Автор Тема: лазурне, Залізний Порт  (Прочитано 14245 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ксюшка@

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 23.03.10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: лазурне, Залізний Порт
« Reply #17 : 26 Червень 2012, 09:30:10 »
evakamila
А ми 8 липня   :) Такшо там можем зустрітись ;)

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #18 : 26 Червень 2012, 12:01:43 »
Ксюшка@,а на яку саме базу їдете?

Offline Ксюшка@

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 23.03.10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 26 Червень 2012, 21:25:58 »
Ми не домовлялись наперед,уже на місці напевно  щось виберем.А ви на яку?

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 26 Червень 2012, 21:28:37 »
Я писала на першій сторінці в цій темі ,що іду в "Ольвію".

Offline namestuna

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій-21р.,Юля-16р., Яна-8р.
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #21 : 26 Червень 2012, 22:28:11 »
Відпочивала в Лазурному 1 раз і він для мене єдиний,і монету щоб ще раз повернутися туди я б не кинула це було 2 роки тому.А  в Залізному порту відпочивала 2 рази  z4 ,набережна гарна, уся в розвагах , базар близенько ,в магазинах ціни доступні,аква-парк на пляжі...Лазурне проти Залізного порта село-селом.
Минулого тижня сестра повернулася з Зал.порта ,задоволена відпочинком на 100%, відпочивала з сімєю в часному секторі(кімната 3-х місна з умовами,балконом,холодильником,телевізом ) на 2 поверсі з 6 по 18 червня 60 грн з чоловіка без харчування .Є кухня.пралка і сушка і саме " головне вай-фай".
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мої залишки  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Хвастощі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #22 : 27 Червень 2012, 09:37:15 »
Ми теж плануємо їхати в Залізний Порт десь на кінець серпня,піскажіть як краще їхати навмання,шукати там чи краще бронювати на перед?

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 27 Червень 2012, 10:38:43 »
Може краще і навмання,щоб собі підібрати умови ідеально,але ж то треба буде походити і тому для мене цей спосіб не підходив,бо чого дітей мучити.Я того року по інтернету підібрала і нам все підійшло  z4,в крайньому випадку,по дорозі на море ми заглядали на інші бази ...і в результаті я все рівно їду туди кудиі минулого року  z5.Ти можеш вибрати собі щось теж по інтернету ,домовитись хоча б за один день,щоб поки будеш шукати щось краще,то мати де перекантуватись  z5

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #24 : 27 Червень 2012, 12:09:47 »
Цитувати
За 15 км від Залізного Порту є гейзер.Глибина джерела становить 1572 метра, температура - 65-70 °C.

Зараз тут обладнані три купальні - дві з гарячою водою і одна - з лікувальною гряззю. Вода в джерелі буро-коричневого кольору від розчиненого йоду і дуже солона.

Температура в басейні - 45-50 °C. Поруч з купальнями обладнані кабінки для переодягання і приміщення, де можна замовити масаж.

Мінералізація і щільність води джерела в 6 разів перевищує показники морської води.

моя мама було пару років тому,то дуже сподобалося в Порту,а за гейзери казала що їй вода за гаряча,але кажуть що вони лікувальні d104,хто був на гейзерах?

Offline namestuna

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій-21р.,Юля-16р., Яна-8р.
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #25 : 27 Червень 2012, 13:11:03 »
Я була 2 роки тому ,Цілющий Гейзер знаходиться серед поля і t' води на виході з свердловини +65'C (1 басейн),мініралізація у 8 раз більша за морську воду ,в склад води входить третина таблиці Менделеєва ,а в 2 басейні - 45-50 °C.
Мої залишки  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Хвастощі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MurosiaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 3роки
  • Ваше справжнє ім’я: мирося
« Reply #26 : 01 Липень 2012, 14:52:14 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] ту є ве для відпочинку

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #27 : 03 Липень 2012, 16:32:14 »
О навіть не знала, що є така темка! Ми кілька днів тому повернулися з Лазурного. Можу поділитися враженнями. Відпочивали всією сім"ю-тобто чоловік, я і 3 дітей)). Від самогопочатку налаштувалися на ПОДОРОЖ в прямому смислі цього слова, оскільки добиратися треба було 3 транспортами( від нас до тернополя автобус, потім поїзд в херсон, потім маршрутка 2 год в Лазурне). Всі перенесли дорогу люкс, правда в Херсоні напрягали хлопці на вокзалі з риторичним запитанням "а ви не лох"?)) це я звичайно жартую, але підтекст у них саме такий-, бо якщо знати де державний автовокзал(а це близько біля залізничного)-то можна до лазурного за 31 грн добратися, а ті маршрутки на вокзалі вже й по 70 з людини хотіли брати і пільги в них не дійсні і навіть депо в них є, де з таким розумним обличчям сидить жіночка і також розводить за компанію бідних курортників на грошики. Але ми все поїхали за 31 грн з людини)). Ну це напевно найнегативніший момент зі всього відпочинку. Були ми 10 днів, жили в приватному міні пансіонаті Анастейджа. Їсти варила сама(це я принципово хотіла бо з малими дітьми харчуватися з загальної кухні якось не хотілося). Море і пляжі досить нормальні і для дітей навіть дуууже підходять-пологий берег, майже на всіх пляжах повністю є розмітка в морі, оскільки там просто маса таборів і саноторіїв, а також багато парасольк і інших накриттів для дітей-безкоштовно!. Є платні послуги біля дорожчих пляжів-шезлонги з парасольками 15 грн за півдня . Ну це кому треба відчувати себе ніби в Турції))-все таке сучасне, гарне, красиве, навіть такі мініпляжі там огорожені-після обіду до речі там можна і даром повідчивати деколи-ну ніхто не напрягає, бо зранку від пансіонатів ходять перевіряють(може це було повязано ще з тим, що в червні нема стільки людей). Про острів, перехід з лимана на море і тваринний світ цього місця-вражень купа і у нас і у дітей(дельфіни прямо біля нас купалися, крабів ми ловили сачками і щодня наїдались ними , камблу ловили півметрову, раки-отшельники, риба-голка-короче маса цікавостей, навіть медузи різних кольорів-чудова картина! В загальному дуже гарний відпочинок вийшов за такі гроші. Один суттєвий мінус для мене був-це комарі на вулиці по вечорах-мені здавалося що в Франківську їх нема, але приїхала і побачила таке саме, але купила там москітол крем і трохи помагало.
Це я вперше відпочивала в Херсонській області і якщо б прийшлося знову розраховувати на таку суму-то поїхала б туди ще . Скажем так-нормальний економ варіант.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #28 : 03 Липень 2012, 16:52:29 »
Відпочивала і я в Залізному Порту 2 роки назад, їхали навмання своєю машиною = 1000 км, вибирали житло і умови під себе, так як дані з інтерентом не співпадають d112, як глянути на фотки ,то чуть не Болгарія, а на місці такий облом d111, таки фотографи у них професійні d27. Для мене важливим критерієм при виборі житла була віддаленість від моря (до якого нам було йти 33 секунди d30, от ні за що на світі я би не йшла 10 хв ІМХО d112).Жили ми там 15 днів, я дуже задаволена, бо для діток там якраз дуже піходяще море - мілке, тепле + піщяний пляж, медуз було дуже мало, розваг для дорослих і для дітей, хоч відбавляй,і враховуючи, що жили майже "на пляжі" нам вони не заважали d142.Один з кращих економваріантів z4. При першій же можливості знову туди!!!!

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 03 Липень 2012, 18:34:59 »
gadassa,а в яку сторону від залізничного вокзалу,треба йти до автовокзалу і чи часто звідти відправляються маршрутки?

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 03 Липень 2012, 18:37:18 »
кожні 2 год йдуть маршрутки а  щоб добратися то краще сісти на міську маршрутку зразу ж тут на залізничному -то хвилини 3 їхати, бо я не запамятала як саме вона їхала

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 03 Липень 2012, 22:14:38 »
Ага,ну кожні дві години це трохи погано,бо може не співпасти з тою годиною,коли ми приїдемо,а ті частники,то вони кожні 20 хв їздять але дякую тобі за інформацію.

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 03 Липень 2012, 23:56:26 »
та ні, не кожні 20 хв, а тоді коли повний набирають бус-в тому то справа-ми теж в них 1 годину просиділи, хоча було більше половини бусса-а вони сказали або ще чекаємо 4 год до наступного поїзда або платимо по 70 грн з людини...отак-то а нам за 4 трохи сума виходила, всі забастували і поїхали на державний вокзал

Offline ARI_NA

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 04 Липень 2012, 09:24:58 »
Начиталась я відгуків... І ми їдемо в Залізний порт 16 липня  d41