Автор Тема: Шкільна форма  (Прочитано 56309 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Шкільна форма
« Reply #68 : 15 Листопад 2012, 14:48:06 »
Цитувати
знаю особисто,пару мамочок,які не хочуть самі,щоб діти в формах ходили
Я таких більше ніж пару знаю. Я теж за форму, але бачу що такої вимоги не дотримуються нажаль. Зараз і справді стільки фасонів, що на всі смаки і потреби.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #69 : 15 Листопад 2012, 14:59:43 »
Та сам прикол в тому,що наша вчителька вимагає від батьків,щоб учні ходили в формі,а її внук вчиться в нашому класі і ходить в чому попало,то,як можна добитись від інших батьків-форми,якщо її дочка одягає сина в джинси d104

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #70 : 15 Листопад 2012, 15:12:36 »
Моєму Олегу в голову на стільки вкарбували, що потрібно ходити у формі, що джинси у школу він навідріз відмовляється вдягати. Хоча теж у класі є діти, які ходять в чому попало.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
« Reply #71 : 15 Листопад 2012, 16:00:42 »
Так оце я і маю на увазі,що для першокласників вчитель і директор,ще є поки що авторитетами і якщо мама буде одягати форму,то навіть якщо б сама дитина не хотіла форми,то аргумент,що так сказали одягатись вчитель чи директор подіє на дитину зразу.Ну,а якщо мама зразу не привчить до форми,то потім її вже на дитину не напхаєш.Я навіть знаю,одну маму,якій син сам каже ,що не піде в джинсах,бо вчителька свариться,на що мама відповідає,щоб малий не звертав на то увагу  d111

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
« Reply #72 : 04 Грудень 2012, 17:39:56 »
Ми в першому класі мали 5 пар класичних штанів на кант (прямо як недельки z5), то кожен день змінювали інші, коліна - то просто якесь чудо було.
 Тепер в третьому, то піджак обов"язково кожного дня, і різні гольфи (бо зима надворі), а в вересні-жовтні були сорочки, штани вже не класичні, а чорні - котон. Люблю, коли хлопець виглядає солідно!

Offline Марія3

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #73 : 20 Грудень 2012, 14:12:40 »
А ми в молодших класах ходили у формі день в день, а в 5-му класі - жодного разу, бо ніхто не носить і мала тоже не хоче, можна любі штани або спіднички, крім джинсів.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
« Reply #74 : 21 Грудень 2012, 21:57:15 »
В мене син такий правильний, що за 11 років він ні разу не пішов в школу не у формі. Деколи холодно, чи ще якісь обставини, я сама казала, що вдінь щось інше. Він відповідав: "Що ти, мені рейтинг знизять  d107". Правда класно, що формою вважається якщо є  темно-синя безрукавка з емблемкою школи, ну і звичайно світла сорочка, (зараз ходить уже в сорочці в клітинку і нічого  z1) і темні класичні брючки, для дівчаток - спідничка. За рейтинг уже звичайно, не переживає   :) його вивішують в школі на початку наступного  навчального року а його уже в школі не буде, але ні разу ! не пішов до школи без форми - його завжди ставлять в приклад. Класна керівничка розказує, що коли приходить вона в клас перевіряти форму, то багато дівчат витягають безрукавку з сумки і показують, що вони форму мають з собою  d27 А на мою думку, шкільна форма якось дисциплінує дітей.
[/url]

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ОКСАНА
« Reply #75 : 21 Грудень 2012, 22:02:22 »
Цитувати
В мене син такий правильний, що за 11 років він ні разу не пішов в школу не у формі. Деколи холодно, чи ще якісь обставини, я сама казала, що вдінь щось інше. Він відповідав: "Що ти, мені рейтинг знизять  ". Правда класно, що формою вважається якщо є  темно-синя безрукавка з емблемкою школи, ну і звичайно світла сорочка, (зараз ходить уже в сорочці в клітинку і нічого  ) і темні класичні брючки, для дівчаток - спідничка. За рейтинг уже звичайно, не переживає    його вивішують в школі на початку наступного  навчального року а його уже в школі не буде, але ні разу ! не пішов до школи без форми - його завжди ставлять в приклад. Класна керівничка розказує, що коли приходить вона в клас перевіряти форму, то багато дівчат витягають безрукавку з сумки і показують, що вони форму мають з собою   А на мою думку, шкільна форма якось дисциплінує дітей.
а в якій школі вчиться Ваш син?

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
« Reply #76 : 21 Грудень 2012, 22:03:02 »
Цитувати
а в якій школі вчиться Ваш син?
в 11
[/url]

Offline MarjashaG

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #77 : 23 Лютий 2013, 21:41:11 »
Цитувати
помітила, що навіть діти в 3 класі мало шкільну форму одягають
У нас у 26 школі повинна бути строго тільки форма і я ще за два роки не бачила жодного учня без форми.

Offline ludasik

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: людмила
« Reply #78 : 02 Березень 2013, 16:12:11 »
шкільна форма це добре... проблема в тому, що в нас в украаїні вона якась недолуга... мені більше подобається в англії чи канаді... дитині у формі має бути зручно!!!!!!!! а в цих штучних піджаках.... маю суніви

Offline MarjashaG

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #79 : 10 Березень 2013, 12:42:12 »

Цитувати
а в цих штучних піджаках.... маю суніви
Я наоборот вважаю, краще хай ходить у формі, ніж з перших класів починається "я це не одіну бо з мене будуть сміятися", а форму  ви вибираєте самі по зручності.

Offline Ната-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Мрії - найкраще що є в житті...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олеся і Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #80 : 14 Березень 2013, 21:39:55 »
а в нас в школі у всіх одинакова форма.перед першим класом нам передзвонили сказали щоб прийти підібрати розмір.потім її шили в ательє біля бані по вул.Низовій що біля Новгородської.але там я бачила приходили мами і підбирали форму.форма нам вийшла 450 грн-це сарафан і піджак.якісь дуже гарна не мнеться і не кошлатиться.ще один сарафан на зміну нам дала сусідка її мала ходить в цю саму школу ,але на 2 роки старша -то сарафан не покошлатаний взагалі і не втратив кольору.на майбутнє я завжди буду брати тільки там

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: зоряна
« Reply #81 : 14 Березень 2013, 21:55:14 »
Цитувати
У нас у 26 школі повинна бути строго тільки форма і я ще за два роки не бачила жодного учня без форми
дівчатам у 26 оовязково піджак?чи можна лише сарафанчик

Offline іваночка82

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: СТАС та ЖЕНЬКА
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #82 : 23 Березень 2013, 14:24:08 »
Купити хорошу форму коштує хороших грошей,але воно я вважаю окуповується,я купляю форму і обов'язково ще брюки до форми І на рік нам вистачає.Одного разу оділа малому темно-сині вельвети,холодно було,отримали зауваження в вигляді запису в щоденнику.Та й зручно коли вибір один шкільна форма,не має це не хочу це не буду.

Offline Ludmaks

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #83 : 04 Квітень 2013, 14:35:35 »
А я форму не купляла і не збираюся, по-перше не дуже люблю сама, а по-друге - одягаю дитину не гірше як форма. Штанці, сорочечка і трикотажна безрукавка. Зручно і гарно.

Offline Оксана 85

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна І Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оксанна
« Reply #84 : 18 Квітень 2013, 09:30:45 »
Можете сказати,який саме магазин