Автор Тема: Відносини до чужих людей...  (Прочитано 5449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Відносини до чужих людей...
« Reply #17 : 29 Червень 2012, 13:05:37 »
оооо, мій старший дуже любить як з ним на вулиці говорять. Він тоді сам може достати своїми питаннями. Потім вже не його питають, а він . Але інколи як не має настрою то може відвернутись і мовчати.   Я з ним інколи провожу бесіди, що з чужими не можна нікуди йти і т.д.     
А менший  зараз до чужиш не йде   d141.                   

Offline Friskis

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія і Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #18 : 26 Жовтень 2012, 09:57:32 »
В нас  теж з цим проблеми, дуже активно все розповідає в садку причому любить вигадувати. Тому навіть не уявляю що вона там плете їм. А також не боїться нікого і сама зачипається до чоловіків.  d128. Це вже зараз квіточки, раніше вона втікала від нас в великих торгових центрах, не зважаючи наинашу пильність і постійні розмови на цей рахунок. Слава Богу переросла. А то мало того що втікає то ще й може піти з ким завгодно d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 26 Жовтень 2012, 10:18:33 »
Цитувати
вона втікала від нас в великих торгових центрах
Цитувати
А то мало того що втікає то ще й може піти з ким завгодно
це як про мою дитину  d16 Але до неї зараз ніякі пояснення ще не доходять. Надіюся, що і моя переросте. Бо я вже задумуюсь чи то на повідочку її водити, бо реально, я боюсь, що колись її загублю  d107

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #20 : 26 Жовтень 2012, 10:21:13 »
Моя Настя до тепер тікає, хоч вже велика і все розуміє d112, і то бігає вона дуже швидко, що я аж деколи догнати не можу, бо їй легше всякі перешкоди оминати, і може десь собі в магазині сховатися. Досить буквально на пару секунд відвернутися і все d111, тому постійно мушу тримати її в полі зору.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #21 : 26 Жовтень 2012, 10:37:01 »
Цитувати
Досить буквально на пару секунд відвернутися і все , тому постійно мушу тримати її в полі зору.
Ксюш, я теж її тримаю завжди в полі зору, але так як ти кажеш, що достатньо декілька секунд!
От недавно було в нас дві ситуації. 1. Я поїхала з нею на базар, думаю поміряю я гольфик і тільки взяла той гольф в руки, як вона в один момент вилізла з велосипеда і почала бігти рядами. Я відразу за нею і що я бачу: моя дитина з реготом біжить (бо її це тішить) навіть не оглядаючись на зад, оминає всіх людей і залітає в любі "дирочки" поміж рядами!  d16 Я сказала, що більше у велике скупчення людей сама з нею не піду!
А в парку теж був момент. Гуляю я з нею, вона бігає довкала, а я зустріла знайому і стала з нею говорити. Тут бачу моя дитина вже "намилилась" в далеку дорогу. Але видимість довкола була нормальна, тож думаю ану подивлюсь як далеко вона від мене відбіжить і чи взагалі буде оглядатись чи я йду за нею. То вона досить багато метрів вже пробігла і навіть не дивилася за мною. Тоді я вже думаю треба її доганяти. На зустріч ішли чоловік з жінкою. То той чоловік простягнув до неї руки і вона до нього пішла!!! І навіть не противилась. Ті люди бачили що я позаду біжу і піднесли її до мене.

Offline Friskis

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 26 Жовтень 2012, 12:20:01 »
  а я реально задумась про такі спеціальні ддатчики яківсталяти у взуття можна. Тільки вони дорогі і  ми ось так переросли цей жах. Нам зараз 4 а було це зовсім недавно. Хоча можливо я мало з нею гуляю в таких місцях,  бо ходить в садок ітам викидує всю свою енергію. і вихователів теж попередила про такі властивості.

Offline Friskis

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 26 Жовтень 2012, 12:21:14 »
Оксана можливо у вас теж Настя? d143

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #24 : 22 Січень 2013, 18:17:06 »
Моя з незнайомими взагалі не говорить  d112 Навіть не каже як її звати. Скільки не прошу її назватися або сказати дякую - ні в яку  d112 Хоча з іншими дітьми гратися просто обожнює, завжди перша зачіпається.

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline vikysuk-tatysuk

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • vitysuk-tatysuk
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік 4 роки.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #25 : 02 Серпень 2013, 12:28:33 »
мій малий також все всім розкаже, візьме цукерки в незнайомця. коли він був маленьким  мене це нелякало, а тепер я розумію що це недобре, що робити, підкажіть?

Offline Каміла 555

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя і Флора. 2 роки.
  • Ваше справжнє ім’я: Каміла
« Reply #26 : 12 Серпень 2013, 10:27:45 »
Ось у мене 2 дівчинки. Майя і Флора.По 2 роки мають. Не знаю, як буде дальше :xmm, але зараз вони дуже веселі і дружелюбні.   Якщо ми гуляємо і в дворі з діток хтось плаче, Майя і Флора підійдуть до тієї дитини, запитають щось своєю мовою (говорити ми вміємо, але не дуже добре!), дадуть якусь свою іграшку і все  d77.
Я їм уже говорю, що з чужими людьми спілкуватися не можна. Тому що всякі телепні бувають z5. не знаю, чи вони щось розуміють, але я і в майбутньому буду їм це повторювати.
Якщо ж якісь мами-пліткарки починають у них щось випитувати, вони нічого особистого про маму і про тата не скажуть. Можливо тому, що вони ще маленькі :chitaju

Offline ляляля

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адріана 4 з половиною
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #27 : 20 Жовтень 2013, 23:45:49 »
моїй дитині 4 роки і в нас лише 2 варіанти - коли вона біля мене чи когось з нашої сім"ї - може відповідати і спілкуатись з людьми. Коли нас поруч нема ( а вона влітку вже сама гуляла в дворі і цього року по 2-3 год і минулого по кілька хв) - хто б до неї не звернувся (навіть підліток) - зразу біжить додому чи кличе мене.
зараз всякі випадки бувають - тому дитину треба захистити. І це - перш за все!!!! Хай краще буде букою. Нормальній людині нічого від чужої дитини не може бути потрібно в принципі. І дитина має це знати
а з ровесниками дуже комунікабельна - легко знайомиться і відразу дружба на все життя)))
хоча старші діти без моєї присутності теж підпадають під категорію "втікати, а потім розбиратись". бо зараз всілякі фокуси вигадують і дітей до свого бізнесу залучають
а коли ще була меншенька біля 3 років - був період небажання спілкуватись. наша бабуся дуже цим переймалась, що вона не відповідала на дурні питання, а дорослі і справді дітям такі питання задають частенько. я цим бажаючим поговорити пояснювала, що дитина не має зараз настрою для балачок, а бабуся страждала, що вона невихована))
але я на той момент їй ще меншій не могла пояснити такі тонкощі як зараз - як спілкуватись вибірково. а гуляти їй самій по кілка хв дозволяла під під"їздом, бо це в тому числі знімало мені повністю прояви кризи 3 року (як і самостійне різання салатів під моїм наглядом наприклад). вона дуже гордилась, що вона така доросла і що я їй довіряю, що мені це було важливіше того, що вона не кидається на шию кожній зустрічній тьотінці і від чого радість лише цим тьотям)))

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #28 : 21 Жовтень 2013, 01:01:28 »
Цитувати
А також не боїться нікого і сама зачипається до чоловіків.  . Це вже зараз квіточки, раніше вона втікала від нас в великих торгових центрах, не зважаючи наинашу пильність і постійні розмови на цей рахунок.
в нас так само! навіть я можу розраховуватись в магазині за молоко чи хліб, а він вже на вулицю виходить і йде собі дальше d111 Говорить і зачіпається до всіх, до продавців, перехожих, до водіїв в пижику, чи то старий, чи малий - він собі стає і починає заговорювати  d104 на рахунок
Цитувати
візьме цукерки в незнайомця
то він ще й попросити сам може - типу "о, що це ви тут маєте, дайте мені", так стає соромно, бо купую йому майже все, що попросить, що не купую (сухарики і т.п.), то пояснюю, чому, і він знає, що ми таке не купляємо. Тепер багато чорношкірих на Пасічній є, то малий може стояти і туро в упор на них дивитися, а тоді починає, напр "О, мама, диви, який чорний дядя, дядя, а як тебе звати, а я Марко (при цьому ще й прізвище вказує  d107)", а ми тут купуємо...." і я мушу, усміхнувшись тому дяді чи тьоті, забирати малого і тягнути геть, отак, пояснюю постійно, а йому цікаві всі  d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Ді

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #29 : 21 Жовтень 2013, 10:42:36 »
моя доця боіться чужих людей,а от все розказувати те ж не любить,чула раз як свекруха розпитувала про нас,мала просто сказала : незнаю ,баба давай гратися і всьо . моій 3,5  р  d30

Offline yarina

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #30 : 21 Жовтень 2013, 11:28:11 »
моя теж нічого нікому не говорить, а дома  коли самі свої рот не закривається :)

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #31 : 21 Жовтень 2013, 12:07:05 »
Цитувати
І про моїх можна таке подумати,  з чужими не говорять, одразу відвертаються, а я і не наполягаю, швидше навпаки. Вони  знають що то чужі люди,  і навіть якщо Саші ігрушка впаде, а хтось подає чужий на вулиці він не візьме, тільки з моїх рук  такі в мене ручні діти
мій такий самий, але я не вважаю що це погано,бо деякі добрі люди кажуть що він погано вихований чи дикий якись, мені набагато спокійніше якщо дитина не буде йти на контакт з малознайомими людьми.

Offline Ketrin_a

• Жизнь-прекрасна!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #32 : 12 Листопад 2013, 09:42:26 »
Така свого роду"простота"дитини,потім в садку дасть свої плоди  z5,бо там вихователі з няньками ой як хочуть знати ,що в наших сімях робиться,скільки тато з мамою заробляє і т.д.
Що и таке буває? навіть і не знаю що дітки можуть такого розповісти  d16 d108)

Offline Виктория 123

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 3.Настя 17
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #33 : 26 Грудень 2013, 18:51:22 »
моя стидається дядь...якщо хтось із знайомих з нею вітається.то зразу ховається за мене