Автор Тема: Шкільна форма  (Прочитано 56212 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Martairuna

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Шкільна форма
« Reply #765 : 11 Січень 2018, 18:38:43 »
Я завжди була за форму. Від того що діти будуть в однаковому одязі їхня індивідуальність не постраждає. Тому говорити що форма зробить з них тупих  це неправильно. Діти навпаки  не будуть відволікатися на те хто в чому прийшов і в кого кращий чи гірший одяг.

Online Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #766 : 11 Січень 2018, 20:00:13 »
Я тільки за форму, а от якою вона буде, то вже зараз нема проблем-такий вибір, що очі розбігаються+форма як не як на рік, а це фінансово вигідно.
Як на мене вона дисциплінує і це не зрівнялівка, а навпаки-дає можливість виділитися дитині як особистості, а не моднику
Весь світ має практику шкільних форм і тому не треба вигадувати колесо
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Сказали спасибо: Христуся

Online mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #767 : 11 Січень 2018, 23:54:44 »
Форма для того, щоб не виділятись і не відволікатись, але тепер таке її різноманіття, і ще батьки вже вигадують, щоб геть не повторялась,треба дизайнерську замовити. Це навіть у нас у Франківську.

Offline Miroslava85

• Новенька
  • *
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6років, 1рік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирося
« Reply #768 : 01 Березень 2018, 21:29:24 »
Я завжди була за форму. Від того що діти будуть в однаковому одязі їхня індивідуальність не постраждає. Тому говорити що форма зробить з них тупих  це неправильно. Діти навпаки  не будуть відволікатися на те хто в чому прийшов і в кого кращий чи гірший одяг.
жаль, що вона обов"язкова лише в початкових класах (принаймі у нас), бо виділятись і обговорювати хто в чому прийшов починають більше у старшій школі. Я би була двома руками за, якщо б фома була обов"язковою до одинадцятого класу.

Online Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #769 : 01 Березень 2018, 21:31:24 »
Цитувати
одинадцятого класу.
підтримую

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline Martairuna

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #770 : 02 Березень 2018, 13:53:22 »
Я теж за те щоб учні були учнями і до 11класу носили форму. А на рахунок того що лише в старших починають обговорювати одяг, то це не так. Моя мала в 3 класі. І у них вже звертають увагу на те хто в чому по прийшов.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #771 : 02 Березень 2018, 14:15:23 »
мені дико читати, коли хтось вважає свою садочковго віку дитину - ще не вміючу вибирати собі одяг.Як тільки нам стукнуло 2.5р. і ми пішли в садочок - почалось вибірково вибиратись все.
Але я ну дуже добре знаю смак одягу своєї дитини і тому все вдало купляю їй і без неї.Щодо форми - в нас вона є шкільна і ми одягаємо її щоденно і дитина ні разу не сказала - не хоче.Єдине, що її дратує - це переодягання в спорт.форму (3р. в тиждень фізкультура і ще є уроки хореографії).Тут я розумію її дуже добре.Так як я ненавиджу переодягання-ну дуже........Майже все купляю без примірки.Але то треба вміти) ну і інколи не пощастити може.А ще інколи певні речі потребують обов'язкової примірки.

Offline Nevgamovna

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна 6 років, Вероніка 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #772 : 19 Квітень 2018, 10:55:27 »
Ми купували форму у Велесі у магазині Smile, гарна якість і великий вибір, добре носиться

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #773 : 27 Червень 2018, 13:32:37 »
Цього року син йде в перший клас. З формою для донечки питань не було, сарафан і кардіган однозначно для нас був найкращий варіант, а от з хлопцем навіть не знаю....
Мами хлопчиків, підкажіть, яку форму для школи ви обирали (що найзручніше), або хоча б де є вибір бордової форми на хлопців :flv
Можливо у вас є якісь пропозиції, кидайте в приват :)

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
« Reply #774 : 27 Червень 2018, 15:24:20 »
скажу з досвіду оскільки йдемо в 4 клас,штани зносили за перший рік, хоч всі говорять що штани можна розкочувати і на пару років.... купувати просто брюки типу сині джинси прості щоб виглядали як форма і було нормально, плюс вони набагато зручніші, піджак не купувала і потреби не було, принаймі моєму не зручно сидіти з партою в піджаку, просто сорочка чи батнік світлий, на вулицю є куртка джинсова,спортивна і т.д.

Сказали спасибо: mary2011, Wikusya

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #775 : 27 Червень 2018, 16:57:40 »
Цитувати
скажу з досвіду оскільки йдемо в 4 клас,штани зносили за перший рік, хоч всі говорять що штани можна розкочувати і на пару років.... купувати просто брюки типу сині джинси прості щоб виглядали як форма і було нормально, плюс вони набагато зручніші, піджак не купувала і потреби не було, принаймі моєму не зручно сидіти з партою в піджаку, просто сорочка чи батнік світлий, на вулицю є куртка джинсова,спортивна і т.д.
штанів хоча б на пару місяців вистачило z5, теж з досвіду
але форма мусить бути, от не знаю, що купувати піджак, кардіган, светр, безрукавку, яка з цих комбінацій найзручніша і найнеобхідніша :)

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
« Reply #776 : 27 Червень 2018, 18:59:57 »
коли ще немає опалення а вже холодно в класі то виручав сведр на замку, під низ сорочка або тонкий батнік, або темних кольорів сведр на мисик з V вирізом тонкий і щось біле під низ

Подумала і додала ще: [time]27 Червень 2018, 19:00:32[/time]
в піджаку не зручно писати, жилети не носить

Подумала і додала ще: 27 Червень 2018, 19:02:28
штани стали блискучі, повитирались, тому я більше форму не купувала, все схоже і зручне,але не те що називають формою

Сказали спасибо: Wikusya

Online loraif

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 18р.,9р.
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
« Reply #777 : 28 Червень 2018, 13:41:18 »
Теж з власного досвіду. В цьому році син закінчив початкову школу то форми не мав. Штани під колір форми, однотонна сорочка, светрик чи кофта теж під колір форми. Якщо холодно то замість сорочок мав гольфики. Так і відходили чотири роки.

Сказали спасибо: mary2011, Wikusya