Автор Тема: Природні пологи чи кесаревий розтин  (Прочитано 29924 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Природні пологи чи кесаревий розтин
« Reply #102 : 03 Липень 2012, 08:05:33 »
Не знаю, я не розумію чого вже аж так погано, коли жінка йде на КР просто за власним тверезим і обдуманим рішенням. Коли дізнається все про природні пологи і про КР, все обдумає і вибере те, що їй більше підходить. Ну буде так її душі і серцю спокійніше. Нехай. А то піде на прирродні і буде панікувати, боятися,поводитися неправильно і ні до чого доброго це може не привести. Головне щоб потім вкінці всі були здорові і щасливі. Бувають же різні мамочки, і вагітніють також по різному.Хто йде роками до цього...ахто у 15 років трахбах і кіндер сюрприз.у такому випадку не всі можуть нормально пройти через пологи.
От я ціле своє свідоме життя була просто впевнена,що коли буду вагітна, то народжуватиму через КР.А тепер дійсно завагітнівши і прочитавши багато інформації і відгуків мамочок, я все таки за природні пологи. Але для себе. Хтось хоче КР то будь ласка. Люди різні,різне виховання,різна психіка. От я колись дуже боялась того,як можу поводитись у пологах, там кричати, бити,кусати лікарів, трощити обладнання, якісь не дуже приємні реакції організму на пологи. Але завагітнівши я,як це не дивно, почала бачити навіть яксь романтику у пологах.Коли ти разом з чоловіком маєш можливість пройти такий важливий і в той же час важкий і відповідальний момент. І чими далі, тим менше я бачу у пологах чогось противного і огидного.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #103 : 03 Липень 2012, 11:50:20 »
Цитувати
як можу поводитись у пологах, там кричати, бити,кусати лікарів, трощити обладнання
Та чого ви вирішили що так робитимете? Я теж досить велика панікерша, якось була обпекла руку і зомліла. Але пологи це інше, природа так спеціально продумала, що жінка може це витримати. Якраз на курсах вчать як відволіктися від цього болю. Хоча я сходила тільки на одне заняття в консультації, зате багато читала.
Може й якщо ви так налаштовані на КР, то думаю знайдете лікарів, що вам його зроблять і без показів. Але впевнена, що теж без болю не обійдеться, а він вже якраз і не буде природнім. Ми ходили на УЗД  з жінками після пологів, то на тих, хто після КР, було боляче дивитися. Ясно, що організми різні і всі переносять біль по -різному. Вам треба не думати про погане, чекайте величезної радості від зустрічі з малятком.

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #104 : 03 Липень 2012, 13:22:04 »
Цитувати
Є покази - йти на кесарів розтин, тут вже без всяких відмазок. Добре, що зараз є така можливість.
Нема показів до КР - йти на природні пологи і думати в першу чергу про свою дитину - не волати, бо це забирає від мами сили, а від дитини кисень, слухати лікарів, їх же ж і обрати можна. Брати маму -чоловіка-сестру, кому хто вподоби і т.д.
А коли не хочеться болю терпіти, то не треба  вагітніти зовсім і не народжувати дітей.  Так чи інакше болітиме при будь-якому способі народження. Та й мати дитину - це мати постійні  переживання і тривоги. Хіба, коли дитина хворіє, маму не болить? Болить ще сильніше за перейми.
 Давно читаю цю темку і незнаю як правильно підібрати слова щоб виразити свою думку на рахунок того що тут пишуть ті які ще не проходили через пологи ......
  Маю два кесарських,і мріяла про природні пологи....зі сльозами на очах читаю і слухаю тих яким ставили маля на живіт.Після природніх пологів жінки бігають,а я в туалет ходила зі швидкістю равлика.Ви собі уявити не можете як болить коли матка скоротчується особлво коли вона розрізана і зашита...А друге кусарське мені робили коли був карантин і нікого не пускали,лежу я після операції і біля мене в в тому ліжечку мій синочок,ніхто не приходить без потреби,малюк плаче а я встати не могла до нього бо старшно все болить!А яке обезболююче саме по собі болюче .....7днів капельниці,7 днів антибіотикі ,перепрошую задниця як решито,пів року ще не відчувала лівої половинкі.Уколи в живіт! Виписали і шов нагнивав так що їздила до лікарів....що доброго може бути в кесарському не розумію!Це мука для жі%E
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #105 : 03 Липень 2012, 13:24:50 »
Цитувати
От я колись дуже боялась того,як можу поводитись у пологах, там кричати, бити,кусати лікарів, трощити обладнання, якісь не дуже приємні реакції організму на пологи.
меньше слухайте що вам розказують d27
 Я звичайно не категорично протів кесарського,бо коли при перших пологах була критична ситуація то я казала робіть зімною що хочет,ріжте вбивайте аби тільки дитина була здорова d111 Коли треба то треба!
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #106 : 03 Липень 2012, 20:50:50 »
Я все життя, від коли дізналась як народжуються діти, знала, що у мене буде КР. Але  тепер, коли я завагітніла і справа дійщла до народження я все більше починаю хотіти і задумуватись над природніми пологами. Як не як більшість жінок через це проходить. А дехто і по декілька разів.Навіть незважаючи що моя мама наполягає на КР, все одно хочеться спробувати природнім шляхом. Хоча в КР не бачу нічого поганого, навіть коли він просто по бажанню. Від коли вагітна, уже стільки начиталась і надивилась про всякі не дуже щасливі випадки і знаю що у будь якому разі таке може бути. Будь які пологи це ризик і для жінки і для дитини. Скільки не рахуй всі за і проти, все одно 100% гарантії, що все буде добре ніхто не дасть. До речі, які умови у наших франківських родзалах? Не дуже все страшно, совдепівсько і запущено? Дивилась пару відео про пологи,обстановка просто гнітюча, чи то може просто важко дивитись...

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #107 : 03 Липень 2012, 20:56:39 »
про пологов1 будиники в нас э окрема темка 1 там багато написано про умови ;)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #108 : 03 Липень 2012, 21:03:51 »
Я наприклад нічого не маю проти КР може тому що ще не знаю що таке природні пологи і що та КР, але для себе знаю одне скажуть що треба народжувати КР то добре, скажуть природні пологи ну то будуть природні. Пізніше піду на курси, щоб навчитись правильно поводитись під час пологів (як дихати, коли тужитись і все інше) ніякої літератури не читаю не хочу себе наперед загражати.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 03 Липень 2012, 21:26:02 »
nataА
Я також дуже хочу на курси ходити d41 А самому всяке читати і дивитись наперед, то не дуже добре. У людей різна психіка. То я ще така пофігістка, що подивилась щось погане і на другий день забула...а як комусь стах в свідомості засяде. Це найгірше.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #110 : 03 Липень 2012, 21:45:13 »
Цитувати
То я ще така пофігістка,
о, а чого ви так за пологи переживаєте
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #111 : 03 Липень 2012, 21:52:34 »
Цитувати
Навіть незважаючи що моя мама наполягає на КР
А чому вона такої думки?

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 03 Липень 2012, 22:26:40 »
Oksana_Rus
Каже вона родила звичайним способом і я не знає як це. Що маючи досвід родів,якби родила ще раз, то тільки КР.
Уліточка
Ну пологи це ж дуже відповідальний момент,відякого залежить здоров"я, а деколи і життя, двох людей. Тому я навіть не знаю яким пофігістом треба бути,щоб не переживати. Я мала на увазі що всяка негативна інформація мене не дуже зачіпає. Не так щоб я подивилась пару поганих відео про пологи і вже згризла всі нігті на руках і ногах.. не маю привички наперед настроюватись на погане.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #113 : 03 Липень 2012, 22:51:33 »
В мене дуже негативний досвід природних пологів і спочатку я думала, що наступний раз тільки КР, але зараз все частіше думаю, що все таки хотіла би природні пологи. Головне знайти хорошого лікаря, який добре оцінить всі ризики і швидко відреагує в будь-якій ситуації, бо в мене були покази до КР, але лікар чомусь їх проігнорував, надіюся, що наступного разу все буде інакше.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #114 : 03 Липень 2012, 23:17:05 »
NourElShams, ясно що пологи це відповідально, просто хід ваших думок ніяк не можу зрозуміти, то ви пишете що краще живіт різати ніж промежину, то що хочете природні пологи, а ще щоб умови були не совдепівські і це все відколи Ви взнали як діти родяться d140

Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 06 Липень 2012, 19:53:24 »
Уліточка
Звичайно не хочу щоб промежену різали.Не думаю що хтось хоче і йде народжувати кажучи ріжте мене, будь ласка. Як не як, там не дуже гігієнічне місце, щоб його різати. Та навіть коли під час бриття царапаєшся, то вже великий дискомфорт при ходінні в туалет і довго заживає. Страшно подумати, що буде якщо там повністю розрізати. Хіба не можна хотіти природні пологи без епізіо? Що у цьому такого незвичайного? Я ще поки не знаю, як у мене будуть справи перед родами. В мене вже дитинка трохи величенька для совїх тижнів. Ащо буде потім d104... Але, якщо не буде проблем і знайду лікаря, який не ріже зразу після другої невдалої потуги лиш би швидше було, то тільки нормальні пологи.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #116 : 07 Липень 2012, 23:36:38 »
ви так не переживайте промежену різати то не так вже і боляче взагалі не відчуваєш що тебе ріжуть зате не мучишся зі схватками сутку і напівнепретомно потім родиш дитину в кращому випадку а в гіршому взагалі відрубуєшся d107 d107 d111.Особисто мене стимулювали я задоволена за чотири години народила а якщо б не стимулювали то я б могла так і два дні в родзалі сидіти і мучитись!!Доречі переважно ріжуть тоді коли стимулюють d143 d143

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #117 : 08 Липень 2012, 10:01:31 »
у мене були стимуляц1я та не р1зали.

Offline Наталя***

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка 17.06.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #118 : 08 Липень 2012, 11:58:25 »
У мене був КР по показам. Мали навіть дату самі вибрати, але малюк сам вибрав(о 00.00 води відійшли)
Почалися сильні схватки, мчали у роддом і ми і лікарка, бо коли заплановано КР-це дуже небезпечно, щоб дитинка не почала народжуватись треба швиденько різати і діставати. Місцевий наркоз не взяв, дали загальний.
Дівчата, я намагаюсь не згадувати, а зараз пишу і сльози навертаються. Дуже тяжко перенесла наркоз, а потім 7 днів уколів і капельниць. І дитинку свою важко на руки брати, до туалету взагалі дійти не могла. Я би всім радила не йти добровільно на КР!!! Старанно відходила в Дівію, навчили і розказали про все! Була готова народжувати і зовсім не боялась! Знання-Сила. Підіть на курси, а потім на роди, як на свято!!! П.С. Кесерять в операційній, а не в родзалі, бо це ж операція!!!