Автор Тема: Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?  (Прочитано 9323 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Re: Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?
« Reply #51 : 14 Вересень 2014, 15:12:32 »
Цитувати
я і з першою дитиною тікаю від мам, які в дворі починають обговорювати хто чим какає. що сьогодні зїв і які вони класні шмотки на якому секонді вполювали
Оля, ну це вже інший час.  В 2003р., в мене інтернету не було, та й в інших мам також, книжка Спока та журнал "Мой ребенок"(дай Боже здоров"я тим хто його тоді додумався друкувати d27), а так "одна мама другій сказала", було основним джерелом інформації для "зеленої" мамки d27

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #52 : 14 Вересень 2014, 15:17:50 »
Цитувати
Валентина, тут мабуть проблема ще й у відсутності спільних інтересів, бо робота-роботою, але ж на цьому життя не закінчується...
в мене проблема в тому що в мене забагато вільного часу, я так не звикла, поки максиму не виповнився рік я про роботу і думати не могла бо не мала жодної вільної хвилини, а потім малюк перестав хворіти став дуже спокійним і в мене реально зявилась куча часу, а я до такого не звикла,коли вчилась не було вільної хвилини весь час була чимось занята,і тут справа не в тому що я хочу десь погуляти чи розвіятись,мені необхідно заробляти хоча б 500 грв,але це будуть гроші зароблені мною , чоловік каже тобі треба грошей бери собі, ну не може він зрозуміти що справа не в тому що мені треба грошей а в тому що я не буду відчувати себе якоюсь бездарою яка нічого не вміє.   в мене в компанії де найчастіше буваю є якраз дівчата вчителі і кума моя теж вчитель і так як я географії, як починає розказувати щось про школу в мене серце кровю обливається, якось в той момент себе тупою відчуваю.

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #53 : 14 Вересень 2014, 15:28:14 »
Мій чоловік хоче,щоб я працювала, коли молодшого в садок відведемо. Його заробітку нам прекрасно вистачає, але він не хотів би, щоб я була вдома і все.
Цитувати
так доросла вже дитина, хіба це перепона для виходу на роботу?

Цитувати
І я про це, чим дитина в 1 класі роботі завада?
Дівчатка, це не перепона і не завада, звісно, але навантаження точно. То так здається, що дитина доросла d27 Деякі діти ще такі далекі від самостійності і школи d16 (звісно, є винятки, та таких одиниці) Перший клас -то лише 6 років. Перший час потрібно водити в школу  і забирати зі школи. А якщо школи поруч немає і треба довше добиратися, то доведеться водити і забирати довше. В мене племінниця вже в 3 класі. Ясна річ, що до школи і зі школи ходить сама і в першому класі теж сама ходила, бо то поруч. Але був такий день в неї, що вона просила щоб її відвели і зустріли, бо рюкзак важкий. Її часто зустрічала я з своїми малявками в той день. Реально рюкзак непідйомний :oox Вона у нас дуже дрібна, зараз в свої 8 років важить в районі 20-21 кг, а тоді і того менше.А ще, вона займається музикою від 1 класу і ходила на гімнастику, а зараз ходить на легку атлетику. Музична і спортивні школи в центрі, треба добиратися маршрутками. В зимовий період темніє швидко (в 16 вже ніч). Таку дитину страшно саму пускати навіть вдень, бо дитина може і маршрутки сплутати і в інші неприємності влізти: раз вона забула в маршрутці сумку зі всім потрібним для музичної школи d30 Так і не знайшли ми ту сумку. Навіть переповнена маршрутка для дитини без когось із дорослого - жах.  Добре, що в нас є бабуся, яка зараз вдома і водить внучку куди потрібно.  Але був період, коли бабуся могла допомогти лише частково. То тоді дитину садила на маршрутку вона, а в центрі зустрічала її мама, яка відпросилася на якийсь час з роботи і відводила куди треба та знов на роботу. А потім знов відпрошувалася, забирала малу і на роботу з нею. Це важко і ще й треба потім втрачений час відпрацювати, а значить додому піти пізніше  
Цитувати
тут мабуть проблема ще й у відсутності спільних інтересів, бо робота-роботою, але ж на цьому життя не закінчується...
 згідна на всі 100%

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #54 : 14 Вересень 2014, 15:36:14 »
ну вчителем зараз і справді важко влаштуватися. Я маю на роботі закріплене за мною місце і то шеф просить ще поки не виходити, бо ще мусить проводити скорочення.
А ви не пробували собі діток підшукати для репетиторства? Чи може якийсь підробіток в приватних клубах розвитку?
Ну і якщо проблеми з фінансами немає, пробуйте тоді витрачати вільний час на себе - запишіться в якийсь гурток, почніть бігати, можливо хендмейдити. Читайте. Походіть з малим на розвивалки.
варіантів море...
Цитувати
я не буду відчувати себе якоюсь бездарою яка нічого не вміє.  
не варто так думати d128 Ви - мама. це зараз ваша робота і вона насправді нелегка. не кожен тато з нею впорається.

все таки спробуйте кудись походити, в колективі за інтересами зявиться більше впевненості і відповідно любові до себе :bo

maro4ka, мені здається, що ця ситуація з  історії "вовка боятися в ліс не ходити". мені судити важко, бо ми зараз лише на розвивалки ходимо... але здається, що у вас просто тривала затримка вдома, ви звикли все контролювати і тому так складно відважитися і відпустити трохи ситуацію :xmm

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #55 : 14 Вересень 2014, 15:39:27 »
Цитувати
ну вчителем зараз і справді важко влаштуватися. Я маю на роботі закріплене за мною місце і то шеф просить ще поки не виходити, бо ще мусить проводити скорочення.
А ви не пробували собі діток підшукати для репетиторства? Чи може якийсь підробіток в приватних клубах розвитку?
Ну і якщо проблеми з фінансами немає, пробуйте тоді витрачати вільний час на себе - запишіться в якийсь гурток, почніть бігати, можливо хендмейдити. Читайте. Походіть з малим на розвивалки.
варіантів море...
жила б я в франківську було б простіше, а так свою дитину вчу, а ще вишиваю, от спекла тортик прикрасила його, гроші за нього не зароблю бо для знайомих, якось не зручно, але тішусь тим як дитина d41 d41 d41

Offline surikova

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 14 Вересень 2014, 15:40:50 »
Ну та, тепер вже бачу, що ви не з Франика. тоді дійсно складніше d65

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #57 : 14 Вересень 2014, 16:14:41 »
Цитувати
Ага, я і з першою дитиною тікаю від мам, які в дворі починають обговорювати хто чим какає.
Та ну, Оль, я не вірю ,що у віці наших дітей мами ще про какашки говорять, цей етап напевне був актуальним десь до пів року...ну нехай ще до року...але щоб в 2 роки таке говорити...та ну :oox   або в тебе на районі просто Мамашки якісь зациклені)))))) d27
Валь, ну та в вас стільки знайомих в школі..може пробуйте якось хоч на 0,25 влаштуватись, то взагалі б супер було, і в люди б виходили і з дитиною ще б сиділи :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Margaryta

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 14 Вересень 2014, 16:25:46 »
Цитувати
мені здається, що ця ситуація з  історії "вовка боятися в ліс не ходити". мені судити важко, бо ми зараз лише на розвивалки ходимо... але здається, що у вас просто тривала затримка вдома, ви звикли все контролювати і тому так складно відважитися і відпустити трохи ситуацію
Чому ж? Я ж не кажу не іти на роботу,бо дитина іде в перший клас z5 Просто пояснила що це доволі важко буде. Ні, затримки вдома немає. Дівчинка в межах району і  сусідніх районів гуляє сама і давно. А от центр вона знає погано, звісно їздить іноді і сама, але коли вже темно, то природно,що і вона і її батьки бояться щоб вона ішла без дорослого. А як ви б відпустили ситуацію? Просто цікаво.

Offline surikova

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 14 Вересень 2014, 16:37:40 »
Цитувати
Та ну, Оль, я не вірю ,що у віці наших дітей мами ще про какашки говорять, цей етап напевне був актуальним десь до пів року...ну нехай ще до року...але щоб в 2 роки таке говорити...та ну
ну ясно що зараз про какашки не говорять d27, але мене такі бесіди і раніше не надихали d112
Цитувати
А от центр вона знає погано, звісно їздить іноді і сама, але коли вже темно, то природно,що і вона і її батьки бояться щоб вона ішла без дорослого. А як ви б відпустили ситуацію? Просто цікаво.
ну чому в першому класі іти додому коли темно? :xmm а батьки для чого? у нас з вами якийсь диструктивний діалог виходить.
я теж не хочу щоб моя дитина сама ходила вулицею, тому віддам її до школи так, щоб мати змогу забрати, провести.
Я мала  на увазі лише те, що коли десять років в декреті  все розмірено-заплановано-контрольовано, важко відважитися і змінити режим, вибитися з усталеного ритму.

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 14 Вересень 2014, 16:42:04 »
Цитувати
у нас з вами якийсь диструктивний діалог виходить.
видно я просто не так вас зрозуміла, а ви мене :flv
Цитувати
я не буду відчувати себе якоюсь бездарою яка нічого не вміє.
sunsun, від тебе смішно чути про бездарність. Дивилася темку про випічку - та в тебе ідеальні тортики виходять! Так гарно і охайно d9

Online ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #61 : 14 Вересень 2014, 17:26:36 »
Цитувати
Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?

Взагалі питання темки, якесь не те. Я жінка, я особистість і Я вирішую чи хочу, можу, треба і маю можливість працювати.  Звичайно, з порадою та підтримкою від чоловіка, але все ж останнє слово за жінкою.

Чи може є ще такі чоловіки, що тримають жінку при собі і не пускають на роботу?    :xmm

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #62 : 15 Вересень 2014, 09:16:10 »
Цитувати
Взагалі питання темки, якесь не те. Я жінка, я особистість і Я вирішую чи хочу, можу, треба і маю можливість працювати.
Та це таке саме як : "Чи ви відпускаєте чоловіка на корпоративи?"...чи чоловік в нас то не особистість d27 d27
Цитувати
sunsun, від тебе смішно чути про бездарність. Дивилася темку про випічку - та в тебе ідеальні тортики виходять! Так гарно і охайно
sunsun а я якщо чесно не розумію чого ти не береш з людей гроші...дивись в нас також є знайома яка пече тортики, в декреті вже 5-тий рік сидить, це її основний ЗАРОБІТОК...тому навіть питання не виникає, щоб їй не заплатити, ми всі дорослі люди, а не діти якісь, це вашим знайомим має бути незручно, що ви так пахаєте на халяву!!!! а не вам. Оголосіть всім що від сьогодні ви вирішили цим ділом підробляти, тай по всьому. :bo  Якщо вам вже так дуже незручно, то можете сказати, Так як ви мої друзі роблю вам знижку на.......грн :xmm  Або чоловіка запряжіть в свої піар-менеджери, в них то краще получається, зробіть оголошення в соц.мережах...я думаю що клієнти знайдуться, зараз це діло модне :bo.   Ви уявляєте з яким азартом почнете випікати, якщо будеш знати що отримаєте за це винагороду. :bo  Самооцінка одразу стрибне. Успіхів :flv

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #63 : 15 Вересень 2014, 09:27:30 »
Цитувати
Взагалі питання темки, якесь не те. Я жінка, я особистість і Я вирішую чи хочу, можу, треба і маю можливість працювати.
Це якась мантра?

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #64 : 15 Вересень 2014, 11:28:05 »
Жінка повинна працювати для себе! Чоловік забезпечує сімю а жінка сама себе...Це спілкування з людьми,це самовдлсконалення,самооцінка, це те що не отримаєш від сидіння вдома...я напр.зараз хотіла б ще одну дитинку, але сидіти в дома три роки це мене вбиває,тому тягну :oox
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #65 : 15 Вересень 2014, 11:37:11 »
я б не змогла сидіти вдома все життя. я творча людина і робота в мене дуже цікава, часто їзджу на концерти в інші міста, навіть не уявляю, якби в сене був чоловік, який б мене не пустив працювати, я б такого не обрала собі.......
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #66 : 15 Вересень 2014, 14:25:06 »
мій чоловік не проти, щоб я сиділа дома, зараз ми можемо собі це позволити, його мрія жити так, щоб не ходити на роботу, а працювати собі в задоволення. Я б мабуть так не змогла, от лиш підчікую, щоб віддати дитину в садок, що змогти повноцінно вийти на роботу

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Online ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #67 : 15 Вересень 2014, 14:44:39 »
Цитувати
Це якась мантра?

Ні, це не мантра  d27, то моя позиція на сьогодні відносно цього питання.