Автор Тема: лазурне, Залізний Порт  (Прочитано 12612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛЕНА 2003

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: МІША
  • Ваше справжнє ім’я: ЛЕНА
Re: лазурне, Залізний Порт
« Reply #85 : 03 Жовтень 2013, 00:13:05 »
яі теж 2 роки назад відпочивала 21 день в АЛЬТАІРі Залізний порт.Знаєте,я як маю бажання відпочити,я відпочиваю всюди із задоволенням,і ніякі незручності,погода,мені не спортили ще жодного відпочинку,ні в Україні,ні в Європі.І малий мій теж вміє відпочивати зі мною.

Offline na dia

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #86 : 16 Грудень 2013, 18:59:28 »
Колись була два рази в Залізному Порті, досить непогано....

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адамчик 14.06.14р
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #87 : 15 Січень 2014, 16:09:20 »
Теж відпочивала в Залізному Порті кілька років тому. Один раз їхала сама, другий з сестрою і племінником. Сестрі не сподобалось. А от мені дуже. Довжелезна набережна, куча розважальних закладів. Зупинялись останній раз в пансіонаті "Кристал". Звідти недалеко до диких пляжів, там немає "волнорєзів" і дуже мало людей. Інколи ходили туди повалятися на  d120

Offline Nата-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля і Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #88 : 08 Червень 2014, 18:02:22 »
Дівчата хочу цього року поїхати у Залізний порт,як ви думаєте безпечно туди цього року їхати,зараз ніби там немає ніяких заворушень,а що дальше буде ,то невідомо..

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #89 : 10 Червень 2014, 15:19:20 »
і я думаю про Херсон. обл. що порадите для відпочинку з маленькими (1,5 р.) діток?

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #90 : 05 Липень 2014, 22:02:46 »
Ми декілька разів відпочивали на Арабатській Стрілці, було класно. Через подіі на Сході Украіни, будемо міняти море на гори!

Offline Smile1793

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #91 : 13 Серпень 2014, 15:16:11 »
Я відпочивала в Залізному порту 3 роки (2010, 2012-2013), відпочинком дуже задоволена d9
Їхали з Івано-Франківська до Львова, а зі Львова поїздом в Херсон. В Херсоні одразу з ж/д вокзалу в Залізний порт по 50грн.
Перші два роки ми їхали на квартиру. Житло шукали на місці(якщо маєте багато сумок і маленьких дітей це не варіант). Жили в маленькому будинку ще з 2 сім'ями :oox Готували їсти самі(важко, бо хочеться довше на сонечку повалятися).
Минулого року їздили в медовий місць(хотіли в Болгарію, але не встигали виробити документи до початку навчання :( ), Також житло шукали на місці (кращі номери заняті або заброньовані). Знайшли вільний номер на "Вілла Босфор". Номер простий з двома ліжками, двома тумбочками, холодильником, маленьким телевізором, венилятором і окремим санвузлом. На дворі є бар зі столиками і великою плазмою, басейн з лежаками, мангал, гойдалки. Є окрема кухня(2 кімнати) з усім необхідним для приготування їжі. Також у вільному доступі праска і гладильна дошка.
Я їсти не готувала(це ж медовий місяць), тільки канапки і чай зранку. Ми ходили в сусідній пенсіонат на комплексні обіди- 25грн - перше, друге, салат і кампот d27(все на ваш вибір) або брали собі піцу, чебуреки, шашлик і т.д.
Всі 3 роки жили на одній вулиці - 5хв ходьби до моря. На ній же можна було купити все потрібне для приготування їжі(овочі, фрукти + продуктові магазини) і все потрібне для відпочинку( від крему для загару до надувних матрасів).
З 2010р набережна змінилася повністю: розширили пляж, зробили дерев'яні доріжки, щоб легше було ходити по пляжі, поставили душі, зробили поле для пляжного волейболу, бари де можна купити холодні напої та ін. Збільшилася довжина самої набережної(її активно розбудовують), з'явилася маса нових розваг та розважальних закладів. Не може не радувати наявність аквапарку(раджу з власного досвіду be). Можна знайти і тихі місця для відпочинку. Пляж піщаний(не люблю гальковий, бо на ній не зручно лежати). Море стоворене для дітей: біля берега мілке і пологе, а дальше глибше :bo
Море минулого року і справді було холоднувате :(, але з цим не вгадаєш. Чистота також від нас не залежить, коли море штормить , то і вода чистою бути не може(приносить водорослі і медуз), але в одному місці пляж може буди забруднений, а в іншому чистим.
По пляжу місцеві жителі розносять різні ласощі і для дорослих (холодне пиво, мідії, креветки, риба, мохіто та ін.), і для дітей(солодка пахлава, чучхелла, трубочки з згущонкою, кукурудза, солодка вата та багато ін.)
Надіюся мій відгук комусь допоможе :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #92 : 12 Вересень 2014, 17:44:26 »
Кілька років тому була у Лазурному, пістя того побувала в Криму і в Болгарії, то відчула різницю. Все-таки степ то є степ - запорошені дороги, велика сирість (рушники сохли 2 дні), ввечені літає багато великих комах, подібних на тараканів.  Якщо штормить, то море зразу стає брудним. Але якщо гарна компанія і тобі 19, то все це дрібниці. Зараз вже напевно не їхала б, з роками хочеться кращих умов.

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #93 : 30 Травень 2015, 16:42:42 »
а цього року як думаєте можна туди їхати в плані безпеки?

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #94 : 30 Травень 2015, 23:07:41 »
Того року, у знайомих відібрали в Криму машину d107. А поїзди і автобуси не ходять, там пару кілометрів треба йти пішки через кордон, таксі в квітні було 100грн з людини d111

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #95 : 30 Травень 2015, 23:20:54 »
Цитувати
Того року, у знайомих відібрали в Криму машину . А поїзди і автобуси не ходять, там пару кілометрів треба йти пішки через кордон, таксі в квітні було 100грн з людини
а до чого тут Крим, Лазурне і Залізний порт це Херсонська область

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #96 : 16 Червень 2015, 15:20:45 »
Ми відпочивали в Скадовську.Бачу гарні відгуки про лазурне і Залізний порт.Ну хоть це і недалеко,не можу сказати що в скадовську все дуже класно.
Техніка безпеки на 0.Тільки за той тиждень що ми відпочивали у воді загинула 1 дюдина(був сильний вітер,і чоловік на парашуті по воді катвся,то звіявся шторм і почало перевертати лодку до якої був пристебнутий парашут,то водій катера просто відрізав канат і поплив до берека залишаючи людину у морі з парашутом d107.)
Також пропонують поїздку на острів Джарилгач,великим пароплавом,коштувало 3 роки тому 70грн. в 2 боки,ну це ще норм.Але потім щобдобратися до відкритого моря вам пропонуть КАМАз.Вас всіх загружають в прицеп і везуть наче свиней на бійню по ямах,по воді і горбах.Коштує це "задоволення" 24грн.в дві сторони.
Ну ддумала хоть відкрите море мене порадує  mish.
Чистота на 0.ВСе в мохах,в болоті не прибирали тут явно давно.Зразу біля берега вода зелена в водоростях,так що я так і не скупалась.Медузи величезні. d107Кажуть що цей острів власність сина Януковича.
Ну правда пропонують інший варіант поїхати на Маяк.Там не були бо хотіла проплисти на великому пароплаві,а до маяка довезуть лиш моторні човни.
Інші розваги це поїздкана банані,таблетці.той же парашут.На набережні працює непоганий аквапарк.
За ті гроші які ми з чоловіком там витратили могли б трохи докласти і з*їздити в Болгарію.
Ну можливо ці роки хоть щось змінилось на краще  d143
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #97 : 16 Червень 2015, 15:49:35 »
По молодості выдпочивала у Большевику, були молоді і все нс влаштовувало. Для бюджетного, сімейного відпочинку те що треба.
julyawe4ka Вас же ніхто не заставляв купляти ті екскурсії ;), я розумію якби до прикладу на пляж потрібно б було добиратись камазом. А так, хочете їдте, хочете ні d112

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #98 : 16 Червень 2015, 17:16:23 »
Цитувати
Для бюджетного, сімейного відпочинку те що треба.
повністю підтримую, ми 3 роки тому відпочивали в Залізному порту, то  все обійшлося в 3000

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 27 Червень 2015, 11:49:38 »
Цитувати
Вас же ніхто не заставляв купляти ті екскурсії , я розумію якби до прикладу на пляж потрібно б було добиратись камазом. А так, хочете їдте, хочете ні
так,нас ніхто не заставляв,але в Скадовську море це затока,тобто не відкрите море,а ми хотіли і на відкритому побувати тому і добиралися камазом d112
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Kandyy

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #100 : 08 Липень 2015, 15:46:27 »
Порадьте будьласка номери господарів які здають подобово квартиру в Лазурному?

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 10 Липень 2015, 14:55:37 »
цього року знов їдемо в Скадовськ.Можливо сервіс покращився d27