Автор Тема: Трускавець  (Прочитано 10349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Трускавець
« Reply #17 : 04 Травень 2012, 18:05:55 »
В нас був звичайний одномісний напівлюкс, бо стандартних вільних не було, але вони там всі на високому рівні, правда за ліжечко і кріселко ми щось і не питали d104, доця спала біля нас, сиділа на звичайному, правда приходилося мені її годувати трохи, щоб не пообливалася, але можливо вони і є, можна бачу по скайпу спитати.
В знайомих був чуть більший номер з додатковим диваном, що може і доросла людина спати :)
Я так зрозуміла, що там у всіх номерах двоспальні ліжка, просто за другу людину доплачується 150 грн. за харчування. Я теж би в Сані цього разу їхала,просто для різноманітності)

Offline Сашуля

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #18 : 04 Травень 2012, 20:46:35 »
Я того року теж відпочивала в Трускавцях, готель Маріот. На території готеля є дитячий майданчик , ресторан. Мені дуже сподобалось. Особливо радила б відвідати Мед Палас ( сауни, бані, басейн,джакузі  і тренажерний зал) всього за 80 грн з чоловіка і сидиш хоч цілий день.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 10 Травень 2012, 18:42:15 »
от прочитала, що в Трускавці є якийсь Family Club з міні клубом і т.д. для дітей, але точно не написано в журналі де саме, ніби комплекс "Вернигора", може хтось був і знає конкретніше)

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #20 : 14 Серпень 2012, 00:43:25 »
Ой і я люблю Трускавець. Була там разів з 10. Відпочивала в багатьох санаторіях. З Нафтусьою дружу z4.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #21 : 06 Липень 2013, 10:56:46 »
О, ми в Трускавці щороку відпочиваємо.  Всім раджу.
Це санаторій "Весна"

І є зоопарк невеликий: лисиці, тигр, рись, козулі, куропатки, павичі, цесарки і інші....

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #22 : 11 Липень 2014, 23:48:48 »
хто був цьогоріч в Трускавці, озвіться  :hi як там ціни? чи багато людей?
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
« Reply #23 : 12 Липень 2014, 00:00:28 »
Батьки були в квітні. Ціни не змінились у порівнянні з минулим роком. Відпочиваючих мало тоді було.
Зараз біженців позаселяли по корпусах санаторіїв тисячників. Росіян та білорусів практично нема. Лукашенко заборонив виїжджати чоловікам в Україну (так кажуть білоруси)

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #24 : 12 Липень 2014, 00:07:22 »
Люда, батьки ваші їхали по путівці? ми з подружкою і дітками хочем поїхати на 2-4 дня і шукаємо житло
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Lesja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля 6р., Сніжана 4р.
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #25 : 12 Липень 2014, 12:04:43 »
Добрий день, і я б хотіла дуже поїхати в Трускавецьк, порадили з старшою малою  поїхати (їй 3 роки) але не знаю який санаторій вибрати їх там так багато і чи потрібно бронювати місця наперед і т.п., може хтось порадить

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #26 : 12 Липень 2014, 12:16:59 »
Ми відпочивали з чоловіком в Маріоті. (Для того щоб побачити посилання: Register or Login]) Сподобалося дуже : тихенько,чистенько,харчування класне, не далеко до бюветів, до парку. Їхали по путівці (на шару  d100)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
« Reply #27 : 12 Липень 2014, 12:23:28 »
Цитувати
Люда, батьки ваші їхали по путівці?
Так, цього року мали путівку в санаторій невеличкий "Аркада". Ціни 350-400 грн. доба, входить харчування, проживання, призначення лікарем процедур, самі процедури.  Біля вокзалу знаходиться.

Якщо ви хочете хорошого комфорту, то вибирайте санаторії невеликі приватні. Дзвоніть та бронюйте наперед.
Якщо дешевший варіант, то санаторій "Весна" він найближче до нижнього бювету знаходиться.
В санаторіях тисячниках "Кристал", "Рубін" не рекомендую тепер взагалі.

Хороший дуже санаторій "Карпати", але він далеченько від бювету, а водичку тричі на день треба пити та  "Кришталевий палац" в центрі (там Кучма відпочивав завжди).

Ми з синочком від 3-х рочків два роки поспіль їхали в Трускавець на приватний сектор на 10 днів. Доба перебування 50 грн. з дорослого та можна готувати їжу самому. Оскільки мій син їсть виключно їжу, приготовлену мною, то це нам оптимальний варіант перебування на відпочинку.  Цього року планую у вересні їхати. 10 днів, то замало для лікувального ефекту від вод. В мене на 8-мий день пішли солі з нирок, то жтреба було ще пити, до повного припинення відчуття болі. Оптимально 20 днів для ефекту.
Консультувалась з тамтешніми лікарями, то казали, що дитині до 3-х років не бажано вживати взагалі будь-яку воду із джерел типу Трускавця, Східниці, Моршина або виключно по показаннях і під наглядом лікаря.  Ці води дууууже вимивають із організму, котрий ще формується (шлунк-кишк тракт.)  кальцій та інші мікроелементи.  

Мій син в 3 роки пив всього 50 грам водички тричі на день Нафтусю та Марію. В 4 роки вже 75 грам.  В діток його віку були запори після прийому вод.
 Графік пиття такий: натще о 8 год Нафтуся тепла, через 30 хвил. Марія тепла, через 30 хв. сніданок. Потім 13 год - Нафтуся, 13,30 год Марія, 14,00 обід.  18,00 Нафтуся, 18,30 год Марія та 19,00 вечера. Таким режимом щодня!
В кого тонзиліт або проблеми з горлом, то полоскати є можливість в бюветі водичкою Броніславою горло.

Взагалі, для мене відпочинок в Трускавці- це лікувальна вода. Всякі процедури зовсім не потрібні. Основне пити правильно водичку та багато гуляти на свіжому повітрі. Влітру в Трускавець не їдемо, бо жарко, а гориста місцевість, то ж парко ходити. Ми практикуємо поїздки на квітень-травень, коли оживає природа. Така там красотіща тоді. Після зими і водичка краща!
  Ми ще з сином ходили в соляну печеру (вул.Суховоля,9 тел.0679482970 адміністратор Наталя). 10 сеансів брали.

В Східниці ми також були, то вода дуууже концентрована не порівняти з Трускавцем і відповідно содова водичка, котрої  немає аналогів у світі.  Як буде син більший, то поїдемо туди однозначно.

Сказали спасибо: Надія777

Offline Aliska

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #28 : 12 Липень 2014, 17:37:29 »
Доброго дня дівчата!!! Натрапила у цю темку,я з франківська.у Трускавці буваю у гостях дватри рази на рік,у мене там живуть друзі.Батьки працюють у санаторії,а донька у турфірмі.може підібрати будь який санаторій,віллу,гостинницю чи приватний сектор.якщо когось цікавить  то відповім у приват,щоб не було як реклама.

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #29 : 12 Липень 2014, 18:26:06 »
Цитувати
це теж якесь джерело з лікувальними властивостями води
То джерело Юзя, в ньому вода з гліцерином, пити не рекомендують, водичкою відпочиваючі вмиваються. Я зі своєю сухою чутливою шкірою навіть взимку вмивалась біля джерела і хоч би що, завжди ще з собою набираю як додому їду. Я в Трускавці разів 7 напевно була, ото вже три роки не їздила і недавно думала що хочеться поїхати, Нафтусі попити.
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #30 : 12 Липень 2014, 18:32:16 »
І ще з того джерела Юзя беруть водичку на виробництво кремів, які продають в Трускавцях. Купляла як сувенір, крем для обличчя та ніг-то мені сподобався. Ціна 1 рік назад була близько 30 грн за 1 крем. На ньому так і пише крем Юзя.

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #31 : 12 Липень 2014, 18:45:41 »
так, так, у Львові здається роблять косметику Юзя.
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #32 : 05 Листопад 2014, 00:26:18 »
І нам з нашими солями мабуть треба туди завітати

Offline Романна

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 1 рік 2 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Романна
« Reply #33 : 05 Листопад 2014, 14:11:44 »
була там декілька разів. місто-санаторій. парк красивий. кругом міста багато озер, неподалік є табори. грибочки є де позбирати)))