Автор Тема: Природні пологи чи кесаревий розтин  (Прочитано 31964 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Дівчата, хто народжував без епізіотемії і у якого лікаря взагалі таке реально? Я зараз вибираю між кесарським і природніми пологами. Хочу природі,але мене дуже лякає розрізання промежини. Це ж які незручності потім виникнуть при сидінні, ходінні в туалет і коханні. Вже як різати, то хай краще живіт ріжуть ніж там. На ньому хоча би не сидиш  d30 Який лікар у нас в Франківську може прийняти нормально роди без всяких розрізів і розривів? Чи таке майже нереально?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Природні пологи чи кесаревий розтин
« Reply #1 : 28 Червень 2012, 20:04:41 »
Та це напевно не від лікаря залежить, а від особливостей вашого організму. В мене не було ні розривів, ні розрізів при обох пологах  d104 Родила в різних лікарів вперше в Чумак Тетяни (не домовлялася), вдруге - в Левицького І.В (домовлялася).
Цитувати
Я зараз вибираю між кесарським і природніми пологами
Що означає - я вибираю? Кесарів розтин - черевна операція, яку роблять за строгих показів, а не на бажання вагітної. Природні пологи - це прекрасно! Я навіть маючи скерування на КР, все одно хотіла і народила сама.
Легких вам пологів!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #2 : 28 Червень 2012, 20:49:20 »
Цитувати
Я зараз вибираю між кесарським і природніми пологами
.
Щось я не зрозуміла як це d104, якщо є покази, то без вагань треба робити КР, а якщо їх нема, тоді природні, а як це вибирати щось не розумію. Та і нічого такого страшного в епізіотомії нема, головне, щоб з дитиною все було добре.

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #3 : 28 Червень 2012, 22:13:56 »
я теж боялась епізіотомії більше за все, але коли це сталось, то зрозуміла, шо це далеко не так страшно і не найгірший варіант, думаю шов від кесарського боліти менше не буде.. не факт шо при природних родах будуть надрізати, а в кесарському вже точно не "пронесе" :)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 28 Червень 2012, 22:29:25 »
Дуже вагомих показань до кесарського нема. Поки нема. Але як не як зробили наркоз і без всяких болей і ускладнень витягли дитину. А живіт розрізати це не те що промежину, якою і сидиш, і в туалет ходиш і коханням займаєшся. До низу живота маже не доторкаєшся і шовчик роблять такий акуратний на рівні трусиків,що його і не видно. Моя мама взагалі тільки за кесарське і коли я починаю говорити про природні шляхи, вона каже,що я не родила і не знаю як це. А вона з досвідом радить лише кесарське. Я б хотіла природньо народити. Але дуже лякає епізіотомія. d16

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #5 : 28 Червень 2012, 22:32:40 »
Цитувати
Але як не як зробили наркоз і без всяких болей і ускладнень витягли дитину.
Якась дивна логіка, почитайте більше інформації про КР і природні роди, бо щось ви трохи не про то думаєте d104
Цитувати
А живіт розрізати це не те що промежину, якою і сидиш, і в туалет ходиш і коханням займаєшся

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #6 : 28 Червень 2012, 22:43:57 »
я особисто за природні роди і буду настоювати на своєму, думаю протипоказань немає, це ж природньо, тіло жінки підказує що робити, і чоловік буде морально в родзалі підтримувати z4

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 28 Червень 2012, 22:50:53 »
Oksana_Rus
Я уже стільки прочитала інформації. Тим білше КР і по бажанню також роблять. До недавна була настроєна лише на таке, а потім подумала всі народжують, а я що гірша???? Коли я сказала що у мене сколіоз Гурбель сказала напевно треба КР, але травматолог казав що можна і природні. Кожен спосіб має свої + і -...Залежить від багатьох факторів. Оболиво тих,які в кінці вагітності вилазять. Розмір плоду, йогоположення. Наперед загадувати важко з природнми пологами. Для мене ці два способи поки що 50 на 50. Ідеального способу ще не придумали d27 Але епізіотомія дуже лякає. Мене це питання майже від зачаття мучить.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #8 : 28 Червень 2012, 22:53:42 »
Цитувати
Але епізіотомія дуже лякає. Мене це питання майже від зачаття мучить.
Та нема чого боятися, це далеко не найгірше, що може бути, потім навіть про це згадувати не будете d112 Хоча звичайно якщо є медичні покази, то я лише за КР і жалію, що мені його не робили.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #9 : 28 Червень 2012, 22:53:52 »
Цитувати
До низу живота маже не доторкаєшся і шовчик роблять такий акуратний на рівні трусиків,що його і не видно.
ага, і ше той маленький шовчик може більше ніж пів року не гоїтися, а постійно гноїтися,і куча проблем  так як це було у багатьох моїх знайомих :(
народ та ви трохи думайте що це все таки операція!!!!!! а той надріз за якийсь місяць заживе, а коханням займатися ітак 2 місяці не можна чи при нормальних родах чи при кесаревому  d112 ну невже ви готові лягти під ніж ради якогось тимчасового дискомфорту  d104

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #10 : 28 Червень 2012, 22:58:01 »
Трохи не по темі пишемо, але то не все так просто з КР
Цитувати
зробили наркоз і без всяких болей і ускладнень витягли дитину
, бо до того треба лягти на підготовку, потім все одно від наркозу відходиш, постійно щось капають, пару днів не встаєш, ну і не три дні, а мінімум тиждень в пологовому проводиш і т.д. і хтось повинен біля тебе постійно сидіти, хоч перші дні, як згадаю те все, то вже мурашки d104 Тому я в першу чергу за природні пологи, коли немає протипоказань, навіть поки що ще надіюся, що цього разу мені може дозволять теж самій родити, час покаже :)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 28 Червень 2012, 23:03:23 »
Ну але ж переносять луюди операції. В промежині буде такий же шов, як і на животі і так само може гноїтися. Це вже як кому повезе. Наперед не вгадаєш. Як почне гноїтися між ногами, то це вже не тимчасовий дискомфорт. А тим більше вже дитинка є, треба їй час і увагу приділяти, а у тебе рана між ногами і навіть неможливо сидіти. Я це не уявляю собі. Якби я була впевнена на 99% що не буде епзіотомії, то звичайно я руками і ногами за природні пологи. От і не знаю як такого добитись, щоб її не робили. Кажуть, що хороші лікарі якось руками готують промежину до навантажень. От цікаво хто таке зможе.

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #12 : 28 Червень 2012, 23:11:05 »
Цитувати
Ідеального способу ще не придумали хі-хі-хі
а для чого його придумувати d107,якщо є природній спосіб і він є ідеальним! d104 ви мені вибачте але так дивно читати ваші повідомлення d143 Для мене і думаю для більшість у природніх родах одні плюси ДЛЯ ДИТИНИ,а шо ще важливіше,з вашою промежиною все буде нормально або в крайньому випадку заживе швидео!!! а ви якшо нормально себе настроєте то все пройде швидко!
Цитувати
А живіт розрізати це не те що промежину, якою і сидиш, і в туалет ходиш і коханням займаєшся
Та якшо навіть і розріжуть то це ж не вічно буде боліти! Ви ж знаєте шо у вас будуть схватки і треба буде їх перетерпіти бо це природньо і так само родити самій! Я родила сама,швидко,без жодної тріщинки  і згадую це  з задоволенням і за всю вагітність навіть не думала про кесарське d128 ясне діло якшо вже так треба буде то інше діло але для чого цьго самій прагнути,не розумію d128
А лікарка Гурбель нормальна і дійсно не шуайте собі нічого
Цитувати
Але якось іншим дівчатам назначають якісь ліки, вітаміни, огляди,
і шо тут доброго? Насолоджуйтесь вагітністю і щасливих вам природніх родів бо повірте це прекрасно! z3

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #13 : 28 Червень 2012, 23:18:53 »
Цитувати
Для мене і думаю для більшість у природніх родах одні плюси ДЛЯ ДИТИНИ,а шо ще важливіше,
згідна на всі сто, що природні роди, якщо немає протипоказань і якщо хороші та професійні лікарі приймають роди (а Гурбель наче хороший лікар), несуть одні плюси для малюка z4

Сказали спасибо: Lubovnejluk

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #14 : 28 Червень 2012, 23:19:55 »
Цитувати
а ви якшо нормально себе настроєте то все пройде швидко!
100%
я обидва рази родила сама, першийраз за 3,5год дочку 3700г, другий раз за 1год10хв дочку 3860г і також жодної трішини!!!!! через декілька годин я вже сама побігла в туалет без широко розставлених ніг  z1 і все прекрасно і про роди забула, а чи вдасться вам так після КР?????? ніколи!!! не переживайте - все буде добре!!!! тільки настройте себе в це!!! велику роль також робить акушерка, вона бачить всюо ситуацію, я памятаю моя мені розказувала що вона знає такі місця де рветься і на них нажимає і розтягує в той момент коли прорізується голівка дитини і тоді вона просить не тужитися бо дитина сама стрімко йде, і йде навантаження на піхву а якщо жінка ще й потужиться то дитинка йде ще швидше і тому получаються розриви, тому потрібно слухати акушерку!!!

легких і гарних вам ПРИРОДНІХ !!!!!! пологів  ;)

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #15 : 28 Червень 2012, 23:27:03 »
Цитувати
велику роль також робить акушерка, вона бачить всюо ситуацію, я памятаю моя мені розказувала що вона знає такі місця де рветься і на них нажимає і розтягує в той момент коли прорізується голівка дитини і тоді вона просить не тужитися бо дитина сама стрімко йде, і йде навантаження на піхву а якщо жінка ще й потужиться то дитинка йде ще швидше і тому получаються розриви, тому потрібно слухати акушерку!!!
ооо це дійсно, забула пр це написати, акушерка в мене була класна їх там дійсно не так багато, можу дати телефон z4,а родила я в обсервації у Савки(стояла на облі домовлялась з ним але він відпочивав збоку бо я була 5 в ньго в ту ніч)у Кучмістенко-це супер лікар і акушерки Наталі z4  і  Класно все росмасажовує і гарно виводить голівку! Просто є лікарі які не слухають деяких акушерок і перестраховуються і роблять надріз бо він швидше загоюється ніж тріщинка але якшо нормальна акушерка то все зробить супер!

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #16 : 28 Червень 2012, 23:31:11 »
згідна, правильно себе налаштувати,нічого не боятися,брати з собою підтримку і вперед за орденами,..все буде кльово, теж два рази пройшла d41 d41 d41