Автор Тема: Розважальні заклади Івано-Франківська  (Прочитано 124360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Re: Розважальні заклади Івано-Франківська
« Reply #34 : 26 Квітень 2012, 19:25:20 »
може власники помінялися і сервіс покращився :) я трішки знаю теперішніх власників, вони раніше орендували інше приміщення, то їжі було вдосталь d104 може це через те, що вони були орендарями на фірмі, в якій я працювала і перед шефом не могли показувати себе з гіршої сторони d30

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #35 : 26 Квітень 2012, 20:01:49 »
Цитувати
Там з четверга по неділю святкують весілля увесь "весільний сезон". Я думаю це про щось свідчить.
В нашому весільному місці це точно не показник, в сезон навіть самий отстойний ресотран на вихідні зайнят весіллям  d112.
Я за Гармонію чула багато негативних відгуків, але я дуже прискіплива в цьому плані, по справжньому мені не подобаєтся ні один заклад, в нас ресотранна справа на дуже примітивному рівні  d141, там де більш менш гарний не сільскій інтерєр, так кухня відстій, там де кухні більш меньш то інтерєр ніякий, або вже ремонту потребує  d111. Не супер, але достойними вважаю "Надію" для банкетів великіх, обслуговування на нормальному рівні, кухня також не ідеальна але їстивна. Гарно тримаєтся до сих пір "Десятка". "Вальяж" по кухні мені там смачніше за все у місті, але вже можно було б ремонт якись зробити - бо дівани вже таки засалені  d128. "Пінта" і "Парк готель" дуже радують на банкетах - смачно! Але коли приходишь в індивідуальному порядку - то кухня взагалі їсти не можливо, вже кучу разів  відмовлялась від принесеної їжи. Дуже мені не сподобався "Станіславській двір" - несмак страшний  d16, просто село, кухня відповідна - все якесь жирне, пересмажене, просте, взагалі не смачне. Піцу гарну взаглі ніде зїсти, спочатку непогану робили в більярдній Бетфорт, але і там якось зіпсувалась з часом. "Цукерня" побобалєтся, але вже пару разів билі несвіжі торти і не дуже гарно вони поступили з Пасками в цьому році, на вітрині стояли одні, а продавали вже не такі гарні - там раз в 10 менше було присипки (в минулому році так не було).

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #36 : 26 Квітень 2012, 20:39:59 »
Цитувати
В нашому весільному місці це точно не показник, в сезон навіть самий отстойний ресотран на вихідні зайнят весіллям
З цим можу посперечатись, ми ресторан шукали за місяць. То вибирали серед 5 варіантів.

Цитувати
АЛЕ!!!Їжа почала закінчуватись через годину.Нічого не доносили,те , що було на столі , те і було;
А це як так? Скільки замовили стільки й принесли. Хтось мав за цим стежити і питатися чому так.
Все, більше нічого не писатиму. Залишаюсь при своїй думці.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #37 : 26 Квітень 2012, 20:49:45 »
Цитувати
АЛЕ!!!Їжа почала закінчуватись через годину.Нічого не доносили,те , що було на столі , те і було;
А це як так? Скільки замовили стільки й принесли. Хтось мав за цим стежити і питатися чому так.
ну, як як. Все, що було на столі, те і почало їстися, нічого не доносили, ні гарячого , нічого. Донесли і то крізь зуби, нами куплені фрукти. Не знаю, не ображайтесь, може там змінилась ситуація. А хто слідкуватиме за тим, в нас було свято. А вже коли випускний, ніхто не хоче нічого вияснювати, то ж не весілля, всі веселяться...Про що мова. Але те, що запамятала , те і пишу.Вибачте, якщо когось ображає це, може у вас там приємні спогади.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #38 : 26 Квітень 2012, 20:52:03 »
Цитувати
та чого ми тут ділимось просто думками - комусь подобаєтся, комусь ні - це природньо. До того ж до свадебного ресторана зовсім інші вимоги ніж до того де празднуютьДень Народження. наприклад я  б із задоволенням святкувала весілля в Пасажі, а ось так пійти з друзями туди посидіти то дуже його не люблю - не подобаєтся взагалі  d112

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +444/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #39 : 26 Квітень 2012, 21:01:27 »
Я була в Гармонії минулого року на ДН, то мені сподобалася і кухня, і обслуговування.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #40 : 26 Квітень 2012, 21:12:47 »
В мене в Гармонії був випускний, то мені не сподобалося, дуже все якесь біднувате, кухня несмачна, обслуговування ніяке і інтер"єр зовсім не подобається d104

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #41 : 27 Квітень 2012, 07:57:55 »
розважальні заклади-це моя слабість :)
якось до знайомства з чоловіком я так не переймалася вибором місця відпочинку, найголовніше було компанія, а ще так як я вчилася в Одесі, то там в принципі ця сфера розважальна добре розвинута ..
а як познайомилася з чоловіком, то мене затянуло, бо ми зустрічалися рідко, в різних містах України , і, звичайно, що відвідували при цьому купу ресторанів, кав"ярень.

Так от порівнючи, дійсно у Франківську немає  ресторанів, які поєднували в собі багато критеріїв високого рівня обслуговування, але це, напевно, тому, що люди тут досить такі родинні, що проводять багато подій в колі родини, і це дуже добре z4
, але лишаються такі гуляки як я, які бродять в пошуках де б попити доброї кави і нормальна кухня

Так от я вже все відвідала давно в районі Пасічної, щось мене нічого не вразило, може хіба те, що хоча б в Вулику є нормальний дит. майданчик і ми з чоловіком можемо спокійно сидіти, поки дитина в пісочниці сидить.

центр, мені добра кава в Репризі і Цукерні, ще впринципі, для кавоманів "Говорить Івано-Фрнаківськ і ще можна випити капучіно в Цинамоні

трикотажка, щось теж мене не вражає, хіба, що "Парк Готель"(якщо він відноситься до трикотажки, а не центру), то там дійсно норамальна кухня для банкету, але риба міні їх не подобається d112 і м"ясо деколи ніби теж перетримане як на мене d112

а ще "Дикий Захід" мене дивує завжди тим, що я там з Юрою майже завжди єдині відвідувачі :), просто ми ж заходимо вдень, кухню їх не пробувала

Offline tana255

• Любіть у коханні, в труді, у бою, як пісню, що лине зорею... Всім серцем любіть Україну свою,- і вічні ми будемо з нею!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #42 : 30 Червень 2012, 15:09:36 »
Цитувати
Ще подобається Колиба в с.Чорнолізці -  "Козацький острів" , хоча колиба знаходиться в селі - 25км від Івано-Франківська, але на мою думку вона незрівняється ні з однією колибою м.Івано-Франківська. Чудова природа, хороший колорит та дизайн, низькі ціни, смачна кухня, привітний персонал, а в решті самі перегляньте, тай зацініть...

Абсолютно згідна, робили там святкування. Була приємно здивована  z4 Із задоволенням поїхала б туди знову  :)

Offline Іриска1984

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Сама щаслива Мамуся
    • Награды
« Reply #43 : 08 Липень 2012, 22:02:28 »
в малявок скоро рочок і незнаєм де вибрати справляти..може хтось десь справляв і дуже сподобалося і щось порадити нам

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #44 : 12 Липень 2012, 12:36:54 »
Цитувати
Ще подобається Колиба в с.Чорнолізці -  "Козацький острів"
І ми там були недавно,нам дуже сподобалось,а особливо дітки були задоволені z4

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #45 : 12 Липень 2012, 12:41:17 »
а як вам аква-парк

Offline sawa3010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #46 : 04 Серпень 2012, 09:36:05 »
В мене про Парк готель залишились абсолютно негативні враження,в нас там був корпоратив.Їжа несмачна,м,ясо пересмажене,картопляне пюре з марагарином,вершки хімічні з пляшки,єдине що можна було їсти це салат Цезар.Постійно грала ужасна музика поки не заплатили музикантам,потім нас вигнали бо закриваються,чекали в холі сказали теж йти бо люди сплять в готелі,а ми не люди,при тому що заплатили купу тисяч d128 жах повний

Offline sawa3010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #47 : 04 Серпень 2012, 09:37:08 »
Смачно дуже,єдине що шумно це в Десятці z4 Також непогано в Надії,готують смачно.

Offline Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #48 : 04 Серпень 2012, 19:22:23 »
а ми з чоловіком любим Пеперончіно і Аркан. каву - в Репризі. гофри - чудові в Мануфактурі, але дуже часто немає місць. в Цинамоні були - наче непогано, але якось трохи вже занехаяно, хоч і недавно відчинились. Десятку не дуже любим за пихатість персоналу, і ще нам нещастило з залом для некурящих, але часом відвідуєм. Пінта-паб - смачні ковбаски з капустою і взагалі мені до вподоби, але цей футбол  :) . Піцерія Флоренція - не знаю, друзі в нас в захваті, а нам - нічого особливого, але для різноманіття годиться. ще дуже любим Фокаччо, їхня лазанья - ням-ням.
вкрай не люблю Цукерню (погане перше враження, яке, як відомо, важливе) і Кімбо (за накуреність і офіціантів).

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #49 : 05 Серпень 2012, 12:43:39 »
Цитувати
вкрай не люблю Цукерню
А а її "фанат" - майже завжди туди заходжу, коли в місті! d112 z4
Кожному своє d112

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #50 : 05 Серпень 2012, 12:57:44 »
обожнюю "Десятку"там справді дуже смачно,дешево і великі порції....рідко буваю в кафе,але там мені затишно...ще б хотіла в колибі десь за містом відпочити,але це для мене поки мрія..