Автор Тема: Природні пологи чи кесаревий розтин  (Прочитано 31007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Природні пологи чи кесаревий розтин
« Reply #51 : 30 Червень 2012, 11:24:00 »
_ХРУСЬКА_
А я що казала шо хочу КР? Звідки ви це взяли? Я лиш сказала у КР нема нічого поганого і що кожному своє. Ви що пропонуєте занести всіх мам які так народили у чорний список позору чи що? Це їхє право і іхній вибір. Головне щоб мамі і дитині було добре і щоб були здорові.
А я писала що хочу природні пологи з епідуралкою і вже вкотре питаю як у Франківську з цим справи. Роблять таке чи ні. І якщо роблять то чи у всіх лікарів. А тут флуд розводять спорячи що краще природні пологи чи КР. Комусь підходить одне, комусь інше.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #52 : 30 Червень 2012, 11:41:24 »
так ви казали що хочете КР, бо не уявляєте як це мати розріз на промежині, при чому тут список позору, ви котрий день ниєте що природньо рожати це торба як не прикольно...
Цитувати
А я писала що хочу природні пологи з епідуралкою
ви не тільки це писали, перечитайте ваші перші повідомлення
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #53 : 30 Червень 2012, 11:43:26 »
Цитувати
Вже як різати, то хай краще живіт ріжуть ніж там.
Цитувати
Дуже вагомих показань до кесарського нема. Поки нема. Але як не як зробили наркоз і без всяких болей і ускладнень витягли дитину. А живіт розрізати це не те що промежину
це ж ваші слова, правда?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #54 : 30 Червень 2012, 11:54:20 »
NourElShams,  вам треба заспокоїтись,сходити на курси послухати спеціалістів і прийняти адекватне рішення. Ви ще маєте повно часу!!!! Читаючи ваші пости в мене складається враження що вас хтось конкрено залякав!!!!!!!  d128 Не ведіться ні на які провокації -  в таких питаннях слухати потрібно тільки  кваліфікованих спеціалістів!!!!!!!!! Скажуть вам що є показання до КР - підете на КР. На рахунок епідуралки,то маю знайому ( яка сама є акушером - гінекологом ) теж захотіла собі обезболення,то їй не дуже вдало вкололи тепер має проблеми з спиною,хребтом... Це ж не просто укол в попу ношпою  d27 Це дуже серйозні речі,які ви сприймаєте трошки легковажно  d128
Бажаю вам легких і щасливих природніх пологів  z4

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 30 Червень 2012, 11:55:03 »
ХРУСЬКА
Це мої слова про епізіотомію. Що якщо розрізати між номами у тому місце яким ви ходите в туалет і з якого витікають післяпологові виділення і великий шанс інфікування і тому краще вже на животі розрізати. Там хоч інфекцій і подразень менше. Бо там шов фактично ні з чим не контактує.
А я вже десятий раз пишу що хочу  природні пологи з анестезією і без епізіо. І питаю чи епідуралка залежить від лікаря і чи можна з любим лікарем про це домовитись? І чи є  лікарі терпляче приймають пологи, чи є такі і які зразу не ріжуть між ногами, якщо щось йде не так?

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #56 : 30 Червень 2012, 11:56:30 »
Ой,а чому моє повідомлення виділило жирним шрифтом  d104

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #57 : 30 Червень 2012, 12:00:44 »
які зразу не ріжуть між ногами, якщо щось йде не так?
Думаю, що якщо щось піде не так для вас чи дитини, ви в той момент не будете казати "не ріжте мене там", а як адекватна людина будете просити зробити ВСЕ можливе, щоб ВСЕ було добре

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 30 Червень 2012, 12:04:31 »
Я звичайно знаю, що це не укол в попу, тому і питаю поради у тих,хто через це пройшов. Хочу наперед все продумати, а не в останню хвилину казати ну з Богом, якось воно буде. От і питаю, хто робив епідуралку, у якого лікаря, які відгуки. Але у тих хто реально через це пройшов, а не у тих хто не робив і вважає це ненормальним. Кожна жінка індивідуална. І я знаю себе,знаю, що таким способом я буду спокійна і впевнена і все буде без паніки.А тут уже ціла дискусія на тему природність проти сучаних досягнень. Взгалі відійши від тем розділу про лікарів.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 30 Червень 2012, 12:10:52 »
Я чула від знайомої про лікарку одну (не буду казати прізвище) яка якщо потужися два рази і ніяк зразу ріже. А не проявляє терплячісь. Я це мала на увазі коли писала щось не так, а не якісь серйозні відхилення. Я мала на увазі що не хочу таког, шо якщо за першим разом не вилізло, то все,ріжемо вздовж і в поперек. А хочу терплячого лікаря, яким вміє прийняти роди без розривів і розрізів. Що у цьому ненормально? От і питаю хто у такого народжував? І особливо цікавить Гурбель яка мене веде. Вона хоч і не дуже уважна як на мене (ясно що у неї зараз море роботи), але здалась мені терплячою і дуже доброю людиною.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #60 : 30 Червень 2012, 12:17:49 »
Цитувати
Я чула від знайомої про лікарку одну
Не слухайте ці страшні історії, а краще почитайте відповідну літературу(журналів на цю тематику повно). Ви ними залякалися до великого страху щодо природніх пологів. Перечитайте уважно цю темку і думаю, що вирішите питання щодо лікаря. Роди - це не страхіття, якого треба боятися, а фізіологічний процес, який придуманий природою.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #61 : 30 Червень 2012, 12:33:58 »
Цитувати
Що якщо розрізати між номами у тому місце яким ви ходите в туалет і з якого витікають післяпологові виділення і великий шанс інфікування і тому краще вже на животі розрізати. Там хоч інфекцій і подразень менше. Бо там шов фактично ні з чим не контактує.
Мені здається ви не зовсім розумієте, що ріжуть при КР, це ж не просто шкіру розрізали як при епізіотомії, а ріжуть ще й м"язи живота і матку, а на відновлення цих тканин йде дуже багато часу і вони вже ніколи не стануть такими як були. А якщо ви плануєте ходити на курси, то вам там прекрасно розкажуть, що робити під час пологів, щоб уникнути розривів, хоча звичайно і від еластичності тканин багато залежить. А на рахунок епізіотомії, то вам ніхто не дасть 100% гарантії, що її не зроблять, бо під час пологів можуть виникнути різні непередбачувані обставини і коли прийдеться рятувати дитину, то про вашу промежину взагалі ніхто не буде думати і вам так само буде все одно d112 А епідуралку в нас досить недавно почали приміняти, тому нема гарантії, що вам її добре вколять, тому без крайньої необхідності не розумію для чого ризикувати, бо чомусь дуже часто жінки потім мають проблеми з спиною або мучать головні болі. За кордоном чомусь ця процедура набагто безпечніша, не знаю чи інші препарати колять чи самі лікарі більш кваліфіковані, але це факт.

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
« Reply #62 : 30 Червень 2012, 13:22:55 »
Потрапила у цю темку ще вчора, не хотіла нічого писати, але сьогодні  таки не втрималась. Мар"яна, як на мене, ви щось надто переймаєтесь своєю промежиною. Нічого з нею станеться! Можливо за це переживаєте не тільки ви, а ваш чоловік до прикладу? У нас є десь темка про епізіо, де багато хто з дівчат відписався. Так ніхто не вмер, нормально сидять, ходять в туалет, і займаються коханням, вдруге народили дитинку. Це, звичайно, Ваша особиста справа, погодитись без особливих показань на операцію, тільки б промежину не чіпали ( при чому невідомо, чи взагалі доведеться то епізіо робити), щоб боляче не дай Бог не було і т.д. Якось ви взагалі не про те думаєте. Але тут уже стільки написано, що навіть важко щось добавити. Я повністю з дівчатами погоджуюсь.
Особисто мені теж епізіо робили, та я під час вагітності про це якось взагалі не думала, чи може навіть не знала. Чоловік ще тиждень змащував то зеленкою, теж нічого не сталось ні з ним, ні з нашими стосунками. То усе зажило, напевно і сліду нема, я туди не заглядаю d112
Може Ви якось відключите такі думки, і будете думати краще щось приємне і позитивне. Ви ж майбутня мамуся! То й потім доведеться часто думати не тільки про себе!
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 30 Червень 2012, 13:39:58 »
Та нема у мене ніякого страху перед пологами, а чоловік взагалі ні при чому. Бо щоб вирішити яким способом народити його думки я враховувати не буду. Тільки свою безпеку і безпеку дитини. І моєю промежиною від тим більше не переймається. бо я впевнена на всі сто що він навіть і не підозрює,що під час пологів її можуть розрізати. Я просто для себе вивчаю це питання щоб знати до  чого готуватись. А тут вже заладиди критикувати КР і розхвалювати природні пологи. Під час любих пологів вщось може піти не так. І є сотні прикладів, коли природні закінчувались не дуже успішно. Я це знаю і про це навіть не говорю. Просто цікавлюсь анестезією і епідуралкою. І питаю про досвід таких процедур у наших лікарів. А для себе, якщо все буде нормально з розмірами,вагою і положенням плоду і всіма іншими факторми, я давно вибрала природні пологи. На КР чоловіків же не пускають d30

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
« Reply #64 : 30 Червень 2012, 13:45:29 »
Цитувати
А для себе, якщо все буде нормально з розмірами,вагою і положенням плоду і всіма іншими факторми, я давно вибрала природні пологи.
Ну от. Просто інколи тут проскакують уже справді безглузді речі. Тоді варто припинити цей спор. Нехай усе перенесуть у відповідну тему чи видалять, якщо це не потрібно.
А Вам щиро бажаю, позитивних думок, хорошого настрою, легких пологів і щоб усе було добре!!! ;)
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 30 Червень 2012, 13:50:35 »
Я просто не відкидаю варінт КР, бо ще всяке може бути. І просто не розумію майже чому всі до нього так погано ставляться. d104 Це ж так само спосіб народити і якщо комусь так здається краще, то нічого поганого тут нема. Кожен має свою думку і свою іднивідуальність. Головне щоб благополучно народили і всі були живі і здорові. У нашому житті, тим більше під час вагітності, і так багато всього неприроднього. На то він і є прогрес, щоб удосконалити життя. І в той час коли сто років тому половина породіль мучились, а частина взагалі помирала, то тепер таких одиниці. І якщо б мені якась знайома сказала,що вибрала КР. бо на її думку та краще і безпечніше, я б ніколи не критикувала і не відговорювала її, а лиш би побажала щоб все пройшло вдало. Будь який спосіб родів добрий якщо потім все добре закінчилось для всіх учасників.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 30 Червень 2012, 13:53:14 »
natik_
Дякую.
Просто цікавлюсь у людей хто і як робив анестезію і епізіо і у яких лікарів. Не з наю з чого така дискусія пішла. Тема ж про лікарів і враження від пологів.

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #67 : 01 Липень 2012, 10:06:48 »
Продовжуэмо сп1лкуватись тут