Автор Тема: Дитячі центри раннього розвитку.  (Прочитано 29374 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline midsummerАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Дитячі центри раннього розвитку.
« : 29 Травень 2012, 17:11:53 »
Склалась така ситуація, що моя дитина цього року не потрапляє у державний дит. садок. Але так як я не прихильник сидіння вдома, то постало питання куди віддати дитину хочаб на пів дня. В інтернеті знайшла деяку інформацію про садочки неповного дня ("Знайка", "Капітошка", "Чомусик", "Смйлик", "Маленький Енштейн", "Барвисті цяточки", "Індиго" та приватна школа-садок "Перша ластівка"). Хотілось би почути думки від вас матусі, можливо хтось водить своїх  діток у такі заклади і може поділитись інформацією. Цікавить усе від матерільної бази до цін. Але дуже прошу, не цитуйте інформацію просто з інтернету, хочеться почути достовірну і перевірену інформацію.

дитячі центри раннього розвитку

Сказали спасибо: kiber.zljy4ka

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] ось тут є про садок "Перша ластівка"

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ходили кілька раз в Зернятко, але малюк тоді ще був геть маленький, сподобалось, та мені трошки задалеко, там гарно, чистенько, дуже багато розвиваючих іграшок, є заняття для діток різних вікових категорій, в тій групі що ми були на занятті 5-6діток.Думаю що для того щоб дізнатись більше інф. треба взнавати безпосередньо в кожному садочку. Так наприклад, якщо одне заняття коштує наприклад якусь фіксовану ціну, то коли купляти абонемент на місяць буде дешевше, це відноситься думаю до всіх приватних сад. Ще була в Версалі така стаття Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ми ходили рік у "смайлик" платили за 2 години в тиждень 160 грн в групі дуло 6-8 дітей. Мені і дитині сподобалося, донечка дуже задоволена, до кожної дитини стараються знайти підхід і зацікавити. Якби хоч 4 години кожний день і це коштувало гривень 500 , я б з радістю платила б такі гроші і спокійно залишала дитину, але нажаль такого немає

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
наскільки я розумію, то у всіх перерахованих садочках, крім Першої ластівки заняття діток з мамами, а в Першу ластівку дитину водили мої родичі, то задоволені дуже, але ще років 2 назад, це коштувала десь 2 тисячі в місяць, зараз не знаю

Offline Волошкова

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • З дітьми вчуся радіти кожному дню
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Ми ходимо в Чомусик. Дуже задоволені.Зранку заняття від 10 до 12.30.Гарна вчителька Людмила Володимирівна. Можна ходити кожного дня, а можна 2 рази в тиждень. Діти ліплять , вирізають і малюють, ще є трохи англійської, вправи на логіку. Нам подобається і ходити близенько.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В зернятку є також заняття без діток, але трішки старших, бо бачила як пор них батьки приходили, вони здається там і їдять

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
наскільки я розумію, то у всіх перерахованих садочках, крім Першої ластівки заняття діток з мамами
Ні в тому то й річ, садок неповного дня вбачає заняття з дітьми без батьків до обіду (13 год.) Завтра займусь обдзвонюванням вищеперерахованих закладів. Коли буду мати якусь вичерпнішу інформацію, поділюся з вами.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
В зернятку є також заняття без діток, але трішки старших, бо бачила як пор них батьки приходили, вони здається там і їдять
Скажіть будь-ласка, а де саме цей заклад знаходиться?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Отже звітуюсь як і обіцяла. Можливо ця інформація буде корисною не тільки для мене.

"Капітошка" Володимира Влекого 10. Заняття з 10-13 год. абонемент на місяць 5 разів на тиждень 750 грн., 3 рази на тиждень 500 грн., 2 рази на тиждень 350 грн.

"Чомусик" Бельведерська 50. Заняття з 9.30-12.30 абонемнет на місяць 5 разів на тиждень 700 грн., 3 рази на тиждень 550 грн., 2 рази на тиждень 400 грн.

"Смайлик" Вовчинецька 30. Група за програмою мотесорі 1900 грн. 5 разів на тиждень по 4 години

"Барвисті цяточки" Довженка 27 Г. Заняття з 10-14 год. Абонемент на місяць заняття 5 разів на тиждень 850 грн.

Приватний школа-садок "Перша Ластівка" Биха 10. Група з 9.00-18.30 з 4-х разовим харчуванням 1500 грн. Можливе перебування дитини до обіду, тоді відповідно ціна зменшується.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +481/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
"Перша Ластівка" Биха 10. Група з 9.00-18.30 з 4-х разовим харчуванням 1500 грн. Можливе перебування дитини до обіду, тоді відповідно ціна зменшується.
Цікаво було би почути якісь реальні відгуки про цей садок.Чи дійсно там хороші умови для дітей і чи там так само є якісь черги чи можна без проблем попасти d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
ам так само є якісь черги чи можна без проблем попасти
Говорила з директором по телефону, казала прихиди, бо запис у групи відбувається зараз. На рахунок черг, я так зрозуміла, що черг немає, але групи обмежені по кількості дітей. Цього року створюються групи для діток 3-х і 5-ти років, для 4-х річних діток груп цього року нема. Відгуки я чула хороші за цей садок, але ціна досить кусюча, а так як я на даний час без роботи, то особисто для мене це дорогувато і на даний момент без гострої потреби. Тому поки зупинила свій вибір на "Барвисті цяточки", поряд з домом і ціна біль-менш.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
в мене родичка туди водила дитину, то задоволена (це я про Першу ластівку), а зараз ходять в школу ту ж, але, звичайно, що треба розуміти, що там діти дуже заможних людей

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Чула хороші відгуки за Барвисті цяточки і Чомусик, знайомі водять дітей, Смайлик ніби теж вже з репутацією і хороший :)

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Барвисті цяточки це колишнє Зернятко

Offline Максіта

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
доброго вечора, а де той чяомусик знаходиться, може маєте номер тел.?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Максіта

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Але той, що на молодіжні.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]