Автор Тема: Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?  (Прочитано 9274 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?
« Reply #34 : 21 Січень 2013, 13:51:11 »
ага, так типу 1500 грн зайві в місяць. Ну ще залежить, чи подружжя може собі дозволити вибирати... :)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #35 : 21 Січень 2013, 16:46:43 »
Мій чоловік тільки за щоб я працювала z1 але тільки коли вийду з дикрету і малеча наша піде до садочка :)
Я й сама хочу працювати, звичайно не так щоб з головою вся в роботі, але гроші зайвими не бувають і всетаки сімя в мене на першому місці :)

Offline makapaka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #36 : 15 Квітень 2014, 01:10:33 »
Мій не хоче, каже, щоб дітьми і домом займалась, а я між люди хочу d24

Offline Dmilof

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януля 2.6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 16 Травень 2014, 12:20:00 »
Я працюю, і мій чоловік розуміє, що жінка повинна бути між людьми навіть, якщо з/п вистачає на їжу(на роботі) і проїзд на роботу.

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #38 : 16 Травень 2014, 19:27:08 »
Я 3 місяця після народження малого вийшла на роботу. Так склалося.що моя робота приносить більший дохід ніж чоловіка,тому ми якось так рятуємось
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Наталія 1902

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #39 : 31 Травень 2014, 12:39:59 »
Я з 18 років працюю, закінчила коледж потім на заочно на 3-й курс це дало можливість йти працювати, я звикла що маю зранку встати помити голову , намалюватись і йти між люди, і так 8 років. Тому після такого графіку сидіння дома з дитиною в мене викликав шок, роботи звичайно багато,але це вже зовсім інше....думала звихнусь d24, але час пройшов я вже майже два роки дома і починаю розуміти що не все так погано є час на себе, є можливість слідкувати за харчуванням, щось почитати, і т.д.
  То в мене напевне від перегрузу на роботі зараз тяне відпочити від неї  d100, головне щоб грошей вистачало.
Чоловік хотів би щоб я працювала, але ми розуміємо що темп моєї банківської роботи це вже не  для нашої сім'ї .... він підштовхує на започаткувапння власної справи яка буде приносити задоволення життиву реалізацію та одночасно не буде всі соки вижимати, от я і в роздумах....

Offline Натали Я

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дениска
« Reply #40 : 01 Червень 2014, 21:38:18 »
Мій чоловік підтримує мене в бажанні працювати.працювала до кінця 36 тижня,бо так сама хотіла і самопочуття дозволяло,не цілий день,а кількагодин. Зараз насолоджуюсь декретомі часом проведеним з дитиною,але, коли синочку  буде 8місяців,планую частково виходити на роботу,добре,що можу працювати кілька годин на тиждень,в зручний для мене час.і тут справа не в грошах,а просто хочеться самореалізації,займатися тим,що подобається
Я - МАМА! І це головний статус в моєму житті
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Наталі Волошка

• Т
  • Своя Мамка
  • Репутація: +75/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 10.01.2014
« Reply #41 : 09 Червень 2014, 22:48:05 »
Цитувати
добре,що можу працювати кілька годин на тиждень,в зручний для мене час.і тут справа не в грошах,а просто хочеться самореалізації,займатися тим,що подобається
це дійсно супер! з задоволенням виходила б на кілька годин... не зараз, звісно, але, може, після року.. дівчата, а є на мамці темка про нянь?
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Mum

• Гість
« Reply #42 : 09 Червень 2014, 22:57:43 »
Мій чоловік хоче, щоб я працювала, зараз, коли є дітки це не особливо помітно, а ось до їх появи він казав, що без роботи я стаю нестримна, агресивно-вразлива і т.д., одним словом прокидаються всі мої "найкращі" якості  d27, і це правда  d100

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #43 : 13 Вересень 2014, 17:53:57 »
Хочу на роботу, але розумію, що важко її знайти, та ще й з/п ніякі - 100%....

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
« Reply #44 : 14 Вересень 2014, 14:33:47 »
а я уже 10 р в декреті... хочу на роботу та розумію що отупіла. ще й дитина 1 клас. яка може бути робота.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #45 : 14 Вересень 2014, 14:41:59 »
а мені зарплата не так важлива, я б працювала і за 1500 і враховуючи що я вчитель мені така зарплата не світить, я вже не можу дома сидіта, дитина в мене не проблемна ,спокійна не капризує, тому особливих турбот не маю, а зварити прибрати - то того ніхто не оцінить і так. мене деколи дипресія замагає від того що я вже 3 роки дома, для мене похід в магазин свято.  роботу знайти можливо але не за спеціальністю, можна знайти роботу в кафе чи магазині ,багато працюють в буковелі але чоловік проти такої роботи та й дитина в садок піде через пів року, так що я тільки мрію про роботу, добре хоч сорочку вишиваю ато б напевне померла від нудьги,

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #46 : 14 Вересень 2014, 14:46:37 »
Цитувати
ще й дитина 1 клас. яка може бути робота.
так доросла вже дитина, хіба це перепона для виходу на роботу?

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #47 : 14 Вересень 2014, 14:52:11 »
Цитувати
ще й дитина 1 клас. яка може бути робота.
І я про це, чим дитина в 1 класі роботі завада? І 10 років не завада знайти собі щось для душі(звичайно якщо не надто сподіватись гарно заробляти d27) "Отупіння" після декрету швидко проходить в колективі, від спілкування з людьми(не мамками). Треба себе любити, бо якщо не ходити на роботу, то дуже "домашня робота починає любити" , а це красі шкодить d27

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #48 : 14 Вересень 2014, 14:56:32 »
Цитувати
"Отупіння" після декрету швидко проходить в колективі, від спілкування з людьми(не мамками). Треба себе любити, бо якщо не ходити на роботу, то дуже "домашня робота починає любити" , а це красі шкодить
я ,якщо чесно, вже деколи себе людиною не вважаю, ніби не дурна і вчилась а роботу знайти не можу, в компанії де майже всі працюють відчуваю себе не в своїй тарілці всі розказують щось про роботу про спільних знайомих,а я що можу розказати.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #49 : 14 Вересень 2014, 15:07:03 »
Цитувати
я ,якщо чесно, вже деколи себе людиною не вважаю, ніби не дурна і вчилась а роботу знайти не можу, в компанії де майже всі працюють відчуваю себе не в своїй тарілці всі розказують щось про роботу про спільних знайомих,а я що можу розказати.
Так, від цього ніде не дінешся. Після першої дитини я як на сесію в інститут приходила, рот перших дня три не відкривала, аби щось не бовкнути дурне. А на 6 курсі з нас(тих що мали дітей) більшість посміювалась і саджали на п"янках поряд, бо рано чи пізно ми починали памперси і кашки обговорювати. Після сина трохи швидше відійшла, бо вже не так від кашок "перло" і саму "мамки помішані на кашках" дратували. А після третьої, то я майже і не відходила від роботи, а все одно є острах повного повернення до іншого спілкування.

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #50 : 14 Вересень 2014, 15:08:42 »
Валентина, тут мабуть проблема ще й у відсутності спільних інтересів, бо робота-роботою, але ж на цьому життя не закінчується...
Цитувати
бо вже не так від кашок "перло" і саму "мамки помішані на кашках" дратували. А після третьої, то я майже і не відходила від роботи, а все одно є острах повного повернення до іншого спілкування.
Ага, я і з першою дитиною тікаю від мам, які в дворі починають обговорювати хто чим какає. що сьогодні зїв і які вони класні шмотки на якому секонді вполювали d111