Автор Тема: Хороше інтерв"ю з horo6aya :)  (Прочитано 4833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline horo6ayaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
Re: Хороше інтерв"ю з horo6aya :)
« Reply #17 : 23 Червень 2012, 21:20:10 »
А яка в тебе освіта?
Освіта в мене вища, але технічна )) Про писанину мою мені часто казали, що мене цікаво читати - мене це тішить )) Може книжку написати?  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #18 : 24 Червень 2012, 00:03:46 »
horo6aya ти дуже красиво почала темку,шо аж і не знаю шо б це тебе ше розпитатись:)

Цитувати
Цікавлять на даний момент Хорватія і Чорногорія за їх красу та поєднання величезної кількості зелені, гор та моря.

Валя ти не пожалієш коли поїдеш туди,там надзвичайно крастиво z4
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 24 Червень 2012, 09:50:13 »
дякую, Галюся! туда вже напевно на наступний рік ))

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #20 : 24 Червень 2012, 10:19:28 »
І ще кілька запитань, дуже вже цікаво читати
1. Що найголовніше на твою думку повинна знати і вміти жінка, чому найперше будеш вчити донечку?
2. У вас в сім'ї є якісь сімейні традиції, розкажи
3. Ти вразлива до критики чи навпаки думки інших по-барабану? :)
4. У тебе є якісь свої причуди, нетипові смакові уподобання, дивні звички?
Дякую за увагу!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #21 : 24 Червень 2012, 11:01:56 »
Валюша, здоров!
ми тут практично не перетинаємось, але може ти мене ще пам"ятаєш з групи електриків? ;)

1. Які у тебе стосунки з батьками? чи були кризи непослушанія і що ти винесла для себе з їхньої моделі сім"ї? чи ти шукала чоловіка на зразок тата?  :)
2. Дивно якось, ти така творча натура, а спеціальністо у тебе технічна. Чому так? Робота в тебе, наскільки я пам"ятаю теж зовсім нетехнічна була...
3. В яких країнах ти побувала і що з кожної найбільше запам"яталось?
4. Після тих всіх подорожей ти з задоволенням поверталась в Україну? Ти рада, що народилась і живеш саме тут?
5. Якби ти на один десь стала чоловіком, щоб ти робила? ;)

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #22 : 24 Червень 2012, 14:07:47 »
Привіт,Валюша!
Дуже цікаво тебе читати z4 z4
Задам і я запитання d100
1.Чи любиш ти читати книжки?Які найулюбленіші?
2.Чи хотіла би ти стрибнути з парашютом?
3.Як вважаєш чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
4.Пробачила би чоловіку зраду?
5.Які твої улюблені квіти?
Дуже дякую :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 25 Червень 2012, 09:54:54 »
1. Що найголовніше на твою думку повинна знати і вміти жінка, чому найперше будеш вчити донечку?
Я вважаю, що жінка має бути підтримкою для чоловіка. Як то кажуть, вона має бути домогосподаркою вдень, повією вночі, найкращим другом в важку хвилину, партнером по життю. Жінка має мати гордість і не має "терпіти" біля себе чоловіка, якій не є гідним бути поруч. Моїй донечці всього рік, а я вже переживаю, як складеться її особисте життя, оскільки для жінки це найголовніше. Я 5 років займалася тільки кар"єрою і ледь не втратила і чоловіка, і друзів, і рідних. Тоді я і зрозуміла, що найголовніше - сім"я та діти.

2. У вас в сім'ї є якісь сімейні традиції, розкажи
Якіхось таких глобальних традицій у нас немає, я дуже хочу щоб вони з часом з"явилися. А такі щоденні справи, які чітко розпреділені між нами і виконуються постійно - таких багато. Зранку чай собі та мені робить тільки чоловік, а от ввечері тільки я. З собаками гуляє тільки чоловік. Прибирання, миття ванни і туалету, миття підлоги - чоловік. Квіти та пилюка - я. Я розумію, що це не є традиції в повному розумінні цього слова, але це те, що виконується саме так роками.

3. Ти вразлива до критики чи навпаки думки інших по-барабану?
Я дуже вразлива, хоча сама рублю критику "с плеча". Можливо це тому, що кожній справі віддаюсь повністю і в кінці отримати негативну критику для мене дуже неприємно. Особливо боляче сприймаю критику на рахунок зовнішності. Але якщо критика необгрунтована та висказана некультурно - ховайтесь ))) Розітру і витру..

4. У тебе є якісь свої причуди, нетипові смакові уподобання, дивні звички?
Я дуже люблю смажену цибулю з медом  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 25 Червень 2012, 10:29:55 »
Іруся, я тебе дуже добре пам"ятаю )) Ти для мене завжди була зразком врівноваженності та справедливості (хоча ми й не були близько знайомі) і читаючи твої пости, я бачу, що я не помилилась ))

1. Які у тебе стосунки з батьками? чи були кризи непослушанія і що ти винесла для себе з їхньої моделі сім"ї? чи ти шукала чоловіка на зразок тата?
Ох, яке важке питання для мене..  z2 Мій тато помер в 2007 році дуже раптово. Я завжди була татовою доцею і його смерть просто все перевернула в мому житті. Мама "ушла в себя" і я залишилась сама з собою. Переживала то все наодинці, тому до недавнього часу з мамою були дуже напружені стосунки - ніяк не могла їй пробачити те, що вона не бачила що зі мною тоді творилося. А я тоді зв"язалася з поганою компанією, почала пити та курити (мені було всього 14 років), мала негативний перший сексуальний досвід (який наклад відбиток на все моє життя). Вилікував мене Франківськ та майбутній чоловік ) Приїхала сюди і все помінялося. На рахунок моделі сім"ї - так, це для мене взірець. Тато завжди був нашою стіною, за якою було затишно та спокійно. Вже пройшло 15 років після його смерті, але мама так і не змогла бути ще з кимось - просто в порівнянні всі програють. А з мамою ми зараз найкращі подружки. Помирилися та почали близько спілкуватися під час моєї першої вагітності. Просто напевно я зрозуміла саму суть слова "мама", бо сама дуже хотіла нею стати, але не могла.

2. Дивно якось, ти така творча натура, а спеціальністо у тебе технічна. Чому так? Робота в тебе, наскільки я пам"ятаю теж зовсім нетехнічна була...
Так, спеціальність технічна, а працювала я менеджером по продажам. Але мене з дитинства тягнуло до техніки, тому куди поступати навіть ніхто не обговорював - все було ясно ) На рахунок творчості.. Мене понесло в "ту степь" тоді, коли я звільнилась з роботи та осіла вдома )) Да й почалося все з фотошопу - тому технічна освіта стала в нагоді )) Просто коли роками сидиш вдома та всі твої очікування пов"язані тільки з тестами для вагітності, то тут варто чимось руки та мозок зайняти, бо просто можна зійти з розуму.

3. В яких країнах ти побувала і що з кожної найбільше запам"яталось?
Ми кожен рік намагаємось їхати в нову країну, поки є така можливість ) На даний момент я була в Болгарії, Англії, Тунісі, Туреччині, Єгіпті, Греції. Болгарія мені запам"яталась тим, що там більшість чоловіків дуже подібні на мого тата - він наполовину болгарин ))) Я перші кілька днів як дурна  на них витріщалася )) Англія - музей воскових фігур мадам Тюссо, це просто щось неймовірне! В Тунісі вразила подорож по пустелі та поїздка джипами на місце зйомок "Зоряних війн" )) Туреччина це напевно єдина країна на даний момент куди б я із задоволенням поїхада ще раз - все завдяки гарному сервісу ) Єгіпет вразив своїми контрастами - в туристичній зоні все сяє та чисто, але за метр від паркану готелю - просто смітярка. Негативно вразив Каір - дуже брудне та негарне місто. Позитив - звичайно піраміди, заради них варто раз поїхати в Єгіпет ) Греція нам дуже сподобалась, але ще раз мене туди не тягне )

4. Після тих всіх подорожей ти з задоволенням поверталась в Україну? Ти рада, що народилась і живеш саме тут?
Поверталась із величезним задоволенням! Взагалі дуже люблю Франік. Я порівнюю із Росією і можу відверто сказати, що українці більш щирі та добрі. Хоча мене лякали, що "москалів" там ледь не б"ють ))

5. Якби ти на один десь стала чоловіком, щоб ти робила?
Я б в цей день обов"язково з кимось зайнялася сексом!  d27 Дуже цікаво відчути їх відчуття в ці моменти ))

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #25 : 25 Червень 2012, 10:45:17 »
І від мене кілька питань.
1. Як би ви назвали хлопчика, якщо б Ти мала синочк, які імена Тобі подобаються.
2. Які в Тебе стосунки з чоловіковими батьками.
3. Як Ти вважаєш, кохати можна раз і на все життя, чи можна кілька раз закохуватись?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 25 Червень 2012, 10:48:35 »
1.Чи любиш ти читати книжки? Які найулюбленіші?
Читати я дуже люблю ще й з дитинства. З татом перечитала всього Тарзана ще в початкових класах, а трошки пізніше всього Чейза )) Зараз моя улюблена письменниця - Джоді Піколт. Її книжки мене просто вражають - особливо з урахуванням того, що майже всі вони написані по реальним подіям. Завжди з нетерпінням чекаю нову книжку. Рекомендую!

2.Чи хотіла би ти стрибнути з парашютом?
Колись я жила за принципом "в житті треба все спробувати" і наробила багато дурниць. Зараз, коли я маю те, що маю, я тричі подумаю чи варто мені робити те чи інше. Для прикладу. Колись я могла зі своєю подругою в п"ятницю від скуки вирішити чухнути в Одессу - і в 5 ранку ми вдвох сідали в машину та їхали в Одессу на море на один день )) Музика на максімум, відкриті вікна та 220 швидкості на Одеській трассі. Звичайно, що зараз я нічого з цього собі не дозволю, бо я є відповідальна за ще одну людиночку в цьому світі. До цього відноситься і стрибок з парашютом. Можливо пару років тому я б це зробила, але зараз ні )

3.Як вважаєш чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
Існує і я в неї вірю! В мене завжди друзів чоловіків було більше, ніж жінок. Так, можливо це не така відверта та близька дружба (прокладки та вибір бюстгалтера не обговориш), але вона реально існує!

4.Пробачила би чоловіку зраду?
Колись, в пору молодості та глупості, я йому завжди казала, що "ти в мене хороший? хороший.. а хорошим треба ділитися". Я вважала, що заборонений плід сладок, тому я офіційно йому дозволяла мені зрадити. Він дивився на мене, як на дурну та казав, що він ніколи цього не зробить. Але коли наші стосунки стали напруженими і ми заговорили про розвід, я зрозуміла яка я була дурна. Адже мені стало дуже страшно що його може не бути поруч, я просто це уявила. Зараз я ЗНАЮ, що він мені не зрадить (можливо колись я буду мати сумніви - від цього ніхто не застрахований). Коли я не могла завагітніти - я йому казала, що він може піти, що він може мати дітей від іншої жінки, що я його не тримаю. Але він закривав мені рота і разом зі мною чекав дві хвилини над черговим тестом на вагітність. Після всього, що ми пережили разом, я не вірю, що він може так з нами поступити. Але якщо колись таке станеться - я пробачу, один раз. Бо не уявляю свого життя без нього.

5.Які твої улюблені квіти?
Я всі люблю )) І традиційні рози, і ніжні ромашки, і екстравагантні орхідеї ))

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 25 Червень 2012, 11:12:07 »
1. Як би ви назвали хлопчика, якщо б Ти мала синочк, які імена Тобі подобаються.
Ми обговорювали ім"я і в нас було кілька варіантів. Самим першим був Богдан. Потім ми роздивлялися Станіслав та Лев. В принципі ці імена і залишаються на порядку денному на наступну вагітність ))

2. Які в Тебе стосунки з чоловіковими батьками.
Чудові! Я всім можу щиро побажати таких свекра та свекруху. Мені зовсім не важко було почати називати їх татом та мамою. Напевно ще відбилося те, що я не маю тата, а мама тільки кілька років живе у Франківську (жила в Росії). Ми з чоловіком цього року будемо святкувати 10-річчя нашого весілля і за весь цей час я ні разу не почула погане слово в свою сторону. Дуже їм дякую за підтримку в період планування, за їх втішання та заспокоювання.

3. Як Ти вважаєш, кохати можна раз і на все життя, чи можна кілька раз закохуватись?
В мене взагалі з часом понімялося саме значення кохання. Раніше я ж була максималісткою і думала, що кохання - це постійна буря емоцій, страсть та все інше. Тепер я маю зовсім іншу думку. От як раз емоції та страсть - це може бути багато з ким та багато разів (букетно-конфетний період завжди викликає ефект метеликів в районі пупка). А справжнє кохання воно з часом перетворюється на дещо більш спокійніше, більш лагідне, щось таке, що навіть схоже на дружбу. Для мене кохання - це знати свого чоловіка до дрібниць. Який чай він любить, як має стояти його улюблена чашка,  яким словом можна йому підняти настрій, коли промовчати, а коли навпаки заставити виговоритися, знати його слабкі сторони та приховувати їх від оточуючих, але обов"язково пишатися його сильними якостями. Кохання - це бажання міняти себе заради нього. Коли хочеться робити приємні дурнички, готувати щось особливе та смачненьке. Так заведено, що всі сердечки та колір кохання цервоний. Але червоний - це колір вогню, а вогонь може наробити шкоди. Для мене кохання завжди зелене )) Чому? Тому що зелене - це початок чогось нового.

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #28 : 25 Червень 2012, 12:34:51 »
Валічка, дуже цікаве, змістовне, неординарне інтерв'ю z4 z4 z4 Думки такі прості здавалося, але істина завжди проста - це ми самі собі щось таке намагаємося понаслоювати... Ти дуже гарно пишеш - щиро... і хочеться читати...
Цитувати
Так заведено, що всі сердечки та колір кохання цервоний. Але червоний - це колір вогню, а вогонь може наробити шкоди. Для мене кохання завжди зелене )) Чому? Тому що зелене - це початок чогось нового.
Оце мені взагалі дуже сподобалося z4 z4 z4 Хоча для мене любов не зелена... Але що вона не червона - згідна...
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 25 Червень 2012, 13:52:19 »
Наталочка, дякую за добрі слова!  d100 :*

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #30 : 25 Червень 2012, 13:58:46 »
Валічка а в мене одне питання-прохання  :8 знаю що твій чоловік зробив собі татушку - покажи дівчатам її  ;) z3

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 25 Червень 2012, 14:12:26 »
так-так, зробив через тиждень після народження Катрусі ))) на цьому фото більш-менш видно (ми просто її спеціально не фоткали).. як каже мій чоловік (засранець  d27): "Жінка сьогодні є, а завтра немає.. А дитина моя буде завжди!"  d27

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #32 : 25 Червень 2012, 14:43:48 »
Валя, дуже приємно читати твою "писанину": щиру і мудру. Хороший настрій від твого хорошого інтерв'ю! :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 25 Червень 2012, 14:46:04 »
Оля, дуже дякую ))