Автор Тема: Шкільна форма  (Прочитано 67969 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Шкільна форма
« Reply #748 : 16 Серпень 2017, 23:12:31 »
Я теж за дрес код, а не уніформу.
Цитувати
чому у Петрика ( Катрусі ) є
щось краще у ланчбоксі, мандаринка щодня і т.д. Чи заборинити брати дитині якісну їжу, бо хтось інший не має можливості чи лінується готувати?
Життя дитини не обмежується школою і рівень достатку видно й поза школою і дитина буде звертати увагу на таке, якщо батьки не акцентують.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #749 : 17 Серпень 2017, 09:10:57 »
У нас у школі має бути синя форма, але я купляю завжди просто все у синіх тонах, та й все- вельвети, сорочки у кліточку, кардигани, джинси, тому цим не парюся. Так само дівчатам є вибір синіх спідничок, платтячок- тому хто, як сприймає слово "форма". Головне, щоб діти ходили у стриманих кольорах, а не у всіх кольорах веселки.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Юлиана2012

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
  • never stop
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза - 8р., Захар - 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #750 : 17 Серпень 2017, 09:21:03 »
В ПМЛ всі були " зелені чоловічки"..... І нічо.... Якось пережила. Зате твердо знала, що от треба одягати саме цей одяг - значить треба. І це не обговорюється. А от у школах..... Бувають різні статки у батьків. Хтось може купити дитині дорогу стильну одіж, а зтось, на жаль, не може. І от останній одягнений скромно, приходить додому і питає - а чому у Петрика ( Катрусі ) є ....щось там модне......, а у мене нема? І що ж скажуть ті батьки, що не мають можливості придбати модний одяг у школу?? Я ЗА шкільну фор у.
шкіл.форма недешева і в нас сарафан за 555грн.-це для нас дорого.Я купляю стильні гарні в доброму стані речі на секондах дитині і навіть куртку купила за 200грн.А це просто сарафан і 555грн.-бо  він новий і з Антошки.але мені він подобається  і доні і носитиме і не сприйматиме як зобовязання-навпаки-цікаво

Offline lsk2406

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
  • Орхоман"ячка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нестор 2009, Злата 2011, Захар 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #751 : 19 Серпень 2017, 11:00:50 »
Всі в уніформі, але з гаджетами вартістю від 300 грн. до 15-20 тис. грн.! Наплювати дітям на форму! Вони по гаджетах тепер оцінюють статки! Я вважаю, що треба обмежити вартість гаджета, який дитина може взяти з собою в школу.
І про це наголошують батькам на зборах, але все рівно діти, навіть, в початковій школі приходять з крутими телефонами і планшетами. d12

Сказали спасибо: олічка, Христуся, Ключик, Montatta

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #752 : 19 Серпень 2017, 22:12:50 »
Всі в уніформі, але з гаджетами вартістю від 300 грн. до 15-20 тис. грн.! Наплювати дітям на форму! Вони по гаджетах тепер оцінюють статки! Я вважаю, що треба обмежити вартість гаджета, який дитина може взяти з собою в школу.
І про це наголошують батькам на зборах, але все рівно діти, навіть, в початковій школі приходять з крутими телефонами і планшетами. d12
маю знайомих, які маючи досить великі статки--вдягають дитину у якісний одяг, дають якісну їжу і якісний цікавий активний відпочинок. І все, тобто нічого надлишкового. Інше -- таке ж як у всіх. І батько їхній користується простим кнопочним телефоном- невбиваємою нокією, бо часто йому падає коли на будові контролює процес , зате батарея у нього тримає довго. Той хто чогось дійсно вартий--не викаблучується ні за рахунок форми-одягу, ні гаджетів.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Martairuna

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #753 : 15 Жовтень 2017, 23:18:22 »
Я за форму, оскільки так видно де учні а де вчителі. А то старшокласники так вдягаються, що не розбереш, хто є хто.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #754 : 16 Жовтень 2017, 08:27:16 »
Я за форму, оскільки так видно де учні а де вчителі. А то старшокласники так вдягаються, що не розбереш, хто є хто.
Старшокласниці в більшості ігнорують форму, навіть якщо вона є обов'язковою в школі.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #755 : 16 Жовтень 2017, 19:30:03 »
Для підлітків притаманно шукати себе, пробувати, прмилятися, протестувати, навіть фарбувати волосся в зелений колір
Але якщо  вже як вчительку від них не відрізнити, то, може, справа у вчительці?  d27
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Ароматна, lsk2406, Montatta

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #756 : 16 Жовтень 2017, 20:28:20 »
Так, бувають такі вчительки, яким якась форма не завадила б.  z5

Offline irun@@

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина, Христина
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #757 : 20 Листопад 2017, 14:35:31 »
Я також за форму, не треба щодня придумувати наряди чи щось до чогось пасує, бо пішли в п'ятий клас і вчителька наголошувала що форму ніхто не відміняв, але діти ходять хто в чім. Особливо на фізкультуру прийшли в кедах чи кросах з дому і так весь день і на фіз-ру також, то яка буде чистота чи порядок?

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
« Reply #758 : 02 Грудень 2017, 20:15:50 »
Так, бувають такі вчительки, яким якась форма не завадила б.  z5
ой,то точно.Зараз є вчительки в лосінах і без спідниці,або в джинсах ,в яких при сидінні видно багато лишнього d16 .А на рахунок форми- я за.Зараз є багато різних моделей,не те що в нашому дитинстві ненависна коричнева кусюча форма,або трохи краща синя.І ще до тепер деякі випускники її одягають,хоча родились багато років по тому,як ця форма взагалі перестала існувати,як і країна її виробник. mish

Offline Lyub4yk

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валентин, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталочка 5 років
« Reply #759 : 23 Грудень 2017, 13:28:34 »
Я проти форми. Синочок в школу ходить в джинсах, то вчителька передзвонює, щоб в штанах ходив. Чому?!? Нам так зручно! Та й не тільки він так ходить.
Я - подарунок...

Offline Montatta

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #760 : 11 Січень 2018, 12:23:42 »
В ПМЛ всі були " зелені чоловічки"..... І нічо.... Якось пережила. Зате твердо знала, що от треба одягати саме цей одяг - значить треба. І це не обговорюється. А от у школах..... Бувають різні статки у батьків. Хтось може купити дитині дорогу стильну одіж, а зтось, на жаль, не може. І от останній одягнений скромно, приходить додому і питає - а чому у Петрика ( Катрусі ) є ....щось там модне......, а у мене нема? І що ж скажуть ті батьки, що не мають можливості придбати модний одяг у школу?? Я ЗА шкільну фор у.
та камоооон... ми шо у радянському союзі живемо??? ну ходитимуть всі без гаджетів і в однаковій формі, і виростуть туполобі роботи з одними лиш комплексами. В шкільному віці і відбувається становлення особистості, а яке може бути власне "Я", коли всі однакові як під копірку????

Offline loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19р.,11р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
« Reply #761 : 11 Січень 2018, 13:49:15 »
От цікаво, ви ж своіх батьків тут обізвали туполобими роботами з комплексами через форму. Міліони людей ходили в формах і ходять, і не тільки тут, а й закордоном. Невже лиш форма формуе особистості? Ви то ж уже точно ходили без форми.
та камоооон... ми шо у радянському союзі живемо??? ну ходитимуть всі без гаджетів і в однаковій формі, і виростуть туполобі роботи з одними лиш комплексами. В шкільному віці і відбувається становлення особистості, а яке може бути власне "Я", коли всі однакові як під копірку????

Сказали спасибо: Irysya, griwylja, oli4_ka, Bile Sonce, Чорничка

Offline griwylja

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданка,Ярославчик,Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #762 : 11 Січень 2018, 14:54:13 »
А я за форму. І мені і дітям подобається і зручно. Дочка має сарафан і спідничку,а до них уже блузки і кофти. І у сина форма.Усе чудово.  d120
У щасливі хвилини - хвалити Бога,
У скрутні хвилини - шукати Бога,
У хвилини болю - довіряти Богові,
Кожну хвилину дякувати Богові.

Offline marmir

• Свідома Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 08.2009 р., 10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #763 : 11 Січень 2018, 17:24:38 »
В Італії діти в школі поверх свого одягу вдягають чорні халати. Це  є  їхня шкільна форма. Все просто... і без комплексів.

Offline loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19р.,11р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
« Reply #764 : 11 Січень 2018, 18:12:41 »
В Японіі вся середня школа ходить у формі. В когось повернеться язик сказати, що там несформовані особистості чи туполобі роботи?
А наші гімназіі 1 та 2, ПМЛ, ФТЛ.... там теж форми, а діти розумні і кожна особистість.