Автор Тема: Природні пологи чи кесаревий розтин  (Прочитано 29985 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Природні пологи чи кесаревий розтин
« Reply #17 : 28 Червень 2012, 23:33:56 »
Цитувати
народ та ви трохи думайте що це все таки операція!!!!!! а той надріз за якийсь місяць заживе, а коханням займатися ітак 2 місяці не можна чи при нормальних родах чи при кесаревому
мені після природніх пологів казали місяць, і то я не витримала до його закінчення кілька днів  z3,а от після КР справді час довший повинен пройти, оскільки є ще внутрішні шви на матці і заживають вони довше. І не забувайте про те, що після КР важче жінкам налагодити грудне годування. І чому обов"язково мають бути шви? В мене не було ніяких роривів, вже через три дні я казала, що буду ще родити  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #18 : 28 Червень 2012, 23:53:38 »
NourElShams я трохи дивуюсь з ваших дописів, складається враження що ви впершу чергу думаєте про себе а потім про дитину d112 Чого ви себе настроюєте на гірше? На пологи ви маєте іти як на свято, а не думати про гірше!   чого ви собі думаєте що вам будуть робити епізіотомію? а навіть якщо і будуть то що  тут страшного? заживе все швидко і нічого гнити вам між ногами не буде! в мене був розрив через те що мала йшла дуже стрімко мала 1 шов то через тиждень навіть не відчувала його! d104 ну і хто б і що вам не говорив то всеодно природні пологи є природніми. Бажаю вам легкої вагітності і пологів!

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #19 : 28 Червень 2012, 23:59:49 »
Даааа.... Настроювати себе на КР тільки щоб епізіотомію не робили це конєшно жесть,вибачте за слово!!!!  d112
Та це навіть порівнювати не можливо - це ж зовсім різні ділянки вашого тіла де різні по будові тканини. Під час КР вам розрізають всі зовнішні тканини + внутрішній орган - матку!!!!!!! І думаєте такий шов буде менше боліти і швидше заживе ніж розріз промежини де є слизова і т.д. Не кажу що це приємні відчуття,але після схваток і самих пологів  - це вже цвєточки  d27 Я вже не говорю про користь природніх пологів для дитини і для жінки!!!!!!!!!!!! А щодо кохання,то не хвилюйтесь , перший місяць - два - вам про нього навіть думати не буде часу  d27  А до того часу все гарненько заживе і життя повернеться в звичайне русло  z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #20 : 29 Червень 2012, 00:04:57 »
Цитувати
А щодо кохання,то не хвилюйтесь , перший місяць - два - вам про нього навіть думати не буде часу
ггггг, влучно сказано z4

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #21 : 29 Червень 2012, 00:15:09 »
В мене були операції і природні роди, тому можу порівняти і скажу , що краще я б перижила 10 КР , ніж одні природні роди, але це, можливо, у мене були такі болючі схватки - дехто вже зразу готовий народжувати ще. І якщо б мова ішла тільки про мене я звичайно, що на майбутнє пішла на операцію не сумніваючись, але так я для дитинки , то все (наркоз, гв ...) не накористь, то про кесарське без показів і мови не може бути, тому що заради своєї лялі можна і треба потерпіти.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
« Reply #22 : 29 Червень 2012, 00:19:39 »
та схватки у всіх  болючі і їх точно ніяк не уникнути

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #23 : 29 Червень 2012, 04:22:13 »
В мене був КР по показаннях - поганий зір, але я до останнього думала відмовлятися, і погодилася тільки тому, що був великий плід, не хотіла завдати шкоди дитині і собі. Мені здається, ви просто не розумієте, що таке КР для дитини, а оцінюєте все насамперед на рівні фізичних відчуттів, хоча повірте, після КР все не буде так легко, як ви собі думаєте. Рекомендую вам почитати книгу Мішеля Одена " Кесарево сечение" і ви зміните свою думку про КР. Якщо маєте шанс народити самостійно - зробіть це, так буде набагато краще як для вашої дитини, так і для вас. Не будьте егоістом і не мисліть на примітивному рівні про промежину - цей розріз загоіться швидше, ніж розріз на матці, м'язах, шкірі під час КР, це ж все таки нелегка операція черевноі порожнини... плюс проблем з ГВ ви так само уникнете. А також почитайте темку про пологи, як жінки описують яке це щастя, і не відмовляйтеся від нього, бо під час операції ви нічого такого не відчуєте, ви просто будете лежати і вам принесуть показати дитину, а ви і не зрозумієте, що сталося..вам навіть її на груди не покладуть, а це дуже важливий момент для вас обох. Я ні в якому разі вас не агітую відмовлятися від операції, якщо є показання, просто не варто це робити тільки через страх епізіотоміі  d128

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #24 : 29 Червень 2012, 06:41:42 »
Природа придумала все якнайкраще і спеціальні родові шляхи для дитини!
А те, що вам лікарка не назначає купу ліків, то це великий плюс, бо всі ті ліки шкодять дитині. Мені моя лікарка навіть під час застуди при вагітності не дозволяла нічого приймати, бо печінка малюка дуже ніжна і вразлива.
І те, що лікарка з кимось ходить на УЗД, а з вами ні , теж добре - значить у вас все гаразд. Насолоджуйтеся вагітністю і викиньте дурні думки з голови. Щодня собі повторюйте - я легко народжу сама і так і буде!

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #25 : 29 Червень 2012, 09:22:42 »
NourElShams, я би вам радила, якшо раптом на дородову підете, зайдіть до дівчат в палату, спочатку до тих які самі народжували, а потім до тих яких кесерили, останні, після КР, навіть дитинку на руки не беруть бо шов може розітися, + обов"язковий укол в живіт після операції+ наркоз в організмі, який буде і разом з молоком виходити+уколи від всяких інфекцій, і цим всім ви хочете нагодувати ваше новонароджене малятко? а тепер про епізіотомію, це малюнький розріз, який заживає через 2 тижні, максимум місяць, і ще не чула від наших мамусь, шоби в когось там гноїлося...
так шо раджу вам добряче подумати про шо ви говорите, а сколіоз, якшо він у вас в ненайгіршому стані, ващє не протипоказник для природніх пологів!
такшо шановна мамусю, противні думки геть з голови!
краще шоби про таке не думати сходіть на дородові курси, поспілкуєсь з позитивом ІМХО

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #26 : 29 Червень 2012, 12:00:09 »
Я народжувала з епізіотомією і можу сказати що це зовсім не страшно,це порівняно з КР цвіточьки!!Спочатку десь тиждень два виникають не великі труднощі але як на мене це навіть не порівняти з кесерським.КР це ж операція після нього купа проблем((((Якщо лікар попадеться нормальний гарно акуратно зашиє то через два тижні ви навіть не будете відчувати що вас різали!!!!І ще хочу додати що епізіотомія це краще ніж природні зовнішні розриви це один великий рівний шов,який швидко заживає якщо за ним належно доглядати!!!Якщо я б ще раз нарожувала то погодилась на епізіотомію не вагаючись!!!

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #27 : 29 Червень 2012, 12:07:50 »
І взагалі дівчата ви якісь дивні можу сказати точно що під час схваток ви не будете відчувати чи вас ріжуть чо що з вами там роблять!!!!!Але за те дитинка народиться природньо,так як це має бути))І про яке кохання може йти річ в перші тижні після родів,це ж не реально)))))))))))Ви не те що часу ви бажання не будете мати))))))))))
 :( :( :(

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #28 : 29 Червень 2012, 13:55:04 »
Цитувати
І ще хочу додати що епізіотомія це краще ніж природні зовнішні розриви це один великий рівний шов,який швидко заживає якщо за ним належно доглядати!!!
Дуже доьре затягує шов ванночки ромашкові - тобто підмиватись ромашковим настоєм кожні 2-3 год + після кожного туалету  z4  +мповітряні ванни !!!!!Мені дуже допомогло!!!

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #29 : 29 Червень 2012, 14:19:02 »
Цитувати
Дуже доьре затягує шов ванночки ромашкові - тобто підмиватись ромашковим настоєм кожні 2-3 год + після кожного туалету    +мповітряні ванни !!!!!Мені дуже допомогло!!!
Аналогічно!!!!Я брала таку пляшечку з пімпочкою,що мож було нажимати на пляшку і вона пшикала.Бо митися не буде як кожний раз,а так попшикав після туалету і стає зразу легше!!!!!Мене навіть менше боліло після ромашки!!!

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #30 : 29 Червень 2012, 14:23:34 »
Цитувати
І взагалі дівчата ви якісь дивні можу сказати точно що під час схваток ви не будете відчувати чи вас ріжуть чо що з вами там роблять!!!!!Але за те дитинка народиться природньо,так як це має бути))І про яке кохання може йти річ в перші тижні після родів,це ж не реально)))))))))))Ви не те що часу ви бажання не будете мати))))))))))

Я доречі чула як мені робили епізію,хотя в цей момент вже йдуть потуги,ще больніше ніж при схватці.Мене запекло трошки,але порівняно з тою біллю,що була вже,то не біль!!!Ви дійсно того можете і не відчути!!!!!!!
А про секс то точно ви кажете!!Перший місяць ще матка скорочується і щоб вона війшла в свій здоровий стан статеве житття не рекомендується..Тай ви самі не схочете після родів!

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #31 : 29 Червень 2012, 18:31:39 »
Схвати болючі і на то є епідуральна анестезія. Мене це не лякає. Мене лякають розриви і епізотомія. Бо якщо почне гноїтися в тому місці, то це набагато гірше ніж на животі. От думаю у кого можна народити природньо без цих проблем. Хотіла у Гурбель,але вона щось мені здається неуважна. От сьогодні була у неї, сказала, що у мене багато білих виділень і вона зразу виписала мені якісь свічки від молочниці.Хоча моєї картоки не було у неї на руках і результатів мазків також. Може то і не молочниця, хто зна.Нашо так з ходу виписувати???

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #32 : 29 Червень 2012, 18:37:47 »
 NourElShams, я народжувала у Чумак Т. і у мене не було розривів і епізіотомії, але це аж ніяк не заслуга лікаря, а моя (бо правильно тужилась), мого широкого тазу, і синочка який був невеликий і у правильному положенні. А взагалі нічого там не гноїться при епізіо, якщо добре доглядати за собою,і якщо все добре робити. І раджу вам походити на курси для вагітних, там все гарно розкажуть і пояснять бо вже трохи безглузді речі пишете, имхо.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #33 : 29 Червень 2012, 19:50:23 »
Може модератори перенесуть чи видалять, вибачте.
Якщо призначила свічки то лікуйтеся, бо від молочниці стінки і шийка стануть рихлими, пористими і тоді точно порвуться.
Підіть справді на якісь курси. Нащо вам та епідуралка при схватках?