї, то я намагалася не просто привести дитину на огляд і взяти листок з призначенням. Я , як начитана інтернет-мама (так вона мене називала), обговорювала з нею і симптоми , і ліки, і схему лікування. В неї претензій не було ніколи. Зараз все так само. Лікарняний на роботу беру без проблем, кожен раз коли Тарас хворіє.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #57 : 19 Квітень 2012, 12:01:44 »
На мій погляд все залежить від професіоналіза лікаря, від етики, від покликання ... нехай не ображаються (але таких на пальцях перерахувати можна). Приведу вам приклад з мого дитинства. Лежала у лікарні в Москві, не могли поставити діагноз, так моя лікар, перепрошую у 10 годині вечора прискакала по мене, бо до її колєжанки професор з Риги приїхав. Так вона мене туди на метро, а назад на таксі за свої гроші возила, ще й уявіть, по нашим міркам людей напрягала. Хоча ніякого напряженія в їх очах я не бачила, низький уклін цим людям. До речі, коли виписувались, хотіли віддячити, так вона нічого не взяла категорично. Так ми на наступний день купили здоровенний букет квітів і туди запхали ручку з золотим пером і як мовиться обманним путьом. До речі, у цеї самої лікарки двоє діток було - 4 і 2 рочки. І платили тоді всім лікарям однаково, тільки різниця все ж таки була, бо у нашому Франківську найменше з чим ти міг сунутися - це магарич з цукерками. Я на все життя запам'ятала як з бабусею їхала на Коновальця в лікані у ліфті і туди заскочила проФФесорка (напевно, неетично її прізвище буде тут писати) і коли: "Коли я від вас дочекаюся дяки, вже не кажу про шампанське і цукерки?", а ми її ні разу в житті не бачили. Бабуся її спитала: "А, хто ви?" А, вона: "Як, вам не встидно! Та я професор (така то)". Потім виявилося, що вона закріплена була за нашим відділенням. От так, життя і власний досвід вимушує робити свої висновки.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #58 : 19 Квітень 2012, 14:44:48 »
Цитувати
я чого про ці записи переймаюсь - у разі чого небуде підтверджень, наприклад про хронічні хвороби. вам просто незможуть поставити такий діагноз зі слів, тільки по картці.
А толку буде з тих записів,якщо ваша дільнична лікарка буде вам,наприклад,писати пневмонію і назначати антибіотики,а інша( якій ви більше довіряєте)скаже ,що у вас вірусне і антибіотиків не треба  d104?

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #59 : 19 Квітень 2012, 14:50:29 »
толк є, адже якщо в дитини часто ГРВі з якимось асматичним компонентом, то по карточці можна буде поставити діагноз астма і розібратись в які саме пори року в дитини вона загострюється, і так ще декілька прикладів є.В принципі, якщо в дитини щось сейрозніше ніж просто сопельки, то бажано щоб запис у карточці все ж таки був  :)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #60 : 19 Квітень 2012, 15:03:33 »
ну, для мене, дитини в якої дуже пухленька кактка дитяча була і дві хронічні хвороби - це важливо і я добре знаю що офіційно вам ніхто не напише хронічну хворобу якщо картка чиста буде.
мед.картка - це офіційний документ, я до нього ставлюсь серйозно

зараз ваші дітки маленькі, але думаю коли ваші дітки підростуть і підуть в школу, а там і в армію хлопчики - то ви добре задумаєтесь про офіційну медецину - на комісії лікарі з ваших розповідей дитині діагноз не поставлять, звільнення з фізкультури не дадуть, і ще багато чого. основне для них буде історія хвороби - а її пишуть по картці.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 19 Квітень 2012, 15:16:33 »
Таня,моїй Єві,я вже десь писала,три рази ставили діагноз запалення,без всяких астматичних компонентів.І коли вона нас на отой третій раз хотіла класти з діагнозом двохстороннє запалення,(між іншим це була не просто педіатр,якій важко відрізнити запалення від астми,а педіатр-алерголог),а я написала відмову і вона кричала мені в слід,що я за мама і,що дитину все рівно привезуть в пятницю до неї в лікарню(це було в середу.)В четвер ми попали в обласну до Пастух Оксани Василівни,вона послухала дитину і сказала,що:" У вас тут астма дорогенькі і вам треба з цим лягати в лікарню,можете в нас,можете в міську" і це вона пояснила,що звичайний педіатр не відрізнить астму від запалення,а коли я дала прочитати який нам діагноз поставила лікар-алерголог з міської,то вона нас зразу поклала в себе.Дитині на другий день стало краще і коли Оксана Василівна її послухала,то в пів-голосу сказала,що це б відвезти її до тої лікарки.яка двохсторонню пневмонію написала,а я собі як уявила,скільки б знову моїй манюні антибіотиків навливали задурно.Тому,наприклад,який мені толк.що в карточці написано двохстороннє запалення,а насправді це був приступ ?

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #62 : 19 Квітень 2012, 15:20:18 »
Іванка мушу прокоментувати твої слова
Цитувати
ось представ себе на місці тої дільничної, котра за весь день замахана, на пацієнтів 10-15 хвилин, платять копійки, мамаші попадаются дуже "розумні" і нарвані, всі святкують Пасху, а ти преш по визовам цілий день під дощем, за якихось тищу гривень
якщо такий лікар зривається на пацієнтах бо йому мало платять і як колись моя дільнича казала що забруднила собі дороге взуття ідучи до нас на виклик, то можу порадити таким одне МІТЛУ В РУКИ І ДВІРНИКОМ працювати, може більшу зарплатню намете!
Кожен обираючи собі фах знає чого сподіватись і тому "Баячили очі що брали" тепер працюй як людина і не нарікай, або звільни місце іншому.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #63 : 19 Квітень 2012, 15:22:49 »
Цитувати
зараз ваші дітки маленькі, але думаю коли ваші дітки підростуть і підуть в школу, а там і в армію хлопчики - то ви добре задумаєтесь про офіційну медецину - на комісії лікарі з ваших розповідей дитині діагноз не поставлять, звільнення з фізкультури не дадуть, і ще багато чого. основне для них буде історія хвороби - а її пишуть по картці.
Юлінька, ти навіть собі не уявляєш як від фонаря пишуть звільнення з фізкультури і як так само від фонаря проходять мед комісію в військкомат чи на військову кафедру! я багато наслухалась, бо мої коліжанки мають синів і тепер у них ця тема актуальна.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #64 : 19 Квітень 2012, 15:26:54 »
та уявляю, але це якщо хвороби немає насправді то її малюють. а якщо хвороба є і дитині положена наприклад група, то потрібне ж офіційне підтвердження.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #65 : 19 Квітень 2012, 15:29:11 »
Цитувати
а ось представ себе на місці тої дільничної, котра за весь день замахана, на пацієнтів 10-15 хвилин, платять копійки, мамаші попадаются дуже "розумні" і нарвані, всі святкують Пасху, а ти преш по визовам цілий день під дощем, за якихось тищу гривень
на скільки я знаю,то педіатри на дільниці працюють по 3 години,недумаю,що за 3 години можуть сильно змучитися,і на Паску вони ж теж віддихають,бо вихідні.В мене знайома працює сімейним лікарем в поліклініці рік,і вона навпаки каже,що їй дуже легко,бо працює по 3 години ну і ще виклики є,і скоро дома,а каже є люди які працюють на ті самі гроші но 8 годин.Так що все залежить від людини.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 19 Квітень 2012, 15:30:21 »
Ще хочу дописати,щ астма наша розвинулась не на фоні ГРВі,а алергозалежна.В дитини всі ті три рази була нормальна температура,а вони два рази  їй антибіотики вливали.Перший раз участкова лікувала,але я її не звинувачую,по вищенаписанному поясненню,дитину колять антибіотиками,а вона,як кашляла.так і кашляє,потім прийшли аналізи крові ,а в нас 12 еозинофілів,виписали нам еріус,трохи стало легше.Рівно через місяць,в неї знову приступ кашлю,ми вже звернулись в міську до "спеціаліста",а вона нам дальше запалення малює.(На рентгені,до речі був написаний діагноз обструктивний бронхіт,вона сказала ,що це помилка і що це запалення) d111 і ці два рази ні про який астматичний компонент в нас в карточці навіть не згадується.Тупо,-пневмонія.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #67 : 19 Квітень 2012, 15:41:42 »
Вже мушу і я сказати тут свою думку. я з родини лікарів і стала лікарем не через те, що це було прямо моє покликання, а швидше тому що інакше не могло б бути. Проте, бачачи життя своєї лікарської родини(саме як лікарів), набираючись знань і досвіду в академії, я маю чітке уявлення про свою професію. Я-лікар, і це зовсім не означає, що це якась точна спеціальність, що це професія, вузька спеціалізація. Намагаюся дивитися ширше-це покликання, це стиль життя, от як раціональне харчування стає стилем життя , а не просто дієтою, так само і лікар має бути лікарем по життю. Для мене авторитетами є лікарі минулих століть , які лікували в будь-яку погоду, будь-яких людей і за ніщо, просто тому що це їх призначення! Так це дійсно дуже важко деколи, а деколи-суцільне задоволення! Тому чи тепер чи колись, але лікарі з голоду не помирали! і завжди були більш-менш фінансово забезпеченими, все від потреб і забаганок залежить. Тому моє переконання, що лікар повинен викроїти час для кожного пацієнта!!! навіть якщо приписано по 15 хв z3, адже як нас вчили-розпитування хворого-це вже 80 % діагнозу, тому намагаюся цим не зволікати, лікар повинен це робити,і бути якомога уважнішим!І дійсно серед лікарів мого покоління і далі-таких не багато, на жаль.
Але погоджуся з Панакотою і Метеликом-і не думайте що це просто лікарська солідарність-мамочки, особливо чомусь мамочки-особливо сучасні-це просто деколи незносне для людського терпіння явище. Дійсно навіть тут не раз читаю такеееее, що навіть втикатися не хочеться, оскільки не хочеться перебирати в голові психіатричні синдроми :(, приміряючи до тих чи інших дописів. Тому не медикам варто змінити все таки загальний підхід до лікарів-а то враження таке, що кожна мама приходить на прийом, вже заведена, всезнаюча, прийшла просто проекзаменувати лікаря-от і все, замість того щоб попросити про допомогу. Такий підхід не правильний, не всі вчилися за гроші, не всі пішли в медицину заради бізнесплану, не всі далеко! d128
Я- за повагу до лікарів і за достойну оцінку їх САМОВІДДАНОЇ праці! z4