Автор Тема: Коли гуляти самостійно?  (Прочитано 8554 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Коли гуляти самостійно?
« Reply #17 : 28 Квітень 2012, 13:29:19 »
А як думаєте в якому віці треба купити дитині мобільний телефон?

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #18 : 28 Квітень 2012, 13:34:18 »
я теж думала про це, і питання ЧОМУ, ну чому я боюсь щоб мала гуляла сама десь так в 3 роки,  d143 , ми колись гуляли самі з 4 рьох так точно повний двір дітей, до ночі, потім з самого ранку деколи поїсти не приходили, хоча мама так наполегливо кликала  d108, а зимою то воопше і при - 20 гуляли , памятаю соплі в сіх, всі мокрі як після плавання а ми на санках...і нам нічого не було ні грипу, ні кашлю...а тепер не дай Бог соплі..біда лікарня ускладнення..ех...я думаю що часи завжди одинакові то ми люди міняємось...а колись батьки реально працювали і діти були самі по собі...але я деколи залишаю малу ну коли дуже треба, правда звоню комусь про скайпу щоб тримав її в полі зору, а бо кладу пилосос посеред хати, вона його боїться то точно знаю що сидітеме в кріслі.
класна тема...в мене ностальгія... z1
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
тримаю на руках два щастя.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #19 : 28 Квітень 2012, 13:36:07 »
Цитувати
ну чому я боюсь щоб мала гуляла сама десь так в 3 роки
Моїй Насті якраз 3, то вона ще зовсім не готова сама гуляти, я навіть з жохом уявляю як я її маю в садок віддати, бо за нею треба кожну секунду дивитися, щоб щось не витворила d16

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 28 Квітень 2012, 13:38:39 »
Оксана, та моя теж певне не буде, ну реально вона поки дойде на площадку разів 3 впаде то зашпортається то гав ловить  d112, а далі певне  б зайшла, заблудилась....ай поки страшно..дуже.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 28 Квітень 2012, 13:42:30 »
я думаю що це через те, що ми тепер більше часу з дітьми і більше робим і для них і за них, стараємось бути мамами як то має бути, колись просто всі були на роботі і як такого окремого культу дитини не було , були садки, ви соб уявляєте щоб хтось не ходив в садок колись...рідко, було все масово , масове виховання, і мами були інші, вони знали що у них вибору нема....тому певне так, а ми і в декреті сидомо до 3 х років , ну більшість, а колись бабусі розказувала 3місяці і все уля улю на роботу а у неї була 2 йня, отак...

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #22 : 28 Квітень 2012, 13:43:44 »
у мене малому 5 рочків от буде, то лишаю його у дворі на пару хвилин - він сам довше не витримує - біжить додому
пускала би раніше, так в мене вікна не в двір виходять, немає як проконтролювати, що він робить
і взагалі майданчик дитячий не в моєму дворі, у нас хіба лиш лавки і пісочниця без піску
то ми гуляти ідем десь далеко )))

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #23 : 28 Квітень 2012, 13:48:55 »
ох, я так переймаюсь цим питанням.. Мої діти так до мене прив"язані, то жах. Хоча того року і тепер вже пару разів таке було, що от мені треба йти додому з Назаром, а Андрій хоче ще бавитися. Ну того року я його лишила на Олю (Снейквайф), а тепер ми вже всі з коліжанками розходились і я побоялася, настоюю, щоб він йшов з нами. Не знаю, хто більше боїться, я чи він. До кнопки ліфта він  дістає, а от до кнопки 8 поверху ще ні. Мабуть коли буде діставати, то й тоді готовий буде вже лишатися сам надворі. Чия буду готова його лишати. Ну в нього там і якихось постійних друзів немає, з ким можна було б зависнути. Все собі сам або спонтанно з дітками, які на той час у дворі чи пісочниці. І мам всіх я не знаю.

Offline ПанакотаАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #24 : 28 Квітень 2012, 13:49:47 »
На рахунок мобілок навіть не знаю, дивлячись для чого, ну якщо наприклад розгладати що дитина сама вдома чи сама гуляє, то мобілку можно одразу ж давати, щоб в разі чого дзвонила чи її можно було проконтролювати. В мене знайома вже в 4-5 років точно малого одного дома залишала, точніше вона б так не робила, але вона якось поїхала на декілька днів, а її чоловік дав малому цукерки, дозволив комп і сам пішов на всю ніч (щось йому терміново треба було), то малий сам заснув спокійно, але від мами вони це довго скривали  d27. А потім вже вони його часто одного з мобілкою лишали і дзвонили кожні півгодини і часто на ніч теж (ну до 3 годин), а так то він вже в 7 років міг на півгодини залишитись з сестрою піврічною, поки мама в магазин вибігала.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #25 : 28 Квітень 2012, 13:49:56 »
Я колись теж задумувалась, коли я зможу Олега самого відпускати гуляти. До 6 років я постійно з ним ходила на вулицю, тим більше на той час ми квартиру наймали, періодично приходилось змінювати місце проживання і залишити десь свою дитину серед чужих, я просто не могла. І от коли мій Олег пішов у школу, йому на той момент лишень літом виповнилось 6 років, одного дня він попросився сам піти гуляти. Я звичайно була просто в шоці, зразу в голові промайнула думка, як же моя дитина стала так швидко такою дорослою, але ззовні не подала нічого і спокійно відпустила на двір. Тим часом сама зібралася і зразу за ним пішла спостерігати, що він робитиме. Все таки весь перший клас я ще ось так за ним ходила хвостиком і так само водила і забирала його зі школи щодня. А вже у другому класі Олег мені сказав, що сам буде ходити до школи, то ми його зранку просто переводили через дорогу і все, дальше сам, хоча школа у нас дуже близько. Зараз Олег закінчує 3 клас, сам ходить до школи і зі школи, може загріти собі їсти, зробити чай, будерброд, посмажити яйце. Гуляти вже другий рік ходить сам, але при умові, щоб я бачила його з вікна. Єдине, ми ще не даємо йому ключів від хати, якось страшно це робити в теперішній час.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #26 : 28 Квітень 2012, 13:52:22 »
Цікава тема. Я про це також думаю, але я ще точно не готова і дитина, бачу що донечка теж не дуже рветься сама гуляти, каже мені я ще маленька, не піду. В вдома вже готова лишатись і посуд помиє і підлогу помиє і пилюку витре ще їсти зробить (маю на увазі салат може порізати необережно), але це таке будееее d16  d16 d16 особливо як їсти щось робити, то страшно.

Я в 3 роки сама гуляла, в магазин через дорогу ходила, вдома лишали з малюсенького саму (навіть не пам’ятаю від коли і гралась сама). Жила в центрі в будинку біля виставкого залу на Незалежності, а в магазин ходила там де Фаворит навпроти "Надії", або на Цимбалюка. Переживала трошки, але не страху не мала.
І в дворі у нас всі один одного знали: і грались і бились і залазили в ями, де труби міняли і все порозривали і до ночі бісились, не докличешся...

а зараз....  

напевно великий вплив дає телебачення, надивишся і волосся дибки встає і знаєш, що ніяка міліція тобі не поможе.

Згадайте як нас вчили: загубишся - шукай дядька міліцонера і кажи адресу і прізвище  d27

Одним словом, я ще не пущу, а вдома саму лишати скоро по-трошки почну, хоча б на пару хвилин.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #27 : 28 Квітень 2012, 13:54:34 »
Цитувати
що зараз не відійдуть від дитини і на пару метрів і в школу водити будуть ледь не до закінчення
О-о,це про мене  z5.Хоча ми з сестрою згадували,що як в 10 дня влітку йшли гуляти,то могли прийти в 15.00 і дивуємся,як наша мама не божеволіла,тоді ж і мобільних телефонів не було,а де нас тільки не носило....

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #28 : 28 Квітень 2012, 14:00:05 »
Згадайте як нас вчили: загубишся - шукай дядька міліцонера і кажи адресу і прізвище  d27
так отож, а зараз, якщо дитина загубиться - куди їй звертатися?  d104 Колись якісь дружинники ходили, міліціонери на дорогах, а зараз нікого...

я Андрія  вже самого вдома лишала якось взимку. Мені треба було конче вийти, а він такий вреднючий був.... Ну всі вікна закриті, вони в мене такі, що закриваються ще й зверху, газ сам не включить, ну і він не так щоб лізе всюди, де небезпечно. Прийшла, перевернув вазонок, фігня. Але сидів собі та грався, в туалет пішов, води попив...

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #29 : 28 Квітень 2012, 14:04:25 »
Цитувати
Єдине, ми ще не даємо йому ключів від хати, якось страшно це робити в теперішній час.

latifa, а хто відкриває його двері, коли він зі школи приходить. Бо я так зрозуміла, раз їсти сам бере, то вас вдома немає?  
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline ПанакотаАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #30 : 28 Квітень 2012, 14:07:10 »
Цитувати
Згадайте як нас вчили: загубишся - шукай дядька міліцонера і кажи адресу і прізвище  
це точно, а зараз захочеш дитині міліціонера показати, а де його знайти то  d104

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #31 : 28 Квітень 2012, 14:08:40 »
У чоловіка вільний графік, і він старається бути вдома на той момент, коли Олег приходить додому. А раніше  1-2 клас Олег ходив на групу продовженого дня, сидів там до 18 год, то у першому класі я ходила по нього, а вже у другому дзвонила, що буду вдома через 5-10 хв  і він приходив сам.

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #32 : 28 Квітень 2012, 14:11:10 »
Зрозуміло. Мені просто важливе таке питання ;)
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
« Reply #33 : 28 Квітень 2012, 14:12:11 »
Мої племінники (2,9 і 4,1 роки) граються самі на вулиці вже десь пів року, там багато діток є і серед них сусідські дівчатка 10-12 років, яким подобається грати роль мами z5. То спочатку страшенно за них переживали, стояли над ними і т.д., а тепер звикли (але перевага, що живемо в селищі, та і вулиця з одного кінця тупіком закінчується, тобто машин  немає d128).