Автор Тема: Не економити - а відкладати...  (Прочитано 16903 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Не економити - а відкладати...
« Reply #136 : 24 Квітень 2015, 00:15:05 »
Цитувати
українці витрачають на їду 56% зар. плати, а жителі Люксембургу 9%., виходить їм вистачає на все, а ми все проїдаємо
якщо відштовхуватися від мінімалки, то це 682(26 євро приблмзно) грн для України і 173 євро для Люксембургу, не думаю, що там ціни на продукти в 6 раз вищі :xmm
я навіть не рахувала скільки в нас йде грошей на їжу, але на 682 грн в місяць без села, напевно, нереально

Цитувати
Згідно з даними Євростату, найнижча зарплата в Євросоюзі – 184 євро – зафіксована в Болгарії, в той же час у Люксембурзі найнижчий заробіток становить 1923 євро, повідомляє "Європейська правда".

Мінімальна зарплата в січні менше 500 євро в місяць крім Болгарії, зафіксована в Румунії (218 євро), Литві (300 євро), Чехії (332 євро), Латвії (360 євро), Словаччині (380 євро), Естонії (390 євро), Хорватії (396 євро) і Польщі (410 євро).

В межах від 500 до 1000 євро коливається розмір "мінімалки" в п'яти країнах ЄС: Португалія (589 євро), Греція (683 євро), Мальта (720 євро), Іспанія (756 євро) і Словенія (790 євро).

Понад 1000 євро в місяць отримують у Великій Британії (1379 євро), Франції (1458 євро), Ірландії (1462 євро), Німеччині (1473 євро), Бельгії та Нідерландах (по 1502 євро) і у згаданому вище Люксембурзі (1923).

Мінімальна зарплата в Україні ж становить 1218 грн, .
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline G-U

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #137 : 25 Червень 2015, 20:07:06 »
О це ми бідося, а скільки тратимо на їжу, як тут відкладеш, як все треба і треба!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #138 : 25 Червень 2015, 21:27:34 »
У нас села немає,то дуже велика частка бюджету йде на їжу.Колись небагато,але відкладали.Тепер катастрофічно не вистачає.Троє дітей потрібно чимось годувати.От,і народжуй державі дітей...А без приросту населення держава довго не потягне,особливо наша.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +132/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #139 : 09 Липень 2015, 20:40:06 »
Ну так, витягують з людей останні соки  d24 і нам дуже важко зараз відкладати, лишаються якісь копійки...працювати на повну ставку поки мала дитина зараз не можу. Тай якось не дуже горю бажанням робити кожен день на ту нещасну зарплату  :(

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Oksja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #140 : 14 Жовтень 2015, 14:18:34 »
мене мама ще колись навчила правилу 10%))) з кожного прибутку  відкладати як мінімум 10 % в нз ("неприкасаемый запас") - але звідти "позичати" не можна. використовуються ці гроші - як в кого, наприклад: відпочинок(поїхати десь наприклад)/на мету (багато хто збирає на щось)/якщо щось трапилось, не дай Бог, як кажуть (хвороба, "полетів" холодильник і т.п. непередбачуван і не бжані витрати)/ інші варіанти непланованих витрат (хтось запросив на весілля/дн/хрестини, а бюджет вже "розписано")
пробувала з чоловіком відкладати, то для ньго важко виявилось зрозуміти, що те що туда поклав "на сигарети" не береться.
тепер роблю це сама - значно ефективніше)))
до слова. і себе більш спокійно відчуваєш в нестабільні часи, коли знаєш що є щось в нз елементарно "на поїсти"

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #141 : 14 Жовтень 2017, 20:29:43 »
Не вмію відкладати. Завжди щось потрібно.