Автор Тема: Коли гуляти самостійно?  (Прочитано 8575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Коли гуляти самостійно?
« Reply #102 : 18 Вересень 2014, 15:37:42 »
Моя мала сама почала гуляти з 6 років. Але тільки під вікнами  d27 А вдома і півдня може сама просидіти - їсти лишаю в мультиварціна підігрів і вона сама собі раду дає, а потім ще й злиться, що я так швидко повернулась  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Оксана09

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія, Люба
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #103 : 18 Вересень 2014, 22:50:58 »
а я боюся відпускати- думаю-от підросте старша донька  й настане час коли попроситься піти сама гуляти..а я так боюся..мабуть вмру від тривоги. коли про це думаю-хочеться притиснути до себе дівчаток моїх та не відпускати, захистити їх моєю любов,ю..
мені здається що найкраще-відпускати у гості до подруги.а на вулицю...зараз такі часи страшні...

Offline lysychka

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромуська і Януська
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #104 : 19 Вересень 2014, 00:03:39 »
та страшні часи, але біля себе теж не втримаєш d112Я свому наговорила, а тепер час від часу нагадую: до машин не підходити під жодним приводом хто б що не просив, в чужих нічого не брати... інколи такого наговорю,  :oox, що думаю, що зроблю з малого "дикого" d16

Offline LenusikCiplya

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра , Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Єлена
« Reply #105 : 19 Жовтень 2014, 00:04:02 »
Мій малий почав сам виходити у двір десь в 5 років, то постійно біля вікна сиділа, добре, що вікно на кухні, зразу готувала і пильнувала :), а зараз йому майже 9, то вже може піти в сусідні двори.Добре, що є така штука як мобілка, а так як покликати додому. Як раніше без неї справлялись :xmm

Offline **Надюшка**

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка 10 років і хлопчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #106 : 08 Грудень 2015, 21:05:01 »
Моїй доні 7 років. Ще не гуляє сама. Якось страшно відпускати навіть у двір. Але напевно вже потрібно.

Offline svitljachok

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик,9місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #107 : 13 Грудень 2015, 14:57:25 »
В мене є знайома яка пускала в парк малого з 5рочків,ніби нічого,але я думаю що зашвидко

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #108 : 13 Грудень 2015, 15:41:25 »
Я теж з 5 рокив у двир пускаю самих,з викна поглядаю,але у нас двир весь проглядаэться,тому не так страшно......
дитей треба видпускати щоб училися самостийности, бо весь час биля себе тримати теж не добре
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Irina_Kt

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #109 : 13 Грудень 2015, 15:43:06 »
Хоча нам поки 3.5 тільки, але я вже думаю, як то колись буде, і як я буду доцю саму пускати. Добре, що в нас дві спокійний, весь проглядується і машин тут практчино немає.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #110 : 13 Грудень 2015, 16:40:46 »
І я пускала з 5-цього літа,але пильнувала з вікна.А чоловіквипускав,і не пильнував,як я була на роботі.От,прихожу ввечері,а моя Тонічка плаче,що Іринка без дозволу пішла в сусідній двір,і щось там з нею могло статися.Так переживає за сестричку.Не готові ще до відповідальності.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #111 : 07 Лютий 2016, 18:12:26 »
А я свою малу пустила в двір саму гуляти в 9 років  d112 і то з телефоном в кишені і за умови, що я її бачу з вікна...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
« Reply #112 : 07 Лютий 2016, 18:42:14 »
Про малих дітей,то однозначно,що треба пильнувати,а я от маю старшу,14 років,то до недавна пускала гуляти доти,доки на вулиці світло, як темніє-то додому.Але дитина починає бунтувати,що всі гуляють,а вона мусить іти додому,і їй соромно перед друзями,що мама вважає її малою.Вона ходить на гуртки,то деколи тільки йде-то вже темніє.Я більше переживаю за нею,ніж за малими,бо менші весь час зі мною,а старша часто сама пізніше вертається додому.Та і виглядає старша,як на свої роки,вже добре вища від мене,а на вулиці всякі можкть причепитися,не знають,що ще мала дитина.

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-3
    • Награды
« Reply #113 : 07 Лютий 2016, 18:48:51 »
.

Offline Іруся)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик і Марчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #114 : 09 Лютий 2016, 20:28:45 »
В мене з цим трудно, малому 6, уже може і ішов гуляти сам. Але в нас не має двора. Треба переходи дорогу в сусідній двір. Це страшнувато. Я ще не готова його самого відпускати.
Завтра має бути те, що має бути, і не буде нічого, з того, що не має бути - не суєтись!

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #115 : 09 Лютий 2016, 20:56:17 »
О я на рахунок цього перестрашена: правда живем в сел і але попри дорогу на Богородчани, то там машини менше ніж 100 не їздять. то поки не було замка на хвіртціі воротях, мала на подвірї була під наглядом. Ну а вдома лишала меншу ще не ходячу у 8-9 міс. сплячу на старшу (4,5р.), яка дивилась мультик в сусідній кімнаті і будинок звісно закривала на ключ. залишала у випадку сильної негоди на 30-40хв, коли бігла в магазин або увечері коли бігла по молоко. Старша мала твердий наказ колисати і співати пісеньку коли Ірочка заплаче. І бігла я у той магазин як скажена всю дорогу туди й назад, бо мусіла, інакше ніколи б не лишила. ( коли хтось цікавився то казала що жир спалюю, тренуюся.) А дорогу старшу малу переходити вже навчила, вдома ножем і ін. предметами користуватись безпечно, чайником  теж навчила, газ виключати теж, по телефону звонити теж, а включити собі мультик в інтернеті вона сама навчилась на мою голову. z5
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #116 : 27 Лютий 2016, 18:54:50 »
В нас а дворі є 2 хлопчика братика,одному десь 8 іншому 2 рочки,то старший вже гуляв в меншим коли тому було десь 1,8 роки .
Звичайно що не дивився за ним той лазить по горках ,турніках інші батьки його знімають ,кажуть що не можна так лізт  високо,по дорозі бігає. d16
Це звісно справа кожного але я собі неуявляю свого малого самого з 8 річною дитиною на вулиці цілий день...
Це ж може все що завгодно статися...не дай Боже звісно :(
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #117 : 15 Жовтень 2017, 10:55:03 »
Скільки зараз читаєш новин про збоченців, що гуляти самостійно пустила б тільки в закритому дворі або у випадку присутності у дворі інших мам.

Offline Іруся)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик і Марчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #118 : 07 Листопад 2017, 09:26:47 »
Зараз мому 7 років і я його вже відпускаю гуляти самого. Так як в нас свого двору не має, то він ходить в двір через дорогу. Спочатку дуже переживала, а тепер уже привикла.
Завтра має бути те, що має бути, і не буде нічого, з того, що не має бути - не суєтись!