Автор Тема: коротка вуздечка язичка та верхньої губи: чи у когось таке було?  (Прочитано 18806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тart

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Підрізання вуздечки на верхній губі
« Reply #51 : 22 Вересень 2012, 20:46:49 »
Я вважаю, що підрізати вуздечко потрібно ще до року, щоб потім не виникали проблеми з вимовою у дитини

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #52 : 22 Вересень 2012, 21:29:25 »
Це  не правда, що дороку-так говорять тільки не компетентні і лікарі в тому числі. Якщо вже прийдеться підрізати вуздечку бо вона сильно мішає вимові, то зразу потрібно займатися з логопедом ,щоб ця вуздечка знов не зрослася, а частіше вона ще більше ущільнюється. Ви представляєте, як ви будете займатися з дитиною до року???
А до року і навіть при народженні тільки тоді потрібно підрізати, коли дитина не може смоктати молоко
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
« Reply #53 : 02 Жовтень 2012, 01:55:59 »
В дитячій стомат поліклініці підрізають вуздечку з-хірурга, Зелінський Роман Тадейович, Буряний Мирослав Васильович і його син Буряний Олег Мирославович . Усі три хорощі спеціалісти. Коротку вуздечку у дітей до 9-ти місячного віку розсікають ножицями під місцевою анестезією. У дітей старше 9-ти місяців вуздечка стає товщим, тому розсікають її вже в поперечному напрямку електроножиці або електрокоагулятором. Операція ця також досить проста, ранки гояться вже на наступний день. Після підрізання вуздечки новонароджені малюки починають краще смоктати груди, у них поліпшується апетит. Якщо вашій дитині вже 5 років, а він неправильно вимовляє шиплячі звуки, букву "Р" і насилу піднімає мову догори, то попросіть його відкрити рот і перевірте вуздечку. У дитини 5 років вуздечка в розтягнутому стані повинна бути довжиною не менше 08 см. При підйомі наверх мова не повинен роздвоюватися в формі сердечка. Передній край вуздечка повинен бути прикріплений на кілька мм вище основи десневого сосочка, але не близько до кінчика язика. Раджу мамам не нервувати. Проблеми з вуздечками вирішуються швидко і безслідно. Головне - вчасно проконсультуватися з лікарем. Бажаю всім мамам і діткам не хворіти!

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #54 : 02 Жовтень 2012, 07:51:47 »
і мені таке в 5 років робили!  d111саме страшне було,те що прив*язали повністю до крісла (навіть голову)..... під місцевим наркозом не дуже боліло,але коли відходив наркоз,то трохи мордувало....і крові був цілий писок!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #55 : 02 Жовтень 2012, 08:40:17 »
Цитувати
Буряний Олег Мирославович

Писала що моїй дитині теж підрізали, а як було звати лікаря - забула. Дякую томік , що тепер хоч нагадала ;) Справді дуже приємна і гарна людина. Ну і сподобався як спеціаліст.

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #56 : 06 Жовтень 2012, 00:32:03 »
А у нас вуздечка нормальна довга а деякі шиплячі і Р не говорить, то логопед сказала, що в нас трохе порушене фонематичне сприймання. Оказується і таке буває

Offline теддік

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #57 : 10 Жовтень 2012, 12:18:16 »
Цитувати
В дитячій стомат поліклініці підрізають вуздечку з-хірурга, Зелінський Роман Тадейович, Буряний Мирослав Васильович і його син Буряний Олег Мирославович .
моя мала крім меншого Буряного нікого до себе не підпускає... Не знаю, чим він її взяв, але якась у них взаємна любов  d27 Він вже її теж пам"ятає - як не вуздечку підрізати, то губу зашити  d30

Offline святік

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • святік
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: роман ,святослав
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #58 : 22 Листопад 2012, 18:50:37 »
я свому малому недавно підрізала уздечку верхньої губи в приватній ортодентичній клініці що на Шевченка трошка дорогувато але це робиться під наркозом щей підрізають лазером. Ніякої крові ні болі потім нічого не болить тільки одне сказали що зразу зїсти морозиво то малий був такий радий.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #59 : 22 Листопад 2012, 19:11:46 »
а наркоз як роблять?

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 25 Листопад 2012, 22:10:40 »
наркоз не треба робити, хірург вколить укол в ясну  і все в роті затерпнить, потом через пять хвилин він вуздечку підрізає в операційному кабінеті, сама процедура триває біля семи хвилин, а потом медсестричка витирає ротик і змащує ранку вот і все, через 10-15хв дитина біля мами z4. Наркоз можуть давати в тих випадках, якщо дитина дуже боїться d79, або хвора, тоді вже колять у вену укол, дитина засинає і тоді підрізають верхню, або нижню вуздечку. Процедура  довша тоді, бо дитина повинна потом відійти від наркозу, мама звичайно  потом рядом.

Offline святік

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • святік
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: роман ,святослав
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #61 : 29 Листопад 2012, 14:45:14 »
наркоз нам давали уколом в ротик це так само як вам лікують зуби малий не боявся казав що не болить просто одне добре що це проходить безболісно та без крові.Я потім дивилась то там навіть не було рани тільки таке ніби припалили рану.

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #62 : 21 Лютий 2013, 12:20:08 »
а нем!  при народжен! дитини казали що все добре,хоч я з нею так промучилася що до грудного годування,я вже тод! п!дозрювала що справа у вуздечку,зараз нам 2,6 ! стоматолог сказала що треба буде п!др!зати d16 От ! не знаю чи в!дкласти це до рок!в 4-5 ,чи зараз в!дмучитись,ми ж так! з малою боягузки  d107(особливо я  d108коли це стосуэться мало!),що порадите мамуськи?

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #63 : 21 Лютий 2013, 12:41:53 »
Бабочка, ось знайшла статю, можливо вона вам трішки прояснить ситуацію:
Цитувати
Уздечка верхней губы у ребенка Современных родителей волнует не столько возможная болтливость их собственного отпрыска, сколько косметический дефект зубного ряда ребенка. В легкой панике они бросаются к стоматологу и просят надсечь уздечку, полагая, что тогда и щель закроется. Не хотелось бы огорчать некоторых чересчур торопливых родителей, но в стадии молочных зубов подобная операция не проводится. Придется ждать, пока прорежутся постоянные верхние резцы. Однако и тогда вначале целесообразно было бы сделать снимок верхней челюсти (с зачатками постоянных зубов), а уж затем совместно с врачом-ортодонтом решать, есть ли смысл в хирургической операции. Настойчивость отдельных родителей не знает границ… И вот под напором их просьб и слез стоматологи порой решаются подсечь уздечку верхней губы и при молочном прикусе. Это приводит к тому, что постоянные резцы, появившись на свет, начинают налезать друг на друга, а вслед за ними и все остальные зубы верхнего ряды растут вкривь и вкось. Как тут не вспомнить поговорку: «Торопливость нужна только при ловле блох»! Кроме того, если операция на верхней уздечке проведена преждевременно, верхняя челюстная дуга может сформироваться узкой, а это грозит прогенией (дефект прикуса, когда нижняя челюсть выдвигается вперед, верхняя же челюсть мала или недоразвита, а при смыкании челюстей нижние зубы перекрывают верхние). Надо ли говорить, какие проблемы могут возникнуть у ребенка при таком прикусе? Это дефектное произношение всех свистящих, шипящих звуков и, конечно же, звуков [Л'], [Л], [Р'], [Р].
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Сказали спасибо: Гринька

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 21 Лютий 2013, 15:48:58 »
бабочка, підійдіть в дитячу стомат поліклініку і хірург вам розкажить в якому віці підрізати потрібно вашій манюні вуздечку, бо я щось за 12років що там працюю, не пам"ятаю щоб в 2-3рочки таке робили. Я даже уявити це не можу, хібащо під наркозом щоб повністю спала  дитина. В нас хороші хірурги можете не боятися. Я б на вашому місці не травмувала зараз дитину. А консультація ніколи не помішає лишній раз.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #65 : 21 Лютий 2013, 15:54:42 »
нам сказали, що не раніше ніж в 5 років таке можна робити......я з малим якраз була в стомат поліклініці......йдіть туди, там точно скажуть коли можна  :)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #66 : 21 Лютий 2013, 17:12:25 »
Д!вчатка дякую за поради  :)обовязково ними скористаюся  z4
bonitka стаття  z4 ще раз п!дтверджуэ що ж!ноча !нту!ц!я це велика сила(або материнський страх d108)тому що я так ! планувала не швидше поки почнуть прор!затися пост!йн!,але сумн!ви мо!! не давали мен! спокою d111 .Дякую вс!м :)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +476/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #67 : 21 Лютий 2013, 20:20:09 »
Цитувати
нам сказали, що не раніше ніж в 5 років таке можна робити......
нам також таке сказали вже ходили на консультацію. Мені особисто таку процедуру робили в 8 років. Кололи знеболюючий укол в десну,.... і накладали шов.