Автор Тема: Мамусі на замітку :)  (Прочитано 8007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Galka11Автор темы

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Мамусі на замітку :)
« : 06 Червень 2012, 13:53:36 »
Буває що у побуті стикаєшся з різними нюансами та питаннями, на які незнаєш відповіді, і тоді  на допомогу приходить Його Величність Інтернет. Всезнаючий дядько Google, за кілька секунд (за умови, що не зависає комп та не глючить нет  z5) дасть відповіді на всі питання.
 От і я шукаючи потрібну інформацію, створила такий собі записничок. Можливо дана інформація стане комусь у пригоді.  
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
Re: Господині на замітку :)
« Reply #1 : 06 Червень 2012, 14:00:09 »
Значення знаків на лейблах одягу. На замітку!

1. Ручне прання.
2. Прання заборонено.
3. Тільки ручне прання при максимальній температурі 30 градусів, не терти не віджимати.
4. Ручне або машинне прання при температурі не вище зазначеної.
5. Ручне або машинне прання. Уважно дотримуйтеся зазначеної температури, не піддавати сильній механічній обробці, полоскати, переходячи поступово до холодної води, при віджимі в пральній машині ставити повільний режим центрифуги.
6. Дуже делікатне прання у великій кількості води, мінімальна механічна обробка, швидке полоскання при при низьких оборотах.
7. Дозволена прання з відбілювачами, що містять хлор. Використовувати тільки холодну воду, стежити за повним розчиненням порошку.
8. При пранні не використовувати засоби, що містять відбілювачі (хлор).
9. Дозволено гладити.
10. Дозволено гладити при максимальній температурі 110 градусів. Ті ж правила зберігаються для синтетичних волокон: нейлон, поліестер, ацетат та інші. Використовувати тканинну прокладку, не користуватися парою.
11. Дозволено гладити при максимальній температурі 150 градусів. Припустимо для вовни і змішаних волокон з поліестером і віскозою. Використовувати вологу тканину.
12. Дозволено гладити при максимальній температурі 200 градусів. Припустимо для льону та бавовни. Можна ледь зволожити виріб.
13. Тільки суха чистка.
14. Суха чистка з будь-яким розчинником.
15. Чистка тільки з вуглеводнем, хлорним етиленом і монофтортріхлорметаном.
16. Чистка з використанням тільки вуглеводню і тріфтортріхлорметана.
17. Чистка тільки з вуглеводнем, хлорним етиленом і монофтортріхлорметаном при обмеженому додаванні води, контролі за механічним впливом і температурою сушки.
18. Чистка тільки з вуглеводнем і тріфтортріхлорметаном при обмеженому додаванні води, контролі за механічним впливом і температурою сушки.
19. Дозволено віджимати і висушувати в пральній машині.
20. Не дозволено віджимати і висушувати в пральній машині.
21. Висушувати при теплій температурі.
22. Висушувати при гарячій температурі.
23. Після віджимання дозволена вертикальна сушка.
24. Сушити без віджимання.
25. Сушити на горизонтальній поверхні.

Загальні поради:
• У пральній машині прати вироби з натурального шовку необхідно в делікатному режимі, з використанням спеціальних мийних засобів для шовку, при температурі до 30 ° С, без попереднього замочування і використання відбілювачів. Можливе використання ополіскувачів або пом'якшувачів тканини.
• При ручному пранні шовкову тканину не слід терти руками або щіткою, а так же викручувати.
• Полоскати шовкові вироби необхідно в теплій воді, при температурі 20-25 ° С. При цьому у воду можна додати трохи оцту - це освіжить колір виробу.
• Сушити шовкові вироби необхідно в тіні або в приміщенні. Шовк не можна сушити на сонці, батареях або поблизу опалювальних приладів.
• Прасувати шовковий виріб необхідно поки він ще вологий, з вивороту, помірно гарячою праскою, не змочуючи тканину в процесі глажкі.

Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #2 : 06 Червень 2012, 14:06:32 »
Коди Е на продуктах харчування

Код «Е» на продуктах харчування означає присутність тих чи інших харчових добавок в них. Причому, багато хто з таких добавок можуть завдати шкоди нашому організму. Ось і потрібно не просто дивитися на термін придатності продуктів і склад, а й уміти розшифровувати коди, щоб убезпечити себе і своїх близьких від небезпечних добавок.

Е100-199 - барвники

На жаль, барвники присутні в багатьох продуктах харчування, при цьому особливо шкідливі червоні і жовті барвники. Вони можуть викликати алергію - кропивницю. Це, наприклад, тартразин - Е102, кармін - Е120. Ці барвники використовують в кондитерських виробах, морозиві, газованих напоях.

Також не рекомендується купувати продукти з добавкою Е124. Вона провокує приступи астми. А барвники під кодами Е171-173 можуть призвести до захворювань печінки і нирок.

Е200-299 - консерванти

Особливо слід уникати продуктів з кодами Е250 і Е251. Це нітрит і нітрат натрію - отруйні токсичні речовини. На жаль, ці консерванти донині використовують у виробництві. Наприклад, саме вони надають копченостям і ковбас їх апетитний рожево-червоний колір.

Нітрит і нітрат натрію надають канцерогенний ефект на організм людини, тому можуть викликати рак, не кажучи вже про алергію, головного болю та печінкових кольках. Але можна зменшити шкодочинність дії нітриту і нітрату натрію та забезпечити їх максимальний висновок з організму. Для цього потрібно їсти ковбасу разом з овочами.

Консерванти Е230, Е231 і Е232, які використовуються при обробці фруктів (завдяки їм фрукти місяцями не псуються) і додаються в консерви, є не що інше, як фенол, який, потрапляючи в наш організм в малих дозах, провокує рак, а у великих - є чистим отрутою. Крім того, Е231 і Е232 шкідливі для шкіри. Е270 - молочна кислота - небезпечна для дітей і для людей з лактозною недостатністю.

Е300-399 - антиокислювачі

Такі добавки регулюють процеси окислення в продуктах, оберігають їх від зміни кольору. Дія антиокислювачів схоже на дію консервантів. Слід врахувати, що людям, що страждають астмою або схильним до алергії, взагалі не можна вживати добавки ЕЗП, Е320 і Е321. Дві останні входять до складу деяких жувальних гумок. А ЕЗН є в йогуртах, кисломолочних продуктах, ковбасних виробах, вершковому маслі, шоколаді. А добавка Е320 шкідлива ще й тим, що підвищує вміст холестерину в організмі.

Е100-199-фарбники.

Е 102 Е 103 Е 120 - викликають алергію - кропив'янку, заборонений в ряді країн;
Е 123 - дуже небезпечний, сприяє виникненню онкологічних захворювань;
Е 124 - провокують напади астми;
Е 152 - раконебезпечний,заборонений;
Е 160 - небезпечний,шкідливий для шкіри;
Е 171-173 - призводять до захворювань печінки і нирок.

Е200-299 - консерванти.

Е 250 Е 251 - викликають рак, алергію, головний біль, печінкові коліки;
Е 230-232 - провокують розвиток раку;
Е 231-232 - шкідливі для шкіри;
Е 270 - небезпечний для дітей і людей з лактозною недостатністю.

Е300-399 - антиокисники.

Е 311, 320, 321 - викликають алергію і напади астми, підвищують холестерин в організмі.

Е 400-499 - стабілізатори.

Е 407, 447 - викликають захворювання печінки і нирок;
Е 461-466 - захворювання шлунково-кишкового тракту;
Е 421 - дуже шкідливий для зубів.
Е 450 - сприяє розвитку остеопорозу.

Е 500-599 - емульгатори.

Е 508-512 - викликають розвиток раку.
Е 510, 513, 527 - негативно впливають на печінку, можуть викликати сильний розлад шлунку.

Е 600-699 - посилювачі смаку.

Е 621 - надає несприятливу дію на сітківку ока, викликає головні болі, підвищене серцебиття, слабкість в м'язах.

Е 900-999 - піногасники, розпушувачі.

Е 951 - викликає утворення злоякісних пухлин, алергію, головний біль, депресію.
Е 952 - провокує ниркову недостатність.

Нешкідливі добавки.

Е 100, Е 300, Е 326, Е 406, Е 440

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #3 : 06 Червень 2012, 14:20:28 »
Таблиця мір і ваги
Підказка: якщо в рецепті вказано, скажімо, «60 г борошна», і ви хочете дізнатися, скільки це буде столових ложок, потрібно ці 60 г поділити на 30 (кількість грам в одній столовій ложці борошна пшеничного, див. таблицю) — тобто, 2 столові ложки. Аналогічним чином можна розрахувати кількість склянок певного продукту, чайних ложок або штук. 

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #4 : 06 Червень 2012, 14:35:06 »
Виставляю ще раз табличку, тут ніби краще видно

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #5 : 06 Червень 2012, 14:37:14 »

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #6 : 07 Червень 2012, 09:04:44 »
Завязуємо чоловікові краватку

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #7 : 07 Червень 2012, 09:23:42 »
Нашим діткам на радість  :)

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #8 : 07 Червень 2012, 09:28:16 »
Вчимося малювати разом з дітками

Offline Svetka

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #9 : 29 Червень 2012, 00:03:12 »
корисна інформація, особливо таблиця мір z4

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
Re: Мамусі на замітку :)
« Reply #10 : 19 Серпень 2012, 22:46:05 »
Я собі роздрукувала і ношу в гаманці, щоб можна було в магазині подивитися

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #11 : 20 Серпень 2012, 13:08:38 »
А мені сподобалось, як зав"язувати краватки! Правда, я ще ніколи цього не робила d100

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #12 : 20 Серпень 2012, 13:37:36 »
Цікава інформація, від мене +
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #13 : 27 Серпень 2012, 20:13:38 »

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #14 : 30 Серпень 2012, 21:36:35 »
Боремося зі слідами дезодоранту.

Сухий дезодорант - практична річ з одним маленьким мінусом - на одязі залишає сліди, які пральний порошок не бере. Що допоможе? Спробуйте такі засоби:

1. Звичайне коричневе господарське мило, прати в гарячій воді. Можна попередньо нанести кашку з мила і почекати, після цього прати з милом.
2. Дитяче мило.
3. Спеціальний засіб для плям від дезодоранту (і такі бувають).
4. Засіб для миття посуду.
5.  "Vanish". Налити трохи на суху пляму, почекати 10-15 хвилин, потім прати як звичайно, можна з з засобом для виведення плям.
6. 1 чайну ложку солі і 1 чайну ложку нашатирного спирту розчинити у воді, обробити плями, а потім прати, як зазвичай, у порошку, але додавши чайну ложку нашатирного спирту.

І зрозуміло, чим швидше ви виявите, що дезодорант залишає плями, тим більше шансів врятувати річ. Як варіант - змінити дезодорант.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #15 : 15 Жовтень 2012, 10:18:19 »
З чого роблять ковбасу?
Мало хто замислюється над тим, як і з чого робиться ковбаса. Але практично кожний з нас дбає про те, щоб цей продукт був у холодильнику. А може дарма? ..

Виявляється, ковбасу можна робити з чого завгодно. Таку ось хитру технологію вже давно винайшли на Заході. Все дуже просто: береться 20-22 відсотка води, 12 відсотків сої і додається в м'ясо. Плюс, звичайно, синтетичний ароматизатор смаку і запаху.
Знавці стверджують, що за допомогою західних технологій ковбасу можна робити мало не з туалетного паперу.

Сосиски в полімеpной оболонці містять:
45% - емyльсія;
25% - соєвий білок;
15% - пташине м'ясо;
7% - пpосто м'ясо;
5% - мyка, кpахмаль;
3% - смакові добавки.

Саpдельки:
35% - емyльсія;
30% - соєвий білок;
15% - пpосто м'ясо;
10% - пташине м'ясо;
5% - мyка / кpахмаль;
5% - смакові добавки.

Ковбаса ваpена:
30% - пташине м'ясо;
25% - емyльсія;
25% - соєвий білок;
10% - пpосто м'ясо;
8% - мyка / кpахмаль;
2% - смакові добавки.

Деякі пояснення:
Емyльсія - шкіра, сyбпpодyкти, відходи мясовиробництва - все це перемелене і зварине до стану світлосірої кашки.
Пташине м'ясо - склад цього пpодyкту до кінця з'ясувати не вдалось, оскільки пpиходит воно на склад в плоских і шиpоких коpобках типу окоpочкових, однак всередині знаходиться монолітний бpикет сіpувато-pозового кольору.
Пpосто м'ясо - в переважній більшості - англійська бpикетована свинина. Звідси виникає питання - а де наше?
Мyка / кpохмаль - кyкypyдзяна / каpтопляна мyка і кpохмаль. Дуже часто буває некондиція.
Смакові добавки - згущувачі, барвники, «смак м'яса», консеpванти, сіль, цукор, пеpець.
Зіпсоване м'ясо чи ковбаси на м'ясопереробних комбінатах піддають знезараженню хімічними реактивами і вторинній переробці.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #16 : 15 Жовтень 2012, 10:48:02 »
Натуральні дезодоранти

Кращий спосіб утримувати приємний і свіжий запах - регулярно мити своє тіло. В крайньому випадку ви можете скористатися екологічними безпечними засобами, які ви легко можете зробити самі.
1. Харчова сода
Замість дезодоранту використовую звичайну питну соду. Розводжу 1/2 чайної ложки на склянку води і просто за допомогою ватного тампона протираю ті місця, які сильно пітніють. Потіє від цього не менше, але запаху немає. У спекотну погоду повторюю процедуру кілька разів.
Питна сода: після душу взяти на палець трохи питної соди і злегка втерти в область пахв.
2. Масла
Капніть по парі крапель якого-небудь з антисептичних масел (бергамот, іланг-іланг, кедр, лаванда, ялівець, фенхель, ялиця, евкаліпт, сосна, гвоздика, чебрець, м'ята, розмарин, полин, герань, чайне дерево) в місцях, де зазвичай з'являється неприємний запах. Зауваження: у випадку, якщо ви - вагітні або маєте проблеми з імунною системою, уважно поставтеся до вибору масел.
Ефірне масло апельсинового дерева: кілька крапель олії апельсинового дерева нанести на палець і втерти в чисто вимиті пахви.
3. Кора дуба
Приготувати відвар кори дуба - 1 ст.л. на склянку води. Ватним тампоном, змоченим у відварі протирати чисті пахви.
4. Яблучний оцет
Знаю один рецепт замість дезодоранту - протирати тіло яблучним оцтом (натуральним!). До речі, у мене в минулому році він сам вийшов, просто балон соку яблучного прокис. Я спочатку засмутилася, а тепер із задоволенням вживаю в різних цілях. Рекомендую! ».
6. Саліцилової-цинкова паста
Купити в аптеці саліцилової-цинкову пасту. Відразу після душу втерти в сухі пахви трохи саліцилової-цинкової пасти. Використовувати в міру необхідності.
7. Трав'яний дезодорант
Якщо у Вас немає алергії на ефірні масла, то трав'яні дезодоранти, до складу яких вони входять, є прекрасною натуральної альтернативою тим, що продаються в магазинах. В рецепті, наведеному нижче, використовуються ефірні масла, що володіють сильними антибактеріальними властивостями. Однак, замість них, можна використовувати будь-які інші масла, які тільки Вам подобаються.
Візьміть наступні інгредієнти: 1 1/2 столові ложки бджолиного воску (жовтий - найкращий); 1/2 столової ложки масла какао, 1 столова ложка кокосової олії; 15 крапель ефірної олії чебрецю; 15 крапель ефірної олії розмарину; 25 крапель ефірного масла лаванди; 3 краплі касторової олії.
Розігрійте віск в скляному посуді на водяній бані, додайте масло кокоса і, коли віск розтане, додайте інші олії. Ретельно все перемішайте і влийте в порожній, чистий тюбик з-під старого дезодоранту. Охолодіть.
8. Крохмальний дезодорант
Змішайте крохмаль з дрібно перетертої сухою лавандою (за бажанням) і, зачерпнувши трохи, поплескайте пахвами. У жаркий день там буде сухо.
Ще один натуральний дезодорант
Дуже довго шукала заміну промисловим дезодорантам і зараз, здається, все вийшло) скопіювала те, що прочитала в мережі, тестую вже три тижні і дуже подобається.
Налити в пляшечку з піпеткою 5 мл мигдалевого масла, додати туди 10 крапель олії чайного дерева і 3 краплі рожевого дерева. Дезодорант готовий) Берете три краплі суміші, розмазувати на долонях і наносите під пахви вранці і ввечері.
Мигдальне масло відмінно впитуєтся і не залишає слідів на одязі, чайне дерево вбиває бактерії, що викликають запах і освіжає.