Автор Тема: Хороше інтерв"ю з horo6aya :)  (Прочитано 4644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline olesja55540

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Наречена
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давид 12.07.2011, Яків 15.10.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Re: Хороше інтерв"ю з horo6aya :)
« Reply #68 : 29 Червень 2012, 22:15:17 »
Мені дуже приємно було познайомитись з тобою на зустрічі в піцерії. Твій нік справді відповідає твоїй суті. Дуже рада, що завдяки інтерв"ю ще більше дізналась про тебе. Надіюсь, що ми потоваришуємо.
Хочеться спитати:
1. Чим ти ще займаєшся, в творчому плані?
2.Скільки років вашому коханню?
3. Як любите відпочивати з сім"єю? d102
4. Які види спорту подобаються і яким хотілося б зайнятись?
5. Чи любиш ходити в гості, чи запрошувати до себе?
6. Якщо любиш читати, то чи доводилось читати релігійну літературу?
7. Чи прислухаєшся до порад родичів у вихованні своєї Катрусі, чи сама шукаєш інформацію?
Буду вдячна за твої відповіді. Бо попередні гарно продумані і щирі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline horo6ayaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
« Reply #69 : 30 Червень 2012, 13:44:54 »
1. Чим ти ще займаєшся, в творчому плані?
На даний момент в основному я займаюся виготовленням листівок та блокнотів. Дуже хочу спробувати декупаж та квілінг. А також давно виношу ідею пошити ляльку, але щось поки що ніяк не наважусь )

2.Скільки років вашому коханню?
Познайомились ми в 1999 році, а зустрічатися почали в 2000 (с 5 січня офіційно  d27). Одружилися в 2002 році, а шлюб взяли в 2010 )) ось приблизно так все виглядає. Багато чого було за ці роки, але це все зробило наші стосунки тільки міцнішими ))

3. Як любите відпочивати з сім"єю?
В нас є свого роду традиція - ми кожного тижня зустрічаємось з друзями. Якщо на дворі зима, то ми ходимо один до одного в гості по черзі. Якщо весна-літо - то дача або прогулянки в місті. Ми вже настільки здружилися, що відпочинок без друзів не уявляю - ми от на море в липні також їдемо всі разом )

4. Які види спорту подобаються і яким хотілося б зайнятись?
Коли я худала, то ходила 3 рази в тиждень на фітнес, а саме пілатес та йога. Дуже мені подобаються ці види фітнесу своєю спокійністю, бо заняття в швидкому темпі - це не для мене, я їх просто не витримую. Також ходила на тренажери - також подобалось.

5. Чи любиш ходити в гості, чи запрошувати до себе?
Дуже люблю і те, і інше )) Але якщо гості ідуть до мене - не люблю незваних. Бо я маю підготуватися, приготувати щось смачненьке. А от так, як татари непрошені, то це не по мені )

6. Якщо любиш читати, то чи доводилось читати релігійну літературу?
Так, читати дуже люблю, але от з релігійною літературою не склалося. І навіть не тягне мене ) d104

7. Чи прислухаєшся до порад родичів у вихованні своєї Катрусі, чи сама шукаєш інформацію?
Ми дуже довго готувалися до появи дитини, тому на сьогодні я вважаю, що я володію достатньою кількістю інформації. Навіть завжди з радістю даю поради знайомим, коли питають. А на днях наш лікуючий лікар сказав мені таку фразу, яка мене дуже вразила: "Коли я консультую ваших друзів, я їм завжди кажу: "Знаєте Валю? Робіть все як вона!". А коли консультую інших і розказую новим мамочкам що і як треба робити, то в мене завжди перед очима ти. Для мене ти - приклад мами". Для мене це був найкращий комплімент!

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #70 : 30 Червень 2012, 14:24:13 »
Валя, дуже цікаве їнтервю!!!
я все уважно перечитала і мені здається що ти не відповіла на питання Oksana_Rus d100
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 30 Червень 2012, 14:33:26 »
Уляночка, дуже дякую!! не знаю як так сталося..  d104 d100

1. Чи є в тебе шкідливі звички і якщо є, то які? Відповідно чи є шкідливі звички у чоловіка?
Оооой, є..Дуже мене тягне викурити пару сигарет під час "п"янки". Так, в житті, не курю, а от при зустрічах з друзями майже завжди.  d100 Ну і також вважаю поганою звичкою уплітання шкідливостей: солодка водичка, чіпси, сухарики..  d111 Прибила б себе.. А от чоловік у мене зануда!  d27 В нього немає шкідливих звичок!! Так-так, є ще такі чоловіки. Він не курить, не іде в запої, не вийде з хати без ранкової зарядки. Так і живем ))

2. Чи хочеш працювати після декрету і де?
Працювати за когось - точно не хочу. Дуже хочу працювати на себе. Є кілька ідей, але до їх втілення ще дуже далеко - бо пріоритеті в житті зараз інші ) Добре, що зарплатні чоловіка вистачає..

3. Хто ти по гороскопу?
Я народилась 24 серпня )) Це перший день Діви, а в деяких гороскопах це ще останні день Лева. Тому я завжди гороскопи читаю для цих двох знаків.

4. Як думаєш чи може людина своїми вчинками змінити долю? Чи все одно все станеться так як має статися...
Так, я вірю в "ефект метелика". Але з іншого боку, хто з нас знає яка доля нам уготована? Може як раз цей вчинок (який на нашу думку все змінив) і був тією самою долею?  ;)

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #72 : 30 Червень 2012, 17:40:29 »
Валя я прочитала  твоє інтерв"ю на одному подиху і  питань  ніби не має,  просто хотіла  сказати, що ти справді хороша людина, хоч  я й не знаю тебе вживу, але  враження склалося дуже  позитивне  і  чудове!
Бажаю тобі побільше  ідей і часу  для їх втілення,  а також щастя вам щирого!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 30 Червень 2012, 17:55:19 »
Олічка, дуже дякую!! d100