Автор Тема: Шкільна форма  (Прочитано 72456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Шкільна форма
« Reply #731 : 14 Серпень 2017, 19:58:14 »
Цитувати
Прийшла нині у школу на збори--а там мами пропонують йти усім у вишиванках під форму d111 а не у блузках-сорочках. я малій купила все як належить, дитина нормально виглядає, все пасуєі до чого нам під сарафан та вишиванка з широкими рукавами де вся вишивка під сарафаном буде жмакатись??? то одні будуть у вишиванках- інші у блузках одні у спідницях венігрет одним словом.
ніколи не розуміла і не розумію того одягання під одну гребінку. дитина ж індивідуальність. я не знаю, тяжко буду переносити шкільну форму в школі. добре, що коли я вчилась, то все закінчилось пустими балачками. це ж вишиванок теж стосується. хочеш одягати-одягай, не хочеш-то й теж норм. цікаво скільки часу ту форму носять? весь період навчання в школі?  mish

Сказали спасибо: lsk2406, Stela

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #732 : 14 Серпень 2017, 21:02:29 »
Я піджак не давала в школу :в нтому жарко і незручно. Вдягає поло на короткий рукав+кардиган чи свертр з v-вирвзом.
Все витримане в кольорах форми (т. синій), а поло були різні: жовті, червоні, але здебільшого голубі і сині.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: lsk2406, ...Я...

Offline Sveta5

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #733 : 15 Серпень 2017, 00:05:26 »
Ми теж два роки день у день носили базарну форму-якість дуже гарна,не завжди й в магазинах таку купиш.Мали сарафан ,спідничку,лосіни і болеро-дуже практичний варіант без рюш і складок,просто модно і сучасно,носили б і дальше тільки виросли.Тільки спідничка ще добра,до неї ми одягаєм вишиванку при потребі.
Підем дивитись на цьогорічні моделі знову на базар.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
« Reply #734 : 15 Серпень 2017, 00:15:38 »
                                                                                                                                                       Прийшла нині у школу на збори--а там мами пропонують йти усім у вишиванках під форму d111 а не у блузках-сорочках. я малій купила все як належить, дитина нормально виглядає, все пасуєі до чого нам під сарафан та вишиванка з широкими рукавами де вся вишивка під сарафаном буде жмакатись??? то одні будуть у вишиванках- інші у блузках одні у спідницях венігрет одним словом.

ну, сказали, і що? послухала й забула  d27 а дитина хай іде у тому, що хочете...100%  ніхто не зверне уваги. Вишиванка- це не шкільна форма, а національний одяг, не розумію примусівки вдягати її на 1 вересня. І, взагалі, ці радянські лінійки давно пора забути. Маринувати дітей годину чи більше, слухати ті примітивні віршики і виступи депутатів чи "гостей" з міськно mish така "веселуха" що для батьків, що для дітей, що для вчителів  d35

Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: lsk2406, Stela

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #735 : 15 Серпень 2017, 08:07:56 »

ну, сказали, і що? послухала й забула  d27 а дитина хай іде у тому, що хочете...100%  ніхто не зверне уваги. Вишиванка- це не шкільна форма, а національний одяг, не розумію примусівки вдягати її на 1 вересня. І, взагалі, ці радянські лінійки давно пора забути. Маринувати дітей годину чи більше, слухати ті примітивні віршики і виступи депутатів чи "гостей" з міськно mish така "веселуха" що для батьків, що для дітей, що для вчителів  d35

Підтримую теж. Мало хто там що каже. Одягайте, як вважаєте за потрібне. Нам в садочку на головне фото випускного альбому казали одягнути вишиванку, я була проти, бо всі свята і так у вишиванках. Дала синулі сорочку класичну. І не пошкодувала. Ніхто не може диктувати вам, як і в чому ходити.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Stela

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #736 : 15 Серпень 2017, 10:02:16 »
Та це не є проблема. Як хочете, так і одягаєте. Просто на шкільні свята ще будуть просити одягати вишиту сорочку під форму не один раз.
Я школу закінчила більше 10 років назад, то в 1 клас половина дітей йшли в вишиванках, половина в білих сорочках.

Мій хлопець не любить піджак і сорочки, ще й на продовженій групі не зручно цілий день. Більше він кофти-обманки одягає, поло, гольф, кардиган.
І я за те, щоб дитині було комфортно + на переодягання мало часу тратилось

Сказали спасибо: Stela

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #737 : 15 Серпень 2017, 14:32:28 »
та хлопчику ще півбіди--а дівчинці та вишиванка під сарафаном пасує--як корові сідло. Дійсно вдягну блузочку--щоб хоч нормально виглядало, а не пародійно.

Подумала і додала ще: 15 Серпень 2017, 14:33:48
А за фотку африканця" у формі" велике дякую d27
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: lsk2406

Offline Umka.if

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Квітослава, Ярина, Зоряна
« Reply #738 : 15 Серпень 2017, 15:26:15 »
а я тільки за шкільну форму, а ще краще, коли у всіх би однакова була і чим довше носити, тим краще. І взагалі діти беруть приклад з батьків, якщо батьки будуть проти форми, то чому дитина має йти в формі.
чомусь, якщо на роботі (наприклад, в банку) кажуть ходити в костюмі, то не думаю що хтось прийде в шортах і футболці на роботу. А як в школу потрібна форма, то тут можна собі одягати чи не одягати.
 А свою індивідуальність дитина нехай краще проявляє по-іншому, а не через одяг.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
« Reply #739 : 15 Серпень 2017, 16:21:42 »
і чим раніше, тим краще  d30 прямо з роддому  d107 а в садку тим більше
вихователіів і вчителів теж вбрати в уніформу  mish
коли наше суспільство доросте до рівня, що одяг -це всього лиш одяг, а не критерій для оцінювання особистості?   d104
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Лайла, gruzinochku, lsk2406, Bile Sonce, Stela

Offline Віра Н

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #740 : 15 Серпень 2017, 16:23:07 »
І я підтримую що форма то не погано. Тим більше що тепер є такий вибір  :bo тих форм, тільки сарафанчиків скільки різних, прийшлось вибирати то я аж розгубилась  d143 Ще купила плаття трикотажне під форму темно синє дуже оригінально виглядає, а ще спідничка з різними кофтинками. Ой та такий вибір щоб оригінально одягти дитину в школу що огого...

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #741 : 15 Серпень 2017, 17:27:05 »
І ціни ого го.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ключик, lsk2406

Offline Віра Н

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #742 : 15 Серпень 2017, 19:53:30 »
Ну так ціни на дитячий одяг взагалі високі, то яка різниця купляти в школу "шкільну" спідничку чи звичайну. Наоборот форма виходить тоді дешевше ніж кожен день думати в що вдіти.

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
« Reply #743 : 15 Серпень 2017, 21:47:50 »
і ходити як інкубаторські mish та ну, от не знаю як мені то перенести. до речі, моя донька, якщо їй не буде подобатись фіг вдіне. такий характер. в садочок інколи йде з плачами, бо взула не ті босоніжки. морально готуюсь. але думаю буду виходити з положення якось. і щодо цін, то я краще куплю дитині кілька гарних спідничок, платтячок, ніж понуру уніформу, і в тих спідничках дитина ходитиме не тільки до школи. питання не в довговічності, питання в тому, що це питання смаку і бажання

Offline lsk2406

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
  • Орхоман"ячка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нестор 2009, Злата 2011, Захар 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #744 : 16 Серпень 2017, 11:47:46 »
І я терпіти не можу форму! Сама носила її тільки в початковій школі! Потім батьки десь викупили американські джинси...і форма закінчилась! d41
 d53

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #745 : 16 Серпень 2017, 14:33:36 »
моя думка, що якщо залишати форму, то лише по одному варіанту для хлопчика і дівчинки.
А це понавидумували різних стилів, тканин, фасонів, відтінків, сукні і т.д. і толку немає

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #746 : 16 Серпень 2017, 22:23:31 »
В ПМЛ всі були " зелені чоловічки"..... І нічо.... Якось пережила. Зате твердо знала, що от треба одягати саме цей одяг - значить треба. І це не обговорюється. А от у школах..... Бувають різні статки у батьків. Хтось може купити дитині дорогу стильну одіж, а зтось, на жаль, не може. І от останній одягнений скромно, приходить додому і питає - а чому у Петрика ( Катрусі ) є ....щось там модне......, а у мене нема? І що ж скажуть ті батьки, що не мають можливості придбати модний одяг у школу?? Я ЗА шкільну фор у.

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #747 : 16 Серпень 2017, 22:33:31 »
Ну не тільки одяг свідчить про статки батьків. Все одно в когось буде крутіший рюкзак, пенал, телефон, відпочинок на канікулах, сума кишенькових грошей. Дрес код можливо має бути. Але не уніформа.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: lsk2406