Автор Тема: Хороше інтерв"ю з horo6aya :)  (Прочитано 7417 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline horo6ayaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
Хороше інтерв"ю з horo6aya :)
« : 23 Червень 2012, 13:33:38 »
Та-даам! Я отримала дозвіл на створення такої темки - дуже приємно ))

Прошу заходьте, зручно сідайте та задавайте любі питання - я відкрита до діалогу )

Розкажу трошечки про себе. Народилася я у славному місті Івано-Франківську, але з 2 років до закінчення школи моя родина проживала у Сибірі. Саме тому в моїх повідомленнях можуть проскакувати русизми та помилки (наперед прошу вибачення).

Як я попала на мамку - певно вже і не згадаю. Напевно хтось порадив (здається форумчанка Олічк@ - моя одногрупниця) d104 Але не дивлячись на те, що зареєстрована я дуже давно - ще на початку 2010 року, - писати та спілкуватися почала тільки коли вже доношувала свою Катрусю.

На рахунок ніку - це ціла комедія )) З ким би я не зустрілася - всі питають як мій нік читається ) Так от, мій нік - хорошая (цифра 6 замінює букву "ш"). Дружу з цим ніком дуже давно - це вже свого роду моя візитка. І думаю, що він оптимально характеризує мій характер - принаймні мені так хочеться думати ))

Мені дуже цікаво що цікавить Вас ("масло масленное") - буду рада, якщо ви приділите мені пару хвилин свого часу та завітаєте в мою темку, щоб познайомитись поближче ))

А поки Ви думаєте, пригощайтеся )

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
Re: Хороше інтерв"ю з horo6aya :)
« Reply #1 : 23 Червень 2012, 13:50:45 »
я буду перша:
скільки плануєш мати дітей?
як довго будеш в декреті і чим потім займешся?
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #2 : 23 Червень 2012, 13:55:17 »
І від мене кілька питань :8
1. Розкажи як і де ви познайомились з чоловіком?
2. Ким би ти хотіла бачити в майбутньому Катрусю (яку б хотіла для неї професію)?
3. В якій країні мрієш побувати і чому?
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #3 : 23 Червень 2012, 14:08:08 »
Валентинка, тобі справді дуже підходить цей нік!!!!
І питання:
1. Знаю з форуму, що ти чудова рукодільниця, розкажи, як прийшла до цього, що і коли ти створила вперше, і чи це справа твого життя чи можливо просто хобі?
2. Як ви вибирали ім'я для донечки?
3. Який твій улюблений фільм?
4. Твоя коронна страва, та що не любиш готувати?
Поки все :)

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #4 : 23 Червень 2012, 16:25:12 »
я й не знаю що запитати d143 таке враження що знаю про тебе все z5 думаю над запитаннями d130

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #5 : 23 Червень 2012, 16:30:06 »
Валентинка, так гарно почала темку, з усмішкою... z4
Мої питання:
1. Які риси свого характеру вважаєш хорошими, а з якими не проти б поборотися?
2. Якій твій улюблений відпочинок?
3. Яким був би твій ідеальний день? Пофантазуємо? ;)
4. Чого ти хочеш ще досягти в житті?
5. Який найромантичнійший подарунок чи сюрприз тобі найбільше запам"ятався?
6. Напиши будь ласка про найвеселіший випадок зі свого життя :)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #6 : 23 Червень 2012, 17:41:07 »
привіт, Валя!  :)  очікую неймовірно цікавого інтервю, знаю що тобі є чим нас дивувати  ;) 

ось питання які важливі для мене:

чай чи кава?
солодке чи солене?
море чи гори?
зима чи літо?

буду вдячна за відповіді і всього тобі найкращого у твоєму творчому житті!  :*
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline барбариска

• Свідома Мамка
  • Репутація: +142/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #7 : 23 Червень 2012, 18:45:05 »
Дякую за приємне чаювання d15 Ось питання від мене
 Які самі приємні  спогади з дитинства?
 З якою квіткою можеш себе порівняти?

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #8 : 23 Червень 2012, 19:07:08 »
Цитувати
На рахунок ніку - це ціла комедія )) З ким би я не зустрілася - всі питають як мій нік читається ) Так от, мій нік - хорошая (цифра 6 замінює букву "ш"). Дружу з цим ніком дуже давно - це вже свого роду моя візитка.
от і я думала, як читається і читала "Горобая"  d100 z5 тепер буду знати як правильно  :8
питань поки що немаю, постою послухаю  :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 23 Червень 2012, 19:48:02 »
1. Скільки плануєш мати дітей?
Довгий час ми не могли завагітніти (ну тобто я, але ж без чоловіка важкувато  d27) і вже розглядали варіант всиновлення дитинки. Тому на даний момент, коли я знаю, що я можу виносити і родити здорову дитину, то я обов"язково доб"юся свого і народжу Катрусі братіка чи сестричку. А от третю дитину ми все таки хочемо усиновити. Адже, чужих дітей не буває, правда?  :) Звичайно, що це буде тільки за згодою наших діток. Тому це буде не дуже скоро - щоб мої діти змогли самі вирішити це питання.

2. Як довго будеш в декреті і чим потім займешся?
Справа в тому, що в принципі я не в декреті ) Я звільнилась з роботи ще в 2007 році. Відтоді і пішла по лікарях. Тому по досягненні Катрусею трирічного віку вертатися мені нема куди ) Але я і не хочу! На даний момент кожну вільну хвилинку я присвячую створенню листівок та блокнотів. Вже є кілька варіантів реалізації моїх творінь, є кілька замовлень, тому я дуже сподіваюсь, що це моє хоббі переросте в невеличкий особистий бізнес.

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • щаслива)
    • Награды
« Reply #10 : 23 Червень 2012, 19:53:10 »
бажаю успіху в творчості і бізнесі,а найбільше в залітанні ;)
вірю в те,що усиновлена дитина-це ангел-охоронець в сім"ї

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 23 Червень 2012, 20:25:19 »
1. Розкажи як і де ви познайомились з чоловіком?
Ми з чоловіком разом вчилися в університеті в одній групі. Почали дружити та спілкуватися одразу з першого семестру, а вже на Новий Рік він признався мені у коханні  d100 Ну і понеслося )) Одружилися після третього курсу, до цього рік жили разом.

2. Ким би ти хотіла бачити в майбутньому Катрусю (яку б хотіла для неї професію)?
Я взагалі така вперта, що мене ніхто і ніколи не заставить робити щось проти моєї волі. Я завжди вчилася на своїх помилках (можливо це було більш боляче, але це безцінний досвід). І вважаю, що я маю дати своїх дитині таку саму можливість. Тому ким би вона не захотіла бути - я її підтримую. Звичайно, що скептики зараз можуть запитати "Захоче бути стриптизеркою - також підтримаєш?". В таких випадка я завжди відповідаю, що правильне виховання, люблячі батьки та гарні приклади навколо, і ваша дитина ніколи не захоче піти на панель, шест чи добиватися всього через ліжко.

3. В якій країні мрієш побувати і чому?
Ми вже досить багато подорожували, тому навіть так одразу і не знаю куди б я хотіла. Досить банально писати про Канари та Мальдіви. Цікавлять на даний момент Хорватія і Чорногорія за їх красу та поєднання величезної кількості зелені, гор та моря.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 23 Червень 2012, 20:37:21 »
1. Знаю з форуму, що ти чудова рукодільниця, розкажи, як прийшла до цього, що і коли ти створила вперше, і чи це справа твого життя чи можливо просто хобі?
Ооо, до скрапу я також прийшла завдяки Мамці )) Після народження Катрусі я попросила Мар"янку (Позитивна) зробити мені фотоальбом та блокнот. Коли я отримала своє замовлення - я була в такому захваті, що одразу захотілось зробити щось подібне )) Потопала в АртХатку і понеслося )) Зараз іноді дивлюся на першу листівку і сміх нападає, але ж всі з чогось починають )) На даний момент це просто моє хобі, але поки що мене не попустило і я дуже хочу, щоб це хобі прееросло в справу мого життя )

2. Як ви вибирали ім'я для донечки?
Не знаю чому і відколи, але я завжди знала, що якщо буде донечка - тільки Катруся )) Для хлопчика я була готова для обговорення та вибору, а от ім"я дівчинки навіть не обсуждалося ))

3. Який твій улюблений фільм?
До вагітності (першої) я була фанатом ужастиків та трилерів, любила поревіти біля екрану. Але настав такий момент, коли в моєму житті і без фільмів було багато жаху та сліз, і відтоді я дивлюсь тільки серіали  d27 Не знаю чому )) ДУЖЕ люблю "Доктор Хауз" - як закінчився серіал стало сумно, ніби з родичем попрощалася ))) Обожнюю радянські фільми: Службовий роман, Любов і голубі, Москва сльозам не вірить, Дівчата (я ці фільми мабуть на пам"ять знаю).

4. Твоя коронна страва, та що не любиш готувати?
У мене немає ні коронних страв, ні улюблених, ні не любимих! Чому? Тому що я практично ніколи не повторюю страви. Я завжди готую щось нове )) Зараз з цим ділом трохи "затишье", тому що по-перше, немає часу виготовлювати, а по-друге, не покидаю мрію схуднути ))

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 23 Червень 2012, 21:09:54 »
1. Які риси свого характеру вважаєш хорошими, а з якими не проти б поборотися?
Я вважаю себе хорошим другом і дуже ціную в собі це: я завжди допоможу та підтримую. Навіть якщо мій друг буде не правий - на людях я його підтримую (бо він мій друг!!!), а от наодинці скажу все начистоту. Але знову ж мою дружбу (справжню, не товарищування) треба "заслужити" (грубо кажучі). На сьогодні я можу сказати, що в мене одна справжня подруга, яка перевірена роками, сльозами та таємницями. А от з чим іноді (!) варто поборотися - так це з моєю прямолінійністю. Я завжди кажу все, що думаю в очі. Але мені так легше - терпіти не можу "лизання дупи" (вибачте) та "двуличности". Через цю рису багато людей з мого оточення відсіялись, тому що не всім приємно чути правду в очі. Але знову ж - мені так легше!  d27 Я не розмінюють своїми почуттями та емоціями на людей, які цього не варті ) Як я завжди кажу: мене можна або любити, або ненавидити, але я завжди лишаю право вибору  d2

2. Якій твій улюблений відпочинок?
На даний момент я - абсолютно щаслива людина (є тільки один нюанс, який мене дратує). Мене не втомлюють всі дії, які пов"язані з Катрусею, я маю величезну підтриму та допомогу від чоловіка. Тому особливої потреби у відпочинку також не відчуваю. Ми кожні вихідні зустрічаємось з друзями, я встигаю займатися своїм хобі. Напевно, це і є мій відпочинок, бо це приность мені радість та відновлює мої сили. )

3. Яким був би твій ідеальний день? Пофантазуємо?
Я знаю яким він має бути!! Тепла весна (коли сонечко не жарить, а навколо вже все ніжно-зелене). Сьома година ранку. Я прокидаюсь у власному будинку, поруч солодко спить коханий чоловік. В сусідніх кімнатах сплять мої дітки. На кухні я роблю запашний чай та виходжу на терасу, де в м"якому кріслі його вип"ю )) А весь наступний час я проведу з користю та насолодою. І дуже важливо знайти час на всі аспекти життя: і зробити щось смачненьке, і з дітками погратися, і прибрати, і виділити час для хобі, і чоловіка порадувати вночі )))

4. Чого ти хочеш ще досягти в житті?
На даному етапі я дуже хочу похудати. В мене є досвід похудання на 35 кг, тому я ще більше на себе злюсь, бо я знаю що я МОЖУ це зробити! Ну а друга мета (в часі) - це друга дитина )

5. Який найромантичнійший подарунок чи сюрприз тобі найбільше запам"ятався?
Ой, з цим питанням туго )) Мій чоловік дуже прагматичний та раціональний. Він просто не здатний на сюрпризи )) Але мені це не заважає )) На кожне свято я отримую величезні букети, я десятки разів в день чую, що мене кохають, я відчуваю постійну підтримку та допомогу (будь в чому), я відчуваю себе захищенною. Думаю, що заради цього всього можна пробачити йому його несюрпризну натуру ))

6. Напиши будь ласка про найвеселіший випадок зі свого життя
З цим також буде важко ))) Нічого на ум не прийшло.. Вибачай ))

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 23 Червень 2012, 21:12:55 »
1. Чай чи кава?
Однозначно чай! Дуже міцний, чорний та з цукром )) День без чаю - пройшов дарма )

2. Солодке чи солене?
Це під настрій )) Я взагалі зараз обжора!  d100

3. Море чи гори?
Тільки море!! Дуже його люблю )))

4. Зима чи літо?
Ну тут я думаю як всі: зимою хочеться літа, а під час спеки я із задоволенням згадую морозну зиму )

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 23 Червень 2012, 21:17:33 »
1. Які самі приємні  спогади з дитинства?
От тут дуже темна історія. Справа в тому, що коли мені було 14 років, помер мій тато. Дуже раптово. І після похорон я взагалі не пам"ятаю нашого життя до його смерті. Тобто в мене є якісь клаптики спогадів, але вони дуже сумбурні. Я навіть про це говорила з психологом: мені сказали, що так мій розум відреагував на стрес. Тата мені дуже не вистачає, тому звичайно сумую за ним і все приємне пов"язане тільки з ним.

2. З якою квіткою можеш себе порівняти?
Я раніше була величезним кактусом  d27 Тепер я мадесенький кактус, в якого ледь-ледь гострі голочки ))

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • щаслива)
    • Награды
« Reply #16 : 23 Червень 2012, 21:18:10 »
а яка в тебе освіта?занятно читати твою писанину z1