Автор Тема: Конфлікт з лікарем  (Прочитано 9456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Конфлікт з лікарем
« Reply #85 : 20 Квітень 2012, 10:55:44 »
Я говорю про гарне ставлення до пацієнта, розяснення призначення і т д - це так само стосується інших сфер діяльності, тому порівняння як на мене доречне. Професіоналізм лікаря не підлягає обговоренню.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #86 : 20 Квітень 2012, 11:03:50 »
А я в дечому згідна з Іванною. Не може лікар, отримуючи копійки, мати чудовий настрій і до всіх сюсюкати. А будьмо відверті, наші мамочки переважно це дуже люблять і на основі цього складають відгуки про лікарів. Почитайте тему Узд, наприклад. Кожна чекає, що прийде до лікаря і він приповідатиме -ой, які рученьки, ой які гарні щічки.
До прикладу, ходила з подружкою ще коли Олег був малий, до однієї лікарки. Строга, педантична, її методи лікування підходили і допомагали. Але подружка від неї відмовилася за візит чи два, бо та не вміла чи не хотіла сюсюкати.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #87 : 20 Квітень 2012, 11:52:39 »
стоп. ну по-перших, я теж не мільйонерка  d112  та більшість пацієнтів просто немають змоги наприклад додатково віддячити - бо по моїх розрахунках при хворобі дитини середньої тяжкості, ліків в аптеці прийдеться купити на 250 грн. для мене це дуже багато. то хто ще має жалітись? ми в рівних умовах.

а щодо сюсюкання. я народжувала в самої "страшної" і категоричної лікарки. по своїй волі я б до неї не пішла, бо різкість просто зашкалювала. в її професійності я не сумнівалась, але ставлення... для мене це важливо.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #88 : 20 Квітень 2012, 11:59:43 »
а у кого? бо мені здавалась Свідер різкою, але насправді вона супер лікар
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #89 : 20 Квітень 2012, 12:06:26 »
ооо, повірте різкіше моєї нема в Франківську  d27  але ми флудимо  ;)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #90 : 20 Квітень 2012, 12:48:11 »
Цитувати
о та не вміла чи не хотіла сюсюкати.
в деяких випадках я б сказала,сюсюкання не потрібно зовсім.Але якщо ми говоримо про педіатра,то сюсюкання-частина роботи інакше дітки просто будуть лякатись d104
а щодо маленьких зарплат,ну знаєте,працювати 3 години + декілька годин за виклик.Невже за ці 3 години лікар прям так змучиться,що  не хоче чи не може віідповісти тобі на питання,та приділити увагу d104
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #91 : 20 Квітень 2012, 13:13:47 »
Цитувати
ле й низька зарплата не повинна виправдовувати лікарської непрофесійності...
непорфесійності безумовно не повинно бути ніде, але ми зараз говорим про те, що за думкою більшості лікар забовязан не тільки правильно ставити діагноз і призначати лікування (це само собою), а він забовязаний вселяко угождати матері і дитині, присвячувати їм стільки часу скільки їм треба, терпляче усміхатись і переконувати в правильності свого лікування, бо мами не довіряють. Все це дуже класно і здорово, але не в наших умовах, лікарі прості люди.

Цитувати
Тут я повністю погоджуюсь, низька зарплата не є виправдовуванням.
дівчат ну ви вже зовсім тут брєд пишите, я що десь сказала, що непрофесіоналізм можно оправдати хоть чимось?  d110 Берете і перекручуєте слова!!! Непрофесіоналізм не оправдуєтся нічим!!!! Ми зараз гворим про те що ви хочете щоб лікар перед вами розпинався! Ось як ЮЛя написала, що їй дільнична  призначила лікування, але Юля сказала, що ні  того діагноза в дитини немає, та і лікування не правильне, але потім їй вже інший спеціаліст все пояснив, призначив те саме і вона погодилась!!! Тобто проблема в тому, що Юля вважає, що дільнична до неї мала застосовувати індивідуальний підхід, гарно все пояснювати, переконувати і .т.д. В ідеалі безумнвно так і повинно бути! Але в наших умовах все не так, сподіватись на таке відношення можно, але прямо вже так вимагати, ну не знаю.... d130. Бачу єдиний вихід, якщо для вас важливе саме відношення, то йдить до приватників. (Ще раз пишу для тих, хто любить перекрутити, ми зараз говорим не про професіоналізм, він повинен бути завжди не дивлячись на умови, а саме про сервіс - про усмішки, час, терпіння, сюсюкання з дитиною, індивидуальний психологічний підхід до нервових матусь іт.д.).

Цитувати
але якось нехочеться мені порівнювати лікаря і продавця  
зробить лікарю (котрий більше 10 років вчится за шалені гроші, а потім ще все життя вдосконалюєтся, від якого залежить здоровя і життя людей) відповідні умови і тоді ніхто не буде порівнювати, а то умови в лікаря ще гірше за продавця, а відповідальності, очикувань, вимог до нього в міліард більше  d30

Цитувати
Я говорю про гарне ставлення до пацієнта, розяснення призначення і т д - це так само стосується інших сфер діяльності, тому порівняння як на мене доречне. Професіоналізм лікаря не підлягає обговоренню.
ООО, Лучик, - єдина людина, яка зрозуміла, що я хочу донести!!!  :*

Цитувати
та більшість пацієнтів просто немають змоги наприклад додатково віддячити
так в тому то і справа, що так не повинно бути, щоб лікар від пацієнтів чекав вдячності, бо інакше він вижити не може і дітей прокормити!!! Ось де корінь зла! Потрібна нормальна достойна зарплятня.

Цитувати
в її професійності я не сумнівалась, але ставлення... для мене це важливо.

ооо, дорогенька, ось бачиш то дільнична не переконала тебе, то гінеколог занадто строга - в тебе єдиний вихід - заробляй гроші і таким чином добивайся індивідуального гарного ставлення! А то таке враження що ти прийшла в заводську столову, бо на більше грошей немає, а хочешь щоб тоді фуагра та марціпани принесли  d30! В таких умовах в тебе  є єдине справедливе требування - щоб їжа не нашкодила здоровю! а ось смак і делікатеси - то вже вибачайте  d112

Доречі я як пацієнт не переношу коли зі мною сюсюкають. я люблю строгих лікарів! Бо вони як раз і професіонали! а ті що сюсюкають, просто хотять саме цим собі пацієнтів набрати і підзаробити  d128.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #92 : 20 Квітень 2012, 13:30:30 »
зажди захоплююся тим, що Іванці стає терпіння і часу завжди так аргументовано відстоювати свою позицію, згідна цілком з нею в цьому питанні.
    але, от в мене в самої теж ситуація якась двозначна, в нас офіційно сімейний лікар (Угринів), веде дитину, скажем так я з нею перший раз побачилася, коли дитині вже було 9 місяців, я все таки розумію, що  треба з лікарем притримувати хороші стосунки, вся така до неї була усміхнена, а вона прийшовши на півгодини пізніше ніж ми домовилися (самі розумієте, що то непросто вртимати дитину дев"ятимісячну спокійно в мед. установі, зразу з порога мене почала питати, що дитина їсть, що я вже мала давати йому і суп, і яйце, і то і то, тобто в неї ще така класична радянська установка щодо годування, і це в неї якась провідна лінія, звичайно, що вона послухала дитину, а потім знов почала читати довгу лекцію про харчування, це мені скажу, що не дуже сподобалося, то я вже і не дуже туди ходжу.
Роблю прививки приватно, то туди ще раз ходила зробити пробу манту, то вже якось так все було гарно. :)

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #93 : 20 Квітень 2012, 13:40:11 »
Цитувати
зробить лікарю (котрий більше 10 років вчится за шалені гроші, а потім ще все життя вдосконалюєтся, від якого залежить здоровя і життя людей) відповідні умови і тоді ніхто не буде порівнювати, а то умови в лікаря ще гірше за продавця, а відповідальності, очикувань, вимог до нього в міліард більше  ги-ги-ги

Я думаю ідуть вчитися на лікарів ті хто має ті ж шалені гроші і відповідно знають на що вони ідуть, і знають які зарплати лікарів у нашій державі d112

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #94 : 20 Квітень 2012, 13:43:05 »
Цитувати
Я думаю ідуть вчитися на лікарів ті хто має ті ж шалені гроші і відповідно знають на що вони ідуть, і знають які зарплати лікарів у нашій державі
ви помиляєтеся, є такі люди, які з перших курсів починають працювати санітарами, а потім ще після пар працюють на будівництві, щоб заробити собі кошти на додаткові поїздки щодо начання, тренінги, конференції

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #95 : 20 Квітень 2012, 13:47:23 »
Цитувати
Я думаю ідуть вчитися на лікарів ті хто має ті ж шалені гроші і відповідно знають на що вони ідуть,

Або ті, що мають велике покликання до цієї справи.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #96 : 20 Квітень 2012, 13:49:36 »
Цитувати
Я думаю ідуть вчитися на лікарів ті хто має ті ж шалені гроші і відповідно знають на що вони ідуть, і знають які зарплати лікарів у нашій державі
странна логіка  d143. Тобто якщо людина хоче гарно заробляти (а цього всі хочуть), то вихід єдиний - всім їти в бізнесмени  d30. класна в нас країна буде - всі бізнесмени.
Дівчат і вам всім відомо, на які гроші вчатся більшисть лікарів - те що батьки потом і кровю заробили. На лікаря бещумовно повинно бути дороге навяання - бо то все дуже серьозно і затратно!! За кордоном вивчитись на лікаря взагалі можуть тільки багатії напевно (а може так і повинно бути, щоб та людина вчилася добре і не залежили від грошей, тобто саме вчилася а не пів дня заробляла офіціантом собі на навчання, а потім ще і  з пацієнтів швидше гроші витягувала, замість того щоб на свою репутацію працювати). Але за кордоном і зарплати в лікарів шалені - вони хоть знають зараді чого навчаются. А в нас все на голому інтузіазмі і призванії.  d30

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #97 : 20 Квітень 2012, 13:51:14 »
Цитувати
Або ті, що мають велике покликання до цієї справи.
слава Богу, що в нас такі люди мають моєливість вчитись на державному (хоча мені казали, що і там все покупаєтся-продаєтся, бо я не орієнтуюсь тут не поступала - я в россії вчилась перші курси).

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #98 : 20 Квітень 2012, 14:09:43 »
Цитувати
слава Богу, що в нас такі люди мають моєливість вчитись на державному (хоча мені казали, що і там все покупаєтся-продаєтся,
в нас в Франківську точно на державний поступити без грошей неможливо,в мене знайома в 2000 році  поступала на державний в мед.академію і непоступила,сказали 1 бала нехватило,і так 3 роки підряд поступала і неприняли її,хоча вона дуже розумна,дуже хотіла бути лікарем і ці всі три роки що вона непоступала,вона сиділа лише в  книжках,потім після 3 років пішла вчитися в мед.училище,там поступила без грошей.Всі хто її знав із знайомих немогли повірити,що вона непоступить,но в нас без грошей в мед.академію непропхатися,навіть якщо маєш дуже хороші знання.І десь 3 роки тому вони виграла грін карту і виїхали сімєї в США,і вона там зараз вчиться в мед.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #99 : 20 Квітень 2012, 15:09:32 »
Цитувати
странна логіка  . Тобто якщо людина хоче гарно заробляти (а цього всі хочуть), то вихід єдиний - всім їти в бізнесмени  ги-ги-ги. класна в нас країна буде - всі бізнесмени.
Чому ж странна, в мене є знайомі які вчилися і вчаться в медакадемії на платному і на державному, але поступали всі туди за гроші і по звязках, не залежно від знань d112
Чому ж в бізнесмени іти всім ,деякі лікарі, досить непогано заробляють, суміщаючи роботу в державних і приватних поліклініках.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #100 : 20 Квітень 2012, 15:35:23 »
я теж свого часу працювала і продавцем і адміністратором і бачила навалом всяких різних клієнтів, одній злосній дамі навіть каву зробила (хоч у нас не було такого сервісу), але реально просто по собі суджу, щот негативним спілкуванням я сама собі також псую настрій, а ще, якщо я пішла на таку роботу - то чого чекати? - дадуть подяку - посміхнусь, не дадуть - не посміхнусь?
По зарплатах - це в нас в країні взагалі біда, в нас не те, що молодий лікар, в нас і старий лікар і ще практично вся країна отримує копійки. Ну лікар має справу з мамочками, але котрийсь інженер виготовляє детальки, будівельник кладе цеглу, то що, від поганої зарплатні будемо халтурити направо і наліво, недокладати бетону, недопікати хліб, недомальовувати паркани?
Так, я згідна, треба починати з себе, але чому тоді лікарі першим ділом починають кивати на низьку платню, ніби це ну не від них залежить? ;) Вони що, вмить життєрадімними стануть (згадаймо, бідні африканські люди набагато веселіші за цивілізованих європейців) чи правильні діагнози почнуть класти, не призначати антибіотики чи розбиратися в краплях для носа? Ну до чого тут взагалі низька платня?.. Ну хто їх просив іти в поліклініки? Відкривайте собі власні практики і там посміхайтеся клієнтам за гроші  d141

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #101 : 20 Квітень 2012, 16:12:41 »
Цитувати
суміщаючи роботу в державних і приватних поліклініках.
доречі то дуже великій міф! що приватники заробляють більше - це можливо тільки в двох комерційних спеціальностях - стомтології та гінекології, у всіх інших спеціальностях як раз більше заробляють приватні лікарі - бо живуть з пацієнтів, які віддякують, а в приватників стабільна не набагато більша зарплата, але вдячностей вже ніяких - бо їх послуга платна. Тому в приватники їдуть або дуже молоді лікарі в яких ще немає імя, тому до них в державній установі не йдуть люди, або вже прямо дуже гарні спеціалісти з імям - котрі викликають в особих случаях і мають великий відсоток з кожного пацієнта, який їм платить директор клініки.
Звичайно що лікарі можуть класно заробляти, але то не змінює суті питання - система медична в країні гнила наскріз  d112

Цитувати
а ще, якщо я пішла на таку роботу - то чого чекати? - дадуть подяку - посміхнусь, не дадуть - не посміхнусь?
ой, дічат можно подумати, що відношення ваших дільничних так від подяк залежить  d30, та вони прості баби - поганий настрій (утсала, критичні дня, нервова матуся) - не усміхаются, гарний настрій усміхаются! При чому тут ваші 20 грн чи цукерки  d27
Цитувати
від поганої зарплатні будемо халтурити направо і наліво, недокладати бетону, недопікати хліб, недомальовувати паркани?
не ну що це таке, ви що знущаєтесь з мене????  d105 наша песня хорошо-начинай сначала!!! НЕдопікати хліб, недокладати бетон і неправильно лікувати - то НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ!!!!!!! Йому оправдання немає ні за яки кошти!!!! Ми говорим про умішки, сюсюкання, переконування пацієнта, лишній час і індивідуальний підхід!!!!!!!! Це то саме, як би ви требували щоб вам той же хліб в коробки з під торту продавали,  та ще і  з гарно. усмішкою і подякую, що ви купили його саме в нас! Чи кірпичи би вкладали тільки розумні працовиті чоловіки, яки не пьють і не матюкаются. Так воно і повинно бути!!! Але чому ви все вимагаєте від лікарів???? незважаючи на умови.

Цитувати
ніби це ну не від них залежить?
а як це від них залежить?  d104

Цитувати
Відкривайте собі власні практики
спробувала би те в наших законах зробити  d140, ти б потім за огляд брала по тищі баксів, бо по іншому ти і за 500 років не відбила би всі ті хабарі  d30