Автор Тема: Природні пологи чи кесаревий розтин  (Прочитано 32550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Re: Природні пологи чи кесаревий розтин
« Reply #34 : 29 Червень 2012, 19:57:19 »
Вперше чую, що Гурбель не уважна...Хоча зараз я розумію, що вагітною через свої страхи аж забагато її турбувала(без підстав) d112. Але якщо ви не довіряєте їй, як лікарю, то, напевно, варто на роди пошукати іншого лікаря.

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #35 : 29 Червень 2012, 21:55:04 »
Не дуже в тему,але просто дивно,що вона не огланувши мене і не подивившись результати попередніх аналізів назначила свічки. Я то не проти лікування свічками, але дивно що так суть з моїх слів про збільшену кількість виділень вона зразу щось виписує. Вона взааглі дужезайнята останнім часом, всі у відпусках і я так зрозуміла що майже не всі роди проходять через неї.
Валентина Так епідуралка це ж обезболення. Як без неї??? d107 Якщо без неї, то хоч закидайте мене камінням,але на природні роди піду хіба що під загрозою смерті. До речі її роблять всім по бажанню чи то від лікаря залежить???
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #36 : 29 Червень 2012, 22:05:15 »
Епідуралку під час звичайних пологів не роблять майже нікому d112 і навіть самі лікарі відраджують, бо після неї дуже часто бувають різні ускладнення і для дитини не є добре. Я не розумію звідки у вас такий страх перед пологами d104, природою все продумано і якщо вже жінка вирішує зачати дитину, то і до пологів має бути готова і думати в першу чергу про дитину, а не про те, що її буде боліти, це все забувається.

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #37 : 29 Червень 2012, 22:33:28 »
Цитувати
Епідуралку під час звичайних пологів не роблять майже нікому
в той день коли я народжувала,то майже всім робили і самі пропонували лікарі

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #38 : 30 Червень 2012, 00:04:54 »
Цитувати
І раджу вам походити на курси для вагітних, там все гарно розкажуть і пояснять бо вже трохи безглузді речі пишете, имхо.
повністю підтримаю,не пожаліте на це час і гроші!!! а то сил наших не хватитить шоб шось вам тут доказувати d111

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #39 : 30 Червень 2012, 00:09:37 »
Знеболення роблять під час пологів, але про це все і не тільки Ви повинні обговорити з лікарем. І ще одне від мене -  NourElShams, Вам потрібно підготуватися до пологів психологічно. Знайте, що боліти буде в любому випадку. Я мала кесарське, то перша доба - дуже важка. А перший раз встати, то жесть. Сміятися, говорити важко, бо мязи на животі перерізані і болить. Дитинку перший день важко взяти. Ну і шрам - на все життя.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #40 : 30 Червень 2012, 00:39:07 »
а я взагалі перший раз чую що при природніх пологах роблять епідуральну анестезію d107 d107 d107 просвітіть для чого вона? ні ну розумію що це обозболення, але для чого???????????? ну не знаю в мене схватки були дуже болючими (ну вони в всіх болючі), я від туалету (після того як зробили клізму) в палату прилізла на колінах, я не перебільшую саме на колінах мене так щемило що я не могла ні кроку зробити ні слова сказати, але я навіть не думала про якісь обезболючі!!!!!! я думала щоб поскорше народити і щоб з дитинкою все було добре, щоб роди пройшли успішно але ніяк аж не про те щоб мені не було боляче!!!!!!!!!!!! я взагалі такого не розумію! де тут логіка? я взагалі не розумію як то можна боятися пологів? можна переживати за нх, але боятися??? d143 чого????????? та біль збувається прямо в родзалі!!!!!!!! і на наступний день ви вже сміло будете казати що готові народжувати вдруге!!!!!!!!

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #41 : 30 Червень 2012, 00:50:46 »
Цитувати
а я взагалі перший раз чую що при природніх пологах роблять епідуральну анестезію

Наталя є ще інші медичні показники для цього - мені робили, бо матка не розкривалась ніяк, йшла вже 27 година, а епідеруалка допомогла одразу. рішення приймала не я, а лікар
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #42 : 30 Червень 2012, 01:07:13 »
Від розривів і епізіо Вас не спасе жоден лікар, у кого ви будете народжувати практично значення не має. На рахунок епідуральної анестезії - то її Вам ніхто не зробить як тільки щось кольне чи води відійдуть, а зазвичай її лікар робить у дуже крайніх випадках, і вона ніяким чином не спасе від розривів чи епізіо. Кесарево - то нічим не легше ніж природні пологи (проблеми з ГВ, шов, довший термін перебування в лікарні і т.д.)
Взагалі у вас тільки половина терміну, а ви тут таке пишете  d107 Тому справді підіть на курси де хороший спеціалість розкладе Вам усе по полицям, бо ви через це ще не проходили, а ми усі у цьому супі варились  d140 знаємо що кажемо  z4 z4 z4
Особисто мені ніякого обезболення не робили, навіть ношпою банальною ні, народила з ужасними розривами усюди, але мені їх там гарно обробляли + вдома постійно за цим слідкувала - і зараз усе супер  :) Для кожної свідомої мамочки важливо здоров"я і життя дитинки, а якщо воно коштує розрізу чи розриву - то це взагалі смішно і не болить зовсім все це - коли дивишся на свою лялюсю  d103

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 30 Червень 2012, 01:12:02 »
Цитувати
Наталя є ще інші медичні показники для цього - мені робили, бо матка не розкривалась ніяк, йшла вже 27 година, а епідеруалка допомогла одразу. рішення приймала не я, а лікар
ну я чула що бувають випадки коли її роблять за певними показниками, але я думала що вже в крайніх випадках
он Іра@Іра пише
Цитувати
в той день коли я народжувала,то майже всім робили і самі пропонували лікарі
складається враження що лікарі чуть не всім поголовно робили, ну не може бути такий збіг обставин щоб прям всім робили d104 а за власним бажанням то взагалі ну чесно перший раз чую

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +364/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #44 : 30 Червень 2012, 01:13:16 »
ще я вставлю 5 коп. у мене було і КР і прородні пологи, і я впевнена що природні пологи це краще ніж КР!
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #45 : 30 Червень 2012, 01:32:37 »
Цитувати
складається враження що лікарі чуть не всім поголовно робили, ну не може бути такий збіг обставин щоб прям всім робили  а за власним бажанням то взагалі ну чесно перший раз чую
можливо лікарі жартували, бо усі вимагали обезболення, ось вони і використали ефект плацебо, усіх ніби обезболили, і їм легше стало  d140 d140 d140

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 30 Червень 2012, 08:00:29 »
Я дуже хочу на курси походити. Але треба чекати декрету, бо зараз прихожу додому після роботи і ніде вже не хочеться йти. Ще й у чоловіка такий графік роботи,що не зможе ходити зі мною за компанію.
TinaTi Так питаю бо хочу знати наперед, а не потім в останні тижні сушити собі голову як я маю народжувати і що робити. Хочу знати про що з лікарем наперд можна домовитись,того і питаю про епідуралку і епізіо. Чи це залежить від лікаря і у кого роблять перше, а друге ні. Народження дитини це відповідальний момент і я вважаю що все треба знати і підготувати наперед, щоб потім виникло якнайменше неприємних сюрпирзів. А в обезболенні я не бачу нічого поганого. Бо якщо легше мамі, то легше і дитині.Біль не затьмарює розум і можна зібратися з силами і нормально слухати лікаря, нормально тужитись і контрольювати свої дії, а не кричати як на забійні. Коли болить, то думаєш лише про це і вже стає напевно все одно хто і як з тебелізе,лиш би пошвидше. У мене такий характер. Як можна більше маю знати наперед. Особливо якщо йдеться про таку відповідальну справу як народження.

Тут всі так обстоюють природність. То нашо так захищати епізіо? Це ж так само як і анестезія є неприродньою процедурою. То чому про одну всі кажуть що це нормально, а іншу не розуміють навіщо робити. УЗД,штучні вітаміни і препарати це все неприродньо. Але це чомусь не викликає таких дискусій. Ми ж не живемо у середні віки. Людина вже давно відійшла від природності і якщо її зараз помістити одну у цілком природнє середовище, то вона довго не протягне. То чому живучи в сучасному світі я не можку для свого спокою і впевненості за те що все буде добре (я не кажу про свій комфорт і що хочу за пологи відпорчити) я не можу скористатися сучасними благами цивілізації? Природні пологи також мають багато нещасних випадків. Тут ніхто не дасть гарантіїщо все буде точно ОК.Пологи це дуже непердбачуваний і складний процес. Тому як на мене КР і пологи це 50 на 50,жоден спосіб не ж кращим за інший і треба самому разом з лікарем вибрати що саме для тебе буде спокійнішим і кращим варіантом. Але при цьому зважити всі за і проти. От так то ми відіййшли від теми про лікарів і від того яка у Франківську ситуація епізіо і епідуралкою.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #47 : 30 Червень 2012, 09:40:25 »
Цитувати
Це така дуже симпатична худенька лікарка?я лежала в її палаті,але в інщої лікарки.То мені вона дуже сподобалася!!!!!!!Вона так ніхно оглядала вагітних.Раз була в неї на огляді..Завжди входила в положення дівчат.Одна знайома теж в неї родила.Дуже задоволена!!Але здається ця лікарка зара в декреті

Так-так, це точно вона! Вона і правда сама була в декреті, але дехто з моїх колишніх сусідок по палаті вже навідався до роддому по братиків-сестричок, то кажуть, що вона вже працює :).

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 30 Червень 2012, 09:48:20 »
Цитувати
А в обезболенні я не бачу нічого поганого. Бо якщо легше мамі, то легше і дитині.
ну може мамі і легше буде, а от дитині воно точно ніякої користі не принесе, а навпаки ну і після епідуралки можуть бути ускладнення
Цитувати
Біль не затьмарює розум і можна зібратися з силами і нормально слухати лікаря, нормально тужитись і контрольювати свої дії, а не кричати як на забійні.
Та якщо ви врівноваженна людина то ви в будь-якому випадку будете слухати лікаря, і ніхто там не пищить так як на бійні, хіба якісь надто "ніжні", принаймі я на родах не пищала так як це показують в серіалах
Цитувати
То нашо так захищати епізіо? Це ж так само як і анестезія є неприродньою процедурою.
та епізіотомію також не роблять всім підряд, а тільки за певних причин, може воно і не природньо але природньо порватися під час пологів то краще зробити епізо ніж порватись аж до дупи і щей  криво, легше зробити маленький надріз зробити гарний шов і все ОК
Цитувати
УЗД,штучні вітаміни і препарати це все неприродньо.
я рахую що УЗД може воно і не природньо, але якщо брати ті часи коли УЗД не було то купа жінок народжували хворих дітей з страшними вадами, а зараз можна запобігти цьому тому я за УЗД
Цитувати
Природні пологи також мають багато нещасних випадків. Тут ніхто не дасть гарантіїщо все буде точно ОК.
А ви думаєте що КР дасть вам 1000% гарантії що все буде добре? коли я народжувала зі мною в палаті лежала жінка якій при КР дитинці зачепили головку і не знати чим те все скінчилось

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 30 Червень 2012, 11:00:16 »
Natalya Але УЗД це метод огляду а не лікування, якщо є серйозні невиліковні патології. то УЗД їх лише побачить, але нічим вже не допоможе. І я не говорю що при КР точно все буде добре. При любому способі є ризики. Тому я і кажу що ці два способи рівні по плюсах і мінусах і треба вибрати те, що підходить саме вам не лише фізіологічно,але і психологічно. І що поганого в анестезії? Дитина вже за годину чи дві появиться на світ, анестезія навіть не встигне до неї добратись. Можливо вам не потрібна епідуралка і в цьому нема нічого поганого. Але комусь потрібна і тут також нема нічого поганого. У кожного свій організм і по різному реагує на одну і ту ж ситуацію тим більше на такий стрес. Я не прошу мене відговорювати, бо для себе я вже вирішила, що природні пологи тільки з епідуралкою і без епізіо. Я лиш питаю чи її роблять анестезію всім по бажанню чи це залежить від лікаря і не всі лікарі це роблять

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #50 : 30 Червень 2012, 11:13:05 »
слухай Мар"яна, а в тебе ващє всьо нормально? ти говориш відверті дурниці! КР це не є рівнозначно природним пологам, краще народжувати і через годину після пологів жіночий організм не пам"ятає болю, бо так придумано природою, а не КР бо ти боягузиш ІМХО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]