Автор Тема: Природні пологи чи кесаревий розтин  (Прочитано 29973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Re: Природні пологи чи кесаревий розтин
« Reply #119 : 08 Липень 2012, 17:02:41 »
А чоловіка на КР не пускають?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #120 : 08 Липень 2012, 17:16:07 »
Звичайно що не пускають! Що йому там робити? Це ж операція

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #121 : 08 Липень 2012, 17:22:08 »
а природні роди це що як похід до косметолога. Також все складно і мало приємного

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #122 : 08 Липень 2012, 20:51:30 »
Цитувати
А чоловіка на КР не пускають?
При КР також можлива пристуність чоловіка - в мене знайомі ходили разом  :)

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #123 : 08 Липень 2012, 21:33:18 »
Чоловік під час КР може чекати в післяопераційній, спочатку йому привозять дитину, а потім вже саму жінку.
 В мене як таких показів на КР не було, готувалась до природніх родів, але були деякі моменти, тому задумувались з лікарем і про операцію, хоча її  не призначали. Та все закінчилось екстренним КР... Після того думала, чому жінці не дозволяють самій обрати, яким шляхом народжувати. Але тепер розумію, що з таким підходом багато хто буде летіти на КР, добре не розуміючи всі ризики і зовсім не оцінюючи ситуацію

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #124 : 09 Липень 2012, 13:11:42 »
В мене під час КР чоловік був під дверима в передопераційній, все чув і трошки бачив, доцю зразу йому занесли і на груди поставили :) Зараз то все згадується з сльозами радості, але післяопераційних неприємних моментів ох як багато d16, ще багато дівчат було, яких довго не виписували, бо ті ж шви не гоїлися і т.д.
Тому зараз я ще надіюся, що ця вагітність закінчиться природніми пологами, поки не знаю як це, то здається, що набагато легше і для дитинки корисніше. Звичайно, що всі ризики треба оцінити і головне довіряти своєму лікарю :)

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #125 : 09 Липень 2012, 15:02:02 »
Цитувати
Тому зараз я ще надіюся, що ця вагітність закінчиться природніми пологами, поки не знаю як це, то здається, що набагато легше і для дитинки корисніше. Звичайно, що всі ризики треба оцінити і головне довіряти своєму лікарю
Однозначно корисніше для дитини,але от чи легше....це спірне питання....Я після родів казала,що сама родити не буду більше.. d100
Але то як в кого..В мене самі роди тривали 40 хв.,а ще пів дня схваток...Тай після епізії немогла сідати,тай випрямитися 3 дня не могла (зразу падала в обморок) .Але є такі,що родять за 10 хв. і кажуть,що то раз плюнути..
 Але я за природні роди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!І другу в планах родитиму сама!!!!!! :)

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #126 : 12 Липень 2012, 16:31:48 »
Цитувати
Однозначно корисніше для дитини,але от чи легше....це спірне питання....Я після родів казала,що сама родити не буду більше.. ой
Цитувати
.Але є такі,що родять за 10 хв. і кажуть,що то раз плюнути..
 Але я за природні роди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!І другу в планах родитиму сама!!!!!! посмішка
  z4  молодець,що передумала.
Я теж такої думки була після родів,  і щей досі не готова родити ще раз, але якщо прийдеться, то тільки природнім шляхом звичайно,  тому що треба думати про лялю впершу чергу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 17 Липень 2012, 19:41:33 »
Чим для дитини корисніші природні пологи?

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #128 : 17 Липень 2012, 19:45:43 »
на мою думку, якщо немає протипоказань, то однозначно треба родити самій. я своїх хлопчиків родила сама - чула перший крик, перший дотик до мацьопи, запах...  d9 d3

Цитувати
Чим для дитини корисніші природні пологи?
знайшла таку статтю:
Цитувати
Природні пологи або кесарів розтин: що корисніше для імунної системи малюка?
 Було виявлено, що більш висока захворюваність новонароджених, які з'явилися на світ шляхом кесаревого розтину, може бути пов'язана зі змінами у тривалості життя і функції нейтрофілів, які у даної групи дітей знижені в порівнянні з такими у дітей, що з'явилися на світ природним шляхом.

Проведені останнім часом дослідження показали, що фізичні навантаження поліпшують функцію нейтрофілів і можуть зміцнювати імунну систему новонароджених. Вони роблять слабкий прозапальний ефект і є причиною ембріонального лейкоцитозу і нейтрофілії. Однак, при появі на світ шляхом кесаревого розтину, дитині не доводиться докладати будь-яких зусиль, порівнянних з навантаженнями, яким він піддається в пологах, що несприятливо позначається на функціонуванні імунної системи.

За даними ВООЗ близько 15% всіх вагітних жінок мають потребу в пологах шляхом кесаревого розтину, щоб уникнути розвитку загрозливих для життя ускладнень, які можуть виникнути при пологах. За даними Національного центру статистики охорони здоров'я (США) у 2001 році 3027993 жінки піддалися розродження природним шляхом, 978411 потрібно проведення операції кесаревого розтину (первинно або повторно). Частота розродження шляхом кесаревого розтину склала 24,4%.

З метою оцінки тривалості життя і функції нейтрофілів у здорових новонароджених, які з'явилися на світ як шляхом кесаревого розтину, так і природним шляхом, були досліджені кров матері і кров, отримана з пуповини новонародженого.

Дослідження показало, що спонтанний апоптоз нейтрофілів у новонароджених, що піддавалися фізичним навантаженням, наступав пізніше, що дозволило клітинам підтримувати імунну відповідь протягом більш тривалого періоду часу. Було виявлено значне зменшення експресії поверхневого антигену CD11b нейтрофілами дітей, що з'явилися на світ оперативним шляхом, що підтверджує зниження їх активності, тоді як рівень CD34 був підвищений, що свідчить про незрілість клітин імунної системи, яка, на думку дослідників, частково може бути відповідальною за зміну фенотипу нейтрофілів у даної групи дітей. Було також виявлено, що кров, отримана з пуповини новонароджених, які з'явилися на світ шляхом кесаревого розтину, у меншій мірі реагує на ліпополісахариди і Fas-антитіла.

На закінчення дослідники відзначають, що «фізичні навантаження будь-якої тривалості впливають на функціонування імунної системи новонароджених».

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #129 : 17 Липень 2012, 20:29:33 »
моя подруга дитинства родила минулого тижня шляхом КР, правда незаплановано, її стимулювали, результату не було, в малого падало серцебиття............я дзвонила її привітати, от вона каже, що в 1000-раз краще родити природнім способом (у неї вже є донечка, були природні пологи), ніж кесарське - всі змушені по черзі бути з нею, бо вставати дуууууууже важко, малого взяти не може, ходити не може, бо в голові крутиться, там де різали болить, одним словом нічого доброго.......

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
« Reply #130 : 21 Липень 2012, 16:44:08 »
Майбутні мамочки, хто боїться пологів, чого ви боїтеся??!!  :) Ви ж жінки, це так у нас задумано Богом, щоб народжувати дітей. Навпаки, якщо лікарі кажуть, що все добре, ви МОЖЕТЕ народити самі, то чого боятися? Налаштуйтеся на позитив, сприймайте біль як ознаку того, що зовсім скоро зустрінетеся зі своїм довгоочікуваним малям. Хіба не цього моменту ви чекали, коли тільки дізналися про вагітність?? І взагалі, навіщо боятися того що неминуче?  :)
    Епізіотомія, це зовсім не страшно! Мені робили, і все в мене ок. Сиділа нормально вже за тиждень  z4 Просто зеленкою обробляла невеличкий шов у 2 см  d112 Це ж не шов від КР, а шов на слизовій, де заживає все набагато швидше і не так болюче.
    Щодо епідуралки, то я би за власним бажанням її не робила, бо знаю багато прикладів коли після неї у жінок болить рік (!) спина, а як тужитись, відчувати як дитина, коли зовсім не відчуваєш нижньої половини тіла? Моїй подружці робили епідуралку, то вона каже, що дитину просто вичавлювали з неї, бо сама вона не могла потужитись, бо нічого не відчувала  z2

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #131 : 31 Липень 2012, 22:48:04 »
я за природні пологи хоча мені після другої донечкі тільки кр,але першу я родила супер ,а з другою втратила свідомість і її тягнули щипцями але це мої нирки дали тиск а так настрой і все буде супер, я поже хіба ще одну ляльку років через 5-6,але це вже буде видно тим більше що це буде кр.... d104

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #132 : 31 Липень 2012, 22:59:27 »
Ну я двома руками і двома ногами і всім - всім за природні пологи  d30
Перші пологи були дуже важкі. Епізіотомія - надріз був величезний.Нормально сісти змогла через місяць з лишнім  d111
Але не зважаючи на це все,коли завагітніла вдруге,то навіть не думала про КР. Мені декілька раз снився сон,що мене прокесарили,то я так переживала. Завжди молилась щоб змогла народити сама  :)
І от другі пологи пройшли швидко,легко в порівнянні з першими і без епізіотомії  z4
Так що всім майбутнім мамочкам я бажаю тільки природніх пологів,бо як на мене КР це покарання  d16

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #133 : 31 Липень 2012, 23:14:54 »
для мене найбільший страх за час вагітності-це КР.я так його боялась,бо це оперативне втручання,яке має певний ризик виникнення всіляких ускладнень,а у більшості жінок КР став як похід в салон на манікюр,якесь таке дивне відношення до нього.сама родила природнім шляхом,і епізіотомію мала,але вже через тиждень літала як метелик,а після КР через тиждень тільки з ліжка встають.
я взагалі не розумію цієї дилеми,цього вибору-як родити?таке питання має вирішувати лікар,а не жінка,оцінюючи стан породіллі і наявність показів до КР

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #134 : 01 Серпень 2012, 01:45:36 »
а для когось КР не покарання, а вихід з нелегкої ситуації... не можна бути таким категоричним в цьому питанні, але обирати між природніми родами і КР потрібно з розумом.
Я свого часу налаштовувалась на звичайні пологи але й не боялась КР, якщо потрібно було б. Вийшло, як вийшло -екстренна операція...

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #135 : 01 Серпень 2012, 09:04:38 »
Цитувати
Щодо епідуралки, то я би за власним бажанням її не робила, бо знаю багато прикладів коли після неї у жінок болить рік (!) спина,
та коли б рік і тільки спина, десь тиждень тому по ТСН показували що жінку спаралізувало після епідуралки і вже бідолашна рік лежить!