Голосування

Зараз у вашому щоденному гардеробі більше:

штанів, джинсів
135 (50.6%)
спідниць, суконь
68 (25.5%)
порівну
64 (24%)

Всього голосів: 266

Автор Тема: Спідницям - Так!?  (Прочитано 41667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Re: Спідницям - Так!?
« Reply #51 : 31 Травень 2012, 16:40:46 »
мої друзі колись теж вважали моїм пунктиком часте ходіння в спідницях, чомусь в нас дійсно це сприймається саме так d112

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #52 : 31 Травень 2012, 16:51:39 »
спідниці, сукні, сарафана - все це повинно бути в гардеробі жінки, але не так як пише автор статті повністю відмовитись від штанів. це як на мене маразм чистої води! так кажуть особи з катастрофічними фігурами, котрі під тими льолями сарафанами до підлоги можуть сховати свої форми, котрим далеко до sexi. читаючи статтю я дійшла до висновку що якщо жінка дівчинак одягає штани то це в ній перемагає чоловік. Тоді ідучи шляхом цієїж авторки, якщо хлопчика хрестять в такій сорочечці довгій, до п"ят то що ми закладаємо в нього жіночність? тобто свідомо підштовхуємо в ряди нетрадиційної орієнтації? та це ж вибачте але клініка Кащенко прогули пише

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #53 : 31 Травень 2012, 17:23:33 »
Я, на-жаль, в спідницях ходжу рідко :(Влітку рідко їх одягаю, бо дуже погано засмагаю, а з голубими ногами ходити не хочу (в колготи себе запхати в спеку не можу)d141 А взимку мерзну страшенно. Під штани завжди колготки одягаю!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #54 : 31 Травень 2012, 17:47:57 »
о, ця тема для мене, бо я НЕНАВИДЖУ спідниці  d27 в універі мала пару штук, першу спідницю купила на захист курсової, бо викладач мав пунктик, що "дівчина має бути у спідниці" і перші 20 балів клав за вигляд ;) Мала ще довгу спідницю, вдягала на хрестини і ще на якісь там свята інколи. А дотепер не лишилося жодної, ще маю якихось там пару платтів вечірніх (котрі вже треба десь діти) і одне тепле плаття. І навіть не тягне. Я ніби не грубасик, але мене все рівно напрягає оте відчуття стегон чи капронів, вічно переживаю чи десь стрілка не пішла... Взагалі може я б відважилася на якийсь максі-сарафанчик, тут СП було, але я так толком нічого і не вибрала, хоч вони і непогані були. Ну і дежурну чорну спідницю таки треба придбати, але якось в мене зараз на порядку денному трохи інші витрати  d130
По жіночність не знаю, особисто я себе набагато більш жіночно в брюках відчуваю  z4, а в спідниці як в чужій шкурі дуже невпевнена і скована.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
« Reply #55 : 31 Травень 2012, 17:52:44 »
Я спіднички не дуже люблю - ну тобто вони мені не дуже підходять, а от сукенки обожнюю. Завжди хожу влітку і на усілякі свята в сукенках. Але зараз коли гуляю з малим - то весь одяг спортивний абсолютно, тільки парадний - це плаття. Зараз подумую над покупкою не дешевого плаття-максі  z4

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #56 : 31 Травень 2012, 18:09:17 »
класна тема,дає повід для роздумів.... хочеться і справді перерити гардероб і витіснити з нього штани,бо їх в мене набагато більше як спідниць і плать... але то є правда,коли навіть в хаті одягаєш сарафанчик , а не штани,то і бажання робити хатню роботу зростає...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #57 : 31 Травень 2012, 18:11:15 »
Та і я в платті себе зовсім інакше почуваю. Хоч зимою я все одно перевагу надаю штанам і хто б мені що казав, в них тепліше d27

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #58 : 31 Травень 2012, 18:20:36 »
Стаття - бомба! І саме так потрібно подавати такі речі, бо самонастрой - то багатого варте! z4 Цілком згідна з думкою, що в штанах (особливо бедровках в обліпон) відчуваєш себе сексуальною, але от в сукці - жіночною, навіть якщо сукня міні і в обліпон - то жіночною і сексуальною z3 Стосовно того, що пахне всідками Єгови - значить, то не Ваше, значить над такими речами не замислюєтесь і не вірите в силу думки і в те, що людина сама керує своїм життям через свої бажання і бачення, і, або дойдете до цього, або ж ні (швидше ні, ніж так, бо не хочете над цим задуматись і зрозуміти). Такі речі важливі і дісно впливають на долю людини, яка вірить в силу таких "дрібниць", з яких і складається все наше життя ;)
Щодо мене, то я лблю сукні, любл спідниці, сарафани, але ж і шорти, штани таож люблю, відмовитись не відмовлюсь, але ловитиму себе на тому, що жіночнішою буду ніколи не завадить ;)

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
« Reply #59 : 31 Травень 2012, 18:23:21 »
А я люблю зимою в плотних капронах ходити, сукенці до коліна і дубльонці до коліна - ну і чобітки - зовсім не холодно  z4

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #60 : 31 Травень 2012, 18:23:32 »
мені здається що  справа не в спідницях чи штанах - коли ти себе відчуваєш жінкою, то ти ів мішку будеш нею ;) ;) ;), справа в психології :) :) :)

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #61 : 31 Травень 2012, 18:41:13 »
Так тут, власне, і мова про те, що в спідниці чи сукні більш жіночно виглядаєш і ти сама і всі навколо сприймають тебе жіночнішою - від цього і результат ;)

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #62 : 31 Травень 2012, 19:49:22 »
додала голосування, цікаво яка буде статистика (прошу відповідати чесно і те, що було до прочитання статті  d27)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #63 : 31 Травень 2012, 22:34:43 »
Цитувати
Тоді ідучи шляхом цієїж авторки, якщо хлопчика хрестять в такій сорочечці довгій, до п"ят то що ми закладаємо в нього жіночність?
Неллі то дуже і дуже древня наука, яка до того ж вже продульована у всіх релігіях і підтвержена всіма езотеріками, навіть моя тітка, котра професійний астролог і спеціаліст по причино-следственним звязкам колись мені те саме говорила про джинси і брюки. просто не треба до всього відноситись фанатично - справа лише в тому що переважає в гардеробі. Але все з цього і починаєтся, вона теж не в один день від брюк відмовилась!!! вона поступово вводила в свій гардероб сукні і юбки - бачила результат, продовжувала і коли в неї вкінец зносились останні джинси вона просто зрозуміла, що може нові і не купляти - бо веліколєпно обходится без них!
І всье. не треба тут шукати секту.
Невже ти не бачишь, наскільки стало в світі багато жіночних чоловіків і мужніх жінок? І що то щастя багато комусь принесло? то чого так агресивно до цього відноситись? Зараз жінки реально 80% часу в брюках, дехто навіть більше! Просто спробувати меньше носити брюк!
Цитувати
Стосовно того, що пахне всідками Єгови - значить, то не Ваше,
Я хотіла якось тему створити по аюрведі, типу як в Юлі по позитивній психології, але зараз вже бачу як це сприймется  d30. Бо там як прочитати які обовязки у жінки - то точно мене помідорами закідають  d27

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #64 : 31 Травень 2012, 22:39:25 »
Цитувати
мені здається що  справа не в спідницях чи штанах - коли ти себе відчуваєш жінкою, то ти ів мішку будеш нею   , справа в психології
це не зовсім так!
Біоенергетиками доведено що наш одяг наша зачиска і т.д. все впливає на нашу ауру і відповідно на відчуття , характер і долю.

Дівчат в нас такий регіон що я думаю всі вірять в магію, а що це як не та сама енергетика?

Але тут реально не треба плутати наслідки і причину. Не можна сказати, що по справжньому жіночна жінка може бути завжди в брюках, бо головне що в неї всередині! Справа в тому, що якщо жінка реально зсредеини по справжньому жіночна вона просто не хоче постійно носити брюки!

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #65 : 31 Травень 2012, 22:46:18 »
я сьогодні у звязку з цією темою думаю ось над яким питанням :

жінки стали "мужніші" бо світ став сильніший, він нас заставив вдягти штани. чи це наш вибір і наші штани зробили світ таким?.. d130  d130 d130

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #66 : 31 Травень 2012, 22:52:07 »
Цитувати
чи це наш вибір і наші штани зробили світ таким?..
Я думаю, що як раз так, бо чоловіки стали слабкими,  саме з того моменту як жінки стають сільніші,  а чим дальше тим ще більше, жінка вже повністю незалежна, вже і дитину може без чоловіка народжувати і який результат???? чоловікам массово почали подобатись чоловіки  d30
Де в нас зберегаєтся нерівність ? На Сході, в мусульманських країнах. Багато ви там гомосексуалістів бачили? Чи чоловіків які своїх жінок на заробітки відправляли? Чи згвалтованих дівчат? Безумновно там є свої дууууже великі мінуси! але такий зараз наш світ - весь в крайностях! А треба для себе для своїй родини шукати як раз золоту серединку  :)

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #67 : 31 Травень 2012, 22:57:38 »
я розумію, Іванка про що ти пишеш і про що писалось в статті. я вловила настрій і мені нічого доводити непотрібно. далі вже потрібні свідомі дії , можливо якийсь певний період в житті для мене  d3 d3 d3